• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
fv Ů-HIKÉÁÍIOJM VC ZZ FG Pp ´Ú
22. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já včera na poradně taky dobrý, prcek kopal ja divej, takže čekám, že se mi za chvilku začnou dělat boule na břiše, už to není takový to vibrovaní, ale kopání, naštěstí zatím ne moc silný :slight_smile:
No jo Marti, vidíš to a já se zase včera dívala, že to naše dítko je tam stočený jak paragraf, takže to asi bude důvod, proč já žádný břicho nemám :grinning: včera mi pár lidí řeklo, že kdyby nevěděli že jsem těhotná, že je to asi ani nenapadne, max že jsem lehce přibrala v pase,ale jinak nic, no dobrý, no....snad to pupendo brzo vyskočí.
Ať nevypadám divně, že nosím těhotenské rifle a nejsem těhotná :grinning: :grinning:

Zdeni,já jsem byla na kontrole kvůli tomu špinění z minulého týdne, tak tam je všechno v pořádku, čípek krásně drží, takže super.A příště už jdu na KO za 3 týdny a ne za měsíc, což je štěstí, protože teď nebudu chodit ve čtvrtek ale ve středu a za 4 týdny by středa byla 19.5. :grinning: :grinning: takže bych nemohla dojet za váma...ale jdu o týden dřív, takže super.

Tady u nás to teď vypadá, že bude pěkně, svítí sluníčko, tak uvidím, chystám se do obchodu, tak snad nezmrznu a taky si musím dát vyprat nové těhu kalhoty, ať mám co nosit, ty jedny jediný co mám jsou pěkně špinavý :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hele to tipuju na Juli :grinning: :grinning: nebo si Inka přihnula ve sklepě :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už začínám chodit na kontroly co 2-3 týdny, už se to blíží cca 12 týdnů do porodu :grinning: , příště budou zase jakési odběry, prý snad poslední, akorát jak musím jít na lačno tak mi to zase rozhodí můj stravovací plán :angry:

Jani to víš náš malej skromnej není :grinning: , proč by se mačkal když nemusí :grinning: , hold celý tatínek :grinning:
22. dub 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to byla Juli :grinning: začíná být strašnej nervák,jsem jí dala pryč od pc a řvala jak magor,to stejný,když jí spadne hračka :angry: se těším co bude dál :confounded: ted jsem ji za řevu horko těžko uspala,tak mažu pověsit prádlo a aspon uklidit horní koupelnu.
22. dub 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to chlap přece se nebude mačkat :grinning:
22. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani prosím tě existuje něco na alergii pro kojící?jinak asi zdechnu,noc už mám rudej a hlavně mě fakt strašně svědí oči,jsu jak angorák,protože nevydržím si je nešudlit :angry: děkuju :wink:
22. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo tak jsem se přepočítala, mluvila jsem z účetní a dovolenou si teď nemůžu vyčerpat celou :frowning2: , do nástupu na mateřskou můžu akorát 6 dní :angry: , takže budu v práci do konce května asi, ale na sraz pojedu v pohodě, řeknu že mám celý den chození po doktorech :grinning:
22. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Iny, asi tě moc nepotěším, teoreticky by jsi si mohla koupit Evercil nebo Visine classic, ale u obou je i tak napsané, že u kojících je lepší porada s lékařem, záleží kolikrát ještě kojíš, pokud nekojíš 5x za den, tak bych si je kapala a v tu dobu kdy nekojíš a nebo těsně před tím než kojit budeš, nebo naopak po něm, nějakou dobu to trvá, než by to přešlo do mléka, ale co si pamatuju, tak si osobně myslím, že ani jedna z těch látek se vyloženě do mléka nevstřebává, takže je to asi jenom pojistka od výrobce. Z tabletek nemůžeš nic :frowning2: protože tam se právě do mléka vstřebává všechno. Jediný který by jsi mohla jsou homeopatika...např.Rhinallergy to jsou tabletky a já se pokusím najít svoje zápisky ze seminářů a mrknu co by se dalo z jednodruhových homeo. Nebo pokud máš v okolí lékárnu, kde se na homeopatika specializují, tak si zajdi tam.
Dělali se i kapky homeopatické, jenže si za živé prase nemůžu vzpomenout jak se jmenovali a mám divný pocit, že už se asi nedělají, ale to nevím jistě...jenom si vzpomenout na ten název...určo to bylo od O snad Ocu něco...fakt nevím...
22. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi nastoupím na mateřskou 7 týdnů před porodem, takže od 1.6. a předtím vyberu těch 6 dní dovolené, takže naposled půjdu do práce 21.5. a je předemnou 21 pracovních dní
22. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem si taky myslela, že si všechnu dovolenou vyberu před nástupem na MD, ale bohužel, neschopenka se nepočítá do odpracovaných dní, což mi nedošlo, takže já si teď před MD vyberu 4 dny loňské dovči a zbytek až při nástupu na rodičák, což teda fakt nevím jak se dělá...no snad mi účetní všechno řekne...
22. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a proč nejdeš už těch osm týdnů před termínem?
22. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zbytek dovolené proplatí :slight_smile:

No nebo půjdu těch 8 týdnů před :grinning: , uvidím podle toho jak budu stíhat v práci do doděláním věcí
22. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani děkuju moc, já kojím pořád,takže zkusím ty homeopatika,protože už mě bolí a slzí oči i venku :confounded: musím někde najít sluneční brýle :sweat_smile: Marti jsem četla od konce,tak jsem se lekla,že na sraz nemůžeš,ale už jsem to dočetla :wink: a k té dovolené, já jsem byla taky na neschopence a proplatili mi ji až ted po skončení mateřské :wink: ted je to tak,že čerpáš zároven rodičák i tu dovolenou :wink: mažeme koupat.papa
22. dub 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny, stavacka dnes 5:15, zuby, sbalit svacinu a hura pro decka.. na pul sedmou na vlak do Brna (jelo se pres Zajeci, mavala jsem jak diva!!! :grinning:), pak hledani zastavky, ze ktere jede bus na letiste do Turan (obehli jsme pulku Brna!!) a na letisti BOZI!!! Decka si vyplavaly den na letisti v Turanech s policii a mistnimi hasici... :slight_smile: Predvedli nam pejska, co hleda vybusniny, pyrotechnicky oblek, hasicske auto za 200.000.000,- a vrtulnik za 300.000.000,-. Byli jsme i v postovnim letadle a decka speakovali s pilotem anglicne (je to Londynan) a pak jsme si mohli pohladit ziveho GEPARDA!!!! :astonished:
No musim rict, ze jsme k nemu meli vsichni respekt, ale pohladil si ho kazdy a je to fakt krasne zvire... :dizzy_face:

Prisla jsem domu ted, dlala si sprchu a jdu na Ordinaci... Postavila jsem namocene fazole, cizrnu a hrach a jeste musim naplnit dort... Zitra ho nesu kolegyni..:slight_smile: Toz tolik o mem dnu...:slight_smile:

Hezky vecer..:slight_smile:
22. dub 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Já jsem dneska vstávala v 5:30. Eriček měl nějakou špatnou noc. Mám pocit,že jsem nespala vůbec. Snad to bude dneska lepší. Jinak pořád chodím na převazy. Dneska už to vypadalo oproti pondělku klidnější. Začíná se to hojt. Tak snad už to bude lepší. Jinak jsem dneska byla na pokec na úřadě. Eriček se na všechny smál a vykládál. Dokonce jim ukázala jak se umí otočit na bříško. Jen ta ručička mu tam pořád zavazá.

Jinak zítra by jsme měli nést svatební dar,ale nevím vůbec jestli to stihneme. Možná ho zavezu zítra odpoledne s Eričkem.....
22. dub 2010 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jsem zjistila,že jsem ho ani ještě nezabalila. No snad to tou levou rukou nějak zvládnu.

Holky kdyby jste šly na svabu, praly by jste tam na celej den mimčo?
22. dub 2010 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni super den :slight_smile: mávala jsi správně, barák jde z vlaku vidět :wink: Peti super,že se to lepší :wink: chceš brát Erička sebou?já by\ch Juli vzala,ale asi na celej den ne,přeci jen tam bude furt rachot :wink:
22. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu ručičku Eriček vypiluje,malá si na ni lehala ještě minulý týden a za pár dnů to natrénovala :wink: ale co dělá v postýlce,furt je jinak než má byt.hlavu a nohy naražený na šprušlách a během noci ji furt musím spravovat,protože jak ji to začne tlačit tak mečí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas mě bolí hlava,ale dobře mě tak,skoro nic jsem dnes nevypila :confounded:
22. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já jsem si právě říkala, že by nám ho tam mamka přivezla ve dvě a po páté hodině si pro něj zase přijela. Taky ho tam nechci tahat na celej den....
22. dub 2010 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky moc nepiju. V práci jsem vypila i tři litry a teďka jsem ráda, když vypiju jeden.
22. dub 2010 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to bude malej i chrnět v kočárku :wink: všichni se budou rozplývat a on bude spokojenej :grinning: no já jsem dnes vypila jen dva čaje a jedno fruko :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mamka říkala,že by ho šla v jednu vozit, tak to by možná ani nespal.Uvidíme jak bude naladěn. Snad tu bude fajn. Hlavně v tu noc,aby byl hodnej. Ale když to už jednou zvládl,tak snad to bude v pohodě.Ségra bude taky doma,tak kdyby plakal utišího prsem. V poslední době od ní rád pije. Je to zajímavé.....
22. dub 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A začíná ji mít moc rád. Asi tím,že ho přikládá k prsu. Vždycky se na ni krásně usmívá, když mu dává prso. A to když jsem měla tu trochu,tak nechtěl....
22. dub 2010 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budou tam ještě dvě miminka na té svatbě. Jedno o pět dní starší než Eriček a jedno se narodilo teď v únoru,ale vůbec nevím jestli tam budou na celej den. Ale já to vyřeším asi tak jak jsem psala.
22. dub 2010 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo ségra ho kojí? :fearful: to si nedokážu představit,asi by mě to vadilo :sweat_smile: :wink: a co vlastně vlezeš se do těch šatů,kvůli kterým jsi hubla?
22. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
však zavolat mamce můžeš kdykoliv,aby vám ho přivezla :wink:
22. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to nevadí. Moc často to neni. Tak jednou týdně a někdy ani to ne.

Do šatů vlezu. Už mám dole dohromady 19kg. Do původní váhy musím dát dolů ještě dvě kila,ale když to budou tři tak mi to vadit nebude.
22. dub 2010 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teďka co nevičím se váha naštěstí drží pořád stejně a nepřibírám. To jsem ráda.
22. dub 2010 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek