Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
24. bře 2010
Krásné dobré ráno ... x-)

Tak dneska byla perfektní noc. Malej spinkal od 19:00 do 3:45 a potom ještě zaspal do 6:30 super .... 😃 😃

Už mám pocvičeno a přemýšlím co budu dneska dopoledne dělat. Zítra jdu na celej den s Erikem do sklepa a malej jde sloužit tak dneska možná budu relaxovat ..... x-)
macinek
24. bře 2010
Ahoj holky,

tak rodiče dneska odfrčeli, já jsem v práci, no mám toho tady víc než dost, ale to jsem čekala, takže jsem zase psala maila šéfovi :-p

V pondělí jsem byla u doktorky, všechno ok a kluka budeme mít na 100%, doktorka říkala že se to fakt nedá přehlídnout 😃

Jinak dovolená byla náročná, každý den tak 2-3 hodiny chození, už jsem se těšila do práce že budu celý den sedět 😃

Inko co to je za kravinu, že nedoporučují plavání dřív než ve 4 letech, já tyhle odborné články radši nečtu, to by pak člověk nemohl dělat nic :-p , my budeme s malým plavat co nejdřív
anag
24. bře 2010
Tak sms jsem napsala a až mi odepíše dám vědět.
macinek
24. bře 2010
A nikde nikdo, všichni si užíváte sluníčko co ]-( , já jsem včera sundala plachtu ze zahradního nábytku a na terase to bylo na opalování x-)
cervenec
24. bře 2010
Ahoj holky,tak já jsem do ted dělala okna :-p malá je uknučená až hrůza,pořád mě musí vidět,zmiznu jí z očí a už ječí :-S takže jsem ji furt tahala s lehátkem tam kam jsem potřebovala :-p dopo jsem ji dala v kočárku na terasu,paráda budu to dělat furt 😉 Marti kravina to asi není,navíc tam píšou,že děti které mají dědičný dispozice k astma a ještě k něčemu to můžou odnést ještě víc,jde o vdechování toho chloru nad hladinou a Jirka astma má takže asi tak :-| ještě jsem to neměla čas oskenovat,pak ti to klidně pošlu.Prostě nic se nemá přehánět,jde i o to zjistit si o kvalitě vody a povolení hygieny,protože to je maso co musí splnovat a známe to jak to funguje :-N
cervenec
24. bře 2010
rozdíl je plavání v těch vanách,tam není žádný chlor a máš uplně čistou vodu,jen pro svoje mimčo,jde jen o to plavání v bazénech 😉
macinek
24. bře 2010
Inko no v tom případě by se mělo správně plavání pro prcky zrušit :-| , u nás teda naštěstí nikdo astma nemá
cervenec
24. bře 2010
Marti jakej máte zahradní nábytek?My to ted řešíme co pořídíme,mě se hrozně líbí ten umělaj ratan,ale je to docela drahý a taky asi ne uplně praktický,beztak to dlouho schne :-| takže asi půjdem do hliníku,ale ten mě zas nějak nenadchl
macinek
24. bře 2010
No ale v těch vanách je to jenom na chvíli, pak se přechází do bazénu
macinek
24. bře 2010
Nábytek máme kovovej, černý kov a područky jsou z tropického dřeva, celou zimu byl na terase jenom přikrytej plachtou a v pohodě 🙂
cervenec
24. bře 2010
Marti právě jsem z toho článku byla docela zděšená,ono to z něj vyplinulem,že to prostě není dobrý :-| ale asi když jdeš sama sem tam plavat,tak to není nějak extra škodlivý,jde asi o to,že na ten kurz chodíš třeba 2 a půl měsíce a ten chlor už může nějak škodit.nejhorší je,že to je časák jen pro dr,takže normální smrtelník by se k tomu nedostal :-p
cervenec
24. bře 2010
já vím, ty vany jsou pro malinký mimuška.
cervenec
24. bře 2010
Marti přesně na tento jsme se dívali,mají ho od zítřka totiž v akci za 10 tisíc. stůl a čtyři křesla.Takže se na nich dobře sedí?
macinek
24. bře 2010
Hlavně se všude říká že plavání atd zlepšuje imunitu atd, prostě si člověk nevybere, hold si každý musí najít zlatou střední cestu. Takže asi ideální chodit plavat s prckem sama jednou za 14 dní třeba.
macinek
24. bře 2010
My jsme ho loni kupovali taky v akci za 10tisíc myslím, sedí se na něm dobře i bez sedáků a je takový celkem bytelný, my jsme spokojení 🙂
cervenec
24. bře 2010
Tak to z toho článku vyznělo 😉 akorát si ještě musíš ověřit,jestli to mají povolený od hygieny pro takový prcky 😃 děs běs :-p
cervenec
24. bře 2010
tak se na něj pojedem podívat naživo,akorát chceme 6 křesel,takže budem muset přikoupit.Ten stůl je dobrej?Já mám strach,že se to prohýbá ta deska :-N
macinek
24. bře 2010
No s kvalitou vody nevím, záleží jak moc jim to hygiena hlídá, jestli se dělají testy třeba co týden nebo co měsíc a hlavně v dnešní době se dá koupit kde jaké potvrzení, taky můžou mít vodu ok a každé dítě je jinak citlivé, jako třeba Eriček. Prostě kdyby měl člověk všechno hlídat a dodržovat tak se z toho potento 8-(
macinek
24. bře 2010
Deska se neprohýbá, teda tancovat jsme na něm nezkoušeli, ale je v pohodě, však uvidíš v reálu 😉
cervenec
24. bře 2010
Tak tancovat na něm snad nebudem 😃 už jsem to oskenovala,tak to jdu poslat.
anag
24. bře 2010
Iny díky za email. Doma se na to mrknu.

Jo a Marťa se zatím neozvala ....
macinek
24. bře 2010
Tak jsem se pěkně přežrala palačinek 😃
anag
24. bře 2010
Já jsem dělala bramboráky a snědla jsem ten první tak schuti a ještě vřelej,že je mi docela i špatně od žaludku. Už jsem si dala i trošku fernetu .... :-S :-S
Snad to pomůže.
anag
24. bře 2010
Jé to je děs zase hučí siréna .... ]-(
Snad to Erička nevzbudí. Poslední dobou to houká pořád.
anag
24. bře 2010
Marti a kdy se nám konečně vyfotíš?
anag
24. bře 2010
Jo a ta Marťa se tedy neozvala .... :-| :-|
anag
24. bře 2010
No nic nikdo nikde tak já taky mizím .... =-) =-)

Začni psát odpověď...

Odešli