• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No to je děsné .... :angry: :angry:

Hlásím, že už máme nožičky v pořádku a nemusíme dávat široké balení na noc ani masírovat nožičky .....
16. bře 2010 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to je dobra zprava..:slight_smile:
16. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ségra má tuhle chůvičku ....
http://www.hshop.cz/chuvicky-h-h-mbf-8020.htm
16. bře 2010 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a sestřenka sice rodila normálně,ale Matěj měl taky tak fialové kulky ....
16. bře 2010 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak kamarádka tuhle chůvičku má a hrozně si ji chválí, aby se v tom prase vyznalo :angry:
16. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná natrefila segra na nějaký špatný kus...
16. bře 2010 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme k nožíčkám :slight_smile: Peti a to rodila kde?Já si pamatuju,že v Břeclavi tenkrát říkali,že chlapečky nerodí koncem pánevním.Ta chůva vypadá spíš jako vysílačka :sweat_smile:
16. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to čtu znovu,že rodila normálně :wink:
16. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček spinká, Erik je ve sboru, tady nikdo tak jdu k televizi .... :confused: :confused:
16. bře 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem dneska normálně zjistila,že jsem si od pátku zapomněla vzít antikoncepci. Dobrý že ..... :confused: :confused:
Až dneska jsem si na to vzpomněla. Doufám,že se nic nepřihodilo .....
16. bře 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Peti,tak to doufej :sweat_smile: zrovna jsem malé objednala nějaký hračky,včera knížky,tak snad se jí to bude líbit :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, takze nekdy v listopadu mame ocekavat narozeni dalsiho Lanzhotskeho? :grinning: :confused: :sweat_smile:

DObre rano..:slight_smile:

Za chvili padim do prace, dnes se i docela tesim... Mejte pekny den...:wink:
17. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

No Zdeni snad ne. To bylo tedy něco.... :frowning2:
Já teďka potom císaři ani nesmím ....
17. bře 2010 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti no to je prekérka :sweat_smile: , ale tak snad to bude ok :wink:

Mě se tak nechce pracovat, ale musím :unamused:
17. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, no tak na potrat by te nehnali... holt byste si to "odbyli" najednou....:wink: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti tak se hlavně ještě chrante jinak než začneš brát nový plato :wink: Malá spala v noci opět v postýlce,byla šikovná,jen ji Jirka vzbudil o půl 2 smrkáním,ale podařilo se mi ji uspat bez jídla a papala až v půl 5.Novej rekord :slight_smile: ale mít ji v posteli je teda pohodlnější,jsem vždycky musela vylézt s postele a ráno bych ji ještě spacifikovala aby spala dýl,ale než jsem si uvědomila,že jí mám dát cucek,tak už si vykládala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bylo jak za našich mamin,naši měli ségru a bráchu taky po roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: říkala,že si užila až mě :wink:
17. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti prosím tě jaký měl Eriček tenkrát to očičko,když mu čistily ty kanálky?Malé to oko zase zlobí,ale jen jí slzí,nemá ho opuchlý nebo tak něco, ráno měla lojdičky a ted ho má zase plný slziček.Uplně mám hrůzu jít k dr,že nás pošle na oční :frowning2:
17. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to mu tři týdny tekl pořád hnis. Neboj se jít k doktorce. Ona Ti dá nejdřív kapečky a až kdyby Ti nezabraly tak pošle na oční.
17. bře 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě,že už kapečky kdysi dostala,tak mám strach,že už nás tam pošle hned :frowning2: no v úterý jdeme na naušnice,tak to sfouknem při jednom.Já ji vždycky 2 dny kapu,pak to má dobrý a za týden jí to zas slzí :unamused: Hnis to není,jen prostě slzičky,uvidím,když to bude horší,tak půjdeme dřív :wink:
17. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu se zeptat jestli jste dávaly dětem nšjaké životní pojištění?
17. bře 2010 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti možná spíš myslíš úrazový,ne? malá má od české pojištovny sluníčko plus,ale to je spořící a můžeš přidat uraz,my jsme ho tenkrát ještě nechtěli,že až později a Jirka si nedávno dělal novou pojistku,tak tam pojistil i malou :wink: ale je hrozný vidět to -při smrti dítěte dostanete tolik a tolik :sweat_smile: já jsem to kvůli tomu ani nechtěla,hrozně mi to vadilo :confounded: tak to jirka sfoukl zároven se svým pojištěním :wink:
17. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a můžu se zeptat kolik si platíte to pojištění. Já jsem mám pojištění sama od české spořitelny a oni mi ho tam připojistili a platím 610,- Kč měsíčně.
17. bře 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
610 i s tebou dohromady?za malou ta urazovka je kolem 150,.,byla mnohem vyšší,ale já jsem to chtěla snížit,zvýšit se to dá vždycky a to spoříci je 500,. ,v nějakých 25 letech dostane tuším 270 tis.to platí tchánovci :wink:
17. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to se máte,že vám to platí tchánovci.Eričkovi neplatí nikdo nic ... :confused:

Jsem mu zřídila lišku a co dostane penízky tak mu je tam posílám.

Iny když jste si brali úvěr na barák, tak jste museli mět zřízenou životní pojistku? Jsem slyšela někde,že to musí byt jinak nedostaneme uvěr. Je to pravda? A kde jste si brali uvěr? Jestli se tedy můžu zeptat....
17. bře 2010 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mám platit 610,- Kč a Eriček to má na - pojištění velmi vážných onemocnění 300.000,- Kč, pojištění smrti následkem úrazu 50.000,-, pojištění trvalých následků úrazu s progrsesivním plněním 500.000,- Kč a pojištění denního odškodného a hospitalizace 200,-Kč/den nevím jestli to třeba neni zbytečné. Já co se týče těchto věcí tak jsem úplnej blbec ....
17. bře 2010 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf tak spoření a všechny tyhle věci řeší Josef, já se v tom nějak neorientuju :grinning:

Peti s tou pojistkou to je myslím podle výše úvěru a příjmů, ale určitě bych bez pojištění do hypošky nešla, nikdy nevíš co se může stát a tohle by ušetřilo spoustu starostí a problémů :wink:
17. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a když má třeba u lišky cílovou částku 500.000,- tak to dostanu max. úvěr do výše těch 500.000,- ?
17. bře 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já ty\ částky jak je malá pojištěná z hlavy nevím aslouvu má někde Jirka.No mě ta hospitalizace v nemocnici taky připadla zbytečná,ale byla to tuším jen 20 měsíčně,tak jsme to tam nechali :wink: Uvěr máme z raifky, pojištění ti udělají oni přímo na výši toho uvěru,pojištěná jsem já,na chlapa je to o dost dražší.Pokud by se mi něco stalo,tak raifka dostane tu částku a je to vyřešený :wink: proto má Jirka i jiný pojištěná,abych byla jištěná i já kdyby něco.A cílová částka je max výše uvěru,kdyby jsi chtěla vyšší,tak musíš zvednout cílovku a nebo udělat uplně novou smlouvu,tak to máme my,nám se nevyplatilo brát to ze staré smlouvy,ale to je lepší se potom poradit s nějakým zástupcem co je lepší :wink: Mám kontakt na toho kluka z raifky a ten je fakt super,je to brnák.Od nikoho jsem to nikdy nepochopila aod něj hned a navíc ti nemaže med kolem huby :wink:
17. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak mi ho když tak napiš. Já uvidím kdy to budeme potřebovat. Byla jsem na stavební úřadě a bylo mi řečeno,že mi povolí stavbu když budu mít papír od starostky.Teďka pomažu tedy za starostkou a doufám,že mi to dá povolení. Nechápu proč nám tu stavbu nechtějí pořád povolit a musíme chodit kolem toho jak blbci. Už to trvá tolik let a pořád nic. Ale snad příští rok začneme. Už mám doma spoustu katalogů z domečkama a listuji a listuji. Docela se mi líbí i přízemní domky ve stylu bungalov nebo tak nějak se tomu říká. Nechci totiž moc velkej barák. Zvykla jsem si na byt a tak jsem říkala,že by nám klidně stačilo něco menšího .....
17. bře 2010 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek