• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
naše dr te kamošce kaše víceméně nedoporučila,protože by z něj udělala ještě většího macka,má 5 měsíců a má 8,5kg :sweat_smile:
27. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, ma 7,75 kg a breci hlady... :confounded:
27. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
stáhnu fotky a hodím vám sem Juli jak se tvářila u mrkve :grinning:
27. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo tak to je taky macík :sweat_smile: a kašička pomáhá?
27. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tady fotky,chudátko moje :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, pry jo..:slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Zdeni kde jste to byli? Mooc pěkně fotečky, hrozně vám to s malou sluší :dizzy_face: :dizzy_face:
Kámoška má malou stejně starou jako Juli a je na UM a přikrmují od 4 měsíce, protože mlíko ji taky nestačilo...ale je fakt, že jsem se i u kojených dětí setkala s tím, že jim MM nestačí a musejí od 4.měsíce dostávat aspoň na noc kaše...
Iny, ale malá se tváří docela odevzdaně :grinning: ale nadšená z toho asi není...a prý jak mrkev dětem chutná :grinning: :grinning: Martin říkal, že naše mimčo bude od půl roku dostávat řízky a guláš...tak nevím, no :grinning: :grinning:

Já jsem byla včera na oslavě narozenin, tak to bylo fajn, restauraci kde to bylo máme hned vedle, tak jsem byla rychle tam a rychle doma...ale hlavně jsem si pokecala, tak to bylo super....tady se od rána mračí, chvilkama svítí sluníčko a pak se zatáhne, už dvakrát sprchlo, ale na velký liják to moc nevypadá, možná v noci, to by mi bylo šumák....
28. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: No Jirka by malé taky strčil nejradši řízek do ruky,ale to má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes už to bylo s mrkvičkou lepší,už se neotřepávala :grinning: akorát ji bolí bříško,takže jestli ji z jídla bude bolívat břicho,tak mě jebne :angry: Byli jsme dnes u tchánovců i u našich,mamka ji upekla půl dort :slight_smile: na ten se sápala o 106,ale sežere ho maminka :grinning: Jo a tchyně prý jestli neměla tu mrkvu málo oslazenou?Tak jsem jí řekla,že ju neměla oslazenou vůbec,ta čučela jak goro :grinning: holt starý moresy :wink: za chvilku by měli přijít kamoši s malou,tak bude veselo :wink: hezký večer.papa
28. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem se právě vrátila z procházky a to pěkně zmrzlá a hladová, bych sežrala i mrtvýmu voko :grinning:
tak jsem si namazala krajíc chleba a tlačím ho do sebe, ještě čajík a budu spokojená...
teda jsem to nějak s tím počasím neodhadla...jsem si vzala jenom mikču a vestu a mám zmrzlý ruce až po ramena...mazec...

Jo Iny, to je fakt, já už se těším, jak mi v tomhle budou budoucí babičky a prababičky radit, no z mamky moc strach nemám, ta je na netu pečená vařená a studuje a studuje :grinning: :grinning: ale už slyším dole babičku, to bude...mimčo je málo nebo moc oblečené, na jídlo musíš dávat to a to...jo to bude radost :grinning: :grinning:

a kámoška říkala, že malé samotná mrkev taky moc nejela, ale od té doby co jí mrkev s masem, tak dlabe jak o život :grinning: :grinning:
28. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak víkend je konečně za náma. Hurá, hurá, hurá .... :grinning: :grinning: :grinning:

Tak nakonec jsem se dozvěděla,že bylo 3600 platící lidí. Bylo to náročné,ale nebylo to tak hrozné jako loni. Erik je do Brna na nějakej koncert,tak jsem opět zase sama doma. Už mě to i naštvalo ..... :unamused:
28. bře 2010 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, Jani, byli jsme ve Straznici ve Skanzenu.. Mame to úar kroku od baraku, je to tam moc hezke a pro deti toho delaji fakt hodne..:slight_smile:
A dekujem za pochvalu - Naty to vyridim..:slight_smile:
28. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Par kroku..:slight_smile:
28. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Nikdo nikde .... :confused:
29. bře 2010 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Nikdo nikde .... :confused:
29. bře 2010 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Tak muž se mi v pořádku vrátil, akorát dneska zase spí na hotelu, protože školí :unamused:

A dovezl z Itálie spoustu dobrot, čokolády, sýry, kávu, olivový olej, těstoviny :dizzy_face: , mě parfém a malýmu bodyčko z benetonu :dizzy_face:
29. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti ... :dizzy_face:

Holky nemáte některá nějakej dobrej recept na velikonočního beránka?
29. bře 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti mrkni na mimibazar, tam určitě něco osvědčeného najdeš :wink:
29. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti já jsem četla bodíčko z betonu :grinning: jsem zvědavá jestli se mi mozek někdy vrátí do původního stavu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peti a co z toho vlastně máte vy jako majitelé sklepů,nějakou poměrnou část zisku nebo jen potencionální zákazníky?recept neporadím,ale ted jsou nějaký v novým apetitu :wink:
29. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko :grinning: :grinning: :grinning:

Akorát teda mají benetonu nějaké divné číslování, koupil velikost 62 a když jsem to porovnávala s bodyčkama s C&A co mám 68 tak je pořád o dost větší :sweat_smile: , ale co bodyčka je užijou vždycky :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to užijete určo :wink: s těma velikostma je to děsný,to abys chodila po obchodě s metrem :sweat_smile:
29. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak juli furt semtam vyvádí i v noci chytla 2 x hysterák,tak jestli břicho nebo zuby :unamused: každopádně nejsme zvyklí na řev,tak je to docela maso :frowning2:
29. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě přišlo hned jak jsem ho viděla dost velký, ale třeba mám z tesca bodyčka s krátkým rukávem a bez rukávů, oboje stejnou velikost a ty bez rukávu jsou tak o 2cm větší :confused: , ale já radši beru vždycky větší, protože látkovky jsou o něco objemnější, takže radši větší než menší
29. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti tesco to je taky záhada,v balení 3 pyžamek mám vždycky jedno o hodně menší než ty další dvě :sweat_smile: takže jedno je jí malý a ty dvě jsou ještě dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
malá usla,tak se jdu namalovat :wink: zatím papa
29. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, nebo spíš skoro poledne :grinning:
tak já se na nákup pro prcka chystám tak koncem dubna, pojedeme z utz tak chci omrknout kočárky a něco málo koupit, když s náma bude taťka, je potřeba ho využít :grinning: :grinning:

Já jsem ráno nacpala pračku, že dám prádlo ven a zrovna když se mi doprala, tak se zatáhlo :rolling_eyes: sakra....no nic, ven to hodím, babička slíbila, že kdyby začalo pršet, tak to posbírá, já jedu ve dvě do Boskovic, tak nebudu doma....

Zdeni, vy máte ve Strážnici skanzen? Mají nějaký webovky? My pořád vymýšlíme kam na Velikonoce, zatím mám vymyšlenou Jihlavu, Znojmo a kdyby se nám moooooc chtělo, nebo spíš známým, tak přečerpávácí elektrárnu v Jeseníkách, ale je to z ruky....tak uvidíme
29. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani jestli pojedete do Jeseníků tak se pořádně oblečte, je tam pořád dost zima :grinning:

Já už oblečení mám víceméně všechno, akorát ještě tepláčky a mikinu, ale vyčkávám jestli nebudou nějaké slevy :grinning: , no a konečně jsem začala pronikat do tajů látkových plín, teda je to fuška, ale už se pomalu začínám orientovat, chci to dát dohromady a objednat. No a pak už jenom matraci, věci do postýlky, chůvičky a ostatní drobnosti.
29. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já mám zatím jednom dvě bodynka a ponožky :grinning: ale my máme ještě čas...plínky mi sem potom hoď, bo já v tom zatím dost tápu....takže rada se hodit bude, ale já je budu objednávat až v létě, tak počkám na tvoje rady a zkušenosti :grinning:
Taky jsem si s těma Jeseníkama říkala, že tam asi bude docela kláda, takže čekám, že mi je každej zavrhne, ale my tam už byli, takže je mi to jedno, ale říkala jsem si, že by se to líbilo děckám, ale zimní bundy mám u pračky, tak nevím :grinning: :grinning: :grinning:

Postýlku s matrací by mi měla dovézt kámoška, já musím koupit akorát povlečení a peřinky a pak ještě kolýbku, ale stejně je toho strašně moc...tak jsem zvědavá, kdy se donutíme začít všechno kupovat :grinning: :grinning:

teď se teda chystám na nákup oblečení sobě...sice mi břicho ještě neroste, ale jestli bude za chvilku teplo, tak bych chtěla nějaké plátěné kalhoty a sukně, tak musím projít obchody....
29. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No ty plíny jsou docela masakr než do toho člověk pronikne, včera jsem se to snažila vysvětlit Josefovi, no tvářil se že moc nechápe :grinning: , teda jo pochopil ty nejdražší co jsou víceméně jako jednorázovky :grinning:

Včera bylo v Bruntále přes den maximálně 9 stupňů a studený vítr, na Pradědu je pořád přes metr sněhu, takže tak :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a ještě cestovní postýlku do obyváku musíme koupit, ale viděla jsem katalog obchodu pompo co je v olympii a tam ji mají slevněnou, takže vychází ještě o 100 levněji než na netu.
29. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jupí stal se zázrak, teď mi volal šéf, že mám obeslat prodejce co jim cením ať posílají poptávky kolegyni a mě zůstanou, jenom dva prodejci a jeden typ oken co můžu cenit jenom já a jakmile dodělám část programu tak mi odpodne i ten typ oken a jeden prodejce. Takže bude čas na zaučení mé nástupkyně a ve čtvrtek se tu zastaví šéf aby jsme pořešili vše co potřebuju, no super jupííííííí, to mám fakt radost :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No vidíš Marti, tak to je super, aspoň ti ubyde práce a budeš mít čas na zaučení...holky v práci se taky nemohly dočkat až jim dojde brigádnice, zaměstnat na plný úvazek ji zatím nemůžou, dokud nebudu na MD, takže jenom na brigádu a nastupuje ve středu, ona se teda těší taky, protože už u nás dělala a na konci března ji končí smlouva na stávajícím místě, tak byla ráda, že ji šéfka hned v únoru volala, že by mohla nastoupit...chjo, ale někdy mi ta práce chybí :frowning2:
29. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky musím se vám k něčemu přiznat. Eriček dneska vůbec nechtěl papat nutrilon,tak jsem mu ohřála mrkvičku a nečekala jsem jak nádherně ji bude jíst. Snědl půlku skleničky a byl nadmíru spokojen. Vím že sice má čtyři měsíce až za týden, ale když jsem ho viděla jak byl spokojený a usmíval se tak jsem byla ráda,že jsem mu to dala .....

Iny ta akce už ani neni o tom,že navážeš kontakty. To byly ty první dvě akce. Teďka to lidi mají spíš jako turistiku. Zaplatí 1000,- Kč vstupné a z toho mají 600,- kč kupony na nákup lahví u vinařů. Takže máme z toho to co si lidi u nás nakoupí. Letos jsme měli uspěch. Vydělalo se docela dost. Erik udělal sladké chardonnay, portské a ledové víno a lidi se mohli potom poškubat. Nechápu jak jim můžou chutnat jen sladké vína. Oni jdou jen po sladkém....
Máme v nabídce spíš suchá vína, protože naši odběratelé si to přejí,ale na tuto akci hodl musíme dělat i sladké ....
29. bře 2010 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek