Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
31. bře 2010
no já jsem na ty svoje nákupy zvědavá, pořád si říkám, že je čas, jenže za chvilku se mi překulí 20tt a nehodlám v létě jezdit po Brně s mega pupkem a vybírat oblečení...to fakt ne...ale z těch velikostí jsem fakt Gorro....
cervenec
31. bře 2010
tak nehty nemám a opruzeniny z kola a motorky už vůbec nee 😃 😉
janca.k
31. bře 2010
už jsem psala kámošce,co mají v lékárně kosmetiku Biodermu, já ji použivala pro sebe a je skvělá, jenže ta cena :-N 8-( takže jsem ji psala, že napakuje vzorky a dovalí mi je 😃 já mám doma akorát sudockrém vzorky a v práci máme prd...musím říct holkám ať pozdravují obchoďáky a ať mi něco pošlou 😃 😃 😃
janca.k
31. bře 2010
Iny já teda z motorky taky ne 😃 😃 ale z kola to občas byl mazec 😞 ]-( auuu
macinek
31. bře 2010
Inko ono je to těžký, já to omrknu a uvidím, zatím radši kupuju větší velikosti, protože prcek budou nejspíš dlouhej a navíc budeme mít látkovky, ty jsou objemnější a menší velikosti můžu dokoupit vždycky a tepláčky zas radši ohrnu než aby to měl jako kdyby čekal velkou vodu 😃

A s modrou indulonou samo počítám taky 😃
macinek
31. bře 2010
Jani já nakupuju postupně, v tescu měli teď zase slevy, takže jsem vzala sadu 3bodyček na 6-9měsíců za 75Kč 🙂
cervenec
31. bře 2010
hlavně to holky nepřehánějte,ty malý mimča toho fakt moc nepotřebují 😉 plno věcí malá měla jednou na sobě,některý vůbec a já jsem kupovala věci hodně až byla na světě,protože jsem měla všechno neutrální a nic nebylo růžový kromě pyžamek,protože ty byly v akci 😃 dost věcí jsem koupila v kik,ale tam je to docela poslední dobou bída :-p ale super byly tepláčky odtama, tyto (velikost 56),s těma rostla 😃
cervenec
31. bře 2010
Marti tvůj postup chválím 😉 😃
cervenec
31. bře 2010
malá se mi budí,tak zatím papa
macinek
31. bře 2010
Inko já myslím že to určo nepřeháním, mám doma 3bodyčka bez rukávů, 8bodýček s krákým rukávem (z toho ty 3 jsou na 6-9měsíců), 3pyžamka z tesca, 3overaly, manžestráčky, 2 rifle (jedny menší a druhé velké), mikinu, čepičku a dvoje ponožky, toť vše. Manžestráky , rifle a mikinu koupila mamka se ségrou v sekáči. Ještě plánuju koupit tepláčky, mikinu a zbytek až podle toho jak poroste
macinek
31. bře 2010
Peti ta paní je super, tu bych potřebovala 🙂
anag
31. bře 2010
Já bych to taky potřebovala. Ale alespoň vím kde dělám chybu. Schválně jsem si šla vyzkoušet všechny podprsenky co mám a ani jedna mě pořádně nesedí ..... 😃 😃

A zjistila jsem,že jsou už všechny pěkně jeté. Potřebovala bych si koupit novou ....
cervenec
31. bře 2010
tak proběhla první brambůrka a bylo to snad horší než s mrkví :-p zkusila jsem jí to namíchat s mrkvičkou,ale nenechala se ošulit,takže zase jedla jen mrkev :-N uvidím zítra,ale ze skleničky bramboru nemám,tak má smůlu 😃 no já když si dám normo podprsenku,tak se cítím jak v kazajce 😃 tu kojo podprdu ani necítíš :-p a navíc jsou mi stejně moje podrdy ted malý a pak mi budou beztak velký 😃
macinek
31. bře 2010
Já mám problém až teď co jsem těhotná, předtím mi seděly podprdy dobře, ale teď musím hodně hledat než najdu něco co fakt sedí, teď mi nejvíc vyhovují z mark&spencer, předtím jsem nejradši nakupovala v C&A.

Ještě dotaz, jaké jednorázové plíny jste používaly na začátku? Počítím že tak první týden pojedeme v jednorázovkách než se zaběhneme a pak přejdeme na látkovky
anag
31. bře 2010
Marti pampers.... x-)
anag
31. bře 2010
Já mám doma spoustu skleniček s jídlem dostali jsme to do kúta.....
janca.k
31. bře 2010
Hmmm tak to jsme na tom stejně, já taky zjistila, že mi snad ani jedna podprsenka nesedí...to je mazec...nevím proč taková prodavačka není v každém obchodě...já jdu koupit podrpdu příští týden, tak jsem zvědavá co si donesu...ty co jsem si koupila naposledy mi už nesedí ]-(
macinek
31. bře 2010
Jani je to děs, ale zkus mark&spencer, mají dost velký výběr jak střihů tak velikostí a cenově to výchází kolem 500 za kus 😉 , obchod mají v olympii
anag
31. bře 2010
Jani taky by se mi taková prodavačka líbila v každém obchodě..... 😃
cervenec
31. bře 2010
tak to video je maso :-N to je prodavačka pro otrlý 😃
janca.k
31. bře 2010
Aha, tak tam jsem se nikdy nedívala, já si teď koupila podprdu v C&A a měli jednu jedinou v D, ale zjišťuju, že budu potřebovat tak Ečko, protože teď když se zohnu, tak mám prsa všude, jenom ne v podprdě, teda hlavně to jedno....nevím proč nemůžu mít prsa stejně velký ]-( ]-( ]-(
cervenec
31. bře 2010
Marti ,žlutý pampersky 2-5 kg, dělají jen balení 42 ks
macinek
31. bře 2010
Tahle ženská radila vždycky v tom pořadu na primě : nahá jsi krásná, ona se prostě na tebe podívá a řekně ti velikost podprdy jakou potřebuješ :-N
janca.k
31. bře 2010
jo, taky si nedovedu představit, že by mi někdo říkal zvíře a šahal mi na kozeny 😃 stačí že mi někteří šahají na břicho =-)
janca.k
31. bře 2010
jo já ji v tom pořadu viděla, to byl mazec, baba lezla do dveří a ona už ji řekla, že má blbý prádlo...kdyby viděla mně, tak jde do vývrtky 😃 😃
anag
31. bře 2010
Tak v obchodě by si určitě nedovolila jednat takhle .... 😃
To by tam dlouho nevydržela ....
macinek
31. bře 2010
Jani v C&A velikost D prakticky nemají, já bych zase potřebovala 90C a všechno mají do 85 ]-( , ale v M&S mají fakt dobrý výběr a mají tam i krásné pyžamka a noční košile x-)
anag
31. bře 2010
Unás zase ječí siréna. To už je tento týden podruhý. Kde zas hoří .... ]-( ]-(
macinek
31. bře 2010
Peti ten obchod je její 😃 , já si myslím že je taková pořád, ale zase ví o čem mluví a dovede fakt poradit 🙂