• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak u nás Velikonoce jedna velká nuda. Byl u nás jen můj taťka a ještě přišel bratranec a jinak nikdo. Jsem se doma i nudila. Erik šel chviličku taky na šlahačku, ale za tři hodinky se vrátil. Ještě,že je to už za namá. Já taky velikonoce nemám vůbec ráda....

Iny no Eriček spinká strašně rád v naší posteli......

Jinak dneska slavíme mininarozeninky :grinning:. Eriček se před 4 měsíci ve 5:31 narodil... :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem dostala ve fitku a odpoledne si to neodpustil švagr, jinak byl klid :grinning:

Tý jo už 4 měsíce, toto letí :confused:, no já za 3 a půl měsíce rodím :sweat_smile: :grinning:
6. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti neboj to už uteče jako voda..... :wink:
6. dub 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se spíš bojím že to uteče moc rychle :grinning: , máme ještě moc plánů
6. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti a co vůbec ty vaše bambusy? Jak to s nimi vypadá?
6. dub 2010 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No listí zmrzlo, část některých výhonů asi lehce taky, ale kořeny jsou ok, listí by mělo opadat a vyrašit nové, ale ještě mají čas do konce května, to se ukáže definitivně jak moc jim zima uškodila
6. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak potom nám je musíš vyfotit.....

Jdu chystat Erička na vycházku. Doufám,že nebude ječet v kočáře jako v neděli ..... :unamused:
6. dub 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pěkně nasraná... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Opět prořval celou vycházku. Já s nám budu bývat snad doma ..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. dub 2010 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :grinning: Marti tak co výsledky?Peti a byl Eriček unavenej?malá byla dnes venku hodná,jen se řehnila a vykládala si a samo 2 x spala :wink:
6. dub 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a gratulujem k 4měsíčninám :slight_smile: je to fofr co? :sweat_smile: nedávno jsme rodily...
6. dub 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a jak tože k vám nikdo nepřišel?vždyt máte podle návštěv rodiny až až :grinning: :wink:
6. dub 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ještě mě napadlo,malej kamošce taky sem tam řve, a vždycky mu dá napit čaju a je aspon na chvilku klid.Možná má malej taky žížu :wink: já teda malé kromě kojení nic nedávám,ale brzo budu muset začít,jak začne teplo.
6. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak výsledky jsou špatný :frowning2: , hraniční hodnoty je 7,7 a já mám 8,3. Zítra musím zavolat doktorce a uvidím co mi řekne, ale na 100% mě čeká dieta a zákaz sladkého do konce těhotenství :frowning2:
6. dub 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je mi líto,že máš špatné výsledky..... :pensive: :pensive: :pensive:

Iny to s tím čaj vyzkouším. Uvidím jestli to pomůže. Jinak Eriček vypije dost čaju. Každý den má trošku. Ono přeci ten nutrilon neni jak mateřské mléko..
Jinak se mi zdá,že se nám něco začíná dít v pusince. Tak uvidíme jestli na nás za pár dní nevykoukne zoubek... :dizzy_face:
6. dub 2010 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, treba ti tim Erik naznacuje, ze by chtel byt nosencem a ne vozencem v kocare...:wink:
6. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsem včera studovala dietu a teda nejvíc mě štve to jezení každé 3 hodiny a počítání sacharidů, to zase bude chystání krabiček do práce atd :unamused:
7. dub 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face: :dizzy_face:

Marti tak to Ti vůbec nezávidím. Ještě,že to nepotkalo mě.

Zdeni už jsem o tom taky uvažovala.

Dneska vezmu sebou čaj jak píše Inka a uvidím co bude. Dneska budu hlídat i Marka, tak jak mě budou řvát oba,tak bude sranda. Sice sebou budu mít sestřenku,ale té jen deset roků,tak ta může max. vést kočár .....
7. dub 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..

Marti, je to sice opruz, ale kdyz to budes delat s laskou, nejake krabicky te nerozhodi..:slight_smile:

Peti, pujc si nositko (treba na www.branakdetem.cz) a zkus Ericka ponosit... Nositko pak muzes vratit a oni ti vrati zalohu nebo si ho nechat (zaloha ve vysi ceny nositka)..
7. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra ráno jdu k doktorce, všechno mi vysvětlí a pošle mě na další vyšetření a počítám do diabetologické poradny, ach jo to bude opruz :frowning2:

No proto jsem chtěla polohovací záda u hluboké korby, aby prcek víc viděl :slight_smile: , nějaké nosítko pak určitě chceme časem taky koupit, ale chci si ho pak vyzkoušet přímo s malým, přece jenom je víc druhů a nejsou zrovna z nejlevnějších
7. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jo to je jasné, že pro prcka všechno, akorát díky těhotenským hormonům jsem z toho pěkně rozhozená a pořád se mi chce brečet :unamused: , vím že to není konec světa ale mrzí mě to :confounded:
7. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem říkala,že v nejhorším za chvilku budeme muset vytahnout sporťák. Kámoška říkala,že musela mít malého od pěti měsíců ve sporťáku.....

Zdeni díky. Mrknu na to, ale asi až zítra. Za chviličku čekám návštěvu a odpoledne musím valit k našim a večer nás přijdou kámoši zvát na svatbu....
7. dub 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ja te chapu... ja bych to snasela asi stejne... Bud rada, ze na to prisli, mohlo by to malemu ublizit, kdyby se to nepodchytilo...

Ad nositka - je mnohem lepsi vyzkouset to in natura, ale pokud je u Petky v okoli nekdo, kdo by ji mohl nejake nositko na vyzkouseni pujcit, tak by to zkusit mohla.. Anebo satek...:slight_smile: Erik uz muze jit nasvislo s fixaci hlavicky.. :wink:
7. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jednu výhodu to má, už nejspíš do konce těhotenství moc nepřiberu :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to je dobrej nápad. Musím se poptat v okolí jestli to někdo nemá.
Marti no to je fakt, alespoň hodně nepřibereš. Já když si vzpomenu na těch 21kg co jsem přibrala,tak je mi špatně.
7. dub 2010 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti doteď jsem přibrala necelých 9kg a co jsem četla tak s tou dietou, tak teoreticky bych neměla přibrat už víceméně nic :grinning: , z čeho taky, když můžu převážně jíst libové maso, zeleninu, zbytek celkem omezeně
7. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, kamoska mela tu dietu nekdy od 29tt a priibrala pak uz jen dve kila..:slight_smile:
7. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no ono už fakt není moc z čeho přibrat :grinning: , aspoń něco pozitivního teda a taky jsem četla že v případě cukrovky nenechávají přenášet, tak jsem fakt zvědavá

Každopádně Josef jde do diety se mnou, takže nebudu muset vyvařovat nic moc jiného, my stejně jíme hodně maso a zeleninu, takže zas taková změna to nebude, jen u mě to počítání a vážení zezačátku
7. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se nejspíš vrátila na začátek těhu :rolling_eyes: od pondělí mi bylo tak strašně zle, že jsem chvilku přemýšlela, jestli se někdo nesekl a já nejsem v 18tt ale 8tt, bylo to děsný, dneska je mi líp, žaludek sice krapet zlobí, ale není to taková hrůza, dokonce jsem zmákla i rohlík a okurek.
Sakra Marti, já ti snad ty kila začnu závidět...holky já zatím přibrala jenom kilo??!! Je to normální??? :frowning2: a břicho mi neroste...chjo, včera jsem z toho měla dost brutální deprese, takže jsem raději byla celý den venku, abych neprudila tady....

S tou dietou je to teda blbý a nejhorší je, že to není o omezení sladkého, ale i ovoce a pečiva a tak...chjo...doufám, že to nás nepotká...já měla furt strach,abych moc nepřibírala a teď bych dala nevím co, aspoň za tři kila :grinning:
Marti a inzulín by budou taky dávat? Doufám že ne. Pak napiš jak jsi dopadla...

a ještě jeden dotaz...jak poznám pohyby mimča?? :confused:
7. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

neboj nevolnosti brzo přejdou :wink: a kila půjdou nahoru raz dva :grinning:

Na inzulín to určitě není, hodnoty jsou jenom lehce zvýšené, limit je 7,7, já jsem měla 8,3 a co jsem četla tady na diskuzi tak holky měly i 11,2, ale většinou se cukrovka pomalu zhoršuje, takže uvidíme.

No omezení sladkého, on je úplný zákaz sladkého, ovoce a pečivo je omezené, prostě sacharidy se musí hlídat

Jak poznat pohyby, no něco podobného jako pohyby střev :grinning:
7. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem asi snědla mobil :grinning: :grinning: bo jsem měla pocit, že mi v podbřišku něco vibruje :grinning: :grinning: nebo nevím jak to popsat...
ale bylo to jenom v sobotu a včera a pokaždý jenom večer, tak kdo ví, co to bylo...asi jsem fakt snědla mobil, nebo vibrátor :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to je dobrý, že je to jenom na dietu, já jsem právě nevěděla,od kdy dávají inzulín a jak to je...no taky nás to za chvilku čeká, za měsíc velký utz, příští týden poradna a někdy ke konci května cukrovka a pak to poletí, ty brďo....
7. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek