• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky :slight_smile:

já jsem se dala do výběru chůviček a už mi z toho jde hlava kolem :unamused:
16. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Zdeni, tak to bude mazec, jsem zvědavá, jak vám tak akce dopadne, u nás bylo ve škole teď v sobotu nějaký pozdvižení, soutěž v tančení, takže když jsem viděla jak se u školy štosuje už pátý autobus, tak jsem je všechny litovala :grinning:

holky, nechci to zakřiknout, ale dneska mě nebolí záda, asi mi pomohlo to včerejší válení po balonu, Martin říkal, že to není cvičení, když se po něm válím :grinning:

Marti, tak s chůvičkami sem...já budu totiž potřebovat chůvičku, kterou budu moct nechat venku u kočárku a já budu doma, tzn. ve druhém patře...tak vybírej a děl se o poznatky :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani třeba to byly jenom napínající se vazy :wink:

Tak chůvičky se nejvíc doporučujou Phillips, my potřebujeme co nejvíc kanálovou, aby jsme nechytali celou ulici.

A co monitor dechu? Já ho teda nechci, ale kamarádka mě označila za hazardérku
16. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já s tím monitorem taky nevím, co tak poslouchám od holek, tak ten monitor nefunguje tak, že pípá když mimčo přestane dýchat, ale když se delší dobu nevrní...takže dle mého je to spíš monitor pohybu, kámoška co rodí v květnu, tak si ho koupila, tak chci počkat, co bude říkat a uvidíme...ale na ten rozhodnutá nejsem...tak nevím jestli jsem taky hazardérka...)
A co holky tady? Mají ho vůbec některá?
Já se taky dívala na ty Philips, předpokládám, že s kánalama problém nebude, protože na ulici je to samý důchodce, takže napojení na sousedy snad nehrozí, ale já hlavně potřebuju tu vzdálenost a přenos přes zeď...
16. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako mě ten monitor příjde trošku přehnaný, ale třeba změním názor. Jako uznávám že pokud má dítě zdravotní problémy, tak jo, ale pro absolutně zdravé dítě. Navíc v kočárku nebo cestovní postýlce by musel být ten přenosný co se dává za plínu, já nevím mě to příjde jako zbytečnost.
16. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám monitor a jsem taková klidnější.... :dizzy_face:
16. bře 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
S chůvičkami zkušenost nemám, protože ji nepotřebuji. Ségra má se mi zdá nějakou dražší a neni s ní spokejená. Už ji i reklamovala. Zjistím co to koupila a napíšu....
16. bře 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jako beru že je člověk klidnější, prostě je to každého rozhodnutí, stejně jako látkové plíny atd :slight_smile:

Chůvičku určitě nekupovat tu nejlevnější, rozumná kvalita je od cca 1000,-
16. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ji má se kolem dvou tisíc. Nejsem si teďka jistá. Určitě napíši co to má, aby jste to nekupovaly neni vůbec dobrá ....
16. bře 2010 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chůvičky mám avent(to je philips)hodím odkaz odkud je mám,jsou to super stránky :wink: jsem s nima spokojená,jen to má jednu nevýhodu,že ta jednotka co je u mimča je i na kabel i na baterie,ale ty baterie v tom prd vydrží,takže i když jsem měla malou před barákem,tak jsem to měla hozený v zásuvce :wink: pak jsem zjistila,že když snížím citlivost tak už vydrží dobře,ale když já chci slyšet každý šustnutí :grinning:
16. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám od nich i monitor dechu :wink: ,který jsem taky nechtěla,ale jak se to blížilo,tak jsem změnila názor,mám babysense , má dvě desky,takže jednu desku mám dole v postýlce a druhou nahoře,nicméně malá není ani v jedné,takže od ledna jsem ho nezapla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ze začátku,jak jsem byla vystreslá,tak jel furt :wink: to bylo fakt lepší,pro pocit,že je všechno ok :wink:
16. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty stránky si fakt pročtěte,mně to hodně pomohlo zjistit co chci :wink: Marti hodně kanálovou nepotřebuješ,stačí když si vybereš digitální :wink: ale to se tam všechno dočteš :slight_smile: já jsem hlavně chtěla aby byla obousměrná,zatím to nevyužívám,ale až bude malá větší,tak si myslím,že se to bude hodit :wink:
16. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc se se dívám,že tu co mám slevnili skoro o 400,. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na tuhle jsem se dívala taky, akorát že já našla tu za ty tři litry, takže jsem ráda, že mají i levnější a o digi říkal i Martin, že je lepší než analogová nebo co...já se v tom vůbec nevyznám, Odkaz jsem si hodila do oblíbených a pak prostuduju...díky
16. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko jj to vím že musí být digitální, digitální = vícekanálová
16. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Iny a strašně nutně potřebuju vědět, kde jsi sehnala to bodyčko s nápisem Miluju taťku...to je boooožíííí
16. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo digitální je lepší,na tu by se ti neměl nikdo napojit :wink: Marti já jsem mylsela,že chceš analogovou,jak se na ní ručně přepojují kanály :wink: Jani jdu ti najít odkaz :wink:
16. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to je http://www.cesky.bess.sk/index.php?p=productsMore&iProduct=90&sName=Body-Miluji-ta%C5%A5ku jen bacha na velikost,mám 68 a ta už je Juli skoro malá a přitom s 68 teprve začíná :wink:
16. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko to sis myslela špatně :grinning: , s analogovou by jsme asi slyšeli všechny děti v okolí :grinning:

No s monitorem se uvidí, popřípadě si nějaký předvyberu, ale doufám že nebude potřeba, zatím mi intuice říká že není potřeba. Já bych ho mohla mít jenom v ložnici v postýlce a tam malej zas až tak často nebude, dole bude cestovní postýlka a tam dát stejně nejde
16. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo to by jste slyšeli i to co nechcete :grinning:
16. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý se začátku monitor může dát i na matraci a ne pod ni,já jsem ho teda měla hned pod a fungoval v poho :wink: jen furt hůkal,protože jsme ho zapomínali vypínat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejlepší to bylo v noci,to Jirka vždycky vyhrožoval,že ten krám vyhodí z okna :grinning:
16. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě :grinning: , popřípadě by sousedi slyšeli co by neměli :grinning: . U nás na ulici je 30 baráků a myslím že tak minimálně v 10 chůvičku mají, takže to riskovat fakt nehodlám :grinning:
16. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tak měla ségra,že slyšela jak se sousedi hádají :grinning: v lepším případě lítala za malou a ta spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dítě se mi probudilo hore prdelů :angry: ,tak jí jdu číst.zatím pa
16. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny díky za odkaz...no já nad tím monitorem budu taky uvažovat až později, uvidíme, zatím se na něho nechystám, nevím proč, ale mám pocit, že by mě to asi znervozňovalo ještě víc, ale třeba změním názor.
Večer musím projít ty chůvičky.
16. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no jsme na to stejně :grinning: , jsem zvědavá jak to dopadne :grinning:

Já to ještě proberu s Josefem a uvidíme, ale co jsme se bavili, tak na monitoru taky netrvá
16. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky měla jsem stejnej názor,ale jak se to blížilo,tak jsem ho rychle objednala :grinning: mažu s malou ven :wink:
16. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme dávno zpět,malá si dala třičtvrdě hodku a pak už jen kecala :unamused: to zase bude navečer úžasně milá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jirka jde opět na hokej,takže to s ní budu muset vydržet :sunglasses:
16. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápu proč ještě někde rodí chlapečky koncem pánevním :frowning2: uplně mi z té fotky jde mráz po zádech,ho to muselo bolet bobečka:unamused: a navíc to prý pak může mít vliv na plodnost,se ani nedivím,když to vidím :pensive: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D40%26vOrderBy%3D1&vImageID=3818777#navigator
16. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek