• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
no teda to je šikula :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamycon se může týden a potom už nemá ten správný účinek. Musela jsem chodit s Eriček po týdnu vždycky se ukázat a předepsala nám novej.
5. kvě 2010 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to máš pravdu.

Bez rýmu je to pohoda si to vysát,ale jak je rýma tak to i bolí. Já jsem sama sobě dneska i ucukla,jak mi to bylo nepříjemné.
5. kvě 2010 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda zuby u malé kvůli tomu že kojím nechybí,poslední dobou mě masakruje občas i dásnama,vždycky se otáčí a drží bradavku dál :unamused: no ale nějak jí to nemůžu vysvětlit,že to bolí,jen se na mě řehní :grinning: stejně jsem jí nadávala dnes ,když nechtěla jist a ona se culila jak pako :grinning:
5. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt. Když se kojí,tak to musí bolit. ¨
Ségra ještě plně kojí, tak si užije.
5. kvě 2010 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my na kontrolu ani nemáme jit,včera jsem jí volala,že to pořád nepomáhá a prý když se to nezlepší,tak máme přijít v pátek.taky nevím proč to nevymyslí ten výrobce líp,klidně si to namíchám doma sama :grinning:
5. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty spodní kryje jazyk,horší ty horní :grinning:
5. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ... :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mareček má zatím jeden spodní. Mě se zdá,že má Eriček takou bouličku nahoře na dvojce. Ale všichni mi tvrdí,že prva roustou jedničky.
5. kvě 2010 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám tady hromadu vyvolaných fotek a vůbec se mi to nechce zařadit do alba,jsou to fotky od listopadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měli by vylézt dolní jedničky ,pak horní atd
5. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zkuste si v DM koupit kokosovy olej a davat pul lzicky do prikrmu denne... Krasne to voni, dobre to chutna a pomaha to kakani..:slight_smile:
Stoji 179,-/300g.. Je to v plastove kulate krabicce a maji to mezi jidlem.. :wink:
5. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vyvolávala fotky snad za půl roku a taky je mám hozené v krabici. A myslím tam budou ještě hodně dlouho ... :grinning:
5. kvě 2010 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale musím se pochlubit Juli tento týden začala spinkat dlouho přes den ,dopo dá skoro dvě hodiny a ted spí od 2,to neznám,ale asi má vliv i ta rýma,že se v noci hůř vyspí,tak to dohání přes den :wink: to dopo by jí mohlo zůstat,aspon něco udělám :slight_smile: dnes už mám vysáty,vytřený atd.má přijít návštěva tak mě to donutilo :grinning:
5. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zdeni já dávám slunečnicový :wink: já kokos moc nerada :grinning: teda jak v čem ,pina colada mi jede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska jen uvařila oběd a vyžehlila koš prádla. A nějak se mi nic nechce.

Eriček spinká jen po půl hodinkách. Vždycky je dvě hodiny hore a půl hodiny spí. Teďka čekám,že se každou chvilku probudí.
5. kvě 2010 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky dala slunečnicový olej. Až budu v Břeclavě,tak na to mrknu. U nás neni kokos vůbec oblíben.
5. kvě 2010 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ty fotky ted vyvolávala po druhé,takže se na to musím vrhnout,naštěstí si jako název fotky dávám datum,takže jen otočím fotku a vím kdy to bylo a píšu si to do popisku alba :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už brečíme...
5. kvě 2010 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
žehlení nemluvím,celej tento týden žehlím,dnes jsem dožehlila plinky a už mě schne další pračka věcí malé :confounded: to mě neba
5. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak utíkej,já taky mažu :wink: papa
5. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tetky koníkovky!

posílám odkaz na pár :dizzy_face: fotek z našeho plavání ve vaně - tak mrkněte jak si topím dítko
http://pic.true-design.net/tonda/index.html
6. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

chtěla jsem se vás zeptat, jaké máte zkušenosti s porodnicí v Kyjově a v Břeclavě....??? Nevím, pro kterou se mám rozhodnout? Taky bych se chtěla zeptat jestli máte někdo zkušenosti s nadstandartními pokoji? Jestli si to musím někde rezervovat (Břeclav, Kyjov). A nevíte jestli to proplací OZP?

Moc děkuji za odpověď.
6. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak jsem byla s Eričkem projistotu u doktorky. Dostal pamycon a nějakej sirup. V pondělí se máme přijít ukázat.
Taky už velkej Erik mi lehl. No sranda mít doma nemocné dva chlapy... :sweat_smile:

krustate: Já jsem rodila v Břeclavě a byla jsem spokojená. Jak to je s nadstandartním pokojem to nevím.

Ali fotky super.... :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Co máte za tu odsávačku na ten vysavač? Máte skleněnou nebo plast? Já si ji chci koupit už dopředu, sice ji v lékárně běžně máme, ale představa, že mimčo dostane o víkendu rýmu a v noci nebudu mít čím odsát mě děsí a myslím, že lepší koupit dopředu odsávačku na hleny jak na mlíko. Akorát vím, že jsme mělil plast a sklo, tak nevím co je lepší.

A ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to s papírama na mateřskou? Ty vám dá gynekolog, nebo si je musíte na socce vyzvednout samy? Ptám se radši dopředu, ať něco potom nehoním na poslední chvíli. Na rodičák mám sice ještě hromadu času, ale tam jsem pochopila, že si papíry musím vyzvednout sama, že? A kdy ? A ještě by jste mi mohly napsat, co se všechno musí zařídit po porodu. Jako kam se musí mimčo nahlásit a tak...raději si to píšu, kdybych třeba musela být delší dobu v porodnici, tak ať můžu vyslat Martina...
6. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali fotky jsou super, hrozně jsem se smála, jak Toníka fascinují hračky a je mu úplně jedno jestli mu někdo strká hlavu pod vodu nebo ho polívá :grinning: ale bomba....
6. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Jani tady máš vše co se musí vyřídit po porodu
http://www.babyonline.cz/sestinedeli/co-po-porodu.html

Jinak papíry na mateřskou by nám měl dát gynekolog a pak se odevzdávají zaměstnavateli

A odsávačku na sopel budu kupovat tuhle
http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=787071
6. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Hlásím,že Juli je od včerejšího podvečera na zabití :angry: v noci od 1 do 4 nespala :confounded: pak se vzbudila v 6,pořád s řevem :frowning2: dnes to stejný,řve furt,ted spí tak je klid.Konečně má lepší rýmu a ona řve a vůbec netuším proč,jestli je to k zubům,tak mě asi trefí šlak než vylezou:stuck_out_tongue_closed_eyes: Odsavačku mám tu stejnou co hodila odkaz Marta :wink: ale pořidte si i tu hadičkovou na pusu,když malá nemá vyloženě rýmu,jen třeba trošku šušínky,tak kapnu libenar atd. a pak vysaju tímhle a pak dočistím špejličkou,tou odsavačkou si to jen poposunu víc ven,abych jí tu špejlu nemusela strkat až někam :wink: Peti to se teda máš dva nemocný chlapy :confounded:
6. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to je otřesný ... :unamused:

To možná malá brečí k vůli zoubkům. Eriček nám včera v sedm usnul a v půl deváté začal řvát jako by ho někdo vražil. Oba jsme letěli do ložnice co se děje. Nemohli jsme ho vůbec uklidnit. Nakonec zabral panadol baby a gel na zoubky. Naštěstí potom spinkal.
6. kvě 2010 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natírala jsi jí dásinka?
6. kvě 2010 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek