• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katy, ty tvoje preklepy mi teda davaji zabrat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A sladke u nas snida Martin.. Snida sladce, nic jineho si proste nevezme, pac je mu z toho soufl, takze co bych pro nej neudelala, ze? :slight_smile: Navic ma prijet ve ctvrtek mamina, takze to upecu, dam do mrazaku a az prijedou, jen to rozpecu..:slight_smile: A dnes jedu na navstevu ke kamaradce, tak ji taky neco vezmu..:slight_smile:
30. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak beránek hotov. Zatím musím počkat až vychladne a potom ho vyklopím z formy. Jsem zvědavá jak se mi to podaří ...
30. bře 2010 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, vyklop ho treba za 10-15 minut, pac jak se tam dela ta para, mohlo by ti to zvlhnout a prilepit se k forme...
30. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to jsou překlepy z rychlosti psaní,není čas je opravovat :grinning: A taky obdivuju,že tak pečeš a nejíš to,já bych to asi nezvládla :grinning: Peti tak snad se dílo podaří,akorát že po Velikonocích už to bude asi tvrdý jak šutr,ale jí se vlastně beránek?já jsem ho asi nikdy nejedla :grinning:
30. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak já se včera byla vykecat u holek, tak to bylo fajn, dětičky jsme vzaly na prochajdu a po cestě se zastavili ještě za jednou kámoškou, akorát jsem až večer zjistila, že nemám posunutý čas na hodinkách, takže jsem si pořáda říkala,že je čas...haha....

Hmmm, tak já mám od víkendu pocit, že se mi břicho začíná zvětšovat, ale jenom večer...včera ráno jsem se měřila a večer znovu a rozdíl byl asi 4cm :grinning: :grinning: hmmm to byly asi ty zapečené brambory :grinning:

Jdu se oblíct, musím do města, odpoledne dojede švagrová šudlit okna, tak ať mám do té doby všechno oběhnutý, musím jít zkontrolovat kámošku do práce, po roce se vrátila z neschopenky, tak jestli ji ještě nemrsklo :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, no ji se..:slight_smile: U nas v praci ho jedi decka potom i uplne tvrdeho a namaci si ho do kakaa nebo caje..:slight_smile:

A ja nerikam, ze to nejim - ja si klidne dam..:slight_smile:
30. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni na ten váš skanzen se musím mrknout...kámoš k vám jezdí akorát pro víno o skanzenu nikdy nemluvil :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on je totiz mimo vinarske trasy...:grinning: Se ani nedivim...:grinning:
30. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,super že ti švagrová přijede pomoct :wink: tu kamošku už určitě mrsklo :grinning:
30. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO jo, tak to je jasný proč o tom neví :grinning: :grinning:

Iny no já si to taky myslím, takže se jdu mrknout, jestli už neleží napříč mezi kytkama :grinning: nebo v salátu...ale snad ne :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá zdárně uspaná,tak se jdu namalovat,oblíct,pak malé najíst a valíme k dr,mějte se hezky, vyražte ven,když jsem viděla předpověd na další dny...to zase vytáhnu fusak :frowning2: papa
30. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak beránek se poved.....

Hurááá :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, super..:slight_smile:
30. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ty preklepy, hih :grinning: to je fakt z rychlosti. Navic jsu po delsi dobe na notebooku kde je UK klavednice, tak mi to dela problemek trosickuuuu :sunglasses:
30. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti sikulaaa!

Ja na Velikonoce nedelam nic, ani vyzdobu, uz se mi nechce nejak, kdyz v patach citim blizke stehovani na baracek... tedy blizke.. je to otazka min. 2 mesicu, ale my uz ted zijeme a dychame a cokoliv delame, tak jen pro baracek :slight_smile:
Jen se desim te prestavby, asi si pekne makneme! A babicky, teticky a ostatni pribezenstvo se uhlida prcka maleho nezbedneho :sunglasses:
30. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a jak jste s domkem daleko?
30. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak maly je uz z podlozky na podlaze a plazi se ke me, opicak jeden... uz ho nemuzu nechat ani na vterinu nikde samotneho. A prebalovaci pult se stava mucirnou pro me, je nadlidsky vykon ho tam prebalit! Jen ho dam na zada, je na brise a leze ke kosikum, za vsim co by mohl chmatnout ro ruky, i kdyz to nema na dosah, fakt makackaaa!
30. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni asi tak, ze za mesic se vrhame na prestavbu :slight_smile:
30. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ho zkus necim zabavit.. Na chvilku mu dej neco neobvykleho.. :slight_smile:
30. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdyz jsi psala, ze se do dvou mesicu chcete stehovat, tak to si myslis, ze za mesic date komplet prestavbu? :astonished:
30. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy to se máte,že už půjdete do baráčku ...
30. bře 2010 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, to delam... nekdy to zabere, jindy proste ne... kdyz je zhypnotizovany necim, tak za tim jde hlava nehlava :grinning: :grinning: :grinning: Jinakje ale zlatunky.
Uz spinka po obede v postylce, to nastesti usina sam bez problemu. Stejne tak vecer... potom jdu vzdy do loznice jen kuknout v jake je poloze a prikryt ho a spi se :sweat_smile:

Zdeni ja doufam, ze to pujde rychle. Verim tomu, ze kdyz si makneme, tak to bude rychlovka. navic mame spustu vecich promyslenych a rozhodnutych dopredu, takze se nebudeme zdrzovat s tim jaka kuchyn, jake to ci ono.
Ja Rambo hadra, kdyz se do toho dam, tak kachlicky oboucham ze vseho raz dva :o) Po me zustane jen pohroma :grinning: :grinning: :grinning:

Peti uz se tam moooc tesim! Hlavne kvuli tomu dvorku, ale i ten vetsi prostor na bydleni. Na byte je mi uz sakra tesno!!!!
30. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja vim, ale ono chce proste vsechno svuj cas..:slight_smile: Neco tvrdne, vysycha, neco se potrebuje usadit atd. Obouchani kachli je to nejmensi...:wink: Ver mi, mam bohate zkusenosti... :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

teda vy my děláte chutě s tím pečením :dizzy_face: , asi dneska udělám mufinky s tvarohem a jabkama :dizzy_face: a o víkendu budu muset taky ještě něco upéct.

Tak jsem si včera sepsala co ještě musíme všechno nakoupit do výbavy a není to zas tak hrozné :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam upeceno...:slight_smile:

A chutna to dobre..:slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni teda to mi nerob :grinning: , budu mít poslintanou klávesnici :grinning:
30. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...:grinning:
30. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to vypadá perfektně....

Asi to taky prubnu ....
30. bře 2010 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proc mi jako smazali fotku????
30. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, dala jsem tam jinou, tak snad uz jim bude dost dobra...
30. bře 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek