• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti tak když jsi mu nedala guláš s knedlíkem tak se asi zas tak moc nestalo :grinning:
29. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti guláš bych mu tedy fakt nedala..... :grinning: :grinning:
Dala jsem mu tu mrkvičku od hami. Je to pěknej hnus,ale Eričkovi to strašně chutnalo. Jen se usmíval .....
29. bře 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem jako malá taky dost brzo odmítala mlíko a šla jsem po mase :grinning: , v jeslích jsem mlíko zásadně úmyslně vylívala abych ho nemusela pít :grinning:
29. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi byla tedy pěkné číslo ..... :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přestavte si,že jsem došla dneska do obchodu a nemohla jsem najít kreditku.Doma jsem prolezla všechno a nakonec jsem ji našla v mrazáku v igelitovém pytlíku s vepřovou panenkou. Nechápu jak jsem to tam mohla strčit. Byla jsem v pátek u řezníka a asi jak jsem platila,tak jsem to buchla s tím masem do tašky a potom jsem to dala do mražáku ...... :confused: :confused:
29. bře 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti vždyt víš,že čím větší patok tím víc jim to chutná :unamused: takovým lidem je zbytečný dávat něco co je dobrý. to si necháme pro nás :grinning: jinak za mrkvu ti dám za uši :grinning:ty nečteš příručky o výživě dětí? :wink: hlásím,že malá dnes taky už krásně jedla až moc,sápala se mi po lžičce a když jsem to přihřívala,tak hystericky řvala,že už chce zase :sweat_smile:,ale půl skleničky jsem jí teda nedala,chci ji zvykat postupně,se bojím,aby se mohla vykakat.jo a papání dávám bud hipp nebo z dm,v hami byla tuším rýžová mouka,v těch ostatních je jen zelenina :wink: To s tou kreditkou super :grinning: celá já :grinning: spíš se divím,že tě to tam napadlo hledat :grinning:no nic mažem s malou ven :slight_smile:papa
29. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti super se šéfem,bylo taky na čase :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..:slight_smile: Jani, mame tu Skanzen uz mooooc dlouho..:slight_smile: To ti MArtin nikdy nerekl? :astonished: :grinning:

Webovky:

http://skanzen.nulk.cz/
29. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem myslela,že kreditka nepojede a jela .... :grinning:
29. bře 2010 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano..:slight_smile: Nechcete mi nekdo poradit, co mam upect? :slight_smile:
30. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni ... :dizzy_face:
Já mám akorát v troubě beránka. Nakonec jsem ho udělala z normálního těsta na bábovku, tak jsem zvědavá co mi z toho vznikne ....
30. bře 2010 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni potom napiš jaké jsou ty věnečky,že bych je taky prubla ....
30. bře 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napisu, Peti..:slight_smile: U toho babovkoveho testa bych se bala, ze se na nej udelaji vypoukliny...
30. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tady se peče o 106 :slight_smile: já na velikonoce udělám míša řezy,na tom nic nezkazím :grinning: dnes se chystáme do poradny na půlroční a rovnou i očkování,to zas bude řev :unamused: Peti co váš režim po změně času?Malá mi večer řve u usínání jak das :frowning2: a to jsem jí to posunula,ale asi bude muset chodit až v osm a já mám po seriálech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojyyyyy, po 100 letech zase tady. Docitat vas ale nebudu, to bych tu byla do vanoc :slight_smile:

Iny mala je uzasna na tech fotkach!

Zdebu kdo t sladke porad ji u vas???
Ja jsem nepekla ani nepamatuju, byla bych jak kulicka.
30. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a trochu se osypala na tvářičce,ale spíš mi to přijde jak potničky,ale zpocená v kočárku nebyla,že by se osypala až 3 dny potom co jí mrkvičku? :sweat_smile:
30. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I kdyz po inulem tydny bych si klidne mohla dat.. pondeli brusle, ctvrtek firko, patek brusle a agility a v sobotu a nedeli cele odpoledne intenzivka agility od 13 do 19h. Jsem myslela, ze se uz nikdy nepostavim na nohy! :grinning:
Ale dnes jdeme zase, jeste chci urcite na brusle a fitko min. 1x!

Musela jsem zacit, sice ne tak zprudka, ale nejak se to naskladalo. leto je za dvermi a faldiky porad na me!
30. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja damam mrkvicku zrovna skoro od poloviny sklenicky, kdyz mu tak chutnala... A s kakanim nemel problem, ani kdyz bere zelezo.
Ahojj ty naše ztracená dcero :grinning: já ti dám,že omezuješ net, hry na fb si ujít nenecháš :grinning: :wink: děkuju za pochvalu,jsem ráda,že už se u toho tváří jinak :grinning:
autor
Iny, jsem si vzpomela na ty katalogy dnes rano.... hned jdu volat Majklovi a dnes odpo se tam MUSIM stavit!
30. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
trochu si musim procvicit mozek :grinning:
30. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda ty ses rozjela s tím cvičením :fearful: já su líná jak vepř :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ráno se mi zdálo,že se mi zmenšuje břucho,ale to se mi asi fakt zdálo :grinning:
30. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu budeš z toho katalogu něco objednávat?
30. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dnes se pro ne stavuji... domluveno. A zitra ti to posilam. Jsem na to nejak uuuplne zapomela :sunglasses:
30. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ne ne, ale ty kdyby jsi chtela, tak neni problem.
Ja cekam kazdym dnem objednavku z nextiku.
30. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
super :slight_smile: děkuji,když to půjde ukradni aspon 3,pro nás a babičky :grinning:
30. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten nas maly pardal sedet nebude ani v roce, je jak hruska, i kdyz si ho opru o sebe treba pri krmeni... ale zato je porad na ctzrech, houpe se a dela skoky dopredu. Taky se plazi uz o 106!

ed tady hlady rve, jdu klrmit dravo zver!
30. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych jí asi něco objednala,líbily se mi ty šatičky se srdíčkama :wink: ,tak se když tak Majkla zeptej na jaký se mám dívat ceny :wink:
30. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá je taky lenoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta se sotva začala převracet na břuch :grinning:
30. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek