• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jo a jak jsme se teda dohodly na tom sraze? Sjedem se u Inky a pak nekam vyrazime na vylet (Lednice)? Tam si dame obed a pak se nejak pocarame a rozjedem se domu? :slight_smile: A kolik nas bude? 7-8, ze? Ja jen, abych vedela, jak velky dortas pect..:wink: Je neco, co nektera nejite?

Myslim, ze bysme kazda mohly neco maleho vzit, aby Inka nemusela nic chystat - kazda krabicku neceho.. ja povezu ten dort, tak se sdovolenim zdrzim vozeni krabicek, ale myslim, ze by to nebylo od veci... :wink: CO rikate?
16. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Ali super seznam, určitě se budu inspirovat :dizzy_face: , některé kousky už mám stejně v užším výběru

Zdeni já ti teda naše robátko zatím nepůjčím :grinning:
16. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ja si na Kubika pockam do dalsiho srazu..:slight_smile:
16. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Zdeni taky tě zklamu na nás si budeš taky muset počkat :grinning:
ale jak jsem tak koukala na ten seznam jmen, tak Karlovi domlouvám, že jestli má pindíka, tak ať mu ještě rychle upadne :grinning: :grinning: nebo se ti chlapi o tu Juli ve finále fakt porvou :grinning: :grinning:
Zdeni, já nejím houbičky, ale ty do dortu asi dávat nebudeš, co?? :grinning:

Jestli se slezeme u Inky, tak něco dovezu, musím teda vymyslet něco, co se bude dát přepravit vlakem. Mimochodem Ali ty pojedeš jak? Vlakem? Dáme si asi scuka v Brně a po cestě vyzvedneme Marťu, nebo máš jiný plán? Já auto mít nebudu, takže budu muset volit vlak, ten bude asi nejpohodlnější.
Já se ještě musím podívat jak nám to pojede. V kolik tak plánujete že se srazíme, už během dopoledne nebo spíš k poledni?

Tak a teď jdu prostudovat co vložila Alča za ty odkazy.....
16. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Zdeni Juli je na srazu tvoje :grinning: Ali to mydlo by se mi hodilo,ted bojuju s flekama od mrkve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak srazit se můžem u nás a pak vyrazit do světa,tak jak to psala Zdenča :slight_smile:
16. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani určo dopo,at se užijem a pořádně vás bolí z prcků hlava :grinning: :wink:
16. dub 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky s těma krabičkama,klidně něco přivezte,ale nepřehánějte to,jinak si to odvezete zase dom :grinning: :wink:
16. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Ali je z Kobylí,takže v Brně se nepotkáte :wink: je to kousek od Zaječí :slight_smile:
16. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, ty nam teda prejes (bolest hlavy)..:grinning:
16. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si teda z dovolením nachystám svačinku hlavně pro sebe kvůli té cukrovce, ale Zdeni myslím že kousek tvého dortu určitě ochutnám :dizzy_face:
16. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha a proč jsem žila v dojmu, že Ali je z Brna?? nechápu....
tak nic, tak to já vyzvednu po cestě akorát Marťu....no jo bolest hlavy, tu jsem dlouho neměla :grinning: akorát to musím zaťukat.....
16. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, doufam, ze budes moct..:slight_smile:

Ja bych taky jela uz dopoledne..:slight_smile:
16. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já vám to nepřeju,ale stejně vás to nemine :grinning: Jani to nevím,Ali v Brně jen rodila :grinning:
16. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase paříme na Káju :grinning: ted už to přebral jen Jirka s Juli,křepčí tady dám dělavou ráááánu....hej hej hej
16. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
napíšu Katu sms at to nepřehání s tím omezováním netu :grinning: ,jen se mi zdá,že jsou někde pryč :wink:
16. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, ja jem ji videla na FB... N e dnes, ale nedavno...
16. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni když nesežeru půlku dortu, tak si myslím že pro jednou se to nezblázní :slight_smile: a když tak si pak dám kůru z kysaného zelí, to snižuje cukr v krvi :slight_smile:
16. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to našla v diskuzi od 12 do 18.4. jsou pryč :wink: ale tu sms jsem jí písla :wink:
16. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, taky grep pomaha - babicka ma vyzkouseno..:slight_smile:
16. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Katu jsou na SK :wink: ale na srazík toho 20.5. může :wink: staví se sem příští týden :wink:
16. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunky, jdu neco delat - treba upect sekacku a utrit nadobi..:slight_smile: a upect Martaskovi buchtu..:slight_smile:
16. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a m,ám vás pozdravovat :wink:
16. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky něco dělat :wink: zatím papa
16. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za pozdrav..:slight_smile:
16. dub 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já vím že citrusy taky pomáhají, jenomže co jsem těhotná tak mi vůbec nechutnají, takže si dám radši to zelí :slight_smile:
16. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, došla jsem z města a jdu se najíst a uvařit Matesovi oběd...dala jsem si nanuka, na těch poslední dobou děsně ulítávám :grinning: ale musí to být jenom vodové, ty jsou nejlepší.
Jo Marti zelí má odzkoušené tchán, citrony moc nemusí.

Jinak jsem se dívala, jak mi jede nějaký vlak, abych nabrala Marťu, takže pokud jsem zase nezprasila města, kde kdo dbydlí, tak pojedu vlakem a Marťa nasedne v Hrušovanech? je to dobře a v Zaječí budeme kolem desáté...já už asi vím, proč jsem si to myslela, že je Ali z Brna, protože když to měla v pase, Kobylí je asi ještě okres Brno, ne?? A nebo fakt nevím jak mě to napadlo :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jj nasednu v Hrušovanech :wink: , ta desátá by byla asi ok, takže jenom domluvit termín, od 13.5. můžu v týdnu kdykoliv :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja bych teda byla za toho 20.5. :wink:

Pro nas to znamena pred devatou vyjet, snad Maty vstava tak, abysme to stihly (teda jestli porad plati, ze jedu s Katkou)..:slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pro toho 20.5 no pro mě to znamená byjet v půl osmé :grinning: ale přinejhorším si schrupnu den před tím nebo potom :grinning:
16. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Kobylí je okres Břeclav :grinning: asi tenkrát Alice mátla nepřítele :grinning: :slight_smile: co Ali? :wink: jo byla tady šéfová a na podepsání to byl ten evidenčák :wink: Jirka zahlídl bohužel ty moje peníze a říká :paráda máme na dlažbu před barákem :grinning: jsem svolila,že dám jen třetinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a před chvilkou jsem mu říkala,že sem přijedete na srazík,tak kulil očima o 106 :grinning: a hned jsem mu musela vyjmenovat odkud všechny jste :grinning:
16. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek