• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky .... :slight_smile:

Byla jsem s Eričkem na očkování a v poradně a když to viděla jeho doktorka tu ruku, tak mi řekla ať hned mažu k doktoru,že to mám strašné. Tak mám ruku obvázanou a zítra jdu zase na převaz. Dal mě tam nějakou mastičku,tak jsem zvědavá jak to bude vypadat zítra. Nejhorší je,že se mi ty puchýře začaly stašně zvětšovat. Kdyby to nebyla alespoň práva ruka a nejvíc to mám na zápěstí ....

Jinak Eriček váží 7,635 kg.....
13. dub 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, Marcela mela klasickou rovnou desku... Mala nikdy nespadla.. CLovek, co vam to bude delat, bude muset vymyslet nejaky rantlik, jestli to budes chtit zvysene...
13. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak snad se ti ted ulevi... Ten mastny tyl ti nedoporucil? A co ti dal za mast?
13. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ani nevím co mi tam dal za mast. Mám to zavázané a nemám s tím nic dělat. No jsem zvědavá jak to bude vypadat zítra ...
13. dub 2010 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni kdo je Markéta Vlnová?
13. dub 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti uf to bude asi na delší léčbu :frowning2:

Zdeni já si taky myslím že stačí rovná deska, bude to široké dost :slight_smile:
13. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to jedna z myvch znamych na FB... Proc?
13. dub 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chce si mě přidat do přátel na FB. Já ji ale neznám, tak jsem se divila proč chce zrovna mě...

Marti asi to bude na delší léčbu .... :pensive:
13. dub 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, netusim...
13. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ten náš mladej dneska zase řádí, mám pocit že tam běhá dokola jak křeček v tom točícím kolečku :grinning: anebo nacvičuje karate :grinning: , protože to je jedna rána dole a hned zase nahoře :confused:
13. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a bude hůř . :grinning: Já když si vzpomenu na ty kopance na konci těhotenství, to bylo tedy něco ....
13. dub 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám nakonec komodu bude dělat švagr, potřebuju velkou, protože jinou skříň sem už nedáme a do naší nemám šanci narvat cokoliv jiného, takže bude dělat komodu a skříňku na zeď, ale předpokládám, že jako truhlář si poradí i s tím zvýšeným okrajem, chci to mít na oddělání a potom to využijeme jako klasickou komodu na oblečení, než bude nějaký jiný pokojík...ale nevím kde :rolling_eyes:

Peti, tak to je mazec, doufám, že to budeš mít lepší, zítra pisni jak jsi dopadla. Já pojedu zítra k našim, mamka jede do Jevíčka kvůlu laseru na ty jizvy, co má po té podzimní operaci, tak se mrkneme po obchodech a pak mě po cestě zavezou domů,aspoň si nakoupím a nebudu to tady muset tahat v rukách.
13. dub 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ale zase jsem ráda že o něm vím :dizzy_face: , hold celý tatínek, ten taky takhle řádil už v bříšku
13. dub 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti náš prcek teda ještě nekope pořádně, ale co se mi v tom břichu občas děje taky nechápu, na utz dělá mrtvýho brouka, ale to vrnění mám po celým břichu, takže ten křeček už mě taky napadl :grinning: :grinning: ale Martin říkal, že beztak trénuje fotbalové pozice :grinning:
13. dub 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani určitě potom napíšu. No myslím to zítra nebude ještě pravé ořechové .....
13. dub 2010 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám pocit,že co mi to namastil a zavázal,tak mě to zase pálí .... :angry: :angry:
13. dub 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to příjde, ono je to potom každým dnem intenzivnější, až se mi občas třepe břicho :grinning:

Já objednám asi tuhle přebalovací podložku, viděla jsem ji v reálu a je fakt obrovská :sweat_smile:
http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=203512
13. dub 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ta vypadá dobře ...
13. dub 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ta vypadá dobře,už jsem si ji dala do oblíbených, já našla sice levnější ale menší a tím,že komodu budeme mít velkou, tak jsem chtěla i větší podložku, až se mimouš začne točit, tak ať neleží na desce....

mě teď stačí že mě prcek poslední dobou okopává když sedím, asi má pocit, že ho mačkám nebo co...tak musím furt měnit polohy....tsss ještě v břichu a už si vydupává že to bude podle něho, mazec :grinning:
13. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty ceny jsou většinou dost podobné, já jsem hledala obchod kde toho nakoupím nejvíc najednou, nechci objednávat věci z x obchodů, to pak člověk co ušetří na položkách tak zaplatí na poštovném :slight_smile: , tady mají vše co potřebuju, hlavně matraci, dívala jsem se v normálních obchodech a matraci (kokos nebo kokos s pohankou) měli nejlevnější kolem 900 a na netu je rozmezí 500-700
13. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak oční máme za sebou,včetně čištění slzných kanálků :frowning2: ale jsou v pořádku průchozí ,takže dostala kapky a příští týden na kontrolu.Doktor říkal,že ta má teda hlas,ale umí řvat daleko víc,takže se to dalo zvládnout :sweat_smile: ale spocená jsem byla až na prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to je Eriček šikulka a měří kolik?A ta tvoje ruka snad bude brzo dobrá,já jsem se kdysi spálila žehličkou na třísle(proč bych nežehlila v kalhotkách že? :grinning: ) a bolelo to teda pěkně :unamused: Jinak Marti tu přebalovací podložku má kamoška,jen žlutou :wink:
13. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já mám prostěradla z mikrovlákna(to jak jsou ty mazlící deky) a jedno froté,malá se mi nikdy v postýlce nepokakala,ze začátku byla v zavince,takže to chytla ona a vlastně doted spinká na zavinkách :wink:
13. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali co ty říkáš na srazík? :wink:
13. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k té podložce Marti, je taková měkčí a ty okraje nejsou moc pevný, já mám užší ,ale ty okraje má vyšší a pevnější,takže možná bude lepší,když si na tu komodu něco přiděláš :wink: doted jsem malou mohla nechat na přebalováku samotnou,ted už dělá kraviny,tak mám po srandě :sweat_smile:
13. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko já jsem tu podložku viděla v reálu, vím že okraje nejsou nějak exra pevný, ale přebalovák bude asi ze dvou stran přiraženej ke zdi, takže jenom jedna strana bude odkrytá
13. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechám tu desku uřezat krapet větší a popřípadě by se ty zvýšené kraje daly dodělat :slight_smile:
13. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, chudatko malinke..:frowning2:
13. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ad spaleniny zehlickou... divila jsem se, od ceho ma Martin tak velkou, sirokou a plochou jizvu na bicepsu... hmmm, chlapecek muj si zehlil v puberte tricko na sobe...:grinning:
13. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny měřil 69cm. Kochám se v katalogu baráčků .... :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek