• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
aha..takze to je spis provize nez premie... :wink:
6. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
U nich tomu říkají prémie

Tak jsem zvědavá jak to nakonec dopadne, nebýt té zku--ené krize, tak je klid :angry: , navíc mu slíbili proplatit letos zase školné 40tisíc a minulý týden mu šéf řekl že jelikož je krize tak nic nedostane, že se musí šetřit :angry:
6. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo holky, musím se pochválit.Jsem to s Jirkou zkoulela :grinning: Začínám vědět jak na něj :grinning: Jen musím vychytat to,že se před tím dokonale rozčílím :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak mi chvilku trvá než tu taktiku vymyslím :unamused:
6. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky nějak nezvládám pracovat a kecat :grinning:
teda já chci taky premie...dostala jsem akorát vánoční...1500,- haha, když to zdaní, tak máš prd...ach jo...nic mě nebaví...dovolenou nedomlouvám, jedeme na Last minute, buď do Španělska nebo do Turecka, pokud budou chtít jet naši známí tak pojedeme do Chorvatksa, už mě to nebaví...mám doma katalog Maďarska, chtěla bych jet na prodloužený víkend do termálů...Marti, poraď nějakou pěknou oblast...díkec
ale to vychytám,mám celý život čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Iny, moje kámošky si všechno vydupaly v těhotenství, počkej až ti bude vydět pupík a všechno půjde bez řečí :grinning: :grinning: :grinning:
dneska jsem se v časáku zamilovala do kuchyně, ale kdo ví, kdy se jí dočkám, ale přesně taková by se mi líbila, jenom trochu jiné barvičky :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani, španělsko doporučuju, a hlavně Barcelona je fantastická.Sice jsem tam byla v 17,takže jsme čuměli hlavně po klukách,ale zanechala na mě hrozně velký dojem,takže bych si tam někdy ráda zajela i teď,když už mám rozum :grinning: Byli jsme v Costa Bravě.
6. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani to si nemyslím,že to bude na Jirku platit,ale o tu kychyň jsem stála jak o nic jinýho do baráku.Ted kvůli ní kývu na všechno :grinning: Levná podlaha,levný dveře atd,ale hlavně ,že budu mít moji milovanou kuchynečku :grinning:
6. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti mimochodem jaký máte dveře?předpokládám sapeli a jaký typ? :wink:
6. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Martin byl ve Španělsku se svoji bývalou, ukazoval mi fotky, teda ty co je na nich sám, ostatní spálil :grinning: taky byl na Costa Bravě, ale teď si nevzpomenu kde přesně, ale mám doma katalog, já tam nikdy nebyla, tak bych raději jela tam, Martin navrhoval ještě Egypt, ale já mám strach z průjmů, tak mi kolegyně doporučila Turecko...tak nevím
6. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
sapeli jsou hrozne drahe.... :frowning2:
6. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
z egypta se vratila kolegyne pred rokem a doted sere.. chytila tam nec o a ne a ne se toho zbavit... :unamused:

A Turecko ti nedoporucim ja.... :confounded:
6. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani maďarsko vřele doporučuju, ale nejzděte přes cestovku, výjde to draho a dost na to lidi tam nadávali

My jsme byli v Harkánech (ale to je dost daleko na prodloužený víkend) a potom jsme byli 2x v Sárváru, to je docela kousek, nebo Gyor je taky dobrej, v maďarsku jsou termály na každým rohu :grinning: a skoro všude to mají nově zrekonstruované a služby moc dobré :wink: , najeď si na madarsko.cz tam najdeš soupis lázní
6. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani v Egyptě jsem byla 2 x a vždycky jsem jeden den prolítala na wc,ale vždycky jsem nasadila ty léky a v pohodě :wink: A hlavně já miluju šnorchlování a rudý moře nemá konkurenci :wink: Ale ve Španělsku zase můžeš něco vidět,zajet si i někam sama.Turecko mě neláká a myslím,že co se týče služeb je prý lepší Egypt :wink: Ale srovnání nemám a taky záleží kolik do toho chcete investovat, v Egyptě bych do míň než 4´hvězdičkovýho hotelu nejela :wink: Španělsko je evropa,tak bych se toho tolik nebála :wink:
6. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo máme sapeli, protože Josef má známého který je prodává :grinning: , máme folii javor
6. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni mají i levný dveře za 2 tisíce i za 10 tisíc a zase Sapeli je Sapeli,co si budem povídat :wink:
6. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže folii,to jsou ty nejlevnější, my do nich asi taky půjdem.Jen kamarádka je z nich nešťastná,protože když jí je namontovali,tak tam byla nějaká nalepená páska a ona ji strhla i s tou folii :unamused: A říkala,že jejich malej hyperaktivec už udělal pár zářezů :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty by udělal i v masivu :grinning:
6. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Můj bratranec má firmu a jsou nějací výhradní cosi sapeli,takže mu dáme poptávku.Jen mě děsí,že zárubně jsou dražší než dveře :confounded:
6. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
NO, Iny, je to otazka priorit, ze? Sluzbu udelaji stejnou i dvere za 1500,- z OBI... Porad jsou to JEN dvere...
6. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni tak na to má Jirka averzi.To je stejný,jako když si někdo koupí okna v takovým obchodě a čeká ultra kvalitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nechci nejdražší věci(teda klidně bych je shtěla,ale nemám naně :grinning: ),ale jak se říká,nejsme tak bohatí,aby jsme kupovali levný věci.Přeci jen je to dům ve kterým budu žít celý život :wink: Tam kde bydlíme teď jsem to vůbec neřešila,protože bylo jasný,že je to přechodný bydlení :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak sapelky folie standart stojí 1600, my jsme na ně dostali ještě slevu, takže vyšly levněji než dveře z obi
6. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko my jsme s těma foliovýma maximálně spokojení :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky proto my máme dveře akorát na chodbu a na záchod :grinning:

Díky Marti za to Maďarsko, mrknu na to, napadlo mě totiž, že když jezdíme do Chorvat, tak jezdíme přes Maďary a mohli bychom se tam cestou tam na dva, tři dny zastavit, nebo si tam zajet třeba v květnu, uvidíme, ale já bych asi taky raději jela do Španělska, to se mi líbí víc, já nešnorchluju, neumím to :grinning: :grinning: ale chtěla bych jednou vidět pyramidy, ale když mi holky říkaly, že výlet do hotelu k pyramidám, byla cesta 5 hodin tam a pět zpátky, všude samej žebrák...tak to oželím, nesnáším žebrající lidi, já vím, že za to nemůžou, ale pak si vyžebrají pár kaček a za co je utratí, za chlast, naposledy jsem tady jedné dala tři rohlíky a salám, málem mi ho omlátila o hlavu, no jo v druhé ruce jsem držela flašku Rulandského :grinning:
6. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak plný dveře stojí ve folii 1350, prosklený 1950 a zárubně od 2750,.vůbec se v těch zárubních nevyznám,tak doufám,že máme ty nejlevnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky....zárubně jsou co????
6. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
je to kazdeho vec, ale ja mam "levne" dvere uz ve tretim bydleni a nic se nedeje... a mne prijdou dvere za 10000,- jako naprosta zbytecnost... :wink: jestli a ne mas a chces je, kup si je... Ale pak nerikej, ze delas vse pro to, abys mohla mit kuchyn za 100000,-... :grinning:
6. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani výlety v egyptě jsou děs, dlouhá cesta, vedro jak sv, prach, písek, bordel, žebráci bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maďarsko je fakt super, my se na jaře chystáme na prodloužený víkend
Iny, to ses asi spletla.. Sapeli dvere jsou tak za 4000,- minimalne... Ledaze bys mela tak velkou slevu...

Jani, futra...
marti: tak tomu neverim.. My kdyz jsme si posilali kalkulaci do Sapeli, tak nam vysly jedny dvere na 8000,- a to jsme chteli ty nejlevnejsi s kovovyyma zarubnema...
6. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni nespletla se, to jsou ceníkové ceny bez DPH, máme je za stejnou cenu, je to folie

Jani tady jsou fotky z maďarska
http://picasaweb.google.cz/martina.macinek/Madarsko2008?feat=directlink
6. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek