• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Iny škoda,že je to plavání až od 6měsíců já bych i jezdila s Eričkem....
21. bře 2010 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Eriček nám vytuhl už v půl sedmé to jsem zvědavá jak dlouho bude spát. Se mi zdá,že chodí čím dál tím dřív spinkat....
21. bře 2010 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Eriček nám vytuhl už v půl sedmé to jsem zvědavá jak dlouho bude spát. Se mi zdá,že chodí čím dál tím dřív spinkat....
Zase to tam mám dvakrát. Nechápu jak to dělám .... :confused: :confused: :confused:
Krásné dobré ráno ... :dizzy_face:

Tak dneska jsme vstávali v 5:45 super .... :confounded: :confounded:
Jsem si to myslela,že nevydrží dlouho spinkat, když šel tak brzo spát......
22. bře 2010 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: No Peti to bych měla co dělat,malá vstává vždycky chvilku před 7,ale zuby nehty ji v posteli držím min do půl 8,však jsem taky doškrabaná v obličeji jak od kočky, děsně štípe a škrabe,už jsem jí párkrát nadala a dala přes ruce a ona se na mě u toho řechtá ,takže na výchovu je jěště moc brzo :grinning: Peti ohledně toho plavča ,já si myslím,že se může dřív,já udělám flignu a někam zavolám a zjistím ti to :wink: to by bylo super,.kdyby jsme se tak scházely :slight_smile: ,pak by jsme mohly chodit i na vychajdu do parku :wink:
22. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak jsem písla mail do filie ohledně toho plavča,pak dám vědět :wink: Já jdu zavolat dr,kvůli těm naušničkám zítra,se nějak nemůžu dokopat :frowning2: Malá ted usla v dečce.Jo a hrozně pelícháme obě :grinning: malé chytnu za vlasy a mám je v ruce a moje vlasy ty jsou všude :angry: Jsem včera vytáhla plinky z pračky a jsou plný jejích vlasů,absolutně to nejde dolů :confounded: nějaká rada co s tím?Není nad plešatý mimča :grinning:
22. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

My jsme měli celkem fajn noc. Usnul v 20h a první vstávání 3 pak po 6 a definitivně 7:45

Iny, jsme na tom stejně. Mladej líňá snad víc než já. Akorát moje vlasy jsou delší tak je je víc vidět :confounded:
Na vlásky v plínkách parádně funguje lepící páska. Každý den si kus ustřihnu a posbírám je - funguje to skvěle.... :grinning:
22. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky pelíchám a Eričkovi nemá co pelíchat .... :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, konecne jsu tady... nemam nejak silu vas docitat, mam za sebou narocny tyden - Fero byl na horach a ja sama doma se psama a Matou. Dalo se to zvladat, ale jen na tech par dni a byla jsem pekne k.o. Na net jsem vzdy kukla jen na FB na skok, vic casu jsem nemela.

Kdo mi poreferuje ve zkratce nejake novinky za posledni tyden????

Jo a ten novy kun je hnus... ale snad si na neho brzy zvyknu, musim :grinning:
22. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.aparthotel-sumava.cz/pobyt-se-cvicenim-pro-miminka holky nepojedemeeeee? Ja bych jela hned, hlavne ten vecerni relax se mi zamlouva :sunglasses:
22. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen skoda, ze to neni nekde tady pobliz :frowning2: Nebo neco podobneho :frowning2:
22. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme za sebou očkování prevenaru.....
22. bře 2010 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska tak krásně a ani jednomu se nelíbílo v kočárku a řvali a řvali. Eriček ale až potom očkování .....
22. bře 2010 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My si dnesni den krasne uzili.... byli jsme na koleckovych bruslich, Mata to skoro cele prospal. Na zahradce v hospudce si vypil mleko a jelo se zpet k auto a dom. Dnes se nekoupalo, tak jen umyt pusu, prevlect do pyzama a spat, a tak uz spinkame asi 45min.

Na veceri jsem udelala mini steaky z hoveziho se zeleninovym salatem, mnaaaamka!

Dnes mam nejaky dobry den, jsu pozitivne naladena :slight_smile:

Jinak, aby jste vedeli, se snazim dost omezovat internet :sunglasses: tak uvidim jak se mi v tom bude darit nadale :sunglasses:
22. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy koupete obden?
22. bře 2010 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf :grinning: je tu ještě někdo?
22. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali lepící pásku používám na černý křeslo v obýváku :grinning: budu to muset zavést i na plinky,ale myslím,že z těch vypraných to už jen tak nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katu jaký omezování netu?Proč? :sweat_smile: Peti tak at je Eriček po očkování v pořádku a bez teplotek :wink: A dnes bylo úžasně že? :dizzy_face: akorát mi bylo horko,ale jen do mikiny jsem se bála,abych si nenachladila prsa :unamused: a malá zítra vyrazí bez fusaku,tak snad se nebude odkopávat :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti nekoupeme kazdy den. Jak kdy.. nekdy dva dny po sobe, jindy ob den a dokonce se parkrat zadarilo, ze az ob dva dny :grinning:
Kazdy den se koupal jen na horach, a to jen kvuli tomu, ze byl denne v chlorovanem bazenu. Ale zvlad vsechno skvele, jak hodinove radeni v bazenu s chlorem, tak koupani kazdy den...
Ale to byla jen vyjimka, jinak je to jak jsem psala.

Iny jaka lepici paska? Co s ni delate holky? Proc ji lepite?

Iny, kdybych kojila, tak bych urcite nebyla taky jen v mikine, bala bych se. mata je uz asi 3 dny bez fusaku, ma dve deky a v pohode. snad mu neni zima :wink:

Iny a net proto, protoze jsem na nem byla vlezena vzdy kdyz mi dal Mata na chvilku pokoj a ja jsem potom absolutne nezvaladal domacnost. ted tadz mam tak jak si predstavuju, porad uklizene (zadny luxus, takove norma), vzdy navarene, stiham prat a tak vsechno. Kdyz jsem porad sedela u pc, vsechno toto jsem delala az vecer, kdy uz na to nemam silu a ani chut. Jsu tak vic spokojenejsi vnitrne.
22. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu malé padají vlasy a mám je všude na plinkách atd.,tak Ali radila at je chytám lepící páskou :wink: A s tím netem chápu,ale já stíhám všechno i tak :grinning: ale nejvíc jsem na pc dopo a pak večer,když malá spí :wink: Samo by se vždycky něco našlo co bych mohla udělat,ale na to bych se mohla .....Prostě to je jedinej relax ,kterej mám :wink: A večer nedělám nic,ale tak to mám už od narození malé,prostě večery jsem si udělala pro sebe :wink: ale je fakt,že vysávám,prach atd dělám jednou týdně,ale jak malá začne lozit,tak budu muset šůrovat o moc víc :grinning: a nebo bude nosit jen tmavý věci :grinning: Jo a hlavně já nevařím,chodím si v týdnu pro oběd,kdbych měla vařit,tak mě tady holky už neuvidíte :grinning:
22. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já vařím, uklízím, věnuji se malému a stíhám i net... :grinning:
Je ale fakt,že nevařím pravidelně každý den. Po víkendu nám zůstane spoustu jídla tak to jíme ještě pomalu dva dny....
No a taky toho prostoru na uklízení nemáme tolik máme 2+1 je uklizené raz dva. Teďka dělám velkej uklíd a uklízeme s Eričkem všechny skříně .....
22. bře 2010 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic. Jdu si lehnout...

Dobrou...... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chystám na okna,tak to tento týden s Juli taky snad sfouknem :slight_smile: Já se mažu dívat na telku,pořádně bez pc :grinning: dobrou noc :slight_smile:
22. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten pobyt s mimi cvičením, co poslala Katka odkaz, vypadá úžasně, ale na Šumavu je to daleko :cry: :cry: :cry: škoda, že to není blíž :pensive:

Dopoledne bylo super, Tonda spinkal, já kuchtila šlo to jako po másle. Venku krásně a já si myslela, že idylka bude pokračovat. Sem se trochu přepočítala. Když jsme vyrazili na prochajdu, tak řval a řval jak tarzan na lesy.... šla mi z toho i hlava okolo. Myslela jsem si, že usne a já pomažu domů umyt okna.... tak nakonec zabral na 20 minutek a já stihla jen 3 kousky a to jen z venku :confounded: snad dodělám vnitřky zítra. Doufám, že bude ještě krásně.
Absolutně netuším, co ho tak rozhodilo..... Usnul o půl osmé, tak jsem zvědavá kdy bude vstávat.....
22. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí

Opět jsme vstávali v 5:45. Eričkovi se to nějak zalíbilo. Chtěla jsem ho držet chviličku v postely a nedal se .... :rolling_eyes: Za to teďka už zase spinká. To bude ta jeho půlhodinka spánku. Má to teďka pravidelně každý den spí dopoledne dvě půlhodinky ....
Jinak se mi zdá,že byl trošku takovej nevrlej potom očkování,ale dneska vypadá,že už bude v pohodě ... :slight_smile:

Už mám dneska posnídáno a pocvičeno a vrchnu se něco dělat.....
A taky se těším už na dnešní vycházku ....
23. bře 2010 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

Opět jsme vstávali v 5:45. Eričkovi se to nějak zalíbilo. Chtěla jsem ho držet chviličku v postely a nedal se .... :rolling_eyes: Za to teďka už zase spinká. To bude ta jeho půlhodinka spánku. Má to teďka pravidelně každý den spí dopoledne dvě půlhodinky ....
Jinak se mi zdá,že byl trošku takovej nevrlej potom očkování,ale dneska vypadá,že už bude v pohodě ... :slight_smile:

Už mám dneska posnídáno a pocvičeno a vrchnu se něco dělat.....
A taky se těším už na dnešní vycházku ....
23. bře 2010 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Tak malá dnes vstávala v 6,41 a rovnou začala pištět,takže se nedalo spat dál :grinning: ale spinkala parádně, usnula po půl 8, v 11 cucek a v 5 jídlo :slight_smile: asi proto mi ani nevadilo to brzký vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ali asi se malýmu nechtělo ven,malá mi taky v tom období v kočáru vyváděla,chtěla už vidět ven,ted ji musím dávat do kočáru jen když už je min 2 hodiny vzhůru :wink: a i ted když jsme venku tak si dáchne svých 35 minut,pak čůhá,kecá a pak znovu 35 minut,má to na etapy :wink: ale je přesná jak hodinky,by mě zajímalo jak se jí těch 35 minut tak přesně daří :confused: a ta Šumava je fakt daleko,ale je tam úžasně :dizzy_face: hlavně je tam furt co dělat,můžeš do lesa,k vodě,jsou tam zámky,hrady atd.já bych tam mohla jezdit furt,akorát to tam výjde dráž jak dovolená u moře :grinning:
23. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny i mě překvapuje jak oni to spinkání mají přesně. Eriček půl hodinky a ani o minutu víc ....
23. bře 2010 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak už máme zvýšenou teplotu po tom očkování ....
23. bře 2010 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem dala na bazar tři věci a už dvě mám prodané. Super .... :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se konečně hlásím, o víkendu nějak nebyl čas a od včera mi doma manžel simuluje nemoc ( doufám, že si to nepřečte :grinning: ) takže spolu doma válčíme, dneska jsem ho dokopala k mudrovi, tak bude doma ještě zítra a ve čtvrtek už jde makat, někdo ty kačáky bouchat musí :grinning:
u nás kontrola dopadla na jedničku, takže super, už jsem objednaná na velký utz jedeme 26.4. a 27.4. jdu k zubaři na prohlídku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak já jsem teda taky nachlazená, což je fakt super, tak polehávám a cpu se ovocem a jitrocelovým sirupem, akorát nám dneska došel med do čaje...průser...

Dívala jsem se, že jsem zde neviděla Marťu? Nebo se pletu? Pa
23. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :dizzy_face:

Mám dojem,že Marťa minujel týden psala, že tady bude mít do středy na návštěvě rodiče. Snad se nepletu....

Moc Ti gratuluji,že kontrola dopadla dobře .... :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek