• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
to jsi šikulka :slight_smile: já jsem na své váze,ale kdybych měla o 5 mín tak by to snad bylo tak jak předtím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno se to břicho dá,ale večer jsu jak těhotná :unamused: se děsím co bude až přestanu kojit,to určo budu přibírat :unamused: a ted už začínám jíst víc věcí,tak to taky bude pro tělo záhul ochutnat víc jak po půl roce tolik dobrých věcí :grinning:
22. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla to docela dřina to dát dolů. Prvních deset naštěstí zůstalo v porodnici a těch devět jsem vydřela cvičením. V jídle se mi už teďka vůbec nedaří omezovat.
Já mám taky to břicho strašné. Ale ségra a sestřenka jsou na tom stejně.
22. dub 2010 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jedna kamoška má furt břicho a to fakt hodně a druhá je zdechlina,která nechce nosit uplý trička,že má břicho,ale kdybych měla takový břicho před těhu tak juchám :grinning: no nic Peti já to balím,asi půjdu zalehnout za malou,Jirka zas bude prskat :grinning: dobrou noc. :slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si půjdu za chviličku lehnout.

Dobrou... :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, no je fakt že Eriček je už větší miminko,ale na mojí svatbě byla s náma celý den měsíční Justinka a vydržela nejdýl, chrněla buď venku v kočárku, ženský se hádaly kdo bude vozit a pak spala i se svým bratrem na sále, kde mi pařili a oba chrněli jako by se nechumelilo, takže asi záleží na zvyku, ale u sestřenky byl na svatbě půl roční chlapeček a toho to prostě nebavilo, už nechtěl ležet v kočárku, moc prostoru na plazení taky neměl, takže tam vydržel chvilku.

Já jsem se včera opět pustila do výběru kočárků a nevím...začínám z toho být dost rozladěná a naštvaná.Chjo, když něco vyberu, tak je na něm něco, co je špatně, já teda vím, že dokonalý kočár neexistuje,takže jsem se rozhodla, že asi nějaký vyrobím :grinning: :grinning: nebo už i přemýšlím o tom, že si koupím zvlášť hluboký a pak zvlášť sporťák, jenže to bude zase víc peněz...ach jo...no nic, zatím na plné čáře vyhrává ta bedýnka od rajčat :confounded:
23. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no právě. Já si myslím,že by ho to tam vůbec nebavilo. A ani my by jsme si tu svatbu moc neužili. A naši jsou rádi,že bude u nich.

Jo a fotily jsme opět společně ty naše kluky. Tak může mrknout jak rosteme....
23. dub 2010 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jaký máš se Ti líbí kočárek?
23. dub 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

já dneska makám jak o život, ráda bych šla na mateřskou 8 týdnů před porodem + dovolená :grinning:

Jani no výběr kočárku ti nezávidím, já jsem ráda že už to mám za sebou :dizzy_face:

Jo a minulý víkend jsme byli u tchána a byla tam i švagrová s malou a malá normálně spala venku a o pár metrů jezdil tchán se sekačkou a o kousek dál řezal Josef dřevo motorovou pilou :grinning:, no taky budeme muset mladýho takhle naučit :grinning:
23. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, sakra, ti kluci jsou čím dál větší :grinning: čím je krmíte?? Neříkej že mlíkem :grinning:

No já jsem původně měla vybraný kočárek Jané z loňské kolekce, jenže Martinovi se moc nelíbí pořizovací cena, máme objednané nové postele a matrace a to bude dvakrát tolik, než za kočár, takže radost. Ale do toho nám tchýně řekla, že tchán dá na kočárek půlku, takže peníze až tak neřeším. Teď jsem začala řešit autosedačky, přeci jenom maxi cosi vycházejí v testech nejlépe, takže hledám kočárek,na který jde jejich sedačka nacvaknout. Původně jsem si myslela, že bych koupila kočárek od nich a udělala radost Ince, protože se mi strašně líbí tento vzor...http://www.baby-line.cz/10-kombinovane.html?idProduktu=1401&varianta=1 :grinning: jenže, v diskuzích se holky shodují na to, že kočárek je strašně těžký, takže se hůř skládá do auta, nebo se s ním blbě cestuje v buse, ale jinak do terénu super, ale nejsou moc spokojené se sporťákem. Tak jsem hledala dál a zatím jsem vybrala Mutsy jsou to tyhle...http://mutsy.libfin.cz/ dělá je vlastně stejná firma jako Maxi cosi, co jsem tak pochopila, tak uvidíme, neviděla jsem ho naživo, v diskuzích jsou holky moc spokojené, samo že jsou nějaké maličkosti, ale u kterého kočárku ne...ale cenově jsem skoro tam kde u Jané.V pondělí jedeme do Brna, takže zajedeme do Kampusu, tam je mají, pak chci ještě na Tomkovo náměstí do Husovic, tam je taky velký obchod s kočárky a ještě do Růžového pantera, projdeme to a pak si doma napíšeme pro a proti a uvidím co mi z toho vyleze....
a tojsem si myslela, že výběr kočárku mám z krku...prd leda :confounded: :rolling_eyes:
23. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani rostou jako z vody. Eriček s Matějem jsou na nutrilonu a Mareček je pořád kojený.

Jani já mám kočárek z růžového pantera. Mají tam spoustu kočárku.
Ten co jsi vybrala vypadá pěkně jen se mi na tom obrázku zdá,že je nějak málo hluboký. Ale možná to jen klame.
Jani víš vůbec co čekáte?
23. dub 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsu tady... HURAAAA Katy is BACK!
Konecne na vas budu mit vic casu, rozhodla jsem se travit tady jako prvni svuj volny cas zase :o)
23. dub 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc ho nemam a uklizet se porad neda :grinning:

Mata mi uz od 13h spi a spi a spi... Zacal konecne spavat kolem 2h po obede, coz jsu rada. Sice mu trva asi hodinu nez usne, protoze si porad stoupa v postylce, nebo spis kleka a dela hopa hopa a pak krici, protoze se mu to uz nelibi a chce si pohodlne lehnout a nevi jak :grinning:

Jinak mame tryskomys!
Sedi, lozi s vetrem o zavod, ke vsemu si kleka a dnes si zacal stoupat... je to maly divoch a ja se s nim vubec nezastavim.
23. dub 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to to leti!!!!!!!!!! Za chvilku uz budeme cekat, kdy nas posles sms, ze je prdola na svete! :sweat_smile:

Janiii, co nejaka fotecka, nebyla by?
23. dub 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny dosly ti ty katalogy? Nejak jsem se potom zapomela zeptat.
23. dub 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani obhlídni si i cortinu co máme my, sice na ni nejde ta autosedačka, ale jinak je cenové dostupný, celkem lehký, hlavně má fakt obrovskou korbu i sporťák, polohovací záda v hluboké korbě a je dost chválený, jenom nám ho doporučili dva známí co ho mají už delší dobu :slight_smile: , cortinu mají většinou ve všech obchodech s kočárkama. Jo a ještě celkem dobrý výběr kočárku mají v olympii - je tam hračkářství Pompo a Punthanela (kočárky mají v obou v prvním patře)
23. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...Katu vítej zpět :grinning: :grinning:
já byla lenošit na kosmetice, akorát prckovi se to nelíbilo, protože jsem ležela převážně na zádech, takže jsem pěkně okopaná :grinning:
ale dobrý, hlavně že maminka je zrelaxovaná :dizzy_face:
Marti, a od Cortiny na ten kočárek autosedačka jde?? Nebo na ten kočárek nejde vůbec? Já jsem si právě říkala, kde jste v Olympii ten kočár kupovali, že jsem tam nikdy obchod s kočárkama neviděla. Tak to se tam mrkneme. Mě se ten tvůj taky docela líbil, tak ho ještě omrknu. A má nafukovací kola?? Vlastně vy jste je dokupovali, že?

Peti víme kulový, ale v pondělí jedeme na velký utz, tak snad se to konečně dozvíme.
23. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu fotečky mám v mobilu a ještě jsem se nedostala k tomu, abych je sem dala :grinning: to jsem celá já, už mi nadává i kámoška z druhé diskuze, že by chtěla nějaký fotoblog, tak budu muset :grinning:
ale on je problém, že na mě těhu není vidět, prostě vypadám pořád stejně, akorát nahá mám pocit, že tam nějaký to pupendo je, ale jinak v oblečení, když mám trochu volnější triko, to nepoznáš...zvlášť když to nevíš, že těhotná jsem :grinning:
23. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :grinning: jdu vás dočíst :wink:
23. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to bys mě fakt udělala radost,kdyby sis koupila maxi cosi :grinning: i když naživo jsem ho neviděla a ni netuším jak je velká hluboká korba :wink: to radši nikde nepíšou :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a k té cortině, včera jsem potkala tu zaječanku co ho má a už chvilku jezdila ve sportáku a včera byl malej zase v hluboké a říkala,že se jí ten sporták nelíbí,ale tím pádem je fakt super to polohování hluboké,protože malej skoro seděl a byl spokojenej :wink: v příštím kočáru to musím mít :wink:
23. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti kluci jsou správní :slight_smile: na té druhé fotce dává Mareček jasně najevo,kdo je z nich nejstarší :grinning:
23. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu to je fajn,že jsi zpět :slight_smile: jo a katalogy přišlyjsem ti zapoměla poděkovat :sweat_smile: tak děkuju :slight_smile: jsem čučela na fb,že Maty už lozí :fearful: a Jirkovi jsem ukazovala to video jak Maty řádí v postýlce,tak jsme se shodli,že my máme doma ještě mimino :grinning: i když už je s Juli prdel,dnes u kojení dělala takový kraviny,že jsem dostala záchvat smíchu a ona se hned mohla smíchy taky potrhat :grinning:
23. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bééé tady nikdo neni :confounded:
23. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a závidím,že vám prcci doma tak spí,mě Juli hodí dopo svých 35 minut a pak jdeme ven a to se taky vzbudí taky po 35 minutách,pak čůhá a pak to zmákne ještě jednou ,hlavně musím jezdit :grinning:
23. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a včera jsem jí dala poprvé kaši mléčnou :sweat_smile: ,ale snědla tak třetinu a zbytek jsem dojela já :grinning: a dnes jsem se hecla a ručně odstříkala 80ml a udělala ji nemléčnou a tu sbodla jak malinu,takže mám každej den o zábavu postaraný,jsem si u toho připadla jak koza :grinning:
23. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přeju krásnej víkend a že má být krásnej :slight_smile: papa
23. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny :grinning: s tim odstrikavanim, resp. s tou kozou jsi me pobavila.
Ja bych taky rada mela doma miminko, klidne, lezici jen mrcici... mame maleho divocha! Je hodny, skvely co se jidla, spanku a vseho kolem tyka.. ale nezastavim se, porad ho mam na ocich, z nekama vyprostuju, chranim a tak. Ale aspon to nejhorsi obdobi urazu budeme mit brzy za sebou.
Parkrat se bouchnl do neceho a ted uz si dava pozor, neni tak zbrkly a hlavne se naucil padat :grinning: Ale den ode dne je mene a mene padu, uci se neskutecne rychle.
23. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tak to se moooc tesim na fotecky, snad brzy udelas nejaky fotoblog :slight_smile:
23. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu zrelaxovat do vany, mejte se vsechny krasne a pekny vikendik.
Pa paaaa
23. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky!
Tak mám konečně chvilku klidu a pomalounku dočítám..... Ve sklěpe máme zájezd tak jsou všichni tam a Toník konečně usnul. Dnes to usínání zvládl sám a proběhlo to poprvé bez pláče. Ale jako bych to neřekla, jo! Protože já když jej pochválím, tak se mi to vrátí jak bumerang...

Peti, jsi fakt dobrá, žes ty kila zmákla cvičením. Já mám furt 5kg navrch a cvičit se nějak nemůžu donutit. Za celý den jsem pěkně utahaná. A v noci mladej vstává každé dvě až tři hodky, se moc nevyspím. Vůbec nevím co to má za manýr, když donedávna vstával jen jednou kolem 4... Snad se to brzy upraví.

Jani, ten mutsy je krásný, ale dobře děláš, je dobré si ty kočárky ošahat a zkusit. Jen dopručuji při výběru se soustředit na hlubokou korbu, aby byla dost velká. Přeci jen miminko budete mít na podzim, tak aby jste v tom hlubokém vydrželi celou zimu i s fusakem :slight_smile:

Mě se mooooc líbil tento http://www.kocarky-teutonia.cz/products/kocarek-teutonia-elegance-sportovni/ ale cena tehdy byla fakt velká, tak jsme nakonec pořídili od kamošky tento Implast Volter jen pro ukázku užiju cizí inzerát http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/kocarky/inzerat/1802318-kocarek-implast-volter-nabidka/ a jsem s ním spokojená. Mladý je furt v hluboké korbičce a ještě tam má habakuk místa :slight_smile: donedávna jsem tam měla fusak a přes zimu tam měl dokonce dva hihi aby nám kluk neumrzl :dizzy_face:

Přeji všem krásný sluníčkový pohodový víkend
23. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jdeme na tu svatbu. Počasí vypadá,že bude nádherné. Takže super.
Zítra se určitě ozvu...
24. dub 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek