• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
výborně, tak až to budeš mít nějak pohromadě, tak se poděl, já na to koukala ale je toho fakt moc a zase nechci kupovat zbytečnost, taky čekám, že Alča na srazíku poradí nějaký vychytávky, přeci jenom je používá, tak si na ni budu muset nachystat pár otázek :grinning:
14. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už zhruba představu mám, ještě akorát čekám jestli podědím nějaké klasické plíny
14. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večír!

Zdeni, super, dík moc za skvělý výklad. Mně je srdci nejbližší ta Manduca a asi si ji objednám.

Jani, když budeš chtít tak na srazík vezmu nějaké plínky na ukázku ať si to můžeš omakat...
14. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska mě ta ruka bolí víc než včera .... :frowning2:

Jsem zvědá jak to bude zase vypadat ráno. Musím se vůbec zeptat co mě to tam každý den mažou ....

Jo a naši říkali,že bych to mohla uplatnit do úrazového pojištění. Myslíte že to má cenu ....
14. dub 2010 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, jsem domaaa!!! :slight_smile:

Ali, pokud se citis na Mdc, tak si ji objednej...-) Ale fakt bych si ji (byt tebou) vyzkousela - nemusi ti sedet a nemusi sedet Tonikovi, tak at neprohloupite..:wink:

Petuli, pojistku bych rozhodne zkusila uplatnit - kdyz uz si ji platis... no ne? :slight_smile:
14. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuř buřt, krásky..:slight_smile: Jedu za hodinu ke kadeřnici, ale ještě pořád nevím, jak e nechám ostříhat a nabarvit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta ze mě bude mít zase radost...:grinning:

Naložila jsem teď utopence - Martin se jich pořád nemůže dojíst, tak mu chci udělat radost, když jsem ta slaměná vdova a je mi po něm smutno..:slight_smile: A zítra už je páááááátééééék!!!

Neúspěch si nepřipouštím a doufám, že se J. sveze hned prvním vlakem... a kdyby ne, tak snad na ten vlak nebudu čekat moc dlouho... :wink:

Šup šup, kde jako jste? :slight_smile:
15. dub 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Zdeni já jsem si říkala co je to za pozdrav a ty jsi nakládala buřty :grinning: já chci jít taky ke kadeřnici :sweat_smile: nejlíp na celej den :grinning: Peti zkusit to určo můžeš,jen počítej s papírováním a ježděním do pojištovny a nepočítej s nějakou super částkou :wink: ale když si ji platíš,tak to zkus,budeš potřebovat vyplnit ten jejich papír od dr,ten tě za to skásne :wink:
15. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak nas zdravival jeden muj kamarad, kdyz prisel do spolecnosi - klukum rekl: Zdar kokoti a nam Kuř buřt, krásky..:grinning:
15. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky k těm látkovkám, já je mám z radi tuším, mám ještě nějaký obrázkový a ty čistě bílý jsou proti nim hrozně škrabavý a tvrdý :confounded: navíc švy se pářou a to že jsou křivý po vyprání jak svina nepočítám :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže je možná lepší si je ošahat,jako představa,že takový škrabáky by měla malá na prcině nic moc :frowning2:
15. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrej kámoš :grinning:
15. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám tyto http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=214604 a ty barevný od stejnýho výrobce a jsou uplně jiný.možná jsou lepší z toho libštátu :slight_smile: nebo ty eko :wink:
15. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá mečí,tak jsem jí pustila Goťáka :grinning:
15. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Inko ona se stejně mezi prcku a plínu dává ještě separačka :wink: a separačky budu mít fleesové, takže nic škrábat nebude :grinning:

Teda doufám že brzo vyleze slunko, je to takové depresivní, navíc mě včera večer chytla pěkná depka kvůli té cukrovce, měla jsem hlad, na zeleninu ani maso jsem neměla chuť. Nadávala jsem že jak budu doma tak se ani pořádně nevyspím, musím nejpozději v 8 ráno snídat, přes den bych tak neměla spát, to zase zvyšuje cukr, kuva fix to bude mateřská :angry:
15. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna mi volala ségra, byla v sekáči a měla předvybrané věci pro malýho a jenom chtěla odsouhlasit co vzít a co ne, takže máme tepláčky, rifle atd :dizzy_face:
15. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ty jo, taky bych sla nakupovat...:dizzy_face:

Gotak..:grinning:

Jo a fleesove separacky mam nachystane z Ikea deky..:slight_smile: Segra mi to uz jenom obentluje..:wink: Ono se to sice nepare, ale libi se mi to tak vic..:wink:

No a ja mam asi 50 klasickych plen po kolegyncine dceri a pak nakoupim nejake zavazovacky, natahovaci vlnacky, neco mam upletene.. na doma mi to bude stacit.. a na paradu koupim nejake AIO nebo SIO.. A taky pro Martu neco, aby se mu jednoduse prebalovalo..:slight_smile: Hlavne toho spoustu nakoupim u Ivky (www.anavy.cz).. Uz rozjizdi eshop. tak se tesim..:slight_smile: No a separacky budu pouzivat i celulozove - muzes to splachnout do WC..
15. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni deku z ikei na separačky už mám doma :wink:
15. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti :slight_smile: no ono stejně už potom dlouho spat nebudeš :unamused: aspon já jsem nemohla spat ani v noci a ani ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nebo bude manžel nosit snídani do postele :grinning: a ty separačky se pak perou?já mám doma takový ty vyhazovací :sweat_smile:
15. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stranky jeste nefunguji - ale budou - brzy..:slight_smile:

Kdo chce, koukne sem..:slight_smile: http://www.flickr.com/photos/ivuskah/sets/72157622684465203/
15. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, jo, ty fleesove se perou... Ty celulozove nee..:slight_smile:
15. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháá,a není lepší když se to vyhodí? :sweat_smile: jako holky vy si tu prácu vůbec neulehčujete :grinning: :wink:
15. dub 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty celuozové prý škrábou říkala kamarádka a je mi fakt jedno jestli je mrsknu do pračky nebo spláchnu :grinning:
15. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, fleesovou deku bych asi do prirody vyhodit nechtela, splachnout do zachodu taktez ne..:slight_smile: Celuloza nevadi.. Flees je prijemnejsi, mekkci, dodava ditatku pocit sucha...:wink:
15. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidism, ze jsme se shodly...-)
15. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Od rána pořád něco řeším a měla jsem tu na kafču známou .....

Malej zatím spinká,ale asi dlouho nebude .....
Dneska jsem byla zase na převaze a zítra zase už mě to nebaví. Ale musím vydržet ....
15. dub 2010 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím pokakaný ne počuraný :wink: ty se budou asi muset vymáchat :wink: tak ty celulozový jsou asi to co mám doma :wink: takovej jakoby papír tenunkej
15. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti kdyžtak si to na tom převazu vyfot pro tu pojištovnu :wink:
15. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny díky. To je dobrej nápad. Škoda, že jsem to nevyfotila už včera.

No papírování to asi budu,ale když už to polatím,tak to prubnu. Třeba nějakou kačku dostanu.

Jinak mi vracejí 5000,- z daní.Jupí.... :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo jak to,že tolik?mě vraceli 1100 :grinning:
15. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se divila,že mi vracejí tolik. Ale vůbec mi to nevadí .... :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek