Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
6. únor 2009
a ted uz fakt jdu.. papa....
cervenec
6. únor 2009
ááá brácha má bramboráčky,asi mu jeden sežeru 😃
cervenec
6. únor 2009
Zdenííííí
cervenec
6. únor 2009
Zdenííííííííí
zdenallicka
6. únor 2009
Anoooo????
zdenallicka
6. únor 2009
Ty to jenom zkousis, zee??? SI jako dam do usi ucpavky.... ]-(
zdenallicka
6. únor 2009
Mizim a uz se neobjevim.....aspon hodinu..... 😃
cervenec
6. únor 2009
Já jsem ti jen chtěla říct :tak čaaau 😃
cervenec
6. únor 2009
A mezitím jsem musela jít na wc,ale já chodím asi pětmilionkrát za den :-p
macinek
6. únor 2009
Rybičku jsme měli minulý týden, kuskus ani pohanku Josef nemá rád

No v sobotu udělám asi pizzu a v neděli lasaně nebo nějaké těstoviny, nechce se mi hledat nic nového
cervenec
6. únor 2009
v neděli půjdem k našim a zítra bude asi hlad,jelikož jdeme na barák 😃
cervenec
6. únor 2009
Asi zavolám manžovi ať vytáhne maso z mražáku a sfouknu nějakou rychlovku už dnes 😉
macinek
6. únor 2009
My jedem dneska na nákup, takže musím udělat seznam a mít vymyšleno co budeme o víkendu jíst

A asi upeču taky nějakou buchtu x-)
anag
6. únor 2009
Tak to já zatím vůbec nevím co budu vařit ani dnes ani v sobotu. Naštěstí v neděli má tchán narozeniny, tak jdeme na oběd.
cervenec
6. únor 2009
tak mě opět Jirka nasral,volá mi ,že dáme kuchyň nacenit někomu od nás,tak jsem mu řekla,že od nich kuchyň nechci,že nebude stejná.prý proč by neměla být stejná ]-( Kuva ti chlapi ]-( On mě nemůže nechat aspoň jedemn v klidu,to naše dítě bude nervák jak prase :-S
anag
6. únor 2009
Iny to chce klid......
Chlapy už jiní nebudou.... 😉
Holky jdu na oběd.... 😃 😃
cervenec
6. únor 2009
Peti to nejde v klidu,jsem si myslela,že kuchyń mám z krku a on zas vymýšlí kraviny ]-(
cervenec
6. únor 2009
Dobrou chuť 😉
zdenallicka
6. únor 2009
Iny a prco to nechces dat nekomu nacenit? Vytiskni si, co chces a poradny stolar a truhlar by ti meli vyhovet.. A mozna za lepsi peniz... 😉
zdenallicka
6. únor 2009
UZ mlcim a mizim.... 😃
macinek
6. únor 2009
Inko no jo máš to těžké ]-(

Já jsem včera z nátlakem nějak neuspěla, sice se na hory těší, ale víc teď deptá příští pátek a ta jejich porada, protože prosakují další informace, takže je čím dál víc nervní že dostane malé prémie ]-(
zdenallicka
6. únor 2009
Nizke premie jsou jeste dobre.. horsi jsou zadne nebo vypoved.... :-|
zdenallicka
6. únor 2009
Ja pracuju s "zivym materialem" a dostala jsem 1500,- premie za cely rok, staci vam???? =-)
zdenallicka
6. únor 2009
A to delame, pekne prosim, moc veci navic... V nasi praci nejde udelat jen to, co je zadane, ale je udelat miliony veci navic, proste vse, co je treba.. Chodit do prace i o dovolenych, volnech...
macinek
6. únor 2009
Zdeni já jsem nedostala prémie žádné 😞 a Josef by teď měl mít poprvé co je ve firmě pořádné prémie cca 300tisíc hrubého, ale obává se že ho zkrouhou tak na 100 ]-(
cervenec
6. únor 2009
Zdeni žádný truhlář nebude mít stejný materiál(myslím barevně) jako něnecký výrobce a kvalita bude taky úplně o něčem jiným než fabrika,která se specializuje výhradně na kuchyně.To je můj názor 😉 J už se stejně kousl,prý mu nic dávat nebude :-p A to teda bude ať vidí,jak se pohybují ceny ]-( Dávala jsem poptávku pilarčíkovi a ten mi nacenil stejnou kuchyň na 130 bez spotřebičů,a pokud je někdo schopný stejnou kuchyň udělat za 70 tisíc,tak to zákonitě musí být někde poznat ]-(
cervenec
6. únor 2009
Tý vole, a měla bych na kuchyň a bez keců 😃
macinek
6. únor 2009
Inko to je před zdaněním 😞 , my to stejně všechno nacpeme jako mimořádnou splátku hypotéky ať aspoň trochu umázneme dluh a neplatíme jenom úroky
zdenallicka
6. únor 2009
a za co to ma, marti? =-)
macinek
6. únor 2009
Zdeni za práci 😃 😃 😃 , vždycky postanou na rok dopředu limit který musí v zakázkách naplnit, pokud splní tak mají prémie myslím 3 platy a pak co je nad rámec z toho mají 10%, mu se loni prostě zúročilo to co dva roky předtím budoval a lítal jak debil a dělal obchodní síť

Začni psát odpověď...

Odešli