Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
6. únor 2009
tak jsem si dala vitamín,snad mě to probere :-p
macinek
6. únor 2009
Inko ze mě dneska ta únava ještě nespadla 😃
cervenec
6. únor 2009
MUŽ MUSÍ: 1.Zasadit strom.
2.Postavit dům.
3.Zplodit syna.

A ŽENA MUSÍ: 1.Ten strom zalévat.
2.Ten dům uklízet.
3.A celou dobu pro ty dva pitomce vařit.
😃 😃 😃
zdenallicka
6. únor 2009
Iny, ani je neuvidite, pac ja uz zadne nemam... DVD i videokazetu jsem dala Michalo, pokousela jsem se vratit i prstynek - nechtel ho a svatebni album jsem vyodila i se vsemi cd, na kterych byly fotky....
cervenec
6. únor 2009
Zdeni takhle razantně jo?Já bych ho asi zahrabala někam hluboko,stejně tak exmanžela 😃 😉
zdenallicka
6. únor 2009
Palim mosty a neni cesty zpet.... ]-(
zdenallicka
6. únor 2009
prstynky souvisejici se sv atbou mm v nocnim stolku v krabicce a jednou z nich bude mit ellinka asi nausnicky... 😃
cervenec
6. únor 2009
Nebo zuby 😃 , teda ty- ne ellinka 😉
cervenec
6. únor 2009
včera jsem se Jirky ptala,jestli chce vědět co to bude nebo jestli chce překvápko.prý překvápko, před pár měsícema tvrdil,že to rozhodně chce vědět 😃 A nemůžem se domluvit na jménech,teda byvili jsme se o tom jen jednou 😃 furt melduje o markétce :-| Ale v noci mu do ucha hučím Julinku 😃
zdenallicka
6. únor 2009
Marketka je taky moc hezka.... x-)
cervenec
6. únor 2009
já to jméno moc nemusím a jmenuje se tak jirkova sestřenice a to mi vadí :-|
cervenec
6. únor 2009
chci nějaký míň obvyklý jméno, vzhledem k našemu příjmení si zase nemůžu vymýšlet skopičiny 😉
zdenallicka
6. únor 2009
pokud to jemno v rodine uz je, tak to neeeee.... ja jsem chtela Kacku, lae mame dve sestrenice... :-S Premyslim i tom, ze bych dala detem druhe jmeno po nasich prarodicich... ale tatinek to jeste nevi... :-N
cervenec
6. únor 2009
Jirka je schopnej dát jméno co si vyberou naši kamarádi :-S Původně chtěli Šimona a teď to změnili na Adama a on říká,tak co kdyby jsme dali Šimona? :-N Jsem mu řekla,že nikomu jména nekradu,to mi udělali druzí kamarádi a byla jsem z toho nešťastná |-|
cervenec
6. únor 2009
Líbí se ti Tobiáš? Mně docela jo, Jirka moc pro není :-|
zdenallicka
6. únor 2009
Mne se to libi moc.. I Elias... x-) Vsak druhy kluk bude Tobiáš Jáchym... x-)
cervenec
6. únor 2009
Eliáška má sestřenka 🙂
cervenec
6. únor 2009
Ale k tomu našemu příjmení ten tobiáš moc nejde :-| Ještě se mi líbí Kryštůfek 😉
zdenallicka
6. únor 2009
To se blbe vyslovuje, iNY-- Krystof Vlcek.. :-|
cervenec
6. únor 2009
mě se blbě vyslovuje i ten Tobiáš :-|
cervenec
6. únor 2009
Mě se líbí tolik jmen a žádný se k nám nehodí 😞
janca.k
6. únor 2009
Iny a co Karkulka 😃 😃
janca.k
6. únor 2009
Marti díky za vyčerpávající info...Zdeni balíme kufry a jedeme 😃 tak se nachystej, vyzvednu tě po cestě 😃
zdenallicka
6. únor 2009
Jani a koupis mi plafky??? 😎
janca.k
6. únor 2009
zrovna si balím košilky na B-komplex, máme akci 2+1, ale někdo to na to holt musí nabalit..kdo asi ]-(
zdenallicka
6. únor 2009
Kosilky??? =-)
evikmi
6. únor 2009
baf...ahojek.....vy míříte do maďar?? 😃 my letos asi jo,asi nějak balaton,nebo co to manža říkal

a jinak ta Karkulka je dobrá a kdyby to byl kluk,tak Karkulín 😃
janca.k
6. únor 2009
já ti půjčím 😃 ale jestli se ti budou nějaký líbit, tak ti je koupím 😃 ale mě se nikde nic nelíbilo...došel mi nový Litex...děs běs
cervenec
6. únor 2009
Karkulka Vlček, to by šlo 😃
zdenallicka
6. únor 2009
Jani a muzu sebou vzit muze??? Bude nam nosit tasky... A pak ho pritopime v termalu - neumi plavat... :-N 😃

Začni psát odpověď...

Odešli