• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
mamka hlídala malou dnes,v 6 jsme šli na narozeniny a ve třičtvrtě na 7 jsem valila dom koupat a kojit,s tím,že tam třeba ještě dojdu a už se mi zpátky nechtělo :grinning: ale najedla jsem se a dala si nealko pina coladu,takže jsem spokojená :grinning:
19. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak to myslis, Iny? :confused:
19. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
myslíš tu soukromou diskuzi?Dají se ted založit diskuze,který si nemůže každý jen tak číst :wink: tak mě zajímá,jestli do toho nepůjdem?
19. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdááááááááááááár holky!
Tak po dlouhé době on line a hned takovýdle novinky, jako novej image hihihi
19. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, klidne..:slight_smile: Jak se k nam dostane nekdo novy? A jak je to osetreno?
19. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych byla i pro. Mám pocit, že mě tady šmíruje jedna Bilovčanka......
19. bře 2010 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky hezky jsme se tady sešly :slight_smile: Zdeni je to popsaný v těch jejich novinkách,musí se založit nová diskuze a ten kdo jí založí,tak přidává nový členy :wink:
19. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti v pase ti to píše dva Eričky :grinning:
19. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
hlásím, že náš mladej váží už 7kg. Se mi pěkně pronese :wink:
a taky po druhé hexe mu travalo skoro 10 dnů než jsme se dali do normálu. Jsem zvědavá co nám udělá ta třetí.... ještě, že pak bude s očkováním trochu klid..
Musím se pochlapit..... Hurááá máme režimek, teda aspoň na večerní usnání (do 20 je tuhej :dizzy_face: ) jinak přes den je to vabank hlavně vstávání.....
Jak se máte vy a vaše dětičky?
19. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali tak to je kus chlapa :slight_smile: a my jsme furt nejmenší,nejen tady mezi chlapama :grinning: No ma jdem na třetí hexu a prevenar 30.3. rovnou i na půlroční poradnu,tak jsem taky ráda,že už pak bude chvilku od trápení pokoj :wink: Akorát se v úterý chystám s malou na nastřelení naušnic,už se přemlouvám 3 měsíce :sweat_smile: jinak u nás změna v tom,že malá je zpět v postýlce a bez problémů :wink: jsem čučela,že to šlo tak dobře :wink:
19. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
a přes den mi malá spí svých 35 minut dopoledne a odpo v kočárku,to už se ale taky vzbudí po půl hodině a potom usme ještě jednou,pak už nespí.ale v noci spí krásně :wink: a i když přes den nespí,tak je hodná,hraje si v lehátku,v dečce a když je protivka,tak ji mám na klíně a děláme kraviny :slight_smile: jéé a zapoměla jsem vám říct,že když se přitáhne do sedu,tak už se staví na nožky,sice se ještě gyglá,ale snaží se :wink:
19. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já si přinesu kabl,aby mi nezdechl notas a vy nikde :unamused:
19. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné dobrá ráno ... :dizzy_face:

Dneska to sluníčko uplně láká jít na procházku. Už se těším jak odpoledne vyrazíme. U nás je dneska dětské bazar v kulturáku tak nevím jestli ho nezajdu navštívi. Sice jsem donesla v týdnu šíleně věciček po kamarádčiným chlapečkovi,ale zjistila jsem,že si nemá Eriček co oblíknout v létě......

Jo a druhého Erička už jsem smazala .... :grinning: :grinning: :grinning:
Se mi tam ty děti nějak množi ..... :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 06:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikdo nikde ... :confused: :confused:

Roštiluje mě jak je ten kůň teďka strašně pomalej ..... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. bře 2010 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Když jsem vyjela s kočárkem tak bylo nádherně a potom se to pačasí pěkně pokazilo .... :rolling_eyes:
20. bře 2010 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásnou sobotu přeji :slight_smile:

My jsme dnes měli vítání občánků... Tonda to zvládl s dudošem :dizzy_face: protože byl rozespinkaný a bez něj ani ránu...
Jak se mi podaří zpracovat fotečky, pošlu odkaz :wink:
Tak hezký víkend všem.
20. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak dnes jsme si s Juli udělali nákupní dopoledne,jeli jsme spolu do Břeclavi,koupila jsem si něco na sebe,Juli zeleninku,lžičku,misku atd,no prostě výbavu a první papání :slight_smile: se na to hrozně těším :wink: taky jsem ji kojila přebalovala v autě,konečně je teplo,tak to byla paráda :wink: odpo jsme šli ven,zamračilo se a poprchalo,ale hodinu jsme vydrželi :wink: Ali na fotečky se těším :slight_smile: Jirka je na kole,tak válčíme samy.jo a koupila jsem si plavky a malé plinky v dm do vody,tak vyrazíme na plavčo do lázní do Lednice,je tam voda 31 stupnů,tak jsem se rozhodla,že ji naučím plavat sama a prdím na nějakej kurz :grinning: hlavně si můžu zvolit,kdy jet,takže to snad bude ok a vstup stojí jen 60,.
20. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
nechcete se holky přidat na to plavčo?
20. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tadáááá fotky jsou zde http://www.facebook.com/album.php?aid=2051507&id=1460364322&saved

Iny, já bych se i přidala. Kdy to plánuješ? Budu muset pořídit plínečky do vody.....ještě je nemáme
20. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny a od kolika měsíců se může na to plavání?

Ali moc pěkné fotky. Já ještě ani nemám fotky z vítání. Fotila to ségřina tchýně a nikdo nám to ještě neposlal..... :confounded:
20. bře 2010 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti díky....bráška se snažil...

Kdybyste někdo chtěli, tak má ateliér v Hodonín www.true-design.net
20. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to máš super,že máš bráchu takového fotografa. I Inka má bráchu co umí velice pěkně fotit. Nám křtiny fotila sousedka a bylo to taky super. Ona se v tom vyžívá ...
20. bře 2010 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali fotky super :slight_smile: Hned jsem myslela na to,že máte v rodině někoho šikovnýho,už jsem si všimla na fotkách z tvých 30 :wink: Malej je tam sladkej a ospinuškanej :slight_smile: Jsem ze začátku čučela,že se mě ten tvůj manžel zdá nějakej jinej :grinning: jaktože seděl vzadu?a proč ti malýho podávali ty paní?a jinak kmotr malýho se mi líbí :grinning: ještě,že to není tvůj manžel,to bych ti to nemohla přiznat :grinning: :wink:
20. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
a to plavčo zatím nevím,Jirka říkal,že by jsme to jeli zkusit zítra,tak uvidíme jestli to klapne :wink: podle toho co malá bych to pak naplánovala nějak dál :wink: co vím plave se i s malýma miminkama,ale většinou jsou kurzy ve velkých bazénech od půl roku.z jakýho důvodu ani nevím :unamused: plinečky do vody jsem koupila v dm,tu jejich značku babylove,jsem vyčetla tady na diskuzi ,že jsou lepší než huggiesky( a stojí jen 90,. místo 200,.) a ještě lepší je prý pořídit rovnou plavečky(nějaký spešl s gumičkou a cvočkama na boku,plavky se nenacucají vodou- plinky ano),protože jak jsem si tam přečetla,tak ty plinky nezadrží moč,ta jde do bazénu,ale dávají se kvůli kakání :sweat_smile: to jsem vůbec netušila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
a čučím na miss a místo toho,aby mě ty zdechliny motivovali,tak žeru větrník :grinning: Jirka má dole kluky na fotbálek a pokr,jěště že tak,jinak bych tu miss neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a koupila jsem pár skleniček papání pro malou, a jsem doslova nasraná na hami . koupila jsem špenát s bramborem a doma to čtu( v obchodě nebyl čas to nějak extra študovat) a je tam plnotučný mlíko a smetana :angry: a prý od 4 měsíce,,jsou na palicu? :rolling_eyes: takže nejlíp je na tom bio hipp,ale to v tescu moc neměli a zpátky do dm se mi nechtělo.no stejně chci hlavně vařit,chtěla jsem to jen na ykoušku :wink:
20. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky můžu tu syrovou bio zeleninu dát očištěnou do mražáku?jako jezdit každej týden do tesca pro bio mrkvu se mi nechce :grinning: děkuji za radu :wink:
20. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Já na to bio moc nevěřím. Napsané na obalu může být cokoliv. Včera jsem se o tom bavili s našima. Iny já si myslím,že tím že se to dá do mrazáku už to nebude nikdy tak dobré...

Já už se těším až budeme mít čerstvou zeleninu na zahrádce. Tchýně toho každej rok nasadí tolik,že to nestíháme ani jíst....
21. bře 2010 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já na to bio moc nevěřím. Napsané na obalu může být cokoliv. Včera jsem se o tom bavili s našima. Iny já si myslím,že tím že se to dá do mrazáku už to nebude nikdy tak dobré...

Já už se těším až budeme mít čerstvou zeleninu na zahrádce. Tchýně toho každej rok nasadí tolik,že to nestíháme ani jíst....
21. bře 2010 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé proč to tu mám dvakrát...... :unamused:
21. bře 2010 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: To neva,že je to tu 2x :wink: No já tomu taky nějak extra nevěřím,ale domácí zeleninu nemáme a než vyroste,tak bude mít malá rok :grinning: A zrovna v mrkvi je dusičnanů jak svina,tak aspon doufám,že je v té bio o trochu mín svinstva :sweat_smile: Plavčo dnes asi nebude,Jirkovi se nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek