• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Jsem tu jen na skok. Jdu dneska s Erikem pracovat do sklepa a Eriček jde sloužit. Snad bude hodnej ....

Večer na vás mrknu ....
25. bře 2010 v 06:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ericek jde slouzit? To jako znamena co? :confused:
25. bře 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že jde k našim ...
25. bře 2010 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha... slouzit je divny vyraz, ne? :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Já jsem byla s Juli v Břeclavi v tom Jysku a Marti budeme mít stejněj zahradní nábytek :grinning: Akorát ho neměli na skladě ,tak bude příští týden,objednala jsem i sedáky na něj.Malé jsem v DM koupila učící hrníček,na flašku ji už učit nechci a stejně zatím bude po jídle jěště kojená :wink: Peti tak at Eriček hezky slouží, ten výraz taky neznám,ale pochopila jsem o co jde :wink: Za chvilku půjdeme ven,akorát mě štve ten větr :unamused: Tak snad je Marta ok a prostě se jí jen nechce psat :sweat_smile:
25. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem konečně doma. Eriček byl hodnej. Já jsem úplně vyfluslá. Zítra ještě budeme s tchýní dělat pomazánky a ještě přežit sobotu a neděli a bude klid. Eriček budu muset být zase u našich ....

Psala Marťa. Mají se dobře, malej roste jako z vody a mám vás pozdravovat a někdy se ukáže a často na nás myslí ....
:dizzy_face:
25. bře 2010 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já normálně nemám sílu vůbec na nic. Jsem uplně kaput. Ještě,že Eriček už spinká .....
25. bře 2010 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :grinning: Peti tak to je fajn,že se Marta ozvala :slight_smile: To věřím,že jsi ko :wink: my jsme dnes byli venku jen hodinu,protože ten větr se nedal,navíc jak je na silnicích ten písek po zimě,tak to lítalo :angry: Malá byla kvůli tomu vzhůru už před třetí,takže navečer byla protivná jak das,pak jsem ji jen osprchla,najedla se a usnula jak malina :slight_smile:
25. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpo jsem pouklízela,vyprala dvě pračky, jsem tento týden nějak moc aktivní :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taky už chodím chrnět před desátou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já jsem taky ráda,že se Marťa ozvala, už jsem si říkala co se děje ....
Erik čučí na hokej tak jsem donucela sedět u počítače ...
25. bře 2010 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš to nesmím ani říct nahlas ,že je hokej :grinning: já se rozčiluju,blbne net :angry:
25. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jak jsi spokojená s tou antiko?Kojíš vlastně ještě?
25. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem i nadávala u nás to hraje každej večer .... :angry:
25. bře 2010 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny nekojím a už se těším až ji vyměním za normální. Vadí mi,že nedostávám měsíčky. Jsem potom strašně nafouklá ....
25. bře 2010 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ji vysad a nasad svou :wink: Mně to taky vadí, stejně špiním,takže jsem naštvaná :angry: drahá je jak ludra a ještě stojí za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem měla DIANE 35,ale nevím jestli se k ní vrátím ...
25. bře 2010 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakou jsi měla ty?
25. bře 2010 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jse asi zblázním. Myslela jsem,že nebudu nic dělat a teďka přivezli Erikovi,že máme střihat na tu sobotní akci nějaké samolepky,žeprej jen 2000 ks .... :rolling_eyes:
25. bře 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se loučím a jdu opět pracovat .... :angry: :angry: :angry:
25. bře 2010 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mě se tak už nic nechce .... :frowning2: :frowning2:
25. bře 2010 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla cilest, diana je spešl kvůli pleti ne?Tak to ti nezávídím :unamused:
25. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju ju já jdu čučet na telku :wink: dobrou :slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už střihám a je to pěkná otročina ..... :angry:
25. bře 2010 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, tak zdravím při večeru, já jsem ode dneška na ATB, takže od rána ležím, ale naštěstí to není nic hroznýho, doktorka mi je dala i pro jistotu, aby mi to nesedlo na průdušky, to by bylo horší, takže mám dětský dávky :grinning:
a dneska jsem zjistila, že mi asi roste břicho, něco se mi tlačí mezi kyčlema, tak to asi bude děloha nebo vetřelec :grinning:
ale tím pádem ta pneuša kolem pasu je fakt špek a ne těhu pupek :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tady taky od rána nikdo nebyl...to jsou věci.
Já zrovna dojedla snídani, dneska jsem si pospala, vstávala jsem až v devět, Martin jel dneska do práce, tak jsem nemusela ráno do obchodu pro rohlíky.Ale tím,že jel do práce, tak dojede až kolem desáté, ach jo, zase celý den sama, ven se mi moc nechce, když jsem nemocná, takže půjdu jenom na rychlou otočku do obchodu a pak domů, stejně musím vysát a uklidit, za celý týden jsem nic neudělala,protože Martin pořád spal.
26. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tady neni ani noha :sweat_smile:Peťka asi ještě střihá :grinning: Jani ty se z těch nemocí snad nevyhrabeš :unamused: malá dnes vstávala v 6 :unamused: tak jsem to rovnou využila a nafotila jsem nějaký fotečky,ale je to maso,dobrá půlka smazaná,protože se furt mrví :stuck_out_tongue_closed_eyes: donutila jsem i Jirku at mě s malou vyfotí,žádnej zázrak,ale co už nadělám:grinning:vyzkouším tu novinku přidat fotku k příspěvku :wink: dnes přijde Juli ta hračka co má Maty,tak snad se jí bude líbit :slight_smile:
26. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak jsem se pěkně trefila s Inkou, no naštěstí to není nic hroznýho, ale věřím, že kdyby nebyl nemocnej Martin, tak budu v pohodě, protože to dotáhl domů on...ale od včera je mi podstatně líp, takže super.

Fotka je moooc pěkná :dizzy_face: :dizzy_face: super....jste jak dvě modelky :grinning:
26. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé je tady Janča :grinning: vyprdni se na uklízení,vždyt jsi marod :wink:
26. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dík za pochvalu,ale modelky fakt nejsme :grinning: však jsem kázala at tam nejsu celá :grinning: tak mám půl metru zdi nad hlavou :stuck_out_tongue_closed_eyes: co si člověk sám neudělá... :grinning:
26. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to taky říkám, ale když vidím ten svinčík na zemi, tak aspoň vysavač bude muset zafungovat :grinning:
když jsem chodila do práce, tak mi bylo jedno, jestli mám vysáto jednou za týden, nebo za 14 dní,ale teď mám pocit, že když nevysaju každý třetí den, tak je to hrozně vidět...asi mi hrabe, ale předpokládám, že po porodu to přejde :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale snaha se cení :grinning:
já když se chci vyfotit sama, tak je to děsný, nejlepší jsou fotky,kde nemám hlavu :grinning: to vypadám docela dobře :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek