• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Já mám zase furt chuť na palačinky s tvarohem nebo nějakou buchtu :grinning:

My zase tuhle českou klasiku rádi jednou za čas, to radši nějaké masíčko a zeleninku :dizzy_face:
26. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já i když máme tchýni dva kilometry daleko, tak musím taky vařit každý víkend a v týdnu taky, protože co jsem doma, tak Martin na obědy nechodí...akorát minulý týden jsme byli v sobotu na svíčkové, tchýně měla narozky...
tak já nevím, že bych si dneska udělala sobě tu koprovku? Asi jo...hlavu už jsem si umyla, Martin doveze domů akorát auto, tak uvařím ještě polívku, aby byla na zítra a bude...
no před polednem skáknu do města nakoupit a pak hurá vařit....
26. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak kdyby záleželo na Martinovi, tak my máme každý den řízek :grinning: akorát že já je nejím :grinning: :grinning:
ale to bych mohla udělat příští víkend, br salát a řízek...no hlavně že vím, co bude příští čtvrtek k obědu....špenát :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, já zatím žádné chutě nemám, i když co není může být, že :grinning: je teda fakt, že poslední dobou víc jím klasické pečivo, to normálně nejím...tak možná to budou ty moje chutě :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty chutě příjdou :grinning: , já je mám až tak poslední měsíc, předtím jsem se musela do jídla nutit
26. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já mám teď, do jídla se nutím, takže už se ani nedivím, že vážím furt stejně, kdyby to totiž záleželo na mě, tak snad nejím vůbec, mám hlad akorát ráno a pak tak kolem páté, ale třeba teď je mi z představy,že bych měla obědvat, krapet šoufl...ale jdu si uvařit tu koprovku, což nebude chvilka, takže mi snad vyhládne a vyloženě se na ni těším, uvařím si brambůrky ve slupce a vajíčko...mňaaaaaam...
a zítra prdím na sekačku, bude krkovička na černým pivu a br kaše a v neděli udělám asi kuře na hořčici a nazdar tvá máňa a jestli to někomu chutnat nebude, má smůlu...vedle je hospoda :grinning:
26. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to bych taky potřebovala, abych se musela nutit do jídla.
Měla jsem jít k tchýni dělat pomazánky a volala,že mám přijít až ve tři. To mám tedy radost. Dvě hoďky ji pomůžu a mažu domů ....
26. bře 2010 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ty pomazánky mohla dělat i doma dopoledne .....
26. bře 2010 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, koprovka dopadla docela dobře, už jsem snědla i druhou porci, čekám, kdy se z toho pos... :grinning: :grinning:
teď jsem koukala na nějaký seriály na netu a půjdu si uvařit čajík a nevím co budu dělat....Martin dojede až v noci, mají nějakou akci z práce, takže já budu dneska sama doma, chjo...
v telce nic nedávají, to je vopruz a nemám ani auto, že bych si za někým zajela na pokec...
Peti, tak co? Pomazánky hotovy? A to jste dělaly na ten zítřek? To jste toho musely mít děsný kila, ne??
26. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nakonec jsem pomohla jen chvilku a že si to dodělají potom sama. Jani chystatá se toho šíleně. To si nedovedeš ani představit. Já už se těším až bude zítra v tuto dobu. A nebo nejlepší v neděli po obědě. To už budu uplně po všem.

Jsem teďka akorát dokoupala Erička a musela jsem vytírat i zem. Vždycky jen čučel ve vodě a dneska se smál na celé kolo a všude cákal ....
26. bře 2010 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsem si nebrala těch pár dnů tu antikoncepci a od pondělka teďka začala nové platu,tak jsem dostala normálně měsíčky i když bych je mít neměla .....

Už se těším až si pudu pro normální antikoncepci ....
26. bře 2010 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si taky uvařila koprovku a sežrala jsem 5 knedlí :grinning: a zítra na oběd bude pokračování :grinning:
26. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pět knedlí jsem snad vživotě nesnědla .... :grinning:

Koprovku bych si taky někdy mohla udělat.
26. bře 2010 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu mít hodně blbou otázku asi,ale co tam dávate místo živého kopru? To se dá koupit něco?
26. bře 2010 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty knedle jsou takové malé :grinning: , jsem dneska nějaká hladová, malej od včerejška prakticky v kuse řádí, tak mě pěkně vycucává :grinning:

Já jsem teda dělala omáčku z pytlíku, ale dá se koupit kopr naložený v octu
26. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to je dobré. Tak to si brzy udělám koprovku ....

Jdu do vany. Eriček už spinká, Erik šel do sboru, tak mám chviličku klid ....

Budu relaxovat a nabírat sílu na zítřek ....

Potom jsem ještě mrknu ....
26. bře 2010 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, tak já teda koprovku jedině s brambory, ještě mám na zítra jeden šufánek :grinning:
Peti, já to dělám z toho kopru co posíla Marťa a má to výhodu, že já to dochucuji tou octovou vodou z toho kopru, takže nedávám zvlášť ocet, cukr, sůl a tak, jenom tu vodu a chutná mi to i víc...protože s obyč octem to vždycky přeženu :sweat_smile:

Tak Peti hodně zdaru, já jsem ráda, že mě letos mine Benátská noc, to je velká zábava venku, ale taky, hromada chystání, lítání, pak uklízení, mazec a to sem dojede max 1300 lidí a ne pět tisíc jako k vám...takže já jdu letos jenom na ohňostroj a pak druhý den na vyúčtování, ale letos konečně po osmi letech makat nebudu :grinning: leda že bych pupkem rozrážela davy :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, tak u nas bude kvuli vam zitra taky koprovka...:slight_smile: Ja ji mam rada s bramborem a vajickem, Marta taky, ale zitra chce knedlik a kabanosove jezecky..:slight_smile:

Ja si teda udelam jisku, zaliju ji mlikem, pak dam sul, kopr (nakladany nebo cerstvy), ocet, cukr a je to..:slight_smile: Behem 15 minut neni o cem...:slight_smile:
26. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Tak počasí vypadá,že opět vyjde. Mamka si teďka odvezla Erička a já se jdu zkrášlit a valím na kole do sklepa. Snad to rychle uteče ....
27. bře 2010 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak hlásím,že u nás proběhla první mrkvička.Chudinka moje se uplně otřepávala jak jí to nechutnalo :sweat_smile: doufám,že jí to přejde a zvykne si,jsem si to malovala asi moc růžově :frowning2: Nesnědla nic,furt to jazykem hrnula ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: To počasí dnes nakonec oproti předpovědi vyšlo docela fajn :slight_smile: Na oběd jsem dělala nakonec ty vepřový kotlety zapečený se smetanou,plátkama sušenýho česneku a petrželkou,hrozně mi to chutnalo,na večeřu nezbylo :grinning: přeju hezký zbytek víkendu.papa
27. bře 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem konečně hodinu doma. Unavená šíleně. Ještě zítra dopoledne a už budu klid. Jsem zvědavá do kolikati tam budu ještě Erik. Eriček byl tak unavenej,že už spinká. Byl se podívat i za náma ve sklepě. Pořád se tam usmíval. Jinak asi bylo méně lidí jako minulej rok,ale stačilo. Přes tři tisíce bylo určitě. Loni to byl už extrém. To se nedalo zvládat. Ono možná dost lidí odratilo to vstupné. Ale já si myslím,že to stačilo ...
27. bře 2010 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se taky těším až Eriček dostane první mrkvičku. Už se nám to pomalu blíží ....
27. bře 2010 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOukněte, jak jsme se dneska měli...:slight_smile:
27. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to jsi se měla báječně. Moc Ti to sluší..
27. bře 2010 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, dekuji, Petuli.... :dizzy_face:
27. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ty fotečky jsou i tu :slight_smile: Peti ty chceš dávat malýmu už od 4 měsíců?Kamoška má malýho taky na um,ale naše dr pokud prcek prospívá,tak je pro počkat do 6 měsíce :wink: já jsem stejnýho názoru :wink:
27. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak máš to nejhorší za sebou,zítra už to snad nebude tak hrozný :wink: kolik stálo vstupný?
27. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, segra maleho vyhradne koji, v tydnu mu byly ctyri mesice a jeji Dr. ji rekla, ze nac ucit maleho na flasku, kdyz mu mleko nestaci a doporucila ji mrkev a kase.. Takze segra zacala kasemi na lzicku a v pondeli chce zkusit mrkev.. POrad koji, prikrm jen pred spanim...
27. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ale on přece krásně přibíral :fearful: už mu to nestačí nebo proč přikrmuje?
27. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek