• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti to neni ani možné. Jak to rychle uteklo.
3. kvě 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no jo uteklo to :grinning:

Já se teď momentálně nejvíc těším na to až se vrátím z porodnice a budu moct relativně jíst co budu chtít a kdy budu chtít :grinning:
3. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, aby te Kubicek nezklamal (s tim jidlem)...:grinning:
3. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni určitě to bude lepší výběr než teď, už mi zelenina leze krkem, ale bez ní bych umřela hlady. zrovna teď hypnotizuju hodiny protože mám brutální hlad :frowning2: , už mě ta cukrovka fakt sere :angry:
3. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Zdeni však ono to výjde :slight_smile: Ali malej je jak švihák lázenský :slight_smile: já myslím,že bude chodit na stejnej čas,jestli vám tam jedno miminko plakalo,tak jste to vy :grinning: Marti to věřím,že je to na bednu ta dieta :frowning2: mně stačilo,že jsem kvůli malé nemohla nic,protože kvůli všemu řvala :unamused: i ted si ještě dávám bacha,ale je to jiný,kdyby někdo řekl kdykoliv jindy - nejez vůbec pečivo,tak bych to nezmákla,ale prcek je motivace jak svina :wink:
3. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni hrušky ted jaksi nejsou :grinning: stejně jako milion dalších věcí,Juli jí furt to stejný dokola :frowning2: Ali já jsem se hrozně těšila až malá bude moct papat,jsem si myslela jak budu mít víc času někam jet atd,takže vaření pro ni mi zabírá neskutečný množství času :sweat_smile: furt něco sháním jak pako,už to dělám aspon tak ,že ji vařím na dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlatý kojení,nejradši bych kojila furt :grinning: navíc mi malou stejně nemá kdo hlídat,ted mi to zrovna vadí,protože jsu ko z těch nocí ,kdy odsávám každou hodinu a půl sopel :confounded: nejradši bych prospala 3 dny :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko prcek je motivace, to jo, ale prostě občas mám co dělat abych se nerozbrečela, když mám hlad a vím že můžu až za určitou dobu nebo jenom nějakou zeleninu, už si připadám občas jak králík :angry: , kuřecí maso už mi taky začíná lézt krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ve středu máme výročí tak jdeme na večeři a to si dám pořádného steaka :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no já nevím, ale v supermarketu hrušky mají celý rok :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, myslela jsem si, ze sem budu chodit casteji, ale ono to nejde nejak.

Marti wow, tobe se to pekne krati, i tobe Jani. Juuuj jak se tesim na vase prdolky.

Zdeni to je mi lito, ale verim, ze priste to vyjde, drzim palecky!

Iny a Peti, taky resim oblikani... Mata uz nosi sem tam i kratky rukav, je bez cepicky, ale to jen kdyz je vazne horko. Je to ale pekne slozite vymyslet co mu oblect.
3. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Marti tos nebyla v břeclavským tescu :grinning: tam mají prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do Brna pro hrušky nejedu :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Mata v pohode, lozi o 106, ke vsemu si stoupa o 106, nezastavi se na vterinu, porad je v pohybu a ja snim. Stale se hrajeme, neco delame, jen at ho zabavim, at nelozi kam nema :slight_smile: Je s nim sranda!
Do sraziku snad bude i plnochrupy :D ted nam ty zuby rostou jak houby po desti. uz mame 6 zubu a horni jednicka se tlaci a uz uz bude prorezana.
Vcera jsme meli prvni uraz.. lezl kam nemel a pustil se a lehce si rozsekl horni rticek. Ale jen lehce, protoze po par vterinach bylo ticho a uz zase delal blbosti. je to nezmar! kdo se hlasi o jeho hlidani na srazu???? :D :D :D
3. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oblíkání je děs,já jsem malou do krátkýho ještě nedala,ale kdyby neměla rýma,tak bych se minulý týden možná odhodlala :wink: nějak jsem furt čekala až bude teplo a ted se nemůžu odhodlat :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo to je šikula, já to furt říkám,že vám za chvilku uteče do světa :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny pockej az vam plezou zoubky, to nebude potreba zadna hruska.. bude potreba vic plinek.
ja jsem je nejak prokaucovala dnes... Mata ma diky tlacici se jednicce dnes nehoraznou spotrebu a my uz zkratka nemame plinu, tata odjel autem, venku prsi... tak jsem ho nejak zahadne zamotala do latkovky a spinka :D
Takze ja nakonec budu i par hodin v zivote latkovat :D :D :D klasiky po staru :D nez nam Fero priveze jednorazovky, uz aby to bylo, bojim se, ze se procura a ja budu muset zase prevlikat posltylku, to jsem delala nez usnul, protoze se poblinkal :D

Fakt se nenudim :D
3. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juli bude vedle něj jak grňa,ale ona za to nemůže,to má po mně :grinning: ale za to říká táta :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ve 4 jde do skoly a v 15-ti promuje :D
3. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak plinek mám teda naštěstí zásobu,ale Juli dělá s kakáním fory,takže já bych jen jásala :wink:
3. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
S takovou 100pro :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nehlídám :grinning: , já než se zvednu tak by byl v pryč :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janca na tom bude podobne :D Tak Mata bude hlidat vas :D

Uz se strasne moooc tesim na sraz! Jen doufam, ze nam vyjde pocasi.
3. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ja klidne muzu taky nekoho nalozit do auta. Dva kocarky se nam tam 100% vlezou.
3. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZDENI a mimisek z vesmiru ti vzkazuje, ze jeste nemhl prijit, protoze ti bude byvat docela spatne, a tak by jsi holkam nemohla pripravit dortik na sraz a vubec by jsi z toho srazu nic nemela, protoze by jsi ho problinkala. Rika, ze prijde az priste a ty si radeji nic neplanuj, at to nemusi zase odlozit, at vi, ze bude mit klid :sweat_smile: To ti vzkazuje mimisek-holcicka!
3. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já taky doufám,že výjde počasí :wink: a že taky budou všichni zdraví :wink:
3. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic Juli spí už skoro hodinku,to kdybych věděla,tak chrápu taky,jdu to zkusit :wink: 100 % bude do minuty vzhůru :grinning: zatím papa
3. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zvědavá jaký spavec bude Jakub, ale myslím že nic moc, to nejlepší už si vybrala švagrová, malá má 3 měsíce a spí celou noc, nakojí ji kolem 9 večer a ona chrápe do 7-8 ráno vkuse, pak dostane znovu najíst a je schopná spát do 11 :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna teď mě milospán kope do žeber a boxuje mi do močáku :grinning: a jelikož dneska tatínek nespí doma, tak se může těšit na pěkné rodeo :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ja mam pocit, ze vsechny deti jsou ted tak hodne se spanim. Vsichni kolem me co maji prcky, tak jim krasne spi temer cele noci, at uz jsou kojici nebo na UM.
Uvidis, ze i Kubik bude hodne spave ditko!
3. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu Kubajz bude dezolát a nespavec, to je úplně jasné :grinning: , on už je tak svéhlavej teď, že se začínáme děsit :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek