Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
30. bře 2010
Ahojky holky 🙂 tak malá má 6650 g a 65 cm,zdvojnásobila porodní váhu,takže je prý ukázkově tabulková holčička 😃 očkování taky zvládla,poplakala si,ale nic hroznýho 😉 Katy tu přestavbu vám nezávidím,na naší ulici se zase začíná stavět,tak za prvé mi to vadí ,že zas bude bordel a za druhé jim vůbec nezávidím,že to mají celý před sebou :-N nás taky ještě čeká plno práce venku a nějak se nemůžem dokopat :-p
cervenec
30. bře 2010
Katu a co jste vybrali do domečku?jakou kuchyn?pochlub se 🙂
anag
30. bře 2010
Iny tak to je malá šikulka .... x-) x-)

Já jsem zvědavá kolik bude mít Eriček ve 4.měsících .....

Opět jsem sama doma a zítra zase .... ]-( ]-(
anag
30. bře 2010
Přemýšlím,že upeču ještě i perníčky. Nějak mám chuť do pečení.

Jo a dneska mi Eriček celou procházku pomalu prořval. Ani hračky nepomohl. Pomohl jen když jsem ho vydělala ven ....
cervenec
30. bře 2010
Peti malá taky řvávala asi chtěla vidět ven,pak jsem zjistila ,že s ní musím jít ven jen když už je unavená a bude spat 😉 a ne když to vyhovuje mně 😃 ségra dělá perníky,všechny tyto vlohy má ona a na mě nic nezbylo 😃
anag
30. bře 2010
Iny taky jsem na to dneska přišla. Zítra pojedu až tak kolem druhé hodiny. To už by mohl být unavenej a spinkat. Ráno si dává kolem deváté a potom kolem jedenácté půl hodinku spánku a když jede v těch půl jedné tak je to na něj brzy.
Dívala jsem se,ale na počasí a má zítra pršet tak jsem zvědavá co z té vycházky vůbec bude ....
cervenec
30. bře 2010
jo a dr mi dala doporučení na oční,ted to má dobrý,ale až to zase bude mít.tak tam máme jet.ach jo to nepřežiju 😞
cervenec
30. bře 2010
Peti taky můžem vyrazit až tak 2 hodiny po vyspání 😉 no má být hnusně a navíc je větr jak svina,to zas bude v noci malou budit :-|
anag
30. bře 2010
Iny ke kterému doktorovi?
anag
30. bře 2010
Větr je děsnej. Máme celej byt vlastně v podkaroví a to se tak šíleně odráží ten větr....

Malej tedy naštěstí už v sedm usnul a nic ho neprobudí ....
cervenec
30. bře 2010
vondráček nebo tak něco 😉 přímo dětskej očař prý
anag
30. bře 2010
Ondráček tak jsme jezdili taky. Jsou tam docela příjemní. A hned nás brali na řadu. Teď jsme byli na kontrole na kožní a čekali jsme hodinu než nás vzali a to jsme byli objednaní ....
cervenec
30. bře 2010
příjemní by byli kdyby to šlo bez toho čištění kanálku :-N :-N jak se to dělá?ta bude řvat jak tur 😢 a já s ní 😞
anag
30. bře 2010
No je to docela děsné to vidět. Oni si ho vždycky položili. Sestřička mu držela ruce a hlavu a Erik držel nohy a doktor si vzal takovou zahlou jehlu a někde tak žďáral a teklo mu něco z nosu u toho. Řev byl šílenej. Já jsem se radě moc nedívala....
cervenec
30. bře 2010
no tak s Jirkou počítat nemůžu,tomu vadí i kapání do oka,doufám,že už se jí to nevrátí 😞
anag
30. bře 2010
Jé tak to Erik naštěstí problém nemá. On se mnou jezdí s Eričkem po všech doktorách. Já si sama zatím s ním netroufám za volant. Jsme na tom čištění byli snad čtyřikrát. Naštěstí už to má dobré. Třeba se jít to už nevrátí.

Kdy vůbec podnikneme ten srazík?
cervenec
30. bře 2010
to on by jel určo taky,ale asi by se zbláznil,kdyby to viděl :-S já už teda smalou řídím a v poho,ona hned usne 😉 já nevím co ten sraz,asi by každej měl napsat nějakej datum 😉 já jsem pro to ,aby to bylo v týdnu 😉
anag
30. bře 2010
No v týdnu by to bylo asi lepší,ale co pracující .... =-) =-)
cervenec
30. bře 2010
jediný pracující jsou Marta a Zdenča,Marta si vezme dovolenou a Zdenča má směny.a je to vyřešený 😃
katunka82autor
30. bře 2010
Tak pro srazik zvedam ruku i za Matyho 🙂
Me je jedno kdy to bude, muzu temer kdykoliv!
katunka82autor
30. bře 2010
Jen 12-18.4. nejsme doma, jinak nemam problem, nic jineho dlouhodobe nemame v planu.

Zdeni jak mas smeny, kdy by jsi mohla?
cervenec
30. bře 2010
Tak musíš dát nějaký datum,jinak se nedomluvíme 😃
katunka82autor
30. bře 2010
Iny a posilam to radeji doporucene... jistota je jistota!
cervenec
30. bře 2010
no a kde by jste ten srazík chtěly?nabídka u nás platí,ale klidně můžeme domluvit i něco jinýho 😉 napadla mě Lednice,procházka po parku atd,akorát bych se musela porozhlídnout po nějaké nekuřácké restauraci 😉
cervenec
30. bře 2010
Katu za poštovný ti dám na srazu 😉
katunka82autor
30. bře 2010
21.4. ve stredu
5.5. ve stredu, takovy krasny datum, to musi byt zarucene teplucko!

Ja nevim, jak to pasuje spis Zdenci se smenama, nebo kdy si muze vzit Marta volno...
katunka82autor
30. bře 2010
Jeee, to taky neni spatny napad Lednice! Ja jsem pro, pokud nema nikdo nic proti.

Zdeni a ty se muzes dostat do Kyjova a potom muzeme frcet spolu autem. Snad se do te doby s nim naucim, dnes mame nove, je to automat, takze pro me spanelska vesnice a bojim se tim!!!! Radeji pujdu pesky na druhy konec sveta nez jet tam tim 😃 ale verim, ze po prvni jizde zmenim nazor a stane se ze me pirat silnic a dalnic 😃 😃 😃
katunka82autor
30. bře 2010
Iny pozves me na kavu za to 😃
cervenec
30. bře 2010
5.5.to je´hezký datum 🙂 budem muset počkat na ty naše dvě pracující 😉
cervenec
30. bře 2010
Katu taky jsem se automatu bála jak čert kříže,ale je to paráda 🙂 akorát,že jsme ted bez auta a nemůžem sehnat něco co by jsme chtěli :-p co jste si koupili?a kafe platím 😉

Začni psát odpověď...

Odešli