• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Sluníčko dneska pěkně pere, že jo! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byl tedy nádherný víkend, ale taky pěkně náročný. Jsem uplně vyfluslá. Svatba se vydařila, Eriček pěkně spinkal u babičky..... Takže super ... :dizzy_face:
25. dub 2010 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Jani autosedačka u cortiny samozdřejmě na podvozek přicvaknout jde, to byla moje podmínka, i ta autosedačka je dost velká. Sporťák mám jedinou chybičku a to že nejde samostatně polohovat záda a podnožku pod nohy, ovládá se to současně, takže sporťák není ideální pro děti co ještě nesedí, protože sjíždí, ale zase tohle řeší ta velká hluboká korba s polohovacíma zádama :wink:

Jinak sobotní měření cukru v krvi dopadlo dle mého super, pokaždé jsem byla docela dost hluboko pod limitem, tak jsem zvědavá co mi na to zítra řeknou na diabetologii
26. dub 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus bus, letim do prace, tak jenom zdravim..:slight_smile:

Marti, at ti to dobre dopadne... :wink:
26. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: venku krásně(teda momentálně ne) a tady nikdo :wink: já taky nestíhám,doma bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mám syndrom matek jezdících s kočárkem,opalený prsty a zbytek bílej :grinning: a našla jsem si dnes první šecdivej vlas :astonished: asi stárnu či co :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak celej den po trochách ručně odstříkávám a jsem zralá se na to vysrat :angry: radši ji nakojím ,celej den místo toho abych něco dělala nebo mrkla sem dlachnám kozy :grinning: jinak malou už nemůžu nechat nikde ani minutu samotnou,hned je jinde,v postýlce je to masakr,včera jsem ji musela 3x vyproštovat nohu z prušlí a bude hůř :sweat_smile: navíc jsem odpo zmokla a hned jak jsem přišla dom,tak mě začalo bolet v krku :confounded: no nic Juli ječí jak pardál :unamused: papa
26. dub 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti držím pěsti na zítřek :wink: Peti je super,že se svatba vydařila a hlavně počasí bylo super :wink:
26. dub 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak jsem neměla dneska vůbec čas se jít. Jsem nějaká pořád vyfluslá po té svatbě.Člověk neni zvyklej tak pařit.

Iny já taky doma nějak nestíhám. Neuklízelo se u nás už čtrnáct dní. Dodržuji radu lékaře a nic nedělám .... :grinning: :grinning:

Jinak jsem na té svatbě kilo přibrala.... :angry: :angry:
Už abych začala zase cvičit.
26. dub 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :grinning:
tak my měli včera s Martinem super den, kolem jedenácté jsme jeli do Brna a vezli jsme i tchána, jel si vyzvednout tatru, tak jsme se krapet projeli a pak jsme jeli rovnou na kočárky, no čekala jsem, že to bude horší, ale Martinovi se hned v prvním obchodě zalíbil hrozně jeden kočárek a prostě jiný se mu nelíbí :grinning: :grinning: naštěstí ten jeho favorit, je Cortina, co má Marťa :grinning: dokonce se mu hrozně líbil v té červeno-černé variantě, sice každý kočárek komentoval, že jsou nějaký rozhrkaný, ale prý to poladí.Když jsem mu řekla, že k tomu co si vybral, je potřeba si koupit nafukovací kola, tak mi řekl, že doma nějaký budou na dvoukoláku, tak to prý vyměníme :grinning: :grinning: Pak jsem mu ještě ukazovala Janéčko co jsem si vybrala já, tak prý není špatné, ale prostě Cortinu měli v Olympii, za tuším 13 tisíc, takže zatím vyhrává, jenže tchýně nám zakázala kočárek kupovat dopředu ( takže když ho teď koupíme, tak nevím kam ho dáme :confounded: ) tak to ještě doma probereme, jestli jo nebo ne a pak ho zajedeme koupit, akorát že už stejně nevím jestli ten levnější měli v Pompu nebo Puntanele,ale je to kousek od sebe.
pak jsme jeli ještě do města, Janička si inteligentně vzala boty na podpatku, protože normálně chodím v teniskách nebo balerinkách, ale si se mi zmenšila noha, či co, takže mi boty po dvou hodinách, začaly padat :confused: tak mám pěkně odřené prstíčky, super.

A na třetí nástup do Prenatalu, tak naštěstí jsme tam nečekali moc dlouho, objednaná jsem byla na tři a do ordinace jsme vkráčeli asi deset minut před půl čtvrtou, takže dobrý, akorát že všechny těhule, měli větší pupek než já :angry: :angry:
tak miminko je v pořádku, má všechno co mít má, prý má krásnou hlavičku, tak Martin říkal, že to má po něm :grinning: :grinning:
Tak nám všechno povykládala a pak odložila sondu, že hotovo a my zjistili, že se nezeptali jaké má miminko pohlaví :grinning: :grinning: sice nevím, kde to doktorka viděla,ale když jem se zeptala, jestli nám to ještě může říct, tak se smála a říká, no to byl jasnej kluk :grinning: :grinning:
Takže Zdeni,na dort si můžeš za nás napsat jenom Martínka :slight_smile:

Holt se o tu Juli budou rvát :grinning:
27. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak blahopreju k chlapeckovi... :dizzy_face:

Jejda, tak snad to zachranim aspon malounko ja...:wink:
27. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky moc...no Martin včera říkal,že holt Klárka se Simonkou budou na řadě potom :grinning: Martinovi se totiž několikrát zdálo, že budeme mít holčičky dvojčátka :grinning: tak uvidíme za pár let :grinning:

Marti a teď mám dotazy na kočárek :grinning: když už jsi nám poradila s výběrem, tak teď tě budu bombardovat otázkama :grinning: máš radost co? Plínky, kočárek... :grinning: :grinning:
jde mi o auto. Co máte za auto vy? My máme totiž obě auta s klasickým kufrem, nemají páté dveře a není to combi, tak doufám, že tam kočárek dám, dovnitř jo, ale těma dveřma jestli ho nacpu.
A pak ještě, ty máš loňskou kolekci? Tam se k autosedačce nedá koupit ta základna iso-fix, nebo jo, já teď našla tyhle stránky http://www.babydirekt.eu/cortina-x3-tris-evolution-10 a jestli to chápu dobře, tak na letošní kolekci se koupit dá, akorát si teda nepamatuju, že by v některém tom obchodě měli uvedeno jaký rok to je.
27. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky moc blahopřeji ke chlapečkovi...... :dizzy_face:
27. dub 2010 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak diabetologie dopadla super, všechny výsledky ok, je to opravdu jenom těhotenská cukrovka a po porodu by měla zmizet :dizzy_face: , byla jsem pochválena za výsledky a dokonce mi zvýšili denní dávku sacharidů :slight_smile:

Jani gratuluju k pinďourovi :grinning: :dizzy_face:

A ke kočárku, my máme kombika, na těch stránkách co jsi sem dávala je rozměr složeného kočárku, takže si to zkus nějak poměřit, ale cortina je docela dost skladná a tenhle kočárek na tom odkazu je letošní kolekce, my máme loňskou kolekci a v obchodě si myslím že budou mít taky loňskou kolekci podle té ceny, my jsme za něho dali taky kolem 13tisíc a myslím že k loňské kolekci nejde ta základna iso-fix
27. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, do kufru das aspon podvozek a korbu klidne na sedadlo, kdyz se do kufru nevleze, ne? Kamoska ma Fabii a dela to tak.. Malinkou ma vepredu proti smeru jizdy ve vajicku, vetsi holcicku za mistem spolujezdce v sedcce a vedle ni korbu.. Je pravda, ze uz nic jineho (krom maleho nakupu) neodveze... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, fajn, ze poradna dopadla dobre...:slight_smile:
27. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani OBROVSKAAAA gratulace k pindikovi!!!
Tak a dalsi kluk, chudinka Julinka :sunglasses: Ted jeste dobry, ale na nejakem srazu o nejaky cas pozdeji asi nebude rada :sweat_smile: Ale to uz ji snad zachrani holcicka od Zdenci, no ni? :wink:

Marti a tobe gratuluji uspesne poradne. By me asi kleplo, kybych mela ja tehu cukrovku!
27. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad Martin zadelal spravne..:slight_smile: I kdyz - ono to zavani rouhanim... :confused: Takze oprava - snad Marta zadelal...:slight_smile: :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tebe jsem se chtela zeptat, jestli u toho vaseho kocarku jdou polohovat zada na sportaku do uplneho lehu... :confused:
27. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo, nikde ... :confused:

Jsem neměla dneska vůbec čas na vás mrknout. Pořád někde lítám. Doma vůbec nestíhám. Máme šílený bordel. Co mám opařenou tu ruku tak nic nedělám. Jen ty základní věci.
27. dub 2010 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Jani taky gratuluju k pindíkovi :grinning: a to jsem byla do toho tvýho prvního utz přesvědčená o holčičce :wink: Zdeni musíš zachránit Juli před roztrháním ty :grinning: jo záda ve sportáku mi nejdou do uplnýho lehu,to má asi docela málo sportáků :unamused: proto taky chci Juli nechat co nejdýl v hluboké,i když dnes jsem ji poprvé vytáhla s kočáru a tahla ji na ruce,pak jsem ji dala prcku na madlo a chvilku jsme jely tak :grinning: jinak dostala rýmu a mě furt bolí v krku :angry: holky mažete prcky nějakým opalovacím krémem?Já mám pro ni vichy 50 faktor,nechtěla jsem ji mazat,ale dnes ji hlídala dopo mamka a pak měla červený tvářičky :frowning2: a to byla ve stínu.musím koupit slunečník,chodím s plinkou přes kočár,ale Juli chce vidět ven :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já nemám opařenou ruku a bordel mám děsnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, pro deti se doporucuji tyhle kremy - Daylong, Lavera, LOccitane, Bioderma 50faktor minerální, La Roche Posay. Kukni na to.. Doporucuji to zenske z jine diskuze..:slight_smile:
27. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už mám ruku bez obvazu a musím hodně mazat a za čtrnáct dní se přijít ukázat. Je to docela lepší než minulej týden,tak snad se to zahojí. Jen uvažuji,jestli to může na sluníčko?
28. dub 2010 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já mažu Eucerin 50+. Ale zatím jen obličej. Chci se spíš zeptat co jim teďka oblékáte. Eriček je strašně uvařenej a to má jen tričko a rifličky a nebo lehkou riflovou budnu.
28. dub 2010 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, na slunicko rozhodne ne... Pul roku se udava u spalenin... A doporucuju kalciovou mast - hoji... A bambucke maslo... :wink: Jako na promazani te ruky..
28. dub 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdení díky koupím. Ještě mi předepsal nějaký dexamethanzon,tak pro to musím do lékárny.

Jé půl roku. To je tedy něco. To si budu muset v létě trochu ovázat,aby mi na to nesvítilo sluníčko.
28. dub 2010 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, Janca ti urcite poradi lip, ale spalil se nam kluk a na popaleninovem centru nam rekli, ze by se pul roku nemel poradne dostat na slunko, protoze ta kuze je tenka, bleda, bolava a rychle se spali.. pak to boli jako krava... a spatne to regeneruje...:frowning2:
28. dub 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni myslím,že máš pravdu. Ta kůže je uplně jako papír.

Dneska si to omotám jak půjdu vozit.

Tak mi řekl,že nesmím tři dny se máčet,ani umývat nádobí. Takže nebudu ani vařit.
28. dub 2010 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru první plato nové antikoncepce a zase jsem dostal po dvaceti tabletkách měsíčky. Já se na to snad vyprdnu a nebudu brát nic .... :angry:
28. dub 2010 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmenuje se to Lindynette 20. Neměla jste s ní nějaká zkušenost?
28. dub 2010 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za gratulace.
No velikost kočárku jsme včera řešili a taky jsme si nakonec řekli, že podvozek do kufru asi narvu, sice se s ním budu muset krapet poprat, abych ho tam nasoukala, ale korbu hodím do auta a nebo mi Martin řekl, že si mám pak složit zadní sedadlo, stejně tam nebudu nikoho vozit a korbu i nákup do kufru potom nacpu. Tak asi jo. Já právě řeším ten Isofix, přeci jenom se mi to zdá bezpečnější, tak to ještě probereme, jenže tím pádem koupíme kočárek tak za 16 tisíc, plus kolečka jsou skoro dva tisíce a isofix...haha :grinning: no nevím, no...uvidíme, promyslíme.

Na děti od půl roku se dokonce doporučuje opalovací krém Microsun, je přímo pro prcky od toho půl roku, teď to asi spletu, bo v práci jsem dlouho nebyla, ale on obsahuje chemický filtr, který udělá na kůži vrstvu a ta UVA a UVB odpuzuje, jako by se od kůže odráží, pak jsou krémy s fyzikálním filtrem a ty něco pohltí, ale kůži chrání, taky dost. Určitě si osobně myslím, že nejlepší opalováky, jsou Daylongy.A Peti, ty si pak tu ruku nějakou 50+ maž taky a určo když bude moc pařit slunko a budeš něco dělat, tak si to ovaž, jinak se ti to bude blbě hojit a fakt to potom bolí.A doma mazat čímkoliv mastným, ideálka, kalciovka, trochu nevýhoda, blbě se maže, je dost hutná, ale i infadolan by šel a ten je na roztírání lepší a to bambucké máslo, si kup jenom samotné, nebo ho dělají s rakytníkem, taky super, ten mám doma...jo a ještě je dobrá mastička s měsíčkem a peruánským balzámem, ale kup si takovou, kde je základ vepřové sádlo,bude se ti líp nanášet, než s glycerolem...ve složení bude napsané Adeps Suillus, akorát počítej s tím, že bude mít kratší dobu použitelnosti, protože sádlo žlukne...a dobré mastičky dělá Dr.Popov, tak mrkni v lékárně.
Ale prcky určitě mažte, i když nejsou na sluníčku, ale do kočárku jim svítit může, takže je lepší je namazat.
28. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek