• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Iny tak to jsem si zrovna říkala,že se asi vyplňovat nemá ... :grinning: :grinning:

Tak to jdu hned vyplnit.

Byla jsem u kámošky která má o čtrnáct dní mladšího chlapečeka než je Eriček a Eriček už váží o dvě kila víc než ten malej. Je podle nějak jako obr. A měla tam pro něj hrazdičku. Tu doma nemáme a Eriček byl z ní nadšený.

Holky nějak mi přestal jíst. Sní tak o polovinu míň než normálně. Myslíte,že to může být k zoubkům?
Když mu dám do pusinky flašku,tak mi ji vystrkuje jazykem.
4. kvě 2010 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
4. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
snad ti to půjde otevřít,když tak si zadej do vyhledávače jen začátek těch stránek :wink:
4. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Hrazdičku máme taky,malou už ted moc nebaví,radši se gůlá po zemi,ale předtím ji milovala,když byla v lehátku :slight_smile: a já nevím,to asi k zoubkům nebude :unamused: třeba ještě nemá hlad :sweat_smile: malá si ted jídla taky někdy natahuje :wink:
4. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny tak na to jdu mrknout.

Jinak Eriček je nemocnej. Zatím má v zadečku 37,7 a kašle a má rýmu. Doufám,že ta teplotu nepůjde nahoru.... :frowning2:
4. kvě 2010 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chudátko malý :frowning2: já už jsu z té rýmy malé na nervy,ale zdá se mi,že to má trošilinku lepší.těch 37,7 má po odečtu\?kdyžtak mu dej čípek at se vyspí bobeček :wink:
4. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!

Dnes to počasí bylo opět na draka, že jo! Ale byla jsem na masáži a cítím se bájo :sunglasses: jsem zvědavá jak se na to bude dívat náš mladej hihi
Holky dotaz! Jak jste dětičkám připravili první papání?

Peti, na OSSZ do BV si jen zavolej a domluv se s nimi, že jim ty papíry pošleš. Jsou to dva fialové papíry a vypadají stejně. Oni ti je vyplní (doplní částky peněz) a pošlou zpátky. Já jsem se s nimi takhle domluvila a nebyl v tom žádný problém. Nikam jsem jezdit nemusela. Dva jsou proto, že od nového roku byl jiný vyměřovací základ (to jak nám všem snížili MD) než loni.
To Eričkovo nechutenství může souviset i s očkováním. Nebyli jste náhodou včera?!? čípek by mohl zabrat :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Pani doktorka ho nakonec neočkovala,protože prevenar nechala v ordinaci v Čejči. Stejně mám pocit,že v tom hrají úlohu i zoubky.

Já jsem blbá. Vlastně když, má 37,7 v zadečku tak je to 37,2. Jsem jelito. To neni teplota.

Holky stává se vám,že v noci začnou vaše mimča brečet,ale stejeně spí. Eriček to teďka děla několikrát za noc.
4. kvě 2010 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha.. já myslela, že to je teplotka už po odpočtu :confused: Tak to je dobře, že není :slight_smile: snad se dnes oba vyspíte moc hezky.
S tím plakáním ve spánku se nám to stalo asi jen dvakrát cca před měsícem. Od té doby nic...bylo to divný pocit, že jo!
4. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem vás jenom dočetla a už jsem nenapsala, nějak nebyla chvilka. Ležela jsem asi dvě hodiny na katalogu s matracema a vybírala a vybírala...děsný, fakt, postel už je vybraná, teď jenom aby ji kluci rychle udělali, bo na té naši se fakt nedá spát. A ještě objednat ty matrace.
Dneska budu mít krapet leháro, vařila jsem včera, tak dneska nemusím akorát skáknu pro pečivo a budu doma něco šolichat. Musím zítra uklidit, v pátek pečeme s babi koláče na pouť a v sobtou budeme celý den v Rudce na závodech, tak abych v neděli jenom udělala chlebíčky a uvařila nějaký fofr oběd.

Peti, to je fajn, že Eriček nemá teplotu, tak doufám, že jste se dobře vyspali.
5. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Rodičovský příspěvek vyřízen. Jsem ráda. Jeli jsme hned ráno a tak jsme byli hned odbaveni.
Eriček chudáček má rýmu jak trám a taky pěkně kašle. K doktorce jsem,ale ještě nešla. Uvidím jak na tom bude zítra.
5. kvě 2010 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: u nás snad rýma o malinko lepší,v noci jsem odsávala jen 2x :wink: přes den teda furt co hodinu,někdy dřív.Ali uvařila jsem jí mrkvičku v kojo vodě,pak rozmixovala :wink: vůbec ji nechtěla :grinning: a skleničkovou stlápala jedna básen :stuck_out_tongue_closed_eyes: mrkvu ale moc nemusí doted,dnes mi dokonce skoro nic nesnědla :angry: hrnula to jazykem ven potvora jedna,ale zítra bude dyně a tu má moc ráda,tak snad to bude lepší :wink: navíc už dva dny kaká nějak řídce,ale dásně nemá ani nateklý,tak nevím co se zas děje :unamused: jinak malá ze spaní ještě nikdy neplakala,asi se Eričkovi něco zdá :wink:
5. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem si říkala,že se mu asi něco ošklivého zdá...
5. kvě 2010 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali do té mrkvičky můžeš dát lžičku oleje :wink: já ho dávám až poslední dobou a malé se líp kaká :wink: stejně by mě zajímalo proč se jako první dává mrkev,když staví :angry:
5. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
a musíš k němu vstat nebo hned přestane?
5. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem zvědavá jak dlouho bude nás trápit rýma. Dneska jsem prvě vyzkoušela "nosní olej baby" od www.originalatok.cz. A vypadá,že to pomáhá. Zkoušela jsem to nejprve na sobě a hned se mi lépe dýchalo.
5. kvě 2010 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti dáváš Eričkovi zeleninku nebo už ne?
5. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Když k němu vstanu a chytnu ho za ručičku, tak za chviličku přestane.
5. kvě 2010 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny dávám. Teďka je to jediné co pořádné papá.
5. kvě 2010 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsem mu dala i kašičku a dneska ovoce. On zbaští všechno. Jen se mi zdá,že teďka moc nechce flašku. Zdá se mi že mu dělá špatně na dásně....
5. kvě 2010 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme rýmu od minulýho úterý,ale pořádně se jí rozjela až ve čtvrtek a až včera večer začaly pomáhat ten pamycon :unamused: ale malá má uplně žlutozeklenou rýmu a odsaju šílený množství :astonished:
5. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
malá je hrozná háklivka s bříškem,takže to máme na prd :unamused:
5. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Eriček má zatím průhlednou. Ale taky toho vysaju děsně.
5. kvě 2010 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Pamycon už Eriček užíval, když měl rýmu v únoru. Ale potom mu víc pomohl gentamicin. Sice jsou to kapky do očí,ale dává se to žeprej i na rýmu.
5. kvě 2010 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo jěště ,že někdo vynalezl tu odsavačku na vysavač,bez té si to nedokážu představit :sweat_smile:
5. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky ne. To je super věc.
5. kvě 2010 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsem vysála i sama sebe.... :grinning:
5. kvě 2010 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme gentamicin taky tekrát měly,ale nepomohl,takl jsem si tentokrát řekla o něco jinýho,ale ve čtvrtek se můžou naposled užívat a že by byla v poho to teda ani náhodou,ale asi jí je budu kapat dýl
5. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Náš Mareček už má první zoubek.... :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem si to tenkrát zkusila bez rýmy a ted s rýmou a moc příjemný to teda neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon mě vadil ten studenej vzduch :grinning:
5. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek