• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
ale vůbec nezávidím vyřizovat úvěr,když jste na mateřské :unamused: Jirka jako osvč,samo uvádí co nejmín :wink: to by jsme uvěr ani nedostali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peti a kdyby jste chtěli,tak si můžete vzít půjčku ze státního fondu rozvoje bydlení,my ji máme ,max je 300tis,uročení 2 %,přeplatíš za 20 let jen 64 tis a navíc za každý narozený dítě ti odečtou 30tis :wink: jsem říkala,že ještě 11 dětí a máme to splacený :grinning: akorát abys ji dostala nesmíš mít žádnou nemovitost,a to my jsme tenkrát splnovali :grinning:
17. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti pošlu ti to do ip :wink: A proč starostka ti má dát povolení?já jsem chtěla taky bungalov a máme baju aj se sklepem :grinning: ale my jsme měli malej pozemek na bungalov :wink: hlavní je,aby jsi tam měla prostory jako šatny atd,tady na ulici je taky bungalov,ale nemají tam nic a v ložnici ani místo na skříně,ti zdechnou.budou zahrabaní v bordelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: my máme taky zatím jeden horní pokoj zahrabanej věcma,který není kam dat,ale potom se to musí vrznout do sklepa :wink:
17. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš to mě nenapadlo,že to nebude jenom tak. Erik je taky OSVČ a uvádí co nejmín :confused:
Já tedy žádnou nemovitost nemám a Erik tedy jo. No to bude tedy sranda. Iny a kde se to vyřizuje tak půjčka z toho státního fondu. Já jsem na takové věci úplnej mičuge.... :grinning:
Musím se začím o to pořádně zajímat ať něuděláme nějakou chybu....
17. bře 2010 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažu za malou,mečí tady jak koza :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa
17. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny myslím to dopadne uplně stejně. Erik totiž chce sklepy a tak to vidím,že budeme určitě stavět podkrovní barák. Ale já bych nejraději šla do toho bungalovu.....

Musím za starostkou proto,že máme pozemek zapsaný v územní plánu jako dětské hřiště "i když tam žádné není" a teprve od loňského roku se dopracovali na úřadě k tomu, že dělají změnu uzemního plánu. Všechno je už odkleplé a teďka se čeká až to zpracuje Břeclav. Nejhorší je,že tam v té změně jé víc věcí a někdo se zase odvolává,tak se to všechno pořád protahuje. Jedna kolegyně mi,ale v práci řekla,že nechápe proč mě to ta druhá kolegyně ze stavebního nechce povolit, když už to máme v pořádku. Tak jsem tam šla a řekla mi,že mi to povolí jen když to uvidí se souhlasem starostky. Prostě blbinec ....

Už to Lanžhotští vyřizují deset let .... :confounded:
17. bře 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím říct že jsem s velikostí našeho domečku absolutně spokojená, je to tak akorát, na vytápění i na úklid :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny díky ... :dizzy_face:
17. bře 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a jak máte velkej baráček? Máte sklepy?
17. bře 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti sklep nemáme a celkem má barák včetně garáže 150m2 - 75m2 spodek + 75m2 vrch. Ono je hodně důležité jak je to navržené, chce to fakt promyslet a popřípadě obejít pár vzorových domů.

tahle vypadá přízemí
http://picasaweb.google.cz/lh/photo/-LQgTNlxebtkBjG2yHnbyw?feat=directlink

a takhle patro
http://picasaweb.google.cz/lh/photo/FVAAqj1ZAq6r6I63OmyAKw?feat=directlink
17. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já životní pojistky a podobné věci řešila loni v září, měla jsem životku úplně na pytel, takže jsem ji zrušila,neměla jsem v ní pojištění na úraz, nebo hospitalizaci nebo pojištění když jsi na neschopence s tou bych teď za to, že jsem doma nedostala ani korunu a takhle mám nárok na 200kč na den, akorát musím počkat až mi nechopenka skončí a to stejný když jsem v nemocnici, kdybych ji měla tenkrát jak jsem byla na té laparce, tak jsem pak s výplatou byla vysmátá, ale takhle to bylo maso.
Ze staré jsem dokonce dostala desítku nazpátek, takže aspoň něco a v té nové si můžu zadarmo pojistit až dvě děti, takže toho potom využiju, dělá mi to známá, dělá i lišky, takže mi vždycky poradí a řekne co je na houby a co ne.
Já si Peti teď taky zvedala u obou lišek cílovou částku na 600 tisíc, mám obě už šest let, tak jsou tam naspořené slušné prachy, jenže teď nevím kde na to spoření budu brát :confounded: platím dvě lišky, životku, penzijko, pak si dávám ještě tisícovku bokem na spoření co mám u životky a ještě splácím nádobí z Zepteru...takže mi lišky bude muset platit Martin,a le stejně jsou to společné peníze, takže se nedá nic dělat, jinak bych je musela vypovědět...
17. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžete mrknout na tyhle stránky to má souseky brácha www.mrnousci.cz
17. bře 2010 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti krásný :slight_smile: Jani a nedostaneš ty dvě stovky při neschopence jen když je to úraz?Peti jsem se dívala na ty stránky a na kontakt a on má i ty stránky odkud mám monitor dechu a chůvičky :grinning: dobrá náhoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fakt dobrá náhoda..... :grinning:
17. bře 2010 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zítra bude koník mimo,tak se mějte hezky :slight_smile: a jinak jsem dnes malou mín oblíkla,na teploměru jsme měli 11 stupnů a venku byla kosa,tak snad to bude zítra lepší :wink: to očičko měla venku uplně slepený,tak jestli se to nezlepší,tak asi zítra zajedem k dr :unamused: papa
17. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny raději běž, ať to nemá ještě horší. Možná ji do toho očička trošku nafoukalo ....
17. bře 2010 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, právě že ne, mám to pojistku na nemoc, což je prý i rizikové těhotenství a na hospitalizaci jak s úrazem, tak s nemocí, ale do toho se nevztahuje porod, jedině že by se vystkytly nějaké komplikace, ale to bych musela zjistit.

Na stránky mrknu...já se dívala na tu fotku od Marti, tak je božííí.
Zítra si teda asi nenapíšeme, já budu stejně od rána pryč, tak dojedu až večer, tak pisnu v pátek, jak jsem dopadla na kontrole.
17. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé hurá koník jede .... :grinning: :grinning:
19. bře 2010 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak toto me zabije...:frowning2: Je to pekny hnus...:frowning2:
19. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se nemůžu nějak zorientovat .... :frowning2:
19. bře 2010 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo... Na modre strese jsem si taky jeste nezvykla a je to teda uz par tydnu, co to zmenili..:frowning2: Nechapu, proc to delaji... Nelibi se mi to a nevyhovuje mi to...
19. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jsem zmatená jak goro :sweat_smile: ted mi bude všechno trvat 2 x dýl :grinning:
19. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to pomalý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co říkáte na počasí?úžasný že?jsem vyrazila v nových botech,tak mám puchýře :grinning: Eriček už byl určo v kratasech :grinning: :wink:
19. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a juli už má očičko dobrý :wink:
19. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny, Eriček v kratěsách nebyl dala jsem mu jen rifličky a bundičku a vyrazit bez fusku a deky a byl spokojený .... :dizzy_face:

Počasí super, snad to vydrží i příští víkend. Máme zase tu akci "ze sklepa do sklepa". Prvně budu celej den bez Erička. Bude hlídat mamka ....
19. bře 2010 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu jenom pozdravit, je to děsný, pomalý a vůbec se mi to nelíbí, jediný co jsem zatím ocenila, je přidat si diskuzi k oblíbeným, pak ji nemusím hledat....ale to bude trvat než si zvyknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO pocasi je skvele.. a ja jako obvykle budu v praci... ALe dnes jsem byla na prochajde a bylo to bajo..:slight_smile: :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo Peti,zase at to maelj neodmarodí :wink: Já se snažím malou postupně otužovat :grinning: Jani to jo já jsem si dala pár diskuzí do oblíbených ,chtěla jsem zkusit jak to funguje a šlus kouslo se to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdeni no to je naprd,tak krásně a ty v práci :unamused: Holky nezaložíme si tu naši diskuzi soukromě?co vy na to?
19. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek