• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Taky si myslim, ze se na to brzy zvyknu a bude to v pohode.

Jak to, ze nemate autino?
30. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože mám pošahanýho chlapa :grinning: koupili jsme ten nissam,ale nějak se mu nezdál,tak ho koncem ledna prodal a ted jsme odkázaní na naše starý auto,který ted mají tchánovci a ti jsou furt v čudu,takže asi tak.No a nějak nemůžem najít nic co by bylo pro nás :sweat_smile: jirka chce volvo,ale ty moc nejsou :unamused:
30. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
5.5. mam volno, zenusky..:slight_smile: Teprve ted jsem se dostala k netu..:slight_smile:

Co byste chtely delat? Jit na porchajdu nebo byt u Inky? At vim, co ten dort..:slight_smile:
30. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni dort se da vzit tam i tam, posidame dost, no neee? :grinning:

Nebo sraz u Inky, kaficko dort a potom hromadny presun, tedy spis prejezd do Lednice na vylet, huraaaaa!
30. bře 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen ruzova to muze byt... la lalalaaa la laa
30. bře 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matymu to slusi...:slight_smile:

Katy, pro me sjizdnejsi Hodonin - nenabrala bys me tam?
30. bře 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Katy Matymu to fakt moc sluší .... :wink:

Jsem pro srazn 5.5. a klidně to může být v Lednici. Tam bych mohla jet i autobusem ....
31. bře 2010 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

zklamu vás ale 5.5. si dovču nejspíš vzít nemůžu, budu zaučovat, já počítám že pokud půjde všechno dobře, tak budu tak od poloviny května už doma. Ale jinak 5.5. je krásné datum, máme výročí začátku vztahu 5 let :dizzy_face:
31. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a co kdybysme teda pockaly na Martu a udelali to pozdeji? To uz bude zarucene teplo a hezky... :wink:
31. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně můžeme počkat na Marťu.... :wink:
31. bře 2010 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám hotové těsto na perníčky a hotovej i oběd.Budeme mít halušky s nivou....
31. bře 2010 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak se doma připravuje ta mrkvička a celkově ty první jídla ...
31. bře 2010 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, nakrajet nebo nastrouhat najemno, rozvarit v trosce vody, pomackat vidlickou (nemixovala bych) a dat jist.. Nesolit, nesladit..
31. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, jestli bude Inka platit kafe a Zdenča doveze dort, tak mi s kuželkou dojedeme taky...ale já budu muset dojet vlakem, bo auto nemám, budou si ho brát naši a nové nevím kdy bude a jak znám Martina tak by mě ani tak daleko autem samotnou nepustil, ale vlakem to snad bude v pohodě....a datum je mi taky fuk, spíš asi v týdnu, protože v květnu toho bude o víkendech moc, tak nevím jak bych to vymyslela a v týdnu bude i lepší spojení....

Katu, kde máš to miminko, co jsi porodila?? Tohle už je velký chlap :dizzy_face:
A my máme taky miminko :grinning: dneska ráno porodila sestřenka malýho Šimonka :dizzy_face: :dizzy_face: tak jdu zítra na čumendu :grinning:

Peti co si pamatuju, tak mrkvičku povaříš v trošce kojenecké vody a pak to musíš rozmixovat nebo rozmačkat vidličkou, kámoška to mačkala a malej ji docela brzo kousal i menší kousky...můžeš do toho dát kapinku olivového oleje, aby se líp vstřebaly vitamíny...to stejný s brambore, k tomu taky mrkev, nebo můžou prcci dýni, cuketu, někde v nějaké knížce mám recepty, tak to jdu najít....
31. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo , než jsem ten román napsala, tak to tam máš :grinning:
já bych to taky nemixovala, stejně si nedovedu představit, jak mixuješ jednu mrkev, leda kdyby jsi si to dávala do mrazáku, ale to je zbytečný...
31. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky.... :dizzy_face:
Asi to budu jen tou vidličkou..... :wink:
31. bře 2010 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Dobrej nápad,že by jsme se mohly scuknout u nás,sežrat dort :grinning: a pak vyrazit do světa :slight_smile: klidně můžeme počkat na Martu :wink: Peti já jsem to vařila v kojenecké vodě,pak se pokusila rozmixovat ponornákem,ale to mini množství nešlo,tak jsem to tak dlouho masakrovala vidličkou až to bylo jakš takš,ale ze skleničky je to jiná básen a navíc malá tu ze skleničky jí a tu domácí nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes bude brambůrka,tak sna ji bude papat i když nebude ze skleničky :wink:
31. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu Maty je frajer :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani do Zaječí je spojení v poho :wink:
31. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak naše noc - od 1 se vrtěla,tak jsem jí dala vyjímečně brzo najíst,ale neusnula,furt se ´vrtěla,kolem druhé už se mi zdála teplejší a ve 3 jsem jí dala půlku čípku a spala jak dudek :wink: snad dnes bude v poho,i když to počasí je na ranu,přemýšlím,jestli nepůjdu ven i dopo,na chvilku,protože dlouho tam nevydržím :unamused:
31. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přemýšlím,že se ostřihám,vlasy mi padají uplně šíleně,za chvilku budu plešatá :sweat_smile: akorát nevím jestli to pomůže nebo se budou po zemi jen válet kratší vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechce se do ůčesu se kterým bude práca :confounded:
31. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani v Hrušovanech bych na vlak přistoupila :wink:

Teda dneska je nějakej divnej tlak, je mi nějak blivno, bolí mě hlava a aby toho nebylo málo tak si mladej pán opět rozšiřuje domeček, takže mě pobolívá břicho :unamused: , teda to je den a to jsem chtěla po práci jít nakupovat
31. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny i mě šíleně padají vlasy .... :angry:
31. bře 2010 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jsem naštvaná,mi došel dopis z toho fondu kde máme uvěr,posílala jsem jim papíry o užívání stavby a ted mi poslali dopis ,že chtějí jinej papír,ale ten my nemáme,změnil se stavební zákon a ten papír už se prostě nevydává :sweat_smile: volala jsem na stav.úřad a prý se nemám nechat,že oni jen zkouší. :sweat_smile: samo,že ta paní,která nás má na starosti má dnes dovolenou,na to jsem mistr,vždycky když někoho potřebuju sehnat,tak má dovolenou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a chystáš se ostřihat?přemýšlím,jestli přestanou padat samy od sebe?
31. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stříhat se mi moc nechcou. Já jsem snad měla naposled krátké vlasy na základní škole. Řeknu ségře ať mi objedná nějakou výživnou vodičku v kadeřnických potřebách a potom uvidím. Ale ségra říkala,že je to docela normální,že na jaře padají vlasy ....
31. bře 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ty vlasy pěkně škube i Eriček ......
31. bře 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkuste si koupit v lékárně biosil, stojí pár korun a fakt na padaní vlasů zabírá, mám odzkoušeno :wink:
31. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten jsem kdysi dávno měla,ale vůbec si nepamatuji jestli mi pomohl....
31. bře 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to by bylo fajn, že bychom jely spolu.
Já teda od včera taky pociťuju roztahování domečku našeho prcka, dneska je to lepší, ale v noci mě vzbudilo pnutí a pícháni v břichu...chjo...
Iny, u tebe je možný, že vlasy padají i kvůli kojení, kámoška kojila rok a jakmile přestala, tak do měsíce měla pokoj s padáním vlasů.Zkus nějaký vlasový přípravek, ale tabletky ne, ty jako kojící nemůžeš....
31. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek