• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Myslím půjdu spát. Ráno musím valit na půl sedmou na převaz. Jé to bude děsné vstávání..... :confounded: :confounded:
13. dub 2010 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti proč už v půl 7? :sweat_smile:
13. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on jsou tam od půl sedmé, tak chci byt první,protože Erik musí byt už v sedm ve sklepě, protože mám objednanej ještě bagr a budou kopat novej sklep, tak aby jsme to stihli. A Eriček samotného doma nechat nemůžeme .....
13. dub 2010 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A převazi a injekce jsou jen ráno ....
13. dub 2010 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaká hruba. Se omluvám .... :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu na kutě....
13. dub 2010 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
achááá :wink: tak dobrů :grinning:
13. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
20.5. je čtvrtek :slight_smile: to by šlo, datum vyhovuje zapíšu si to červeně do kandeláře, abych nezapomněla :sunglasses:

Jo, holt s barákem jsme se dali na vojnu, tak snad to brzy dotáhneme do zdárného konce. Mám slíbeno, že některé Vánoce už tam bydlet budeme, ale jestli zvládneme letošní, to fakt netuším. Však to znáte, je to o penízkách. Jinak Líba to stěhování na Vánoce slibuje už od roku 2008 :grinning: . Mám to sním nervy, že jo!

Krásný sny.... my se s Toníkem zítra chystáme na plavání do Hodonína. www.babyclubkatka.cz
Začali jsme v reha.vaně a jsem z toho nadšená. Posledně se mu to moc líbilo, já se naučila nové říkačky, tak doufám, že nadšení přetrvá a Toníkovi se to čachtání bude líbit i zítra.

Mějte se koulinkatě :slight_smile:
13. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, o te Manduce napisu zitra nebo ve ctvrtek.. bude ti to stacit? Dnes uz se mi nechce... :wink:
13. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Tak jsem dneska ráno byla na převaze. No mám to nechutně hnusné. Když mě to odvázali tak na mě čůchal jeden hnusně velkej puchýř. Už mě ho praskli,že aby se to hojilo. Co z toho vyteklo nějaké tekutiny. No hnus ....

Myslím budu mít pěkně zjizvenou ruku.... :frowning2: :frowning2:
14. dub 2010 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,.
Peti až ti sundají obvaz, tak to hlavně musíš pořádně mazat, něčím mastným, klidně sádlem, ale hlavně ti to nesmí vyschnout, jinak budeš mít jizvy, taky bych si možná koupila ten mastný tyl, nebo hojivé krytí a pak si to na to dala a budeš to mít promaštěné celý den...
Já si jdu vyfoukat vlasy a frčím k našim. pa pa
14. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to je teda hrozne..:frowning2: Je mi te fakt moc lito..:frowning2: Erik by se ted mel poradne zapojit teda... Ja vim, ze delate sklep, ale odpoledne by mel maknout a maleho aspon okoupat... to prece delat nemuzes... :frowning2:
14. dub 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Peti třeba se to nějak dobře zahojí :wink: to se teda s tou stavbou sklepa nehodí :unamused: ,tak nekoupej, jen večer malýho utři žínkou :wink: Ali taky jsem o tom Hodoníně uvažovala,ale mají plavčo i v bazénu,ale je tam studená voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak at se tam Toníkovi líbí :wink: jinak malá už dvě noci jí od večera až kolem 6 ráno :fearful: jako super,ale moje prsa asi vybuchnou :sweat_smile: ted v 9 bude malá jíst z toho,ze kterýho jsem kojila naposledy večer a už to i bolí :unamused: prsa si zvyknou nebo co s tím? :confused:
14. dub 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to počasí mě tak sere :angry: už od pondělí tady nepřetržitě prší,včera odpo jsem ani nešla ven,ale dnes už budu muset,protože malá byla protivná :unamused:
14. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, dej ji cucnout z obou, at odcerpa..
14. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to jsem v těch 6 chtěla a zachrápala u toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Juli - ne já :grinning:
14. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebuju vymyslet program na dnešek, začalo pršet ještě víc,takže zase strávíme den doma :frowning2: Bohužel uklízet se mi nechce :grinning: i když by to rozhodně neuškodilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych měla auto,tak vyrazím do Brna na nákupní výlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: přemýšlím komu řeknu,aby přišel na návštěvu,akorát bych musela uklidit a to se mi nechce :grinning: je to těžký ten život :grinning:
14. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, dalsi pokus s odpovedi pro tebe...:slight_smile:

Ad Manduca - tam je dost siroky bederni pas, coz napomaha dobremu rozlozeni vahy ditete a to je fajn.. taky ma docela siroke ramenni popruhy, coz taky neni na zavadu, osoby s uzsimi rameny si muzou pri noseni na brise ty popruhy vzadu prekrizit. je tam kapucka, kterou zafixujes hlavicku, kdyz dite usne, zadova ooperka se da zvysit az o 7 cm. Dite jsem v tom ale nemela.. ani v jednom nositku, pouze v satku..

Ad Beco - to se mi libi mnohem vic (uz jenom ty designy!!! :dizzy_face: ), protoze je uvnitr kapsa, do ktere ditko pripnes a pri prendavani na jineho nosice (aniz bys musela dite vytahovatú, mas jistotu, ze ti nevypadne.. prave Beco se da prendavat z nosice na nosice nejpohodlneji.. Beco je trosku drazsi, polstrovane ramenni popruhy a bederni pas ma taky.. je mi sympatictejsi nez Manduca.

No a jeste existuje nositko Ergo - to je mi nejmin sympaticke..

Rozhodne doporucuju navstivit v Brne kamennou prodejnu www.branakdetem.cz - tam ti nositka pujci, vyzkousis si je tam a uvidis, co vam nejvic sedi.. Nevim, jestli nosi i tvuj manzel (nebo chce nosit), ale nositko je pro chlapy lepsi volba, ale satku bych se nebranila..:slight_smile:
Na Brane ti nositko taky pujci na dyl oproti zaplaceni cele castky.. kdyz ti nebude vyhovovat, vratis ho a oni ti vraci zase celou castku zpet.. je to tam omezene casove..

No a k Becu jeste - Katka jedno Beco doma ma.. Jestli pojedes na sraz, mohla bys ji napsat a treba by byla ochotna ti Beco tam privezt, ukazat, pujcit... Psala mi i nedavno, ze by ho mozna prodala, tak se s ni pak muzes zkusit doodnout..:wink: Ma chlapeckovsky design, to by se vam hodilo..:slight_smile:

No a k satkum - neni to zadna veda a je to super..:slight_smile:

No a k fotkam - to bude krasny domecek - vzdusny, velky, prostorny...:slight_smile:
14. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huraaaa, odpoved pro Alcu je na svete...-)

Iny, jeste bys mohla mliko odstrikavat a zamrazovat a do bramborove kase pro Juli, jako kdyz najdes..:slight_smile:
14. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já a odstříkávání nejde dohromady :grinning: odsavačku mám naprd a jinou už kupovat nebudu a na ručně stručně jsem moc netrpělivá :wink: jsem to už zkoušela několikrát a neklaplo to :sweat_smile:
14. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha napsala kamoška ,že mám přijít na kafe,super :wink: akorát to znamená vylézt ven :grinning:
14. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis, tak jdete na navstevu..:slight_smile:

a ja mizim do prace... :unamused:
14. dub 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to počasí pořádně štve. Já jsem se nechala dneska s Eričkem k našim a ségra mě dělá melír a barví. Jsem se dívala na počasí a mělo by do konce týdne pršet. To je strašné .... :rolling_eyes:
14. dub 2010 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti taky bycvh potřebovala taky ostřihat a nabarvit :wink: kluci vás nechají pracovat?
14. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si domluvím návštěvu a přestalo pršet :grinning: a dokonce snad za mrakama svítí slunko :fearful: no do odpoledne daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: mizím za malou.papa
14. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

v pátek by měl už déšť ustávat a o víkendu by mělo být celkem hezky :slight_smile: , doufám že bude, jedeme ke tchánovi a jede i švagrová s malou, takže budu mít víkend s miminkem :dizzy_face:
14. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak se klidně přijeď nabarvit a ostříhat.... :grinning: :grinning:

Kluci jsou hodní a je doma i taťka tak jich pohlídá .... :slight_smile:
14. dub 2010 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme doma. Dala jsem Erička spinkat a nejraději bych šla s ním.
14. dub 2010 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky bych potřebovala dodělat melír, ale nějak nejsou lidi a nebo já nejsem schopná zavolat kadeřnici..chjo...
dnešek byl docela fajn, ale počasí mě docela točí...koupila jsem prckovi teplákovku a fusekle, tak snad se mu to bude líbit :grinning: a nám jsem naplnila lednici, tady u nás je děsně drahá zelenina, tak jsem nakoupila v hyper a je klid...zítra budu dělat salát, tak se těším...mňam....

Martin už jede z Prahy, ale prý jsou tam děsné zácpy, takže jenom dvě hodiny prý projíždět Práglem, no skvělý, takže dojede až kdo ví kdy...

Marti už jsi objednávala nějaké ty pleny?Já se dívala na web té brány k dětem a mají toho tolik, že nejsem schopná se v tom vyznat...budu se tam pak muset asi zastavit ať mi trochu poradí....
14. dub 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani plíny budu objednávat až později, ale mám stažené konkrétní výbavy holek z netu, takže z toho udělám nějaký výcuc :grinning: a ráda ti pak poradím :wink:
14. dub 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek