• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
a ted uz fakt jdu.. papa....
6. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá brácha má bramboráčky,asi mu jeden sežeru :grinning:
6. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenííííí
6. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenííííííííí
6. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anoooo????
6. únor 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty to jenom zkousis, zee??? SI jako dam do usi ucpavky.... :angry:
6. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mizim a uz se neobjevim.....aspon hodinu..... :grinning:
6. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ti jen chtěla říct :tak čaaau :grinning:
6. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mezitím jsem musela jít na wc,ale já chodím asi pětmilionkrát za den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybičku jsme měli minulý týden, kuskus ani pohanku Josef nemá rád

No v sobotu udělám asi pizzu a v neděli lasaně nebo nějaké těstoviny, nechce se mi hledat nic nového
6. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
v neděli půjdem k našim a zítra bude asi hlad,jelikož jdeme na barák :grinning:
6. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi zavolám manžovi ať vytáhne maso z mražáku a sfouknu nějakou rychlovku už dnes :wink:
6. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedem dneska na nákup, takže musím udělat seznam a mít vymyšleno co budeme o víkendu jíst

A asi upeču taky nějakou buchtu :dizzy_face:
6. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já zatím vůbec nevím co budu vařit ani dnes ani v sobotu. Naštěstí v neděli má tchán narozeniny, tak jdeme na oběd.
6. únor 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě opět Jirka nasral,volá mi ,že dáme kuchyň nacenit někomu od nás,tak jsem mu řekla,že od nich kuchyň nechci,že nebude stejná.prý proč by neměla být stejná :angry: Kuva ti chlapi :angry: On mě nemůže nechat aspoň jedemn v klidu,to naše dítě bude nervák jak prase :confounded:
6. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to chce klid......
Chlapy už jiní nebudou.... :wink:
Holky jdu na oběd.... :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to nejde v klidu,jsem si myslela,že kuchyń mám z krku a on zas vymýšlí kraviny :angry:
6. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou chuť :wink:
6. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a prco to nechces dat nekomu nacenit? Vytiskni si, co chces a poradny stolar a truhlar by ti meli vyhovet.. A mozna za lepsi peniz... :wink:
6. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
UZ mlcim a mizim.... :grinning:
6. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no jo máš to těžké :angry:

Já jsem včera z nátlakem nějak neuspěla, sice se na hory těší, ale víc teď deptá příští pátek a ta jejich porada, protože prosakují další informace, takže je čím dál víc nervní že dostane malé prémie :angry:
6. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nizke premie jsou jeste dobre.. horsi jsou zadne nebo vypoved.... :unamused:
6. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja pracuju s "zivym materialem" a dostala jsem 1500,- premie za cely rok, staci vam???? :confused:
6. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to delame, pekne prosim, moc veci navic... V nasi praci nejde udelat jen to, co je zadane, ale je udelat miliony veci navic, proste vse, co je treba.. Chodit do prace i o dovolenych, volnech...
6. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já jsem nedostala prémie žádné :frowning2: a Josef by teď měl mít poprvé co je ve firmě pořádné prémie cca 300tisíc hrubého, ale obává se že ho zkrouhou tak na 100 :angry:
6. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni žádný truhlář nebude mít stejný materiál(myslím barevně) jako něnecký výrobce a kvalita bude taky úplně o něčem jiným než fabrika,která se specializuje výhradně na kuchyně.To je můj názor :wink: J už se stejně kousl,prý mu nic dávat nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to teda bude ať vidí,jak se pohybují ceny :angry: Dávala jsem poptávku pilarčíkovi a ten mi nacenil stejnou kuchyň na 130 bez spotřebičů,a pokud je někdo schopný stejnou kuchyň udělat za 70 tisíc,tak to zákonitě musí být někde poznat :angry:
6. únor 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý vole, a měla bych na kuchyň a bez keců :grinning:
6. únor 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko to je před zdaněním :frowning2: , my to stejně všechno nacpeme jako mimořádnou splátku hypotéky ať aspoň trochu umázneme dluh a neplatíme jenom úroky
6. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a za co to ma, marti? :confused:
6. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni za práci :grinning: :grinning: :grinning: , vždycky postanou na rok dopředu limit který musí v zakázkách naplnit, pokud splní tak mají prémie myslím 3 platy a pak co je nad rámec z toho mají 10%, mu se loni prostě zúročilo to co dva roky předtím budoval a lítal jak debil a dělal obchodní síť
6. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek