• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
no já jsem na ty svoje nákupy zvědavá, pořád si říkám, že je čas, jenže za chvilku se mi překulí 20tt a nehodlám v létě jezdit po Brně s mega pupkem a vybírat oblečení...to fakt ne...ale z těch velikostí jsem fakt Gorro....
31. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nehty nemám a opruzeniny z kola a motorky už vůbec nee :grinning: :wink:
31. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem psala kámošce,co mají v lékárně kosmetiku Biodermu, já ji použivala pro sebe a je skvělá, jenže ta cena :sweat_smile: :rolling_eyes: takže jsem ji psala, že napakuje vzorky a dovalí mi je :grinning: já mám doma akorát sudockrém vzorky a v práci máme prd...musím říct holkám ať pozdravují obchoďáky a ať mi něco pošlou :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já teda z motorky taky ne :grinning: :grinning: ale z kola to občas byl mazec :frowning2: :angry: auuu
31. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko ono je to těžký, já to omrknu a uvidím, zatím radši kupuju větší velikosti, protože prcek budou nejspíš dlouhej a navíc budeme mít látkovky, ty jsou objemnější a menší velikosti můžu dokoupit vždycky a tepláčky zas radši ohrnu než aby to měl jako kdyby čekal velkou vodu :grinning:

A s modrou indulonou samo počítám taky :grinning:
31. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já nakupuju postupně, v tescu měli teď zase slevy, takže jsem vzala sadu 3bodyček na 6-9měsíců za 75Kč :slight_smile:
31. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně to holky nepřehánějte,ty malý mimča toho fakt moc nepotřebují :wink: plno věcí malá měla jednou na sobě,některý vůbec a já jsem kupovala věci hodně až byla na světě,protože jsem měla všechno neutrální a nic nebylo růžový kromě pyžamek,protože ty byly v akci :grinning: dost věcí jsem koupila v kik,ale tam je to docela poslední dobou bída :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale super byly tepláčky odtama, tyto (velikost 56),s těma rostla :grinning:
31. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tvůj postup chválím :wink: :grinning:
31. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá se mi budí,tak zatím papa
31. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko já myslím že to určo nepřeháním, mám doma 3bodyčka bez rukávů, 8bodýček s krákým rukávem (z toho ty 3 jsou na 6-9měsíců), 3pyžamka z tesca, 3overaly, manžestráčky, 2 rifle (jedny menší a druhé velké), mikinu, čepičku a dvoje ponožky, toť vše. Manžestráky , rifle a mikinu koupila mamka se ségrou v sekáči. Ještě plánuju koupit tepláčky, mikinu a zbytek až podle toho jak poroste
31. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ta paní je super, tu bych potřebovala :slight_smile:
31. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to taky potřebovala. Ale alespoň vím kde dělám chybu. Schválně jsem si šla vyzkoušet všechny podprsenky co mám a ani jedna mě pořádně nesedí ..... :grinning: :grinning:

A zjistila jsem,že jsou už všechny pěkně jeté. Potřebovala bych si koupit novou ....
31. bře 2010 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak proběhla první brambůrka a bylo to snad horší než s mrkví :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkusila jsem jí to namíchat s mrkvičkou,ale nenechala se ošulit,takže zase jedla jen mrkev :sweat_smile: uvidím zítra,ale ze skleničky bramboru nemám,tak má smůlu :grinning: no já když si dám normo podprsenku,tak se cítím jak v kazajce :grinning: tu kojo podprdu ani necítíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc jsou mi stejně moje podrdy ted malý a pak mi budou beztak velký :grinning:
31. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám problém až teď co jsem těhotná, předtím mi seděly podprdy dobře, ale teď musím hodně hledat než najdu něco co fakt sedí, teď mi nejvíc vyhovují z mark&spencer, předtím jsem nejradši nakupovala v C&A.

Ještě dotaz, jaké jednorázové plíny jste používaly na začátku? Počítím že tak první týden pojedeme v jednorázovkách než se zaběhneme a pak přejdeme na látkovky
31. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti pampers.... :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doma spoustu skleniček s jídlem dostali jsme to do kúta.....
31. bře 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm tak to jsme na tom stejně, já taky zjistila, že mi snad ani jedna podprsenka nesedí...to je mazec...nevím proč taková prodavačka není v každém obchodě...já jdu koupit podrpdu příští týden, tak jsem zvědavá co si donesu...ty co jsem si koupila naposledy mi už nesedí :angry:
31. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani je to děs, ale zkus mark&spencer, mají dost velký výběr jak střihů tak velikostí a cenově to výchází kolem 500 za kus :wink: , obchod mají v olympii
31. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky by se mi taková prodavačka líbila v každém obchodě..... :grinning:
31. bře 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to video je maso :sweat_smile: to je prodavačka pro otrlý :grinning:
31. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak tam jsem se nikdy nedívala, já si teď koupila podprdu v C&A a měli jednu jedinou v D, ale zjišťuju, že budu potřebovat tak Ečko, protože teď když se zohnu, tak mám prsa všude, jenom ne v podprdě, teda hlavně to jedno....nevím proč nemůžu mít prsa stejně velký :angry: :angry: :angry:
31. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ,žlutý pampersky 2-5 kg, dělají jen balení 42 ks
Tahle ženská radila vždycky v tom pořadu na primě : nahá jsi krásná, ona se prostě na tebe podívá a řekně ti velikost podprdy jakou potřebuješ :sweat_smile:
jo, taky si nedovedu představit, že by mi někdo říkal zvíře a šahal mi na kozeny :grinning: stačí že mi někteří šahají na břicho :confused:
31. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já ji v tom pořadu viděla, to byl mazec, baba lezla do dveří a ona už ji řekla, že má blbý prádlo...kdyby viděla mně, tak jde do vývrtky :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v obchodě by si určitě nedovolila jednat takhle .... :grinning:
To by tam dlouho nevydržela ....
31. bře 2010 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani v C&A velikost D prakticky nemají, já bych zase potřebovala 90C a všechno mají do 85 :angry: , ale v M&S mají fakt dobrý výběr a mají tam i krásné pyžamka a noční košile :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Unás zase ječí siréna. To už je tento týden podruhý. Kde zas hoří .... :angry: :angry:
31. bře 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ten obchod je její :grinning: , já si myslím že je taková pořád, ale zase ví o čem mluví a dovede fakt poradit :slight_smile:
31. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek