Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
6. únor 2009
Zdeni nespletla 😃 a dveře je to těch 1350 ale plus zárubně.A my budeme mít ty levný,to jsi mě špatně pochopila 😉 Jani zárubeň je to, co je kolem dveří,ještě se tomu říká obložka 😉
janca.k
6. únor 2009
Zdeni, napadlo mě to, ale raději se zeptám inteligentnějších 😃
janca.k
6. únor 2009
Iny...já znám jenom futra...zárubně jsem slyšela, ale obložku znám jenom z nemocnice 😃
marti, jdu na ty fotky
zdenallicka
6. únor 2009
zaruben je kovova.. Oblozky jsu drevene...
cervenec
6. únor 2009
Přesně stejný odkaz jsem sem chtěla hodit 😃
janca.k
6. únor 2009
Marti fotky jsou super, ale mám dotaz....
1.) jak se s těma maďarama dorozumíváte?
2.) kdy jste tam byly?
3.) jaké jsou zhruba ceny?
4.) ubytování se teda dá sehnat v pohodě až na místě?
5.) proč hubneš? ty voe, ty jsi kost 😃
A čoveče, představovala jsem si tě úplně jinak, já bych tě asi v reálu nepoznala, ale sluší vám to s manžílkem 😉 😃 😃
zdenallicka
6. únor 2009
Jani, dobre otazky.... 😃
zdenallicka
6. únor 2009
Damy, omlouvam se vam....

Nam to musel teda cenit nejaky KRETEN!!!!!
zdenallicka
6. únor 2009
Jani, taky bych jela do Madar, ale ta rec, to me odrazuje... :-|
cervenec
6. únor 2009
Zdeni to asi jo a nebo zkoušeli co vydržíte 😃
cervenec
6. únor 2009
No v Maďarsku se moc dorozumět asi nedá 😃
zdenallicka
6. únor 2009
Nejlevnejsi nam nacenili na tech 8000,- a pri poctu 5 by se pekne prodrazily.... :-|
cervenec
6. únor 2009
Ale vlastně ,když jsem tam kdysi byli,tak si nějaký problémy s domluvou nepamatuju.Asi jsme po nich nic nechtěli 😃 Brácha byli v loni v nějakým hotelu a říkal,že ani na recepci se na AJ nechytali :-| Já stejně mluvím jen česky :-p
cervenec
6. únor 2009
a co teprve těch našich 9 kousků :-S ani náhodou ]-(
cervenec
6. únor 2009
Kamarádi mají tyto http://www.sapeli.cz/index.asp?obsah=53&styl=0, a jsou krásný, sice výrazný prvek v interiéru,ale hned jsem jim je ochmatlávala 😃
macinek
6. únor 2009
Holky s řečí buďte fakt v klidu, už jsem to jednou psala, moje ségra tam byla s rodinkou taky několikrát a domlouvala se lehce německy a to s němčinu učila naposledy na střední a to je přes 20 let 😃

Jani

ad 1 rukama nohama, nejlíp se tam člověk domluví německy, někde zvládají angličtinu a na koupališti mají třeba provozní řád i v češtine, v restauračkách mají jídelní lístky v angličtině, němčině a někdy i v češtině

ad 2 poprvé jsme tam byli v září 2007, potom loni před svatbou na 3 dny a po svatbě na týden

ad 3 ceny jídlla jako u nás nebo levnější, koupaliště cca 150-200 na celý den, ubytování kolem 500 za dvoulůžkový pokoj

ad 4 ubytování jsme vždycky sháněli až na místě, v těch lázeňských městech jsou hotely, penziony a hlavně ubytování v soukromí a to je fakt na každém rohu

ad 5 hubnu protože od léta jsem zase nabrala ]-(

A díky 😉 , on člověk většinou na fotce vypadá jinak 😃
cervenec
6. únor 2009
Marti krásně jsi to napsala 🙂 No as těma fotkama to mám stejně,když nějakou vidím,tak si říkám,no ty teda vypadáš :-| Podívám se na stejnou fotku za 2 roky a ejhle jak na ní vypadám dobře 😃 Samozřejmě oproti stávajícímu stavu :-p
zdenallicka
6. únor 2009
Jani, tak jedem???? 😃
zdenallicka
6. únor 2009
Ja se nerada fotim.. Velmi nerada.... A jeste min rada se pak na ty fotky divam - vypadam jak hroch.... ]-(
macinek
6. únor 2009
Zdeni od té doby co jsem přibrala se taky nerada fotít ]-( , když se pak vidím tak blééé, kdo je ta tlustá paní =-) 8-( 😃
cervenec
6. únor 2009
já mám zase všude dvojtou bradu :-S já se taky nefotím ráda :-|
zdenallicka
6. únor 2009
Na svatbe jsem trpela.... ]-(
zdenallicka
6. únor 2009
Ja ma i divne oci a usmevy a vsude mi trci kousek zubu... no hnuuuus.... :-p
macinek
6. únor 2009
Já jsem teda ze svatebních fotek byla mile překvapená, taky jsem skoro rok dřela abych zhubla 😃
zdenallicka
6. únor 2009
Jo, to mne to taky na svatebnich fotkach sluselo.. Asi na 5 z tech 200.... :-N
cervenec
6. únor 2009
Zdeni my jsem asi neviděli tvoje svatební fotky 😕
cervenec
6. únor 2009
Aspoň těch 5 😃
cervenec
6. únor 2009
tý jo padla na mě únava |-| nejradši bych si lehla :-N