• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jé tady je opět liduprázdno.... :confused: :confused:
2. dub 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám koupit jako svatební dar kámošce fritovací hrnec. Jaký máte doma? Že bych se nechala inspirovat ....
2. dub 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ja mam zalusk na ten setrny, kam se dava jen lzice oleje na kilo hranolku.. Rozprasuje to ten olej v minikapickach.... Najdu ti ho, vydrz...
2. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já mám zase tuhle fritézu....http://www.tefal.cz/All+Products/Elektrické+vaření/Fryers/Products/Versalio/Versalio.htm
ale přiznám se, že jsem v ní ještě nezápekala, ale chci to zkusit, ale už jsem v ní dělala i řízky, je to jako pánvička, ale na hranolky potřebuješ plnou nádobu oleje, takže ty dva litry....

Já jsem zrovna dodělala česnečku, ještě opražím chleba a půjdu se obléct a jdu na prochajdu.
2. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :dizzy_face:

Peti, to video je fakt poučný....super, ještě potkat takovou poradkyni při nákupech byla by to bomba...
2. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomaloučku vás dočítám.....

Dnes s Tondou slavíme 5 měsíčniny :sunglasses:
2. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toníkovi přeji všechno nejlepší, hlavně hodně mlíčka :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ale napsali jste toho tolik, že to asi nedám....

Plánujete srazík? Rádi se s Toníkem přidáme když mi dáte vědět kdy a kde. Ráda vás potkám face to face :grinning:

někde jsem tam narazila, že Martina chce látkovat. Gratuluji, aspoň nebudu sama :slight_smile: látkujeme od malinka a je to super. kupovala jsem látkovky na www.4babies.cz a www.mamaja.cz (používáme TotBots, ImseVimse na zkoušku jsem si vzala i IttiBitti a Bambinex) docela tím ušetříme jednorázovky, protože používáme jednorázovky Moltex a Alana (nejsou zrovna nejlevnější.... :sweat_smile: ale eko je eko a mladý nemá žádný kožní zádrhel.
Dokonce si vyrábím vlastní prací gel.... kdyby jste chtěli vyzkoušet napíšu vám recept.
A kosmetiku pro malého a něco i pro mně používám přírodní Nobilis a jsem nadšená ...
2. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky..... mlíčka je habakuk :grinning: jsem za to ráda

Tobě a kuželce posíláme pozdrav po sluníčku
2. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aliiiku, predpokladam, ze delas mydlovy sliz, co? :slight_smile:
2. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, uhodlas :slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super, takže nebudu uhánět na látkovky jenom Marťu a Ali nám to na srazíku pěkně předvede, skvělý....
na ty webovky se musím mrknout.
Děkuji za pozdrav, sluníčko bylo dneska sice studené, ale moooc příjemné, byla jsem u kámošky a pak jsme šly s malou na chvilku ven, zastavily se na čaj u druhé známé a já pak šla ke tchýni, tam jsem vyfášla korunky na nákup pro mimčo a pak jsem chtěla jít domů a jela kolem kámoška s dětma, tak mi udělali taxi :slight_smile: ten jsem zbodla česnečku a půjdu se zavrtat k telce...
2. dub 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. Mrknu na ty vaše friťáky.

Eriček mi už spinká, Erik čučí zase na hokej ... :angry:
Jsem mu říkala,že když je ten velkej pátek tak by se od toho hokeje mohl postit a jen se mě zasmál .....
2. dub 2010 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám nějak :sweat_smile: malou hrozně zlobí bříško,takže brambory asi nejsou nic pro ni :unamused:je o osypaná na bříšku. ted mám strach jí dávat nový jídlo,protože plače uplně hrozně :frowning2: navíc ji zase slzí očičko,takže oční nás nemine :frowning2: nějak máme blbý období,i Juli i já :cry: už at je aspon po velikonocích :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak jsem vás pozitivně nabila :grinning: přeju krásnej prodlouženej víkend :wink: papa
2. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holk ... :dizzy_face:

Iny to je mi líto, že má Julinka takové trápení. Snad bude brzy dobře. Na to oční raději,ale zajeď.....

Jinak se mi dneska nic nechce. Musím,ale uvařit něco k obědu a potom povysávat a umyt zem. No uvidíme....

Začíná svítit sluníčko,tak to odpoledne jistí procházka. Včera zase Eriček ječel v kočárku. Jak nespíme,tak nás to tam nebaví a ani hračky nepomáhají .... :angry:
3. dub 2010 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holk ... :dizzy_face:

Iny to je mi líto, že má Julinka takové trápení. Snad bude brzy dobře. Na to oční raději,ale zajeď.....

Jinak se mi dneska nic nechce. Musím,ale uvařit něco k obědu a potom povysávat a umyt zem. No uvidíme....

Začíná svítit sluníčko,tak to odpoledne jistí procházka. Včera zase Eriček ječel v kočárku. Jak nespíme,tak nás to tam nebaví a ani hračky nepomáhají .... :angry:
3. dub 2010 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já dneska byla celý den s Martinem venku, řezal stromky, tak jsem sbírala větve a pak si umýval auto, tak jsem na něho koukala :grinning: teď se teda docela mračí, tak jsem naštvaná, mám venku prádlo a s takovou mi teda neuschne. Ještě půjdu dát vařit brambory na salát a ještě chci uvařit polívku, ať toho ráno nemám moc, to jenom obalím řízky, sobě rybu a nazdar, dodělám salát a bude, akorát jsem si kravka nekoupila hrášek, tak budu muset ráno znovu do obchodu, ještě že to mám za rohem.

Iny, já bych ji zatím nic nového nedávala, měla by jsi zjistit, jestli se ti osypala po mrkvi nebo bramboře a pak teprve zkusit něco nového...uvidíš, snad bude brzo dobře.
Tak já jdu ještě rychle ven a pak vařit. Večer jsem sama doma, tak budu mít čas to i na žehlení, pokud se na to nevybodnu :grinning:
3. dub 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, začím nesnášet vycházky. Eriček pokud nespí tak řve a řve. Musím ho nosit v náručí a tahnou při tom ještě kočárek. To je k zbláznění ..... :angry: :rolling_eyes:
A dneska bylo zrona tak hezky ....
4. dub 2010 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiinak přejeme všem krásné Velikonoce.... :dizzy_face:
4. dub 2010 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a v albíču mám nové fotky. Tak se může mrknout .... :wink:
4. dub 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přeji pěkné i když škaredé Velikonoce.
Tady aspoň přestalo pršet, ale stejně jsme nikam nejeli, ráno lilo, takže jsme se vypravili akorát k moji babičce, byli jsme tam naposledy na Vánoce.
A teď jsme doma, po obědě jsem se natáhla do postele, je mi nějak divně od žaludku, tak odpočívám. Martin se v garáži vrtá v motorce, tak jsem akorát udělala puding a jdu se natáhnout k telce a doufat, že po heřmánkovém čaji to přejde. Tak pa pa
5. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

tak mám za sebou test na cukrovku, zas tak hrozné to nebylo, odpoledne se ještě stavím pro výsledky.

My jsme v sobotu dopoledne vyrazili na nákupy, koupila jsem si plavky, takže si můžu hrát na velrybu :grinning: , odpoledne jsme makali na zahradě a v neděli jsem myslela že nevstanu, totálně jsem si namohla svaly na prdeli a nohách, takže jsme se radši celou neděli váleli na gauči, v pondělí jsme byli ve fitku a odpoledne na návštěvě u švagrové, malá už pěkně vyrostla :dizzy_face: , no můj pupek taky, dneska na cukrovce jsem měla největší pupek :grinning:
6. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,tak to máme na rok z krku :grinning: počasí teda bylo hrozný,takže chodila vyloženě jen rodina,teda všichni jezdili autama,takže to byly nealko velikonoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic se nesnědlo,takže máme ledničku nafutrovanou k prasknutí,šílěně mi chybí špajska,ted když je teplo už se tam nedá nic dat:unamused: Malá byla zlatá,nikoho se nebála,na všechny se řechtala o 106 a to jí vydrželo až do večera :slight_smile: jinak už dva večery spí dobře,ale dávám jí jen max půl skleničky(zfutruje totiž klidně celou,ale asi proto ji bolelo tolik to břicho) a večer jí pomáhám s kakáním :sweat_smile: měla už brokolici a vůbec se na ni nešklebila,hrozně jí chutná,dnes bude květák :wink: Peti my taky jezdíme v kočáře s muzikou :grinning: jo a očičko dobrý,asi to moje "modlení" zabralo :wink: akorát ode mě lapla trochu rýmu,ale nic hroznýho.
6. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti,tak snad to bude ok :wink: já jsem u toho testu měla hroznej hlad,jinak mi to taky nějak nevadilo :slight_smile: kolik váží malá?
6. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti fotečky super,malej vám za chvilku z lehátka vyroste :wink: a na vaší posteli je mu taky tak dobře jak Juli na naší :grinning:
6. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko já jsem hlad neměla, což jsem teda čuměla :grinning: , akorát se mi ze začátku lehce motala hlava, ale v čekárně se větralo takže se to dalo dobře rozdýchat :slight_smile:

Malá už má 4 kila a už vypadá jako normální miminko, když jsem ji viděla naposled tak měla něco málo přes 3 kila ale byla hrozně maličká, teď už je to kus ženské :dizzy_face:
6. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je šikulka malá :slight_smile: je kojená?
6. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj plně kojená a pěkně nenažraná :grinning:
6. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen at je,za chvilku to bude kus baby :grinning: v poradně jsme se potkali s miminkem,který mělo 2,8kg a Juli byla jak obr :grinning: a to mi jinak přijde,že je malinký miminko :sweat_smile:
6. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic Juli vymečuje,tak si jdeme hrát :slight_smile: zatím papa a držím pěsti ,aby výsledky byly ok :wink:
6. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek