• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Dekuji, Iny..:slight_smile:
11. dub 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Zdeni krásný dort, hm hned bych si dala :dizzy_face:

Ty termíny v květnu by teoreticky šly všechny, počítám že pokud půjde vše hladce tak jdu naposled do práce 12.5. :slight_smile:

Dneska mi tu nastupuje nová kolegyně, tak jsem zvědavá, hlavně doufám že dneska jí někdo doveze počítač.

Jinak dieta je v pohodě, zatím jsem hlady netrpěla, spíš naopak, jsem většinou přežraná :grinning:
12. dub 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
V sobotu večer byl vzornej, konečně tatínkovi dovolil aby ho taky cítil, nakopával ho asi 10 minut v kuse :dizzy_face: , tatínek se jenom culil a byl z toho úplně na větvi :grinning: :dizzy_face:
12. dub 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak to si tatínek na první kopanečky taky počkal,si vzpomínám,že kdykoli dal Jirka ze začátku ruku na břicho,tak byl hned zaručeně klid :grinning: A tu dietu už držíš?Já jsem myslela,že ti ji naordinují až v té poradně :wink: nebo zatím jen podle sebe?
12. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a před chvilkou jsem volala na oční a zítra dopo jedem :frowning2: Peti dělali malýmu nějakej test,aby zjistili tu neprůchodnost slzných kanálků?jsem zase chytrá z netu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..:slight_smile:
Marti, dekuji za pochvalu..:slight_smile: Nevim, nevim, jestli budes moct na srazu ochutnat..:frowning2:
(ne tenhle, jiny..:grinning:)

Jdu do prace, zase jsem osirela, je ze me slamena vdova.. Snasim to lip, nez jsem cekala.. ALe smutno mi je, to jo..:frowning2:
12. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni :slight_smile: Kam ti odjel Marta?
12. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Marti tak to je super, že si to Josef taky užil, Martin poslední dobou pořád hladí pupík a když mi začne škrundat v žaludku, tak říká, už kope :grinning: :grinning:
akorát od včerejška špiním, takže se dneska chystám na gyndu, měla jsem jet ve čtvrtek, ale to by mi čekáním zešedivěly vlasy, stejně dneska do Boskovic musím, takže se tam zastavím a uvidíme, snad to nic nebude :pensive:

A včera jsem se zamilovala :grinning: akorát z toho nic nebude, manžel mě navnadil na nové auto a nakonec řešil jestli ho vůbec potřebuju, že budeme kupovat postel, věci pro mimčo, musíme udělat nový plot a nové komíny, tak že si asi necháme to staré a nové dostanu až tohle doslouží....no tak uvidíme, tchán slibuje, že mi bude půjčovat svoji novou Octavii, tak snad jo :grinning: :grinning:

Zdeni sakra, ty začneš rozesílat vzorky těch dortů, ať můžeme taky ochutnat...takhle jsem musela akorát oblizovat obrazovku a to je na prd :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se líbil oslavenkyni dort? :slight_smile:
12. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra, jsem to blbe napsala... Myslela jsem to tak, ze nevim, jeslti budes s tou dietou moct aspon kousek ochutnat...
12. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, já budu slaměná vdova od zítra do čtvrtka, akorát já si hrozně odvykla, Martin teď dlouho nikde nebyl, max na den, ale ne dýl...chjo....
Tak a k tomu srazíku,každá napište datum,kterej by se vám z těch co psala Zdenča hodil :wink: Nemám u sebe kalendář,ale jestli jsou tam i pátky,tak ty bych kvůli provozu vyřadila :wink:
Ahoj Jani, to bude určo dobrý :wink: ale zajdi si tam,pro klid na duši :slight_smile: Já jsem skončila tenkrát v nemocnici a ted to vedle mě kvečí :grinning: a na jakýho auta ses zamilovala?My řešíme jestli volvo xc90 nebo ford s max,každý auto uplně jiný :grinning: ale včera jsem rozhodla,že volvo :grinning:
12. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, Marta odjel na tritydenni skoleni ohldene navrhovani kuchyni... O vikendu byl doma, vrati se zas vv patek a ja jak na svinu cely vikend v praci..:frowning2:

o a oslavenkyni se dort libil - porad tu panenku hladila, ale neochutnala ani kousek..:grinning: Jen se me septem ptala, jak se ji ty vlasy...:grinning: Si myslela, ze i ta panenka se da snist..:grinning: :grinning: :grinning:

Jani, neboj, dockas se...:slight_smile: Na sraz planuju udelat dortik, tak si date do nosu..:slight_smile:
12. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patky tam jsou, Iny... Mne by se treba hodil nektery ctvrtek.. To mam potom i v patek volno a muzu odpocivat pred narocnym vikendem..:slight_smile: A diky, ze se mi podridite - uz tu budu jedina pracujici..:slight_smile:
12. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo třítýdenní školení? :sweat_smile: dělá v ikei?dělá tam kamoš,ten jel tenkrát na školení do Irska :sweat_smile:
12. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se dívala na ty datumy a tak se mi nějak líbilo 21 a je to pátek :grinning: ale šlo by to třeba toho 20 :wink: to je čtvrtek :wink:
12. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, já taky doufám že to nic nebude, pořád mám pocit, že mimčo cítím, takže to mě uklidňuje a Martin tvrdí, že mi od soboty vyrostlo břicho, tak to možná bude tím...

No byli jsme v bazaru, jako nejlepší tam byl prostě Wolksvagen Pasat,ale do něho nedám kočár má ho švagr a průlez do kufru je malý a kombi se mi nelíbí a pak tam byla pěkná Audi A4 v kombíku a hlavně Seat Altea...krásný auti....černý, v dieslu, super a bylo jenom škrábnutý, bazar vlastní skoro švagr a Martin se v autech vyzná, ale prostě Martin by si představoval něco jinačího, taky se mu líbí ten S max od Fordu, ale já se přiznám, že se budu muset podívat, jak to vypadá, protože tohle mi nějak uniká a od kámošky tatík má Ford Kuga a taky to není k zahození ale Martin si prostě dělá zálusk na nějaký BMW nejlépe X3...no tak já si to holt zatím odjezdím ve svém krásném červeném Opelu Vectra a snad se dočkám i něčeho jiného....s Martinovou Audinou jezdit nemůžu, tak mi to bude muset stačit
12. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, mne to je jedno, kdy to bude..:slight_smile:) Klidne i patek, ja si odpocinu ve ctvrtek...-) A vase deti me nabiji urcite energii, takze ja se patku nebojim..:slight_smile:

A Martin dela v Oresi...
12. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani audinu ti nepůjčí či co? :sweat_smile:
12. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jenom dooufám, že toho 20.5. nebudu muset do poradny, ale to zjistím buď dneska nebo ve čtvrtek, ale teoreticky bych měla jít týden před tím...takže já taky hlasuji pro toho 20.5.
12. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, verim, ze to bude urcite dobre...:slight_smile: Ad auta - my mame zalusk na Audi A4... :dizzy_face:
12. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půjčí, ale jenom občas, je to firemní, takže kdyby mě někdo viděl, tak je problém...ale svezeníčko je to parádní, takový auíčko by se mi líbilo...ale žere i trávu u cesty, takže živit bych to nechěla :grinning:
12. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zdeni, přesně na tu jsem se včera dívala, ale byl to starší typ a nevím proč, mě se prostě audi v kombi nelíbí, ale ta novější je parádní, švagrová má taky a prostě super auto....my máme teda A6 což je hrozná kráva,ale holt pan ředitel musí reprezentovat...zvlášť, když jede do práce v modrákách :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni oresi mě taky napadlo :wink: takže značku příští kuchyně máš jasnou :grinning: no však počkáme na holky at písnou datum jak se jim to hodí a dáme to do kupy :wink: Jani co ty?
12. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
j tak to jo ,když je to firemní :wink: průser je natotata :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mně se audiny taky líbí,ale doma ji mít nemusím,bych si moc myslela :grinning:
12. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, my uz doma jednu kuchyn Oresi mame..:slight_smile:
12. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to známe, je to super pocit, když si jedeš a každej na tebe čumí jaký to máš fáro :grinning: :grinning:

já taky 20.5. souhlas :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martin by si to auto i koupil, ale za dvě mega fakt ne :grinning: :confounded:
jsem si ted uvědomila,že sedím už hodinu s ručníkem na hlavě :grinning: jdu si vyfénovat pačesy,a pak rovnou povysávat v koupelně,protože budou všude kromě hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak zatím vede 20.5. :wink: až budu mít chvilku,tak holkám pošlu ip,pokud se tu neobjeví :wink: nejhorší na těch nových autech je,že je koupíš za tunu peněz a za měsíc ho prodáš za polovinu,to už jsou fakt lepší ojetiny :wink:
12. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek