• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani kdyžtak si schrupneš ve vlaku :wink:
16. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky jsem pro 20.5. :wink:
16. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už jdu za tou umečenou babou,dnes je protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo holky našla jsem krásnej kočárek,Jani musíš si ho koupit :grinning: http://www.baby-line.cz/10-kombinovane.html?idProduktu=1401 papa
16. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdár ženy :slight_smile:

ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes to dopoledne bylo nějak náročné... zmohlo mě vaření a mladej furt mrčel, semtam se poblinkal, takže vařit, převlíkat, starat se o pohodlí mimi a zhádat se s manželem - fuj už to takhle nechci.
Téma sporu - obložení kachlových kamen - se asi pobijeme :confused:

Zdeni, doma mám taky žlučové mydýlko, jak tuhé, tak i tekuté, ale s tou kostečkou jsem vyprala fakt všechno.

omlouvám se za mystifikaci, ale vyřešily jste to bezemně :sunglasses: Jsem z Kobylí okr. Břeclav :dizzy_face:
A kdo pojede do Zaječí vláčkem, tak ho můžu naložit na nádraží....do centra Zaječí je to z nádraží ještě štreka. Však se nějak domluvíme, no né!

Iny, ten kočárek je moooc pěkný :wink:
16. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO ja myslim, ze bysme taky dve soby s Katkou mohly nabrat... A pokud pojedu sama, muzu nabrat vsechny..:slight_smile:
16. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
o s o b y, ne soby...:grinning:
16. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni : když potká sob soba .... však víš :dizzy_face: jo a Toníka ti taky půjčím pochovuškat :sunglasses:
16. dub 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
...maji radost oba..:slight_smile:

Za Tonika dekuji...:slight_smile:

Iny, i za Juli...:slight_smile:
16. dub 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak já si napíši velkým na 20.5. SRAZ.... :grinning:

To abych vzala šampáňo když má akorát ty narozeniny..... :grinning: :grinning:

Jen nevím jak to udělám z odvozem. Erik auto potřebuje. Určitě mě tam hodí,ale jak se potom dostanu do Lednice netuším. Jo a taky musíme vzít kočárky,že....
Jé nějak to musím vymyslet....
16. dub 2010 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, do Lednice se svezes s nekym z nas, ale to by bylo treba vzit sedacku... :confused:

Peti, ja stejne asi pojedu autem, tak te muzu nabrat..:slight_smile: Pojedu sama s dortem, tak te naberu v Bilovicih, stejne to mam cestou..:slight_smile: Nemam dalnicni znamku, tak musim po okreskach a tebe mam na rane..:slight_smile:

Takze te vezmu tam i zpet, pokud chces...:wink: A sampiko neber - leda nealko - tehotne, kojici nebo ridici.. Leda by sis dala sama..:grinning:
16. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to by jsi byla hodná. Ještě se potom domluvime. Bych se Ti nějak revanžovala .... :wink:
16. dub 2010 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mam rada Moravsky muskat...:grinning: Ryzlink rynsky...:grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam pokracovat? :grinning:
16. dub 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak musím přiznat,ýe tyhle dvě odrůdy nemáme.Jakou máš ráda ještě? :slight_smile:
16. dub 2010 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pruser...:slight_smile: Ja jem si spletla tydny... :confused: tzn. ze 20.5. volno nemam... :sweat_smile:

Mam volno 13.,14.,17.,19.,22.,23.,25.,27.,28.5. Jsem magor... :angry:
16. dub 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, 20.5. te stejne nikam nevezu...:grinning:

A co z bileho mate? :slight_smile:
16. dub 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda Zdeni .... :frowning2:
16. dub 2010 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli, ja jsem si spletla udy s lichym tydnem, omlouvam se...:slight_smile:

Tak pojedem 19.5., ne? :slight_smile:
16. dub 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali my jsme se kvůli baráku s Jirkou skoro zabili :grinning: tak změníme datum ,tak třeba čtvrtek 13 nebo toho27?
16. dub 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo 19 klidně :slight_smile:
16. dub 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky můžu klidně někoho vzít od nás,akorát další kočár už tam nenarvu :sweat_smile: s místem pro pasažéry je to v poho,horší je to s těma kočárama :unamused:
16. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem pro 19.5. :slight_smile:
16. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my mame kombika, takze dva kocarky tam dam (myslim) v pohode..:slight_smile: Jeste tam teda nebyl kocarek ani jeden, ale myslim, ze to zvladnem..:slight_smile: DO Lednice muzu vzit teda dva kocarky, jendu tehuli, jedno dite, jednu matku..:slight_smile:
16. dub 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a napadlo mě,že by jsme v Lednici nemuseli jít na oběd někam do restaurace(abych pravdu řekla,mám obavu kam by jsme se vešly s tolika kočárama :grinning: )ale udělaly by jsme si piknik v parku :wink: takže krabičky ne k nám,ale do parku :grinning: ale je to jen nápad :wink:
16. dub 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni my máme taky kombíka,ale kdby šlo jen o podvozek tak by se to tam asi nějak nacpalo,ale i s korbou...nevím nevím :sweat_smile:
16. dub 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, to je bozi napad!!! :slight_smile: Super! :slight_smile: Tak ja vezmu jeste nejakou deku, Katka a ty byste mohly taky nejakou vzit (jedem autem, tak to neni problem)..:slight_smile:
16. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni vlastně nepojedeš s Katu?
16. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak pto ten jeden den byste mohly vyrazit se sportakama, ne? Ty by se tam vlezt mohly... :confused:
16. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
deky by jsme pobraly určo i holkám ,at nejedou vlakem s krosnou :grinning: no mě to napadlo,protože to bylo naše první rande s Jirkou :wink:
16. dub 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi nakonec ne - povezu ten dort a vlacet vlakem do Kyjova nebo Hodonina se mi nechce.. Navic jsem se ted domouvala s Petkou, ze bych ji nabrala..:slight_smile:
16. dub 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek