• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Krásné dobré ráno ... :dizzy_face:

Tak dneska byla perfektní noc. Malej spinkal od 19:00 do 3:45 a potom ještě zaspal do 6:30 super .... :grinning: :grinning:

Už mám pocvičeno a přemýšlím co budu dneska dopoledne dělat. Zítra jdu na celej den s Erikem do sklepa a malej jde sloužit tak dneska možná budu relaxovat ..... :dizzy_face:
24. bře 2010 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak rodiče dneska odfrčeli, já jsem v práci, no mám toho tady víc než dost, ale to jsem čekala, takže jsem zase psala maila šéfovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V pondělí jsem byla u doktorky, všechno ok a kluka budeme mít na 100%, doktorka říkala že se to fakt nedá přehlídnout :grinning:

Jinak dovolená byla náročná, každý den tak 2-3 hodiny chození, už jsem se těšila do práce že budu celý den sedět :grinning:

Inko co to je za kravinu, že nedoporučují plavání dřív než ve 4 letech, já tyhle odborné články radši nečtu, to by pak člověk nemohl dělat nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: , my budeme s malým plavat co nejdřív
24. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak sms jsem napsala a až mi odepíše dám vědět.
24. bře 2010 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A nikde nikdo, všichni si užíváte sluníčko co :angry: , já jsem včera sundala plachtu ze zahradního nábytku a na terase to bylo na opalování :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak já jsem do ted dělala okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá je uknučená až hrůza,pořád mě musí vidět,zmiznu jí z očí a už ječí :confounded: takže jsem ji furt tahala s lehátkem tam kam jsem potřebovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: dopo jsem ji dala v kočárku na terasu,paráda budu to dělat furt :wink: Marti kravina to asi není,navíc tam píšou,že děti které mají dědičný dispozice k astma a ještě k něčemu to můžou odnést ještě víc,jde o vdechování toho chloru nad hladinou a Jirka astma má takže asi tak :unamused: ještě jsem to neměla čas oskenovat,pak ti to klidně pošlu.Prostě nic se nemá přehánět,jde i o to zjistit si o kvalitě vody a povolení hygieny,protože to je maso co musí splnovat a známe to jak to funguje :sweat_smile:
24. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
rozdíl je plavání v těch vanách,tam není žádný chlor a máš uplně čistou vodu,jen pro svoje mimčo,jde jen o to plavání v bazénech :wink:
24. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko no v tom případě by se mělo správně plavání pro prcky zrušit :unamused: , u nás teda naštěstí nikdo astma nemá
24. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti jakej máte zahradní nábytek?My to ted řešíme co pořídíme,mě se hrozně líbí ten umělaj ratan,ale je to docela drahý a taky asi ne uplně praktický,beztak to dlouho schne :unamused: takže asi půjdem do hliníku,ale ten mě zas nějak nenadchl
24. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
No ale v těch vanách je to jenom na chvíli, pak se přechází do bazénu
24. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Nábytek máme kovovej, černý kov a područky jsou z tropického dřeva, celou zimu byl na terase jenom přikrytej plachtou a v pohodě :slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti právě jsem z toho článku byla docela zděšená,ono to z něj vyplinulem,že to prostě není dobrý :unamused: ale asi když jdeš sama sem tam plavat,tak to není nějak extra škodlivý,jde asi o to,že na ten kurz chodíš třeba 2 a půl měsíce a ten chlor už může nějak škodit.nejhorší je,že to je časák jen pro dr,takže normální smrtelník by se k tomu nedostal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
24. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
já vím, ty vany jsou pro malinký mimuška.
24. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti přesně na tento jsme se dívali,mají ho od zítřka totiž v akci za 10 tisíc. stůl a čtyři křesla.Takže se na nich dobře sedí?
24. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlavně se všude říká že plavání atd zlepšuje imunitu atd, prostě si člověk nevybere, hold si každý musí najít zlatou střední cestu. Takže asi ideální chodit plavat s prckem sama jednou za 14 dní třeba.
24. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme ho loni kupovali taky v akci za 10tisíc myslím, sedí se na něm dobře i bez sedáků a je takový celkem bytelný, my jsme spokojení :slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to z toho článku vyznělo :wink: akorát si ještě musíš ověřit,jestli to mají povolený od hygieny pro takový prcky :grinning: děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se na něj pojedem podívat naživo,akorát chceme 6 křesel,takže budem muset přikoupit.Ten stůl je dobrej?Já mám strach,že se to prohýbá ta deska :sweat_smile:
24. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
No s kvalitou vody nevím, záleží jak moc jim to hygiena hlídá, jestli se dělají testy třeba co týden nebo co měsíc a hlavně v dnešní době se dá koupit kde jaké potvrzení, taky můžou mít vodu ok a každé dítě je jinak citlivé, jako třeba Eriček. Prostě kdyby měl člověk všechno hlídat a dodržovat tak se z toho potento :rolling_eyes:
24. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Deska se neprohýbá, teda tancovat jsme na něm nezkoušeli, ale je v pohodě, však uvidíš v reálu :wink:
24. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tancovat na něm snad nebudem :grinning: už jsem to oskenovala,tak to jdu poslat.
24. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny díky za email. Doma se na to mrknu.

Jo a Marťa se zatím neozvala ....
24. bře 2010 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se pěkně přežrala palačinek :grinning:
24. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem dělala bramboráky a snědla jsem ten první tak schuti a ještě vřelej,že je mi docela i špatně od žaludku. Už jsem si dala i trošku fernetu .... :confounded: :confounded:
Snad to pomůže.
24. bře 2010 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé to je děs zase hučí siréna .... :angry:
Snad to Erička nevzbudí. Poslední dobou to houká pořád.
24. bře 2010 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti a kdy se nám konečně vyfotíš?
24. bře 2010 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
24. bře 2010 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ta Marťa se tedy neozvala .... :unamused: :unamused:
24. bře 2010 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic nikdo nikde tak já taky mizím .... :confused: :confused:
24. bře 2010 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek