• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
ty si trdlo :grinning: :grinning: :grinning: to vysávaní nevím jestli tě přejde,bordel uvidíš,ale nebude moc času s tím něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze začátku mi uklízela naštěstí mamka
26. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani co budeš o víkendu vařit?já netušim co mám zítra vařit :confounded:
26. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

konečně pátek, už se jenom jednou vyspím a vrátí se mi muž :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Už nestříhám. Stříhala jsem do půl dvanácté a jsem šíleně nevyspaná. A to musím ještě po obědě jít tchýni pomoct dělat pomazánky. Jak mě se zítra na tu akci nechce. Od rána to slyším v rádiu a jde mi to už pěkně krkem ....
26. bře 2010 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ani nevím co mám vařit dneska :angry: Martin asi na oběd nedojede, ale já s prcke bychom jíst měli, tak si musím něco vymyslet a víkend je velkýýý otazník...zítra možná upeču sekanou a br kaši, ale v neděli...sakra. to vůbec nevím...mám v mrazáku kuře, ale to Martin moc nemusí. tak já nevím...chjo...bych tak potřebovala, aby mi někdo dopředu napsal jídelníček a já podle něho vařila...ale takhle...
26. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no Josef byl strašně zklamanej že letos tu akci nestihne, tak příští rok pojedeme i s prckem, ať si zvyká :grinning:
26. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mám dotaz? V kterým týdnu ti dělali triple test?
26. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kolem 16tt, akorát mě nasrali protože mi ztratili výsledky na HIV a ještě cosi, takže mi budou brát ještě jednou krev :angry: a během 3 týdnů si musím zajít na test na cukrovku ble, to zase budu mít rozpíchané ruce
26. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti a Marti :slight_smile: Peti radio vypni :wink: Nezávidím ti to,plno ožralých brňáků a ty se na ně musíš usmívat :grinning: Marti já jsem zapoměla,že jsi vlastně slaměná vdova :sweat_smile:
26. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti příští rok vás klidně budeme moci i ubytovat. Snad už bude hovat ta nová část sklepu ....
26. bře 2010 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kuře u nás taky neklapne,bylo včera ve škole :unamused: sekanou neumím,taklže jsi mi moc nepomohla :grinning: Jani mě je taky dělaly v 16 týdnu,Marti to je teda na nasrání :angry:
26. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, takže 15+něco, chápu to dobře, že?
Já jsem totiž překvapená, protože já jdu na triple příští čtvrtek, tzn 16+5 :confused: takže jsem z toho krapet zmatena.
No tak že na tu krev musíš znova, ti vůbec nezávidím, mě zatím brali krev jenom na NT a jinak ne...takže já jsem ještě nerozpíchaná :grinning: ale to asi brzo skončí :confounded:

Peti, cože to máte za akci?
26. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2010 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musíš dělat sekanou jako já, něco do ní naházet, naňahňat na plech a nazdar :grinning: pokaždý chutná jinak :grinning: normálně bych udělala karbenátky, ale s těma se mi nechce smažit...no a kuře klapne jenom u mě, protože Martin hovnošlapy nejí...takže nevím...musím něco vymyslet, hovězí nemám, že bych udělala ptáčky a přírodní maso a hranolky byly minulou neděli...chjo...ženský raďte, co budete vařit??

Já si jdu umýt hlavu a jdu do města, musím něco nakoupit...
26. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, sakra to budu muset některý rok dojet...mimčo zůstane s Martinem, on víno nepije a já se pojedu zbořit :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já vařím tak nějak jinak,ale měla bych začít vařit česky :grinning: Když mám mletý,tak radši lasagne :wink: Juli asi pozná klasiku jen u babičky :sweat_smile: A garantuju ti ,že se jen tak brzo nezboříš :grinning: a já mám pocit,že se nezbořím už nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jsem už dospělá :grinning:
26. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko na tu akci do Bílovic jezdí lidi z celé republiky i cizinci, akorát teda jestli tam bude ještě víc lidí než loni tak to bude masakr.

Jani já myslím že je to plus mínus kolem toho 16tt :wink:

Já dělám karboše v troubě, neobaluju je teda v trojobalu, jenom smíchám maso s kořením, vejcem a sýrem třeba, udělám placičky a šupnu to do trouby :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já jsem taky říkala,že jestli přijede víc než pět tisíc lidí,tak to nemůžeme zvládnout. No jsem zvědavá. Potom vám řeknu jak to probíhalo.

Já vařím hlavně českou klasiku. Iny na sekané nemáš co pokazit. To je strašně jednoduché. Najdi nějakou sekanou v kuchařce a je to raz dva ....
26. bře 2010 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no a pražáci navrch :grinning: každopádně at ožralej lufťák nebo lonťák protivní jsou stejně :wink: Akorát je škoda,že se má zítra pokazit počasí :unamused: Vloni bylo tuším hezka,když jste tam byli ne?Tý jo dala bych si ted karboše,ale prohrabala jsem mrazák a mletý nemám :unamused: no vytáhla jsem vepřovou kýtu a něco vymyslím.
26. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si spočítala že pokud budu čerpat komplet dovolenou tak jak bych chtěla, tak mi zbývá 31 pracovních dní do mateřské :dizzy_face:

Zítra nevím co budu vařit, uvidím na co budu mít chuť a v neděli budu vařit co si bude muž přát. Když tu byli naši tak jsme měli pizzu, lasaně, mleté řížky se sýrem a plněné tortily
26. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loni byl pěknej pařák, někteří byli po celém dni na sluníčku spaření jak prasátka :grinning:
26. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to je u nás právě problém, já bych si taky z mletýho masa dala raději lasagne a jestli se naštvu, tak zítra budou, jenže Martin je prostě od malička zvyklej právě na klasiku, i když nejí omáčky, to taky nechápu, takže u nás moc inovací neprochází, takže já se právě vyřádím až budeme mít dítě, který bude papat s náma, protože budu moct konečně vařit, co se mi zlíbí a tatínek ať si dělá co chce :grinning:
hmm, ale možná zítra udělám ty lasagne, těstoviny mám, rajčatový pyré taky, hmmm, že by....no ale co v tu neděli? já mám chuť na koprovku, ale tu nejí Mates...to je dilema...
26. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé že bych si zítra udělala koprovku, Josef ji právě taky nejí, takže bych využila toho že nebude doma :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak koprovku taky nepapám :grinning: neděli neřeším,chodíme na střídačku k našim a k tchánovcům :wink: já snad budu muset jít koupit to mletý maso,už mám chut i na lasagne :grinning: a plněný tortily bych si taky dala :dizzy_face: ale ty tady neseženu :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně že jsem včera byla v tescu :confounded: no nic holky já padám,půjdeme s kamoškou ven a pak půjde i s malým k nám,tak jí jdu udělat nějakej dezertík :wink: papa
26. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to se máš,že chodíte na obědy. To já musím vařit pokaždé. Jen tenhle víkend jídlo neřeším a příští neděli jdeme na oběd k tchánovcům, protože přijede i Erikův brácha s rodinou ....
26. bře 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě vaření nevadí, vařím většinou rychlá a nenáročná jídla, takže je to raz dva :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se občas pustím i do náročnějším jídel a nevadí mi to. Eriček je vždycky moc hodnej když vařím,tak to jde jako po másle ....
26. bře 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už vím co bych si dala, řízek a bramborový salát :grinning: , pro změnu zase, nikdy jsem bramborový salát moc nejedla, ale co jsem těhotná tak bych ho jedla furt :grinning:
26. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já občas taky dělám náročnější jídla, ale my máme rádi těstoviny, čínu, saláty atd. Českou klasiku si dáme většinou u rodičů nebo v hospodě :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to jsou ty těhotenské chutě. Já jsem zbožňovala nutelu .... :grinning:

No můj by nejraději kdyby jsme měli každou neděli kačenu, křenovou máčku a domác knedla. ....
26. bře 2010 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek