• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
ale já jsem oficiálně dělala vlastně jen do půlky února :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem děla do konce zaří,ale stejně to nechápou ....
15. dub 2010 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to se nedivím,že ti to nevadí :grinning: já se těším,že v květnu dostanu proplacenou dovolenou,budu boháč :grinning: jinak schválili zpátky tu mateřskou,vrátí ji i zpětně?to by bylo dalších 6 tisíc :grinning: jinak řeknu vám,jako žena už na rodičovské s penězma nic moc :rolling_eyes: už chodím pro peníze za Jirkou,je to docela divný :sweat_smile:
15. dub 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko nechci ti kazit iluze ale mateřskou musí ještě podepsat prezident, ten to nepodepíše, to je jasné, ale sněmovna ho může přehlasovat, teď je otázka jestli to stihnou do voleb :unamused:

Mě vraceli na daních 90Kč, protože všechny odpočty uplatňuje Josef a jemu vraceli kolem 15tisíc
15. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jestli to schválili,ale já bych dostala 12.000,- Kč. To by bylo super .... :grinning:
15. dub 2010 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už si taky chodím pro peníze za Erikem, protože fakt nevycházím .... :unamused:
15. dub 2010 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To do voleb určtiě nestihnou .... :confounded:

S jejich pracovním tempem .... :rolling_eyes:
15. dub 2010 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě už je to docela jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě tenkrát nasrali,takže už to jednou stačilo :grinning: stejně jsou to pošuci :angry: no ty odpočty,kamošce taky vraceli hodně(resp.manželovi),ale Jirka je osvč - netuším jak to funguje :sweat_smile: to má na starosti účetní,se jí příště zeptám :wink:
15. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erik je taky OSVČ,tak nevím jak to má ....
15. dub 2010 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček pořád spinká. Se dívím už spí hodinu a to jedl naposled ve čtvrt na šest ....
15. dub 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já si myslím,že se jim to co jim vrací odečte z dalších dani,takže na ruku nedostanou nic :grinning:
15. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo ....
15. dub 2010 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se dívala na předpověď počasí a kolem poledne by mělo zase pršet .... :frowning2:
To je strašný týden .... :confounded:
no to je šikulka :slight_smile: malá půjde spát tak za půl hodky,zatím je hodná :wink: čte si na dece,před chvilkou ležela na zadech a držela nad sebou knížku,jako kdyby fakt četla :grinning:
15. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě to počasí sere :angry: předpověd jsem viděla včera a hezkej víkend kterej hlásili na začátku týdne bere za svý :confounded: včera jsme byly u kamošky na kafe,jestli bude pršet,tak mi to bude muset dnes oplatit :wink:
15. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co Eriček v kočárku?Pořád plače?
15. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček byl naposled v kočárku v neděli a to brečel. Jsem zvědavá až zase vyjedeme jak to bude. Už ani nevím co to je jet s kočárkem.....
15. dub 2010 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erik hlídá každé ráno Erička jak jezdím na převaz a dneska jsem přijela domů a spíš hlídal Eriček tatínka. Eriček si hrál a tatínek spal .... :grinning:
15. dub 2010 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo a pak tatínci tvrdí jaká je to pohoda starat se o prcka :grinning: Malá se furt přeguluje,ted vidím na co jsou dobrý doma koberce :sweat_smile: už nevím co jí na tu zem mám dat,furt je na plovoučce :unamused:
15. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
začíná být protivka,tak jdu uspávat :wink: zatím papa
15. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erik říkal,že by si to semnou hnedka vyměnil. By mě zajímalo jak dlouho by to vdržel. Vždycky mě řekne,že se mám když jsem na té dovolené....
15. dub 2010 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pá ...
15. dub 2010 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar bazar, já jsem zpocená až na prdeli :rolling_eyes: :angry: :confounded:
ráno jsem posílala nějaké peníze přes účet a zjistila, že mi opět neodešlo inkaso na telefon, protože prostě z té moji nemocensmé nevyžívám, prachy mi chodí 10-tého a inkaso odchází 9-tého, ale jaký byl můj šoking, když jsem na stránkách Vodafonu zjistila, že mám platit 1790,- za vyučtování, tak tam volám a borec mi sdělil, že je to i za ten minulý měsíc, no nakonec se dopátral že jsem to zaplatila, takže dobrý, ale myslela jsem,že mě vomejou :rolling_eyes: takže jsem si tarif konečeně snížila, protože co nejsem v práci, tak tolik nevolám a budu platit jenom necelé čtyři stovky.
Holky nic si z toho nedělejte, já ještě na MD nejsem, ale pro peníze už si musím chodit pravidelně za manželem :pensive: ale teď mi taky finančák vracel skoro dva tisíce :grinning: tak jsem si koupila nové kalhoty a nějaká trika, začíná mi růst pupek, tak ať na něho můžu něco oblíct a taky jdeme za měsíc na svatbu :confounded: ale udělali mi radost, měla jsem hrůzu kde budu nahánět šaty a mají to venku posezení, takže jdu v kalhotech a tunice, žádná paráda, nevěsta bude mít rifle :grinning: :grinning:

ženy odkaz na tu deku z ikei prosím...děkuji :grinning: :grinning: myslím tu na ty separačky,já znám totiž jenom celulozový a ještě jedny :sweat_smile: sakra a na ty si nemůžu vzpomenout....ale ty jsou až na pevnou stolici....
15. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem včera strávila asi dvě hodiny studováním plenek na webu, no mazec, ale na webu brany k dětem mají napsané i maminky svoje hodnocení, tak je to super.
Akorát ještě řeším jestli plenky - myslím teda AiO nebo kapsové mám brát jednovelikostní nebo ty vícevelikostní :confused: Ali ty je používáš? Jaké máš?
A ještě mi řekněte do čeho ty použité plenky dáváte? Já totiž asi budu muset mít koš v ložnici, no možná ho nastěhuju někam na chodbu, ale máte nějaký spešl koš, nebo prostě obyč odpadkáč? Díky...už si to musím začít sepisovat...abych se z toho potom nezbláznila :confounded:
15. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já plánuju asi nějaké AIO a ze začátku spíš vícevelikostní, protože když vezmeš jednovelikostní tak to pak novošovi dělá moc velkou prdelku :slight_smile:

A jako koš asi plánuju plastovou krabici s víkem z ikei :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuva jim ta předpověd vyšla,už zas prší :frowning2: já se jdu asi oběsit :rolling_eyes:
15. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak neoběsím :grinning: nahlásila se kamoška,tak jdu uklidit,protože je tady bordel jak v tanku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marti jaká je vlastně ta tvoje náhrada?nenadáváš tak asi ok :wink:
15. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už to počasí uplně deptá .... :angry:

Byt pořád zavřená doma mě už nebaví....
15. dub 2010 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko náhrada v pohodě, je to mladá holky ročník 1990 a celkem jí to jde, myslím že můžu s klidem toho 12.5. skončit :slight_smile:
15. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek