• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
dáváš mu i zeleninku?
16. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vyšla v jednu a bylo nádherně,ale jak jsem šla po třetí hodině domů,tak už se kabonilo, ale pršet nezačalo.
16. dub 2010 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávám. Dneska ale neměl. A asi na to chudák čekal. Byla jsem s ním,ale u Erikových rodičů a vzala jsem sebou jen nutrilon a až jsem přišla z vycházky tak jsem na to zapomněla....

On zeleninku zbožňuje....
16. dub 2010 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
On zbaští všechno. Je po mě... :wink: :wink:
16. dub 2010 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ve 2 a ve 3 už jsme mokly :grinning:
16. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem mu děla špenát s bramborou a jen se usmíval....
16. dub 2010 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupované jídlíčka má,ale taky moc rád.
16. dub 2010 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá už taky krásně papá,sní tu malou skleničku celou,chtěla by i víc,ale musím jí dávat postupně,protože je háklivka a hlavně bojujem s kakáním :unamused: co malýmu dáváš?mě přijde,že jí furt dávám to stejný
16. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
špenát mám taky ,ale jen listovej mraženej a někde jsem vyčetla,že se nemá dávat moc často,ale už nevím proč :unamused:
16. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to střídám. Jednou má bramborem s mrkvičko, špenátem nebo brokolicí.,Potom jsem mu dala banán s jablkem (to bylo kupované) a nebo jen samotnou mrkvičku. Taky mě připadá,že to jí pořád dokolečka....
16. dub 2010 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky má ráda brokolici a květák,na ty se poprvé ani nešklebila :grinning:
16. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždycky jak mě vidí,že mu to nesu,tak se usmívá od ucha k uchu .... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak květák jsem mu ještě nedávala. Ale vyzkouším.

Od kdy můžou i maso?
16. dub 2010 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé ty už i ovoce?tak to my ne,od 7 měsíců přidáme maso a odpoledne pak začnu přidávat ovoce :wink:
16. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
On to dostal na Velikonoce. A bylo tam napsané,že se to může od 4měsíců,tak jsem mu to dala a jen se olizoval....
16. dub 2010 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojený maso od 7 měsíce,respektive měsíc po zelenince :wink: ovoce se má dát až potom,protože by nemuseli chtít papat zeleninu :wink: ale Eriček asi nebude mít problém :wink:
16. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček problém nemá. Mamka říkala,že je celej já .... :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mě ti výrobci serou,oni na všechno napíšou od 4 měsíců,ale např mám doma skleničku od hippu špenát s bramborou a ve složení je smetana a mlíko :sweat_smile: nechápu a tak je to s hromadou věcí, i ty kaše ,např jogurtová s jahodami od 6 měsíců - jahody alergen a jogurt se může až od 8 měsíce :confounded:
16. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím budu muset končit. Erik přijel ze sboru, tak bude chtět jít určitě na počítač. On pořád všude sleduje počásí. Mohl by se tím i živit .... :grinning:
16. dub 2010 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kaše jsou jediné na které se Eriček trošilinku šklebí....
16. dub 2010 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale máš s těmi výrobci pravdu. Jsou to hajdaláci ...
16. dub 2010 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já utíkám.
Dobrou .... :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kaše ještě nedávám,jelikož bych musela odstříkávat :unamused: tak Erik je amaterskej meteorolog jo? :grinning: tak jo měj se hezky,taky mažu.papa
16. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Dneska to počasí vypadá nádherně.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Eriček bude mít dneska premiéru. Jde poprvé spát k našim. Jsem zvědavá jak to dopadne.
Jdeme totiž na svícu. No myslím se stejně bavit moc nebudu a budu myslet pořád na Erička.
Naši se myslím i zapotí. Budou hlídat i Marečka....
17. dub 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: no počasí je super :wink: my jsme byli dopo v Brně pro dlažbu,malou hlídala ségra,taky měla premiéru :grinning: malá slupla špenát a za chvilku ji dokojím a mažeme ven,Jirka jel pomáhat kamošovi shazovat střechu,tak se musíme zabavit samy :unamused: Peti vašim držím pěsti :wink: Hezky si to užij :wink:
17. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Tak hlídání dopadlo dobře. Příští týden půjde sloužit zase,protože jdeme na svatbu.
18. dub 2010 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, hlasim, ze jsme zpet po tydnu dovolene na SK.

Se srazem souhlasim a uz se mooooc tesim!

Jdu relaxovat, jdu uplne k.o. Pekny vecer pa paaaa, potom vas doctu.
18. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau krasky..:slight_smile:

Ja jsem od 5 vzhuru, hec!!! :slight_smile:

Taky se na sraz tesim - snad bude krasne a teplo a snad jsem si nespletla datum...:grinning:
19. dub 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já vás dočetla už včera,ale než jsem stihla odepsat, tak jsem musela jet pryč :grinning:
takže srazík bude 19.5. dobrá, přepisuju datum v kalendáři, na piknik něco vezmu,ale já to vidím u mě tak asi na nějakou zeleninu a pečivo, chtěla jsem vzít třeba sýry a tak, ale pojedu víc jak dvě hodiny vlakem, tak nevím co by nám z toho potom bylo :grinning: tak možná hromadná bličkosračkomatóza :grinning:
jdu žehlit, sice se mi vůbec nechce, ale už zde mám obr koš, tak se do něho musím pustit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak do města vybrat prašule...
ještě se ozvu,
19. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak jsem byla dneska v diabetologické poradně a pěkně nahovno, jedou tady podle debilních tabulek, dieta mi dala podle klasických cukrovkářů, no uvidím jak mi budou vycházet výsledky a dietu si pak upravím podle sebe, protože tahle dieta je fakt opruz a jako hlady se fakt trápit nenechám, jinak personál super, ale abych si v těhotenství počítala ještě kalorie to fakt ne, škoda že ta super doktorka přes těhotenskou cukrovku je v Praze
:frowning2:
19. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek