• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo Iny, Biosil můžeš, pokud si pamatuju, tak je v něm jenom zinek, selen, křemík a biotin...takže ten jo....
31. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doma chodím jen s culíkem,malá by mě oškubala jak kuře :grinning: No mě nepadají jarem,to vím 100%,je to klasika po porodu,takže si myslím,že je to hormonama,takže mě nic nezachrání :unamused: já nevím,musím najít starý fotky,kdysi jsem měla krátší vlasy(po rozchodu s bývalým :grinning: ),ale byla s tím práce jak na kostele,takhle se učešu,povysávám miliardu vlasů a jdu :grinning:
31. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no než přestanu kojit,tak jsu plešoun jak vyšitej :grinning: ještě že mám hustý vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já su vůl,malá furt knučí a ona měla v deset jíst :sweat_smile: mám den D :angry: zatím papa
31. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt zkuste ten biosil, já jsem ho jedla občas před těhotenstvím, teď co jsem těhotná tak ho jím furt, jinak bych už byla asi taky plešatá a pomáhá. Dívala jsem se na složení a všechno co v něm je, tak je i v těhotenských vitamínech :slight_smile:
31. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si ho koupím ....
31. bře 2010 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho taky brala loni a docela pomáhal, já co jsem těhotná, tak mám opačné problémy...nejdou mi ostříhat nehty jak jsou tvrdé a vlasy mi nepadají kupodivu vůbec...což se divím, bo já vždycky na jaře línala víc jak náš kocour :grinning: :grinning: takže zatím dobrý....ale Marťa má pravdu, nic jiného krom těchto vitamínů v tom není, takže to můžete zkusit. Doporučuji Biosil Plus, stojí asi 60kč a berou se dvě tablety za den....je to na měsíc....
31. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zvědavá co bude po porodu, co si pamatuju tak ségra byla vždycky po porodech skoro plešatá :confounded: , no snad to biosil zachrání :slight_smile:

Hele holky jak velké tepláčky mám koupit, myslíte že můžu 56 nebo radši větší?
31. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti raději větší....
31. bře 2010 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já si taky myslím že radši větší, má dlouhé nožky, tak aby z tepláků neměl kraťasy :grinning: a v 56 mám jedny manžestráčky s úpletem v pase :slight_smile:, ty jsou boží, z těch se rozplýval i Josef
31. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček musí mít všechny kalhoty zase větší, protože je širší v pase a ta velikost co by mu byla akorát na délku je mu zase malá přes bříško. Ale některé kalhoty a tepláčky co má jsou fakt děsně uzké přes břicho ....
31. bře 2010 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u některých tepláčků jsem se dívala že je dost pevná guma v pase, takové bych určitě nekupovala, to nemám ráda ani u sebe :grinning:

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat na kosmetiku, plánuju mazat kokosovým olejem a bambuckým máslem, do koupele asi nic moc potřeba není že?
31. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla do koupele pěnu od nivei a teďka máme speciální koupel od kožařa ....
31. bře 2010 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem zpět i z vycházky,to je hnus venku,deštník se nedal kvůli větru ani udržet,pláštěnka na kočáru lítala a bolí mě uši,takže odpo na to prdím a budrem doma :sweat_smile:
31. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to jsi mě moc nepotěšila. Já jsem myslela,že tak po druhé hodině na chviličku vyjedu .... :angry: :angry:
31. bře 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti 56 určo,v 62 by Kubík ze začátku uplaval :wink: jinak kosmetika,malá se osypala už v porodnici,takže jsem všechnu koupenou kosmetiku mohla hodit z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: do ted jí do koupele nedávám nic,dávala jsem sebamed,ale ten jí taky pak vadil,takže koupu jen v čisté vodě a natírám už od narození modrou indulonou,sice jsem se šklebila,ale je super,ze začátku jak je ta kůžička jemná,tak si to musíš rozetřít do dlaní a jakoby to mimčo poťapat těma dlaněma :wink: kamoščin malej měl suchý fleky a začala mazat indulonou a fleky byly rázem pryč :wink: na zadek a oblíček používám bepanthen :wink: a ted jsem koupila na zkoušku od nivei nějakej spešl na opruzeniny a taky se dá :wink:
31. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tady je to masakr,kdyby jen fučelo nebo jen pršelo,tak by se to dalo,ale jednou rukou držet deštník a ještě hlídat aby neuletěla pláštěnka.. :confounded: však zkusit to můžeš,já jsem to po 5 minutách otočila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale malá usla,takže ted chrní na chodbě v kočárku.
31. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepanhten používám taky a taky ještě sudocrem...
31. bře 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tou gumou v pase Juli nemá problém :grinning: ona nemá moc bříško,takže v poho :wink: ale je fakt,že to prostě blbě šijou,takže v pase dobrý a nohavice musíš ohrnovat,stejně tak rukávy na všem :angry:
31. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A modrou indulónu používáme taky. Dokonce nám ji schválili i na kožním ...
31. bře 2010 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sudocrem mám jen ve vzorcích,mě na něm vadí,že se hrozně blbě umývá :unamused:
31. bře 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zasadila kvítka a vysála a jdu pokračovat, venku chčije, takže do města nejdu :angry:
já zrovna nedávno řešila ty dětský velikosti, všude píšou, kolik si kusů máš od které koupit, ale mě třeba osm dupaček a osm bodyček ve velikosti 56 přišlo moc, nebo ne? Já mám zatím tři, dvě s krátkým rukávem a jedno sdlouhým, ale mám pocit, že to dítě z toho strašně brzo vyroste.A to stejný s těma tepláčkama, jsem si říkala, že koupím jedny menší a pak asi větší a raději je budu ohrnovat...no nevím...sakryš....

A do koupele taky plánuju nedávat nic a pokud bude nějaký problém, tak buď od Weledy a nebo úplně nejlepší je Linola...je o na ekzémy a tak...pak klasika bepanthen nebo sudocrem je super na zadeček, ale není v tubě a to mě točí. A na natírání olivový olejíček a bude....
31. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně tu indulonu řekli hned v porodce a i moje dr a používám ji furt,za prvé jí vyhovuje a za druhé je to docela levný :wink: ze začátku jsem se těšila jak bude vonět po olejíčku,ale stejně je z toho oleje všechno mastný :sweat_smile:
31. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem vůbec nešla podle seznamů,navíc plno věcí dostanete :wink: a malá krátký rukáv vůbec nenosila a myslím,že vy ho asi taky nevyužijete :wink: Ta weleda byla v porodnici a z té se mi malá osypala :unamused:
31. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak že je sudocrem v kelímku mi nevadí,aspon to spotřebuješ všechno :wink: mě spíš štve bepanthen,tlačíš tubu a najednou je tam bublina a 2 cm z tuby jsou v čudu a přitom je to drahý jak sviňa :angry:
31. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko teda ty mi dáváš :grinning: , no omrknu tu 56 a uvidím, třeba ty pyžamka z tesca jsou v 56 zase dost velký, hlavně dlouhý, ach jo serou mě s těma velikostma :angry:
31. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si koupila nějaký s krátkým na doma,protože babička topí jak vzteklá už teď tak předpokládám ,že jakmile zde bude prcek, tak ji budu horko těžko vysvětlovat, že nemá tolik topit...takže jsem si říkala, že když bude zima, tak dám mikču a bude....
je fakt, že z té dnešní kosmetiky se většina dětí osype, nejlepší bývala Nela Batole, jenže už se nedělá, ta byla super....takže já budu mít doma pro jistotu olejíček, mažu si s ním stejně břicho a kdyžtak koupím jenom nějakou indulonu nebo zkusím bubchen, ten jsme měli v práci a maminky si ho taky chválily
31. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ale budete mít kus chlapa,my máme prcka,tak at mě pak nesprdneš :grinning: malá měla 56 ještě ve 3 měsících :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pyžamka jsem měla z tesca tu velikost 0-0 a ta byla malé v porodnici skoro akorát :wink: a doma ještě nějakou dobu taky :wink:
31. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase jak jsem zvyklá nosit delší nehty, tak mi vadí, že ten sudocrem mám vždycky za nima :grinning: já ho používám i na sebe, teď třeba když jsem měla ten zánět, tak to bylo strašný, svědilo to jako prase, takže mi i doktorka řekla, že to mám zkusit mazat tímhle a v létě byl super na opruzeniny z kola nebo z motorky :grinning: :grinning: :grinning: fakt skvělý...ale je fakt, že je hodně tuhej....
31. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani však v práci jen pobal vzorky a pak můžeš prcka testovat :wink:
31. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek