• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani tak to budou pohyby :grinning:
7. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt?? No to by bylo super....aspoň bych měla pocit, že jsem v tom :grinning:
tak uvidíme jestli se to zase bude opakovat, akorát to není každý den, ale mám vzadu dělohu, takže to asi bude i tím a proto to cítím jenom když ležím a mám vystrčený pupek.... :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si dala zavazek, ze jeste letos otehotnim... akorat nevim, jak to udelam... :confused:
7. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to známe ... já si ten závazek dala taky...ale u nás to bylo trochu jiné, takže to vyšlo a jsem ráda...teď to jenom dotáhnout do zdárného konce.... :dizzy_face: :dizzy_face:
ale neboj, to klapne...co mudra?Neporadí ti nějak?
7. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no ona mi poradi hysteroskopii a IUI nebo IVF.. a tak razantne bych do toho sla nerada..
7. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ale tys taky neotehotnela prirozene, ze ne?
7. dub 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne neotěhotněla, to by u mě nešlo,takže hormony a hormony....ale jsem za to ráda...akorát jsme si doma dělali srandu ohledně antika po porodu, já jsem naznala, že si raději něco pořídím, ale Mates tvrdil, že je to zbytečné :grinning:

A nějaký krevní testy na hladinu hormonů ti někdy dělali? To by tak y nebylo špatné, tím u mě hned přišli na to, že mi nedozrávají vajíčka, nakonec byl sice problém i s tou endometriozou,ale tu mi odstranili.Ale ty máš problém s tou dělohou spíš, že?
7. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze jsi nebyla na IUI nebo IVF?

Hormonalni testy mi nedelali, ale mam problem s delohou a nepruchodnym levym vejcovodem... a menzes je cim dal bolestivejsi..:frowning2: No, asi bych mela zajit na gyndu opet..:slight_smile: Poradim se s Martinem, co podniknem a pak na to najedu.. ale stejne driv jak za tri mesice otehotnet nemuzu... :slight_smile:
7. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ji to zkus říct, ať ti udělá i ty krevní testy, dělají se druhý nebo třetí den MS a aspoň budeš mít třeba jistotu, že jinak co se týče ovulace je všechno v pořádku. Hmm to s tím vejcovodem je ale blbý...je možný, že tam máš třeba taky tu endometriozu a ona ti vlastně brání v otěhotnění...ale džím pěsti, aby to dlouho netrvalo....
A proč až za tři měsíce?? :confused:
7. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protoze Martin je od vcerejska ve zkusebni dobe.. ma novou praci., konecne snad neco, co ho bude bavit a nenajede denne 160 km...potrebujem splatit par veci a pak teprvve zacit s miminkem (s cistym stitem).. a k tomu potrebujem stalou praci nas obou..
7. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na ty testy se ji zkusim zeptat... mam na tom levem vejcovodu srusty a operater mi rekl, ze je ani neodstranovali, pac do dvou mesicu bych je tam mela zas...
7. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, já si právě říkala, proč ty tři měsíce. Uvidíš, třeba to nějak půjde, vždycky to jde, jenom vědět jak, že....ale je fakt, že mimčo opravdu stojí hromadu peněz, teď to vidím sama, já jsem na neschopence, takže peníze veskrze žádné a všechno je na Martinovi, tak musím doufat, že aspoň on, bude domů nosit nějakou slušnou výplatu. Teď jsme si objednali novou postel pro sebe a na konci dubna začneme chystat pro mimčo, musíme v ložnici vymalovat a dát nový koberec a pak to začne lítat :grinning:
no už aby bylo září..... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja mam vyhodu, ze spoustu veci muzu podetit po segre a po svagrove, nebo si to za par kacek od nich koupit, ale je fakt, ze mimino stoji fakt moc penez.. je to IVF (do nehoz jit nechci, ale kdyz budu muset, tak pujdu), nas vyjde na 20000,- (plus minus) a to se to taky nemusi napoprve povest... :rolling_eyes:

A hlavne chci, aby se uklidnila situace kolem Martina - byl dlouho bez prace, tak ho hned nechci hnat do vyroby deti.. :slight_smile: Proste se zapracuje, zklidni se a bude zase dobre..:slight_smile:
7. dub 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já vím, že já jsem před tou laparkou dostala papíry, jestli souhlasím s tím, že v případě vážného poškození vejcovodů mi je můžou odstranit, operovala mě moje doktorka, takže jsme to spolu probraly a ona mi sama řekla, že pokud budou opravdu poškozené, že by byla radši, kdybych ji ten souhlas podepsala...vzhledem k tomu, že mi řekla, že bych mohla s klidem na IVF, tak jsem souhlasila s odebraním obou, kdyby něco, naštěstí se nestalo, tak jsem ráda ... ale taky mi řekli, že bych měla otěhotnět co nejdřív, že je docela možný, že další těhu zase nepůjde, protože i ta mrcha endometrioza se vrací, takže ji během pár měsíců můžu mít zase tam kde byla a nebo taky ve vejcovodech a tak...což mám hroznou radost, tři díry na břichu a ještě to vlastně bylo k ničemu....vypadám jak smajlík :rolling_eyes: ty dvě na vaječnících se mi natahují a vystupují, takže předpokládám, že jen tak nezmiznou, naštěstí ta v pupku tolik vidět není,ale Martin si dělá večer srandu,když si natírám břicho, že mi domaluje ještě nos a pusu a bude to dokonalý :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry:
7. dub 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš fajn, já se spoléhám s oblečením na sestřenku, malej bude mít v září skoro půl roku, takže něco podědíme, pokud budeme mít kluka a když ne, tak kámoška bude prodávat oblečení po malé, tak něco vezmeme od ní, ale postýlku a takové věci mi teď nemá kdo půjčit,ale postýlku snad budu mít od kámošky a krásný koš na mimčo jsem viděla v bazaru, tak se na něho ještě pojedeme podívat a tchán pořád říká, že kočárek koupí on, tak to nakonec taková hrůza nebude :slight_smile: snad....
7. dub 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my to mame nakombinovane, ale z obleceni ani nic moc chtit nebudu... spis postylku, sedacky, zidlicku ke stolu a tak... Kocar koupim jety a budu spis nosit...:slight_smile:
7. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vole, 11 hodin a ja jsem jeste nic neudelala.... :sweat_smile:
7. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u toho IVF záleží jak to bude probíhat.....co vím, tak jenom za léky zaplatíte zhruba od 2 do 5 tisíc, záleží na problému, pokud bude mít Martin v pořádku spermie, tak nemusíte mít žádnou speciální metodu, takže za IVF jako takové se neplatí, pokud ale spermie nebudou dostatečně pohyblivé, tak ICSI a to je cca 9 tisíc. A pak další věci, jako prodloužená kultivace to je tuším 4tisíce, ale pokud ji nechcete tak nemusí být, normálně se vajíčka vracela po dvou dnech s tou prodlouženou kultivací je to tuším pět nebo čtyři a pak zmrazení, když budete chtít vajíčka zmrazit tak je to nějakých 8 tisíc na rok a pak se platí každý rok, ale to nevím přesně, ale mám pocit, že to bylo kolem tisícovky.
Kámoška dělá v Brně na jedné klinice, takže jsem si od ní pro jistotu tohle zjistila, říkala, že je to zhruba na všech klinikách stejný, některá nabízí pokud nevyjdou tři pokusy čtvrtý zdarma, nebo jsem dokonce četla, že tuším Reprofit? dělá IVF spíš jako by přirozeně, že do tebe nervou tolik hormonů, ale důležité prý je, nenechat se do ničeho nutit, je jasný, že ti doktoři řeknou, že tohle a tohle je prostě nejlepší, ale záleží na vás...prostě si to nechat projít hlavou a třeba 1.IVF zkusit bez těch ostatních metod a když to nevyjde, tak zkusit ty dražší..
7. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm taky jsem se právě podívala na hodiny :fearful: no nic, jdu si nachystat oběd a v jednu razím za Šimonkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už oblečení pro prcka mám prakticky všechno, ale mám fakt jenom to nejnutnější a část toho mi koupila ségra s mamkou v sekáči a další věci mi už budou taky kupovat tam, je to fakt ideální řešení, za málo peněz hodně muziky :grinning: a ty dvě to hrozně baví tam pro malýho nakupovat :dizzy_face: , takže já to mám bez práce a ještě jim dělám radost :grinning:
7. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si taky koupila nějaká bodyčka u kámošky v sekáči, něco jsem si vybrala u známé, po jejím synovci a něco koupím nové. Mamka mi včera hlásila, že koupila nějakou soupravičku, ale budu je muset zarazit, protože jestli se nedozvíme co čekáme, tak toho moc kupovat nechci a jsem domluvená s kámoškou, že jakmile porodím a zjistíme co má prcek mezi nožičkama, tak vyrazí na nákup a dokoupí zbytek, protože bohužel veškeré neutrální oblečení, které se mi líbilo, je buď bílé, nebo smetanové, sem tam žlutá a třeba zelenou jsem snad ještě neviděla, takže nechci mít všechno bílé....
7. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maarti, ja mam teda hodne veci novych, ale to jen proto, ze kdyz jsme se fakt snazili o mimi, tak jsme mu vzdycky neco koupili (byli jsme nakupvat na sebe a nic jsme nevybrali, tak jsme koupili neco J.)..:slight_smile: Ale sekac je skvela volba a par luxus kousku odtamtud mam..:slight_smile:

Jani, Martin ma prave problem.. nebo aspon pred rokem a pul tam ten problem byl... no uvidime... Diky za info...:slight_smile:
7. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy to nechcete vedet, co se narodi, Jani?
7. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni právě že chceme, ale mimčo už poslední dvě kotroly zásadně ukazuje prdelku a záda a kámoška co dělá na gyndě doktorku, tak mi říkala, že je už ve škole učili, že některý děti, který jsou od začátku zádíčkama, se už prostě nemusí otočit, takže předpokládám, že to bude náš případ...no uvidím ve čtvrtek, to jdu do poradny, tak jestli bude prcek ukazovat předek, tak mi prostě doktorka musí říct, co tam vidí :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Marti to mě mrzí s tou cukrkajdou :frowning2: dvě moje kamošky ji měly a docela trpěly :sweat_smile: ale jedna přenášela,ale je z SK a tam je všechno jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u nás se nenechává :wink: ale asi i záleží jak je silná :wink: to zvládneš,já bych třeba nikdy neřekla,že zvládnu vynechat např uplně pečivo,ale vím,že z něj malou bolelo bříško,tak jsem o tom nepřemýšlela :wink: Jani gratuluju k vibracím :grinning:
7. dub 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak držím palečky :slight_smile:
7. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nosítko mi půjčila sestřenka,ale malá v něm nechce být a ani není zvyklá na nošení,takže to s ní ani netrénuju :grinning:
7. dub 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ktěm věcem ze sekáče,v Pavlovicích je dětskej značkovej sekáč,ale kamoška mi prodává věci po její malé a ta je od hlavy až k patě v nextu :grinning: ,takže to máme dobrý a levnější než ze sekáče :wink: v neděli zrovna přivezla nějaký věci a dnes jsem jeden úžasnej bílej svetýrek zaprala do růžova :angry: su debil,ted je podruhé v pračce,tak doufám,že se to spraví :sweat_smile: měla ho jen na velikonoce :frowning2:
7. dub 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, diky..:slight_smile:

Na nositko si deti musi zvykat pomalinku, po chvilkach a prodluzovat potom intervaly.. Ja si myslim, ze nosenec je kazdy..:slight_smile:
7. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky... :dizzy_face:

Jsem uplně kaput. Tak strašnou noc už dlouho nepamatuji .... :unamused: :unamused:

Zdeni věřím tomu,že se to letos určitě podař ..... :wink: :wink:
8. dub 2010 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky... :dizzy_face:

Jsem uplně kaput. Tak strašnou noc už dlouho nepamatuji .... :unamused: :unamused:

Zdeni věřím tomu,že se to letos určitě podař ..... :wink: :wink:
8. dub 2010 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek