• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojky holky :slight_smile: tak malá má 6650 g a 65 cm,zdvojnásobila porodní váhu,takže je prý ukázkově tabulková holčička :grinning: očkování taky zvládla,poplakala si,ale nic hroznýho :wink: Katy tu přestavbu vám nezávidím,na naší ulici se zase začíná stavět,tak za prvé mi to vadí ,že zas bude bordel a za druhé jim vůbec nezávidím,že to mají celý před sebou :sweat_smile: nás taky ještě čeká plno práce venku a nějak se nemůžem dokopat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu a co jste vybrali do domečku?jakou kuchyn?pochlub se :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak to je malá šikulka .... :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem zvědavá kolik bude mít Eriček ve 4.měsících .....

Opět jsem sama doma a zítra zase .... :angry: :angry:
30. bře 2010 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přemýšlím,že upeču ještě i perníčky. Nějak mám chuť do pečení.

Jo a dneska mi Eriček celou procházku pomalu prořval. Ani hračky nepomohl. Pomohl jen když jsem ho vydělala ven ....
30. bře 2010 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti malá taky řvávala asi chtěla vidět ven,pak jsem zjistila ,že s ní musím jít ven jen když už je unavená a bude spat :wink: a ne když to vyhovuje mně :grinning: ségra dělá perníky,všechny tyto vlohy má ona a na mě nic nezbylo :grinning:
30. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny taky jsem na to dneska přišla. Zítra pojedu až tak kolem druhé hodiny. To už by mohl být unavenej a spinkat. Ráno si dává kolem deváté a potom kolem jedenácté půl hodinku spánku a když jede v těch půl jedné tak je to na něj brzy.
Dívala jsem se,ale na počasí a má zítra pršet tak jsem zvědavá co z té vycházky vůbec bude ....
30. bře 2010 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dr mi dala doporučení na oční,ted to má dobrý,ale až to zase bude mít.tak tam máme jet.ach jo to nepřežiju :frowning2:
30. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti taky můžem vyrazit až tak 2 hodiny po vyspání :wink: no má být hnusně a navíc je větr jak svina,to zas bude v noci malou budit :unamused:
30. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ke kterému doktorovi?
30. bře 2010 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Větr je děsnej. Máme celej byt vlastně v podkaroví a to se tak šíleně odráží ten větr....

Malej tedy naštěstí už v sedm usnul a nic ho neprobudí ....
30. bře 2010 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vondráček nebo tak něco :wink: přímo dětskej očař prý
30. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondráček tak jsme jezdili taky. Jsou tam docela příjemní. A hned nás brali na řadu. Teď jsme byli na kontrole na kožní a čekali jsme hodinu než nás vzali a to jsme byli objednaní ....
30. bře 2010 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
příjemní by byli kdyby to šlo bez toho čištění kanálku :sweat_smile: :sweat_smile: jak se to dělá?ta bude řvat jak tur :cry: a já s ní :frowning2:
30. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to docela děsné to vidět. Oni si ho vždycky položili. Sestřička mu držela ruce a hlavu a Erik držel nohy a doktor si vzal takovou zahlou jehlu a někde tak žďáral a teklo mu něco z nosu u toho. Řev byl šílenej. Já jsem se radě moc nedívala....
30. bře 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak s Jirkou počítat nemůžu,tomu vadí i kapání do oka,doufám,že už se jí to nevrátí :frowning2:
30. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to Erik naštěstí problém nemá. On se mnou jezdí s Eričkem po všech doktorách. Já si sama zatím s ním netroufám za volant. Jsme na tom čištění byli snad čtyřikrát. Naštěstí už to má dobré. Třeba se jít to už nevrátí.

Kdy vůbec podnikneme ten srazík?
30. bře 2010 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to on by jel určo taky,ale asi by se zbláznil,kdyby to viděl :confounded: já už teda smalou řídím a v poho,ona hned usne :wink: já nevím co ten sraz,asi by každej měl napsat nějakej datum :wink: já jsem pro to ,aby to bylo v týdnu :wink:
30. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v týdnu by to bylo asi lepší,ale co pracující .... :confused: :confused:
30. bře 2010 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediný pracující jsou Marta a Zdenča,Marta si vezme dovolenou a Zdenča má směny.a je to vyřešený :grinning:
30. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak pro srazik zvedam ruku i za Matyho :slight_smile:
Me je jedno kdy to bude, muzu temer kdykoliv!
30. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen 12-18.4. nejsme doma, jinak nemam problem, nic jineho dlouhodobe nemame v planu.

Zdeni jak mas smeny, kdy by jsi mohla?
30. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak musíš dát nějaký datum,jinak se nedomluvíme :grinning:
30. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny a posilam to radeji doporucene... jistota je jistota!
30. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kde by jste ten srazík chtěly?nabídka u nás platí,ale klidně můžeme domluvit i něco jinýho :wink: napadla mě Lednice,procházka po parku atd,akorát bych se musela porozhlídnout po nějaké nekuřácké restauraci :wink:
30. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu za poštovný ti dám na srazu :wink:
30. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
21.4. ve stredu
5.5. ve stredu, takovy krasny datum, to musi byt zarucene teplucko!

Ja nevim, jak to pasuje spis Zdenci se smenama, nebo kdy si muze vzit Marta volno...
30. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee, to taky neni spatny napad Lednice! Ja jsem pro, pokud nema nikdo nic proti.

Zdeni a ty se muzes dostat do Kyjova a potom muzeme frcet spolu autem. Snad se do te doby s nim naucim, dnes mame nove, je to automat, takze pro me spanelska vesnice a bojim se tim!!!! Radeji pujdu pesky na druhy konec sveta nez jet tam tim :grinning: ale verim, ze po prvni jizde zmenim nazor a stane se ze me pirat silnic a dalnic :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny pozves me na kavu za to :grinning:
5.5.to je´hezký datum :slight_smile: budem muset počkat na ty naše dvě pracující :wink:
Katu taky jsem se automatu bála jak čert kříže,ale je to paráda :slight_smile: akorát,že jsme ted bez auta a nemůžem sehnat něco co by jsme chtěli :stuck_out_tongue_closed_eyes: co jste si koupili?a kafe platím :wink:
30. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek