• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti, už máš vytipovaný nějaký e-shop na látkovky? nebo budeš objednávat z více webů?
31. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam D potkala jenom jednou, to je fakt,ale já zase potřebuju obvod 75 max 80 :confounded: což je taky problém, když už mají D nebo E, tak od 85 nahoru a nebo stojí litr, to taky známe...

U nás houkala naposledy siréna včera,ale Martin říkal, že zase někdo vypaluje trávu, to teď bylo furt, nikde nehořel barák, ale pole a tak....ale dneska je to divný, když prší, nebo možná právě proto si nějakej chytrák myslel, že to nechytne
31. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mám uložené odkazy na několik shopů, zatím jsem teprve zjišťovala jak to vůbec funguje a tak, teď pomalu začnu sepisovat výbavu a pak se budu dívat po cenách. A taky ještě nevím jestli dostanu od bráchy nějaké plíny po holkách, ty obyč staré dobré plíny, mám jich zatím 20 ks po mě ještě :grinning:
31. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to potom budeš přeposílat :grinning: já jsem se ptala mamky, jestli jsou nějaké plínky po nás a bohužel, takže já budu muset koupit nové...no nevadí....
31. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotečky :wink:
31. bře 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu až ted jsem si přečetla,že už máte venku dalšího zubana :slight_smile: Maty je rychlej jak blesk :grinning: Gratulují holé dásně Juli :grinning:
31. bře 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Iny fotečky jsou skvělý...malá je pěkná parádnice co a vysmátá byla jak lečo, to byla beztak po jídle, že :grinning: :grinning: aspoň u nás je manžel takhle vysmátý, když se nají :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím pošlu za pár let Erička do Zaječí na námluvy ... :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá je fakt nádherná ....
31. bře 2010 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík holky a po jídle byla to je fakt :grinning:
31. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes vytuhla už u jídla,jak jsme nebyly odpo venku,tak spala jen do 3,takže padla za vlast :grinning: Jirka šel na zelený pivo :grinning: prý speciální druh kvůli zelenýmu čtvrtku :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem jen poznamenala,že ještě není čtvrtek :stuck_out_tongue_closed_eyes: nepomohlo :grinning: no aspon mám klid na přešlapy :slight_smile:
31. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda vas ale docitat :o) to je makacka!
S tim srazikem klidne pockam na Martu, tyden sem, tyden tam.. stejne to utece jako voda!

Marti ja bych koupila 62vel., protoze Mata rostl rychle. A fakt pozor na ty velikosti v pase, hodne veci je hodne uplych!

Jinak my od sameho zacatku koupeme v ciste vode, mydlo a krem pouzivame od SebaMen a na to, ze ja jsu lupenkar a Fero ma taky sve trable s pokozkou, tuk tuk tuk, Maty je uplne v pohode, ma krasnou pokozku, zadne pupinky, flicky, nic! TUK TUK TUK radeji jeste jednou :slight_smile:

A na zadek to stridam, hlavne teda Sudocrem, potom Bepanthen, neco od Jonson, dokonce i rybilku, vypyplavame vsechny ty vzorky co jsme dostali. Mam pocit, ze i ta prdelka potrebuje jednou za cas zmenu. Jinak Sudocrem je moyna drazsi, ale pouzivame ho z 95% od narozeni a jeste tam malinko mame. Jo a zadek mazu jen kdyz je kakany, jinak ne. Vseho moc skodi. A opruzeniny jsme nikdy nemeli! Ono i ta vrstva kremu v pline dela svoje... vseho s Mirou :grinning:
31. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu já mám asi 5 tubu bepanthenu :grinning: malá má opruzeninky asi poslední dva měsíce a vždycky jí zmizí a zase se objeví :confounded: nic hroznýho,ale nechtějí zmizet uplně :unamused:
31. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Marti termín srazíku je na tobě :wink:
31. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo rybilka byla v tom kufříku v porodnici a to jsem šupla do koše,protože mi to strašně smrdí rybinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti tak to video je SUPER! Asi potrebuju novou podrsenku :grinning:
31. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu co dáváš Matymu za zeleninu?Co Juli může?mrkev,brambora a dál nevím,musím to nastudovat.Nejsem sai jistá jestli může květák ,brokolici atd,aby mi pak nevybuchla,když je háklivka na bříško :wink:
31. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny jo květák a brokolici může taky...jsem slíbila Peti, že ji napíšu ty recepty a zapomněla jsem...Peti omluva, napravím to v pátek, zítra se celý den neukážu....
31. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dík :slight_smile: malá mě odvolala ,tak jsem ji dokojila,když u toho předtím vytuhla a zase volá,takže pádím.hez´ký večer :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak dneska jsem měla budíček už v 5:50. Jsem mysela,že mě drbne. Tak už mám i pocvičené a dala jsem prát pračku. Včera jsem napekla perníčky. Tak dneska udělám jen oběd a prdím na vše ....
1. dub 2010 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

včera jsem nakonec vyrazila na nákupy, v C&A měli zase jiné pláťáky s úpletem, takže jsem neodolala :grinning: a v newyorku jsem ještě vybrala 3 trička a tepláky :dizzy_face: , na teplákovku jsem se dívala v C&A ale měli jenom 50 a 56, takže nic a ta 56 mi přišla hrozně malá, hlavně tepláčky byly dost krátké :unamused: a ještě jsem koupila knížku Něžná náruč rodičů :dizzy_face:
1. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé kde jste dneska všechny ... :confused: :confused: :confused:
1. dub 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, venku krásně,tak tady není ani noha :wink: Já jsem dnes nějak unavená :confounded: malá dnes řvala i v kočárku,tak to mi nepřidalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra asi pojedu do Břeclavi,tak snad načerpám energii při nákupech :grinning: i když si představím co mě všechno čeká o víkendu,uklidit,upéct řez, chlebíčky,barvit vajíčka...kterej vůl vymyslel Velikonoce :angry: no nic jdu nic nedělat :grinning: papa
1. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tu knížku mám půjčenou,ale moc mě nenadchla, jen polohu tygříka jsme využili :wink:
1. dub 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo dneska bylo nádherně,ale zítra už zase má být škaredě. Přes noc bude pršet a možná párk kapek spadne ještě zítra .....

Natáčeli jsme Erička jak se koupá. Nádhera. Co on u toho začal dělat. Ještě čtrnáct dní zpět se ani neuhnul a teďka musíme vytírat zem..... :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já měla dneska lítací den, jsem nevyspalá a úplně grogy, tak jdu spát, zítra se ozvu...pa pa
1. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak včera vybrali moji zástupkyni, nastupuje příští týden, to půjde na zaučení do výroby a od 12.4. ji mám tady já, takže to vypadá že bych mohla nastoupit kolem půlky května na dovolenou :dizzy_face:

Inko mě se ta knížka moc líbí, ak uvidíme jestli nám k něčemu bude i v reálu
2. dub 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Jsem teďka byla venku a musím říct,že je tam pěkná kosa ..... :unamused: :unamused:
2. dub 2010 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já jsem po ránu taky nechápala, je to děsný, včera odpoledne takový pěkný počasí a dneska, no děsný a to jsem chtěla odpoledne za kámoškou na prochajdu, tak uvidíme jestli přestane, naštěstí sníh už skoro slezl, takže klid, ale i tak začínám přemýšlet, jestli ty zimní bundy ještě nepověsím na věšák, zatím jsem je nevyprala, tak nevím :confused:

Včera byl mazec den, lítala jsem po Boskovicích jak andula...ráno z města k nemocnici,v devět busem zpátky, pak zase k nemocnici a pak na druhý konec Boskovic k babičce a od ní zase zpátky na bus...mám nachozených sto jarních kilometrů a nohy mě dneska bolí jako prase dokonce jsem se k ránu vzbudila s křečí, musím nasadit manézko, nějak mě přestala bolet hlava...musím to zaťukat...takže jsem ho teď nebrala, ale na ty nohy začnu.
Včera jsem byla v porodnici, tak jsem si chovala malýho, no úžasný pocit, hlavně když jsem taky těhotná, sestřičky se ptaly, proč nechodím do práce, tak jim sestřenka hned nahlásila, že mi mají na září držet místo, tak některé koukaly, že jsem doma asi zapomněla břicho :grinning: no něco se tam klube, ale kdo neví, že jsem těhotná, tak si myslí, že jsem ztloustla :grinning:
Tak jdu uklidit, jdu se zkulturnit a uvařit špenát, do města pro knedlík, nechce se mi dělat a taky nakoupit sekanou na zítra...a v neděli bude bram salát a řízky, Marťa o něm minule mluvila, tak jsem dostala chuť :grinning:

Jéé tady leze sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face:

Takže to vypadá, že jestli bude mít Marťa od půlky května už dovču, tak srazík může být v tu dobu, že??
2. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no hezky ses prošla, já jsem ve středu chodila 2,5 hodiny po obchodech a taky docela mazec, ale zase se mi dobře spalo :grinning: , jo a včera jsem četla že na křece v těhotenství má vliv i nedostatek bílkovin a něco na tom asi bude, mě tento týden zase občas křece chytají a pořád mám chuť na mléčné výrobky, takže tělo chce bílkoviny :slight_smile:

No ta půlka května je zatím otevřená, záleží jak půjde zaučování a vůbec práce, nechci to zakřiknout, ale vypadá to nadějně a i včera jsem se bavila se šéfem že bych si tu dovolenou chtěla vybrat, já myslím že není potřeba se domlouvat nějak moc dopředu
2. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek