• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Aha, já mám občas pocit, že se mi ty informace už pletou, ale jo, něco o rodičích psala...
Jo z kontroly mám radost, sestřička sice krapet koukala, když jsem ji opět hlásila stejnou váhu,jako na začátku, ale prý nevadí, mimčo ještě není tak velký, abych měla kilo nahoře...no a tím, že mám vzadu dělohu, tak ani bříško zatím neroste, ale tak snad brzo začne, ať si už začnu připadat jako těhotná :grinning: :grinning:
23. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neboj ono to vypukne. Včera za mnou byla kamarádka která má termín 27.8. a taky ještě nemá vůbec bříško a přibrala dvě kila. To já jsem měla určitě tehdy už čtyři kila nahoře ....
Teďka bych potřebovala ještě čtyři kila dát dolů a budu na původní váze. Už aby to bylo ....
23. bře 2010 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem na jednu stranu ráda, měla jsem strach, že tím, že budu doma, tak budu moc přibírat, ale naštěstí ne, protože nemám žádné chutě, jednou za týden si dám sice něco sladkého ke snídani, ale není to každý den, tak uvidíme, třeba se mi podaří moc nepřibrat, přeci jenom už teď bych potřebovala shodit těch 13 kilo, co mám nahoře :confounded: k tomu dalších 12 nebo 15kg a jsem jasná....ale ty snad nechám v porodnici...
23. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem nechala v porodnici naštěstí jedenáct kilo. Byla jsem šíleně oteklá a taky říkali,že jsem měla hrozně plodové vody. Představa,že bych musela pracně dávat těch 21kg dolů tak mě asi drne.
Nechceš se nám vyfotit ať víme jak Ti to sluší? Jsem se dívala,že máš pořád albíčko prázné ....
23. bře 2010 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inka se ještě ani neozvala co Julinka a naušničky ..... :confused: :confused:
23. bře 2010 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf :grinning: máme naušničky, hodím fotečku :wink:
23. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se těším. Hned mrknu ... :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam prd vidět :grinning: jsou to mini naušnice :wink: jdu vás dočíst :wink:
23. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny moc jí to sluší .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi zdá,že má Jirkuj pohled. Alespoň co jsem ho viděla na fotkách. Nebo se mi to zdá blbě?
23. bře 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už tady hodně dlouho nebyla druhá Marťa .... :confused: :confused:
23. bře 2010 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moc úráce mi to nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani ještě jednou gratuluju ke kontrole :wink: No já jsem měla do 20 týdne 2 kg nahoře a pak to začlo :grinning: Peti jinak já jsem na svojí váze,ale klidně dalších 5 by mohlo jít do čudu a stejně už to nebude stejný jak dřív :confounded: Co Eriček ještě má teplotku?Jinak malá byla moc šikovná,poplakala si ,ale po očkování řvala víc,v čekárně už vykecávala :slight_smile: Ted se jí na to nesmí týden dostat voda,tak jsem dnes vynechala koupání.
23. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštěstí už ne.... :slight_smile:
23. bře 2010 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti je hrozně na Jirku,aspon mě tak připadá,hlavně má jeho obočisko :grinning: Martě už by zítra měla být v práci a na druhou Martu taky myslím,ale jak ji známe,tak chodí vázat do vinohradu :grinning:
23. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem si říkala,že bych taky klidně mohla dát o pár kilo dolů víc,ale budu myslím ráda když se nějak dopracuji k té původní váze. Teď to jde hůř dolů než na začátku hubnutí...
23. bře 2010 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a gratuluju k prodaným věcem :wink: necháváš si to zaplatit předem?
23. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se mi zdá, že je celej Jirka. Když se narodila tak byla celá ty....

Já mám na Marťu asi číslo na mobil,tak ji zítra napíšu jak se jim daří....
23. bře 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to ted flákám,max se donutím na sklapovačky,ale dnes mám totálně nachozený nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: venku je fakt parádně,jen mě štve,že o víkendu má pršet a navíc fučet větr :unamused:
23. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo nechávám ....

Pořád se nemůžeme dohodnou na koho je Eriček podobnej....
Já si pořád melu že na mě,ale zdá se mi že už je spíš stříklej i Erikem....
23. bře 2010 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus jí napsat,at na nás mrkne :wink:
23. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je tak pěkné počasí tak Eriček nechce vůbec spávat v kočárku ..... :angry:

No já doufám, že by mohlo být o víkendu trošku obstojně. Máme tu akci "Ze sklepa do sklepa" tak by to v tu sobotu mohlo ještě vydržet ....
23. bře 2010 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo napíšu ....
23. bře 2010 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no stříklej Erikem by mohl být :grinning: ale vidím v něm víc tebe :wink: Malá se změnila fakt hodně,nejlepši je ,že prostě udělá nějaký gesto a to je Jirka jak vyšitej,až se musím někdy smát,genetika je sviňa :grinning:
23. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu na kutě .....

Dobrou .... :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ... :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá s tím měla taky problémy,ted už vydrží vzhůru a neřvat,ale kamoška ted zase bojuje s malým,takže se řvem stejně jezdíme :sweat_smile: řešila jsem to tak,že jsem jí vystrčila ruce a dala jí hračku,ona ji strčila do pusy a byl klid :slight_smile: tak to zkus :wink:
23. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Peti, já mám ted období,že chodím spát až po desáté,to nebude trvat dlouho :grinning: papa
23. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky mám docela blbý zprávy ohledně toho plavání :unamused: dr mi půjčila lékařskej časopis, a je tam stanovisko české pediatrické komory a oni to nedoporučují do 4 let věku dítěte :astonished: zítra to oskenuju a můžu vám to hodit do mailu :wink: na Petu mám,Ali kdyžtak mi ho písni do ip :wink: musím zavolat do Lednice jestli mají povolení od hygieny na plavčo s prckama,ale myslím,že nebudou :frowning2: jde hlavně o množství chloru,ten článek mě od toho uplně odradil :frowning2:
23. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a už mě psali z toho plavča a mimčo může jít plavat až po 3 hexe,takže je to individuální.My jdeme na poslední v půl roku,někdo i dřív.
23. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem chtěla napsat do té Lednice a dnes tam napsali,že bazém je do odvolání zavřenej :sweat_smile: asi nějakej průser :fearful:
23. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek