• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojky,
tak já jsem od rána pořád přemýšlela, že nemám co dělat a zastavila jsem se až teď a stejně nevím, co jsem dělala :grinning: dvě hodiny jsem seděla u babičky, pak jsem se šla nasnídat...někdo nám vyžral ledničku, takže jsem měla po stopadesáti letech chleba s marmeládou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsem šla nakoupit, nakoupila jsem základní věci a pětikilo v tudeli a to je v neděli pouť, takže budu v pátek dělat ještě jeden velký nákup, tak to budou prašule jenom lítat...chudák Mates...nemocenská dojde až po neděli, tak musí dávat ze svého :grinning:
V pátek jsme byli na ohýnku, bylo to super, až na to, že po desáté se zvedl děsný vichr, takže kdo byl s dětma mazal domů, nakonec teda nepršelo až kolem třetí ráno. Ale buřta jsem si dala :dizzy_face: to byla mňamka.
No a teď mě točí počasí, tam je tak hnusně, že bych ani psa nevyhnala ven, jsem šla do obchodu a vůbec se mi nechtělo, ale hlad mě donutil :grinning: my měli v lednici jenom vajíčka a víno :grinning:

Zdeni,neboj...mimís dorazí, a Katu má pravdu, kdyby ti bylo špatně, tak by se ti ani nechtělo na sraz, no ale zase když na tom budeš jako já, tak do 18týdne nebudeš vědět že jsi těhotná, až ti prcek začne ťukat na pupek...teda teď už neťuká,a le bubnuje, nebudeme mít fotbalistu, ale nějakýho akrobata...každý večer dělá kotrmelce...mazec, fakt...

Katu, no já si zatím troufám říct,že bych to hlídání snad zmákla, pupek nikde, takže se ještě zohnu...ale kdo ví, co bude za 14dní :grinning: :grinning: i když je fakt, že ta vaše tryskomyš, by mi asi fakt zdrhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no vidím že malej tě taky nešetří, jestli oni netrénujou na aquabeláky :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem se měřila a přes pupek mám 110cm :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak já se jdu schávlně taky změřit, to jsem ještě nedělala.. :grinning: jo taky to vidím na nějakou aquabelu, bo to fakt není normální a nejlepší je, že když Mates dělá kotrmelce, tak Martin je někde v tahu, takže mi do dneška nechce věřit, že malej tak kope a řádí :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak já hlásím,že v místech kde jsem měla ještě před půl rokem pas, mám nějakých 84cm a přees nejvyšší místo pupku mám 88cm :grinning: :grinning: :grinning: sakra, mám co dohánět :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani přesně, jakmile jsem v práci nebo sama doma, tak malej dělá bordel a jak tatínek dorazí domů, tak jenom lehce kope a převaluje se :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no ono není o co stát, když umývám nádobí a vařím tak musím stát krok od linky, protože mi překáží břicho :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je u nás to samý...Martin večer leží s rukou na břichu a nic, jakmile ji oddělá, tak dostanu takovou ránu, že mi břicho nadskočí :grinning: prostě zákon schválnosti, takže Mates si pořád dělá srandu, že kdo ví, jestli jsem vůbec těhotná,prý jestli to náhodou nejsou střeva :grinning: :grinning: ...tak to já ještě o krok dál stát nemusím, ale taky jsem o dva měsíce pozadu, že...takže kdo ví jak budu za těch osm týdnů vypadat já...budu potřebovat natahovací ruce, ne??!! :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej se zatím tatínkovi předvedl jenom 3x, ale jednou z toho teda pořádně, to bylo 5minutové představení :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to máš pořádné břicho.Já jsem měla nejvíc 113cm.

Jinak Eriček má 8,195kg a 71cm.Byl pochválen,že je moc šikovný.
3. kvě 2010 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to mě tenkrát nenapadlo si změřit břuch,ale podle mě byl obří :grinning: Peti to je Eriček pěknej macek :grinning: na srazu budu muset dávat bacha,aby kluci to naše škvrně nezalehli :grinning: :wink:
3. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jestli chcete mrknite :wink: Juli četla :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=4W_drUXH4qs
chtěla jsem propojit účty s fb a nejde mi to :frowning2:
3. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to zkontrolovala jestli ten odkaz jde a Juli se na sebe usmívala jak sluníčko :grinning:
3. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To počasí mě pěkně štve. Než jsem došla od doktorky,tak jsem byla zmoklá jako myš.
3. kvě 2010 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny super... :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá je šikulka.
Eriček taky koukal jak Julinka čte a jen kulil oči .. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no taky když si tam milospán leží s nataženýma nohama :grinning: , ale víceméně mi narostlo jenom břicho a prsa, za poslední 2-3 týdny jsem nepřibrala, ale břicho roste furt
3. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet wow Eriček pěkně roste :slight_smile: jste nás předhonili :astonished: a to je Toník o nějaký pátek starší...... my jdem do poradny ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, co nám paní doktorka poradí s papáním

Iny, malá je rozený čtenář. Krásně tu pohádku o krtečkovi přečetla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holký, já jsem si bříško měřila každý týden a těsně před porodem jsem měla 118cm, však mi taky špíček zůstal :confounded:
3. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj... :dizzy_face:

Holky jak se vyřizuje rodičovská.Mám doma papíry a mám je nechat někde potvrdit,ale nevím kde.

Jinak dneska byla nejhorší noc v žívotě... :angry:
4. kvě 2010 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já jsem právě,že byla s těmi papíry u zaměstanavatele a řekli mi,že oni tam nemají co vypisovat.
4. kvě 2010 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti ten jeden papír si potvrdíš bud u zaměstanavatele nebo na ossz v Břeclavi :wink: ostatní vyplníš,hlavně at se ti tam podepíše Erik a odevzdáš na městským úřadu na sociálním odboru :wink:
4. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti vydrž,já ti hodím odkaz na ten papír,třeba ho nemáš :wink:
4. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je tedy jedno jestli tam nebo tam. Tak tedy pojedu na OSSZ. Jo to má podepsat i Erik....
Aha....
4. kvě 2010 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to jak na svinu nemůžu najít, Erik se má podepsat v té žádosti :wink: kolik máš papírů?jedna byla žádost, druhá žádost o délku rodičáku a třetí bylo to na to socku :wink: to byl jen jeden list,jdu ještě hledat :wink:
4. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti malá se mi vzbudila,zajdu sem později :wink:
4. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám: žádost o rozhodnutí o ovolbě nároku na RP, 2xpotvrzení o nároku na dávky RP, žádist i rozhodnutí o volbš nároku RP,hlavní podmínky nároku na RP

Který má podepsat ten manžel?
4. kvě 2010 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře.
4. kvě 2010 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erik je ta kolonka druhý rodič :wink: já jsem si tekrát nebyla jistá,jestli se to má vyplnit,tak ti to radši píšu :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny mě to nejde otevřít ... :confused:
4. kvě 2010 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek