• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojky, Peti, co se v noci dělo, že jsi se nevyspala??
Já od úterka spím jak zabitá, nevím co se stalo, před tím jsem se pořád budila a nemohla jsem spát a najednou spím jak když mě do vody hodí, to nechápu, ale jsem ráda, protože ráno nejsem tak praštěná :grinning:
8. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Eriček se pořád budil. A třikrát za noc jedl, to se nám nestalo už hodně dlouho. Nejraději bych si šla teďka lehnout......
8. dub 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak jsem byla u doktorky, dostala jsem žádanku na diabetoligii, jsem zvědavá na kdy mě objednají. Včera jsem nastudovala tu dietu a je to celkem pohoda, akorát večer jsem stála nad váhou s kalkulačkou v ruce a počítala :grinning:

Ale náhodou dobrý druhou večeři mám v 22:00 a snídat musím v 7 ráno :grinning:
8. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
V albu mám aktuální fotky pupku :wink:
8. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti moc Ti to sluší..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti, moc ti to sluší, akorát mám pocit, že vypadáš úplně jinak než na posledních fotkách z dovči :grinning: to bude tím pupíkem.
Já jsem dneska našla na koníkovi album kočeny co má termín 3 týdny po mě a má dvakrát větší břicho než já a podle paží není žádný hubeňour, tak já mám tu dělohu asi fakt někde na zadku, jinak nevím :grinning: :grinning: :grinning: ale kámošce prý taky bříško vyskočilo až ve 20tt tak si říkám času dost, hlavně aby byl prcek v pořádku....
8. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky ženy :wink:

Jani neboj pupek ti vyleze, není kam spěchat, hlavně pupek člověka dost omezuje, pro mě už je zavazování bot hloubkový ponor :grinning: a když jsem byla na tom testu cukrovky, tak dvě holčiny neměly prakticky žádné břicho, vůbec nevypadaly jako těhotné :sweat_smile:
8. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,píšu při kojení,malá je zvědavá tak načuhuje taky :grinning: Marti už jsem psala na fb,moc ti to sluší :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
to věřím s tím zavazováním bot,to mělo to těhu přes léto super výhodu,vlítla jsem do žabek bylo to :wink: ale to stihneš taky :grinning:
8. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko já teď chodím převážně v botech bez zavazování :grinning: a už mám vyhlídnuté pohodlné sandálky a ještě musím vybrat nějaké zdravotní nazouváky :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak 19.4. jsem objednaná do diabetologické poradny, když jsem sestřičce řekla jaké mi vyšly hodnoty, tak říkala že to není žádná hrůza :dizzy_face:, no 21.4. jdu k zubaři a 22.4. zase do poradny, teda to bude doktorský týden :grinning:
8. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem taky na jednu stranu ráda, že budu převážně těhotná přes léto, protože i když nemám pupek, tak mi přeci jenom ta děloha krapet zavazí, když se mám zohnout k botám, takže jsem vděčná za balerínky a v létě holt žabky, akorát musím nějaké pantoflíky ještě dokoupit, loni jsem dvoje odrovnala v Chorvatsku, tak musím doplnit zásobu, ale těch není nikdy dost :grinning:
Marti já budu mít takový týden na konci dubna....26.4 na utz do Brna, 27.4 k zubaři a 28.4 s babičkou na diabetologii :grinning: takže taky super týden....
8. dub 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky to máte fajn, že jste těhotné na léto. Já když si vzpomenu na říjen až prosinec,tak to byla katastrofa. Jak s oblečením,tak s botama.....
8. dub 2010 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak koukám tady od rána taky žádná změna....já jsemna netu zkoukla Přešlapy a jdu něco dělat, i když se mi strašně nechce....
venku se docela zatáhlo, takže ani prát nebudu a krom toho soused pálí trávu, tak by mi to stejně smrdělo...takže nic.
A odpo jsem chtěla jít do města,ale nevím, čekám, že začne pršet, tak si asi uklidím a uvidím co bude...
9. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj..:slight_smile: Ja mam hotovy jeden dort, dalsi se mi chladi uz promazany v lednici, vecer uz to jenom zkouknu a rozmyslim si, jak to seskladam a zitra potahnu marcipanem a dozdobim.. V nedeli jedem na oslavu, tak snad se dort bude libit..:slight_smile: Taky uz mam uvarene veprove po mexicku a ryzi, vytrenou podlahu v kuchyni, uz jenom ustelu a pak razim do prace... Dnes se mi vraci Martasek, mame trilete vyroci, tak se na nej hrozne tesim..:slight_smile: :dizzy_face:
9. dub 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.... :dizzy_face:

Konečně chviličku klid. Ráno jsem letěla na městský úřad k vůli žádosti o povolení stavby a potom jsem šla ještě nakoupit a valila domů.

U nás je zatím nádherně,tak snad to tak vydrží. V půl druhé vyrážím na procházku. Doufám,že Eriček nebude zase řvat..... :confused: :confused:
9. dub 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni tak doufám,že nám ten dort potom ukážeš.... :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Zdeni já tě zabiju,ted zas přemýšlím co budu péct :grinning: možná bych mohla zkusit nějaký mufiny :wink: Jinak malá dnes jede cvičme v rytme,už se otáčí všema směrama,jen čučím kde ji najdu :grinning: a začala převracet jazyk :sweat_smile: a mě se rozjela alergie,už týden mám rýmu a včera mě začalo strašně svědit oko,až dnes ráno mě došlo,že je to alergie :sweat_smile: prohrabala jsem lékarničku a návod mám jen k zodacu a tam je ,že se při kojení nesmí,takže předpokládám,že claritin asi taky nee :unamused: nejradší bych si to oko vykutala z hlavy :rolling_eyes:
9. dub 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a už máme zahradní nábytek,takže sezona může začít :grinning: akorát to vypadá,že každou chvilu začne lit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikdo nikde.... :confused: :confused:

Dneska je pět zase pěkně hnusně.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Přemýšlím jestli jít na procházku nebo ne ..... :unamused: :unamused:
10. dub 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Uff, dorty jsou hotove, ukazu zhruba za hodinku..:slight_smile:
10. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni a co ty dorty .... ???
10. dub 2010 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
UZ jsou tady..:slight_smile:
10. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to je nádhera..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ty by jsi se tím měla začít živit...... :wink:
10. dub 2010 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Petuli, dekuji... :dizzy_face:

Asi bych se ale neuzivila.. Stravim u toho vic casu, nez bych chtela - jeste to nemam v ruce..:slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Stejěně i tak před Tebou smekám ...... :wink: :wink: :wink:
10. dub 2010 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nesmekej, neni proc... :slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Cus bus, holky..:slight_smile:

Mely bychom se nejak dohodnout na tom sraziku..:slight_smile:

Marti, napis, kdy bys mohla byt volna a budem to tak nejak smerovat... V kvetnu mam volno 18, 20, 21, 24 a 26. 5. Pak az cerven..

Jdu nachystat na rizky a pred dvanactou jedem na oslavu..:dizzy_face: Papa..:slight_smile:
11. dub 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tý brdo Zdeni,úžo :slight_smile:
11. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
hlásím,že zase malé slzí očičko,takže zítra volám na oční,ale budu zuby nehty bojovat o nějaký kapky :sweat_smile:
11. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek