• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti jen se kochej, zatím je to pohoda, ale jak dojde na konkrétní vybírání, to bude boj :grinning:

My jsme o víkendu plánovali náš nový domeček, který si možná někdy v budoucnu postavíme :grinning: :dizzy_face:
13. dub 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, co to slysim/ctu? Vas vam nevyhovuje? :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni vyhovuje, tohle je hudba hodně vzdálené budoucnosti, třeba za 10 let a hlavně to záleží na penězích :slight_smile: , Josef už si plánuje dům na stáří :grinning:
13. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si zašla do města a samože jsem si nevzala deštník, sotva jsem vylezla od kámošky z květinářství tak začalo pršet :rolling_eyes: dneska mám pocit že mi mimčo dloube do boku :sweat_smile: ale nevím jak by se tam dostalo...už asi hodinu mi cuká v boku a nevím z čeho :rolling_eyes:

Já bych taky vybírala baráček, no snad se taky dočkám, možná už příští rok, i když kolikrát si říkám co s těma barákama pak budeme dělat...i když postavíme nový nebo zůstaneme tady, tak jednou Martin dostane barák po rodíčích...hmmm ale taky říkal, že se tam v důchodu odstěhuje :grinning: tak uvidíme....

Zdeni, ten tvůj chlap je taky hodně praktickej, co :grinning: žehlit si triko na sobě.... :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Predpokladam prizemni, Marti, bez jakychkoliv schodu byt jen na zahradu atd., zejo? :slight_smile:

Jani, barak se da kdykoliv prodat...:wink: No a ad Martin - je to pako...:grinning: Se mu nechtelo vytahovat prkno a mel sklad na rukave..:grinning:
13. dub 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to je dobré žehlení .... :grinning:

Mám doma tisíc katalogů s projekty domků, ale ani v jednom neni rohový barák do tvaru L ..... :confused: :confused:
13. dub 2010 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni předpokládáš správně :grinning:

Peti no vidíš a už máš první problém :grinning:
13. dub 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme představu bungalovu ideálně do tvaru U, takže by to bylo hezky kryté a hodně soukromí, v jednom rohu ještě obytnou zimní zahradu s vířivkou :grinning: , no plány máme hezké, teď na to jenom vydělat ty miliony :grinning:
13. dub 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to tedy mám. Hledala jsem i na netu a nic takového jsem nenašla. Jsem si říkala,že kdyby jsme našli nějaký šikovný katalogový baráček,tak by nás vyšel projekt levněji. No nic budeme to muset zadat nějakému projektantovi ....
Erik už to má trošku namyšlené tak uvidíme ....
13. dub 2010 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bungalov se mi taky líbí, ale vypadá to,že budeme mít částečně podsklepený a ještě i s podkrovím ....
13. dub 2010 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chcem do drevenice, ale taky jsme chteli bungalov..:slight_smile: Martin s podkrovim, ja bez...:slight_smile: A bez sklepu... Jen technicka mistnost a ke kazdemu pokoji satna.. tot vse.. v drevenici budem mit truhly..:slight_smile: :dizzy_face:
13. dub 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem chtěla taky baráček do L, ale Martin mi to vymluvil kvůli úniku tepla nebo čeho, že jak je víc zdí, tak se víc protopí nebo ci, my bychom zase ideálně chtěli nízkoenergetický domek, tak uvidím...ten co máme teď je totiž děsně energeticky výhodný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. dub 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám právě na ten pozemek sedí nejvíc to" L".... :unamused:
13. dub 2010 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ja jsem zila v drevodomku do L celych 25 let a bylo to v pohode..:slight_smile: Mam doma nejake katalogy - kdybys chtela, vezmu ti je na sraz..:slight_smile:
13. dub 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a co máš za katalog?
Mrkni na web třeba www.gprojekt.cz nebo www.futur.cz a www.canaba.cz od těch jsme měli katalog my, ale je fakt, že většina L baráčků jsou bungalovy. ale u toho G projektu jsou i pěkný vizualizace, takže se můžeš u některých domků podívat jak by vypadali i vevnitř....
13. dub 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kecám není to G projekt, ale www.gservis.cz pardon :sweat_smile:
13. dub 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. Mrknu na to. Mám doma katalog od canaba a ještě nějaké další.
Teďka jsem dokoupala Erička. Byla to levačkou docela fuška. Erik nebyl doma,protože nám přivezli cihle na ten nový sklep.
Tak jsem se i zapotila. Nejsem zvyklá dělat věci levačkou ......
13. dub 2010 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ten gservis.cz je super..... :wink:
13. dub 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, to mi vlastně nedošlo, že musíš koupat malého a tak...snad to bude brzo dobrý.
jo mě se v tom G servisu líbí pár baráčků a hlavně se mi líbí ty prohlídky interieru, protože člověk má i lepší představu jak by to vevnitř mohlo vypadat....tak pak napiš co jsi vybrala :slight_smile:
13. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni až ted jsem si uvědomila,že jsem zapoměla reagovat na rozhodnutí se snažit :sweat_smile: to je super :dizzy_face:
13. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jirka říká,že první a druhej barák se musí prodat a až ten třetí je vychytanej :grinning: on by to prodal hned a tentokrát si nechal postavit a ještě by nám prý zbylo :grinning: já už nechcu stavět nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí nejsou v Zaječí pozemky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ten se mi líbil.Dokonce jsem si ho založila. Mám doma totiž od euroline katalog..... :grinning:
13. dub 2010 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to zapomněla dopsat,ale potom mě Erik vysvětlil,že na náš pozemek takový baráček mít nemůžeme.
Ach jo, a mě se líbí takových různých věcí....
13. dub 2010 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, diky... taky se raduju..:slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec palec :wink:

Zdeni, ta odpověď je nějaká proklétá. Taky se mi to tady párkrát stalo a naučila jsem se text napřed zkopírovat a pak to potvrdit k odeslání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Veřím, že to dokáže naštvat....

Iny, asi jsem nějak zpětně přehlédla datum srazíku, na kdy jste se domluvily. Kdypak že to chystáte?

Peti, to jsou na tom naši kluci stejně. Mladej má 69cm a váží 7420g (teda aspoň tolik vážil minulý čtvrtek, teď už to bude asi o fous více hihi)
13. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé vy tady probíráte domečky :sunglasses:
My opravujede dům po Liborové babičce. Teda opravujeme hihi, totální rekonstrukce je tam jen jediná stěna do které se nijak nezasáhlo. Většina vnitřku úplně změněna. Věděli jsme, že to nebude žádná sranda, že je lepší stavět jakoby "na zelené louce" ale za domem je další stavení, které Líba využije na techniku a pak mega lán, ze kterého uděláme sad. A tomu se fakt nedalo odolat.
Hodně nám s tím pomohl architekt z Velkých Pavlovic - pan Vevera. Je fakt moc šikovný. Většinou přišel s nápadem, na který jsme ani nepomysleli a většinou nás nadchl. Kdybyste si Peti nevybrali katalogový domeček, věřím, že by Vám Veverka namaloval něco super. My už s ním děláme snad třetí projekt a s jeho službama jsme vážně moc spokojení.....

tady je pár fotek http://aliiik.rajce.idnes.cz/rekonstrukce_domu_pod_padelky/
13. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak si ho můžete prohlídnout i v reálu :grinning: Ali zatím vede 20.5. :wink: a na fotečky jdu mrknout :wink:
13. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zjistila,že budeme potřebovala nakombinovat dva projekty dokupy. Vidím to tak,že to necháme někoho nakreslit,ale zatím jsem si vytiskla co se mi líbí na tom www.gservis.cz a něco jsem si k tomu dokreslila.....
Uvidím co mi na to řekne Erik až to uvidí...

Ali fotky super. Už jste dost pokročili. No moc vám nezávidím předálávat starej barák. To je fakt horší než stavět novej....
13. dub 2010 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali supeeer :slight_smile: teda nezávidím,asi to bylo maso :grinning: ,ale domeček to bude nádhernej,to jde vidět :wink:
13. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek