• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
krustate - já jsem byla taky v BV A spokojenost :wink: byla jsem i na nadstandartu :wink: nedá se rezervovat dopředu a já rodila v neděli večer a na nadst. jsem šla v uterý odpo,to se uvolnil :wink: bylo to mnohem lepší co se týče spaní,prostě když mi malá plakala,tak jsem nebyla tolik na nervy,že vzbudíme to druhý mimčo :wink: taky velká výhoda ,když byly návštěvy-mnohem větší soukromí :wink: taky záchod byl na pokoji,ale sprcha hned za dveřma,to mi trochu vadilo,že není na pokoji :unamused: výhoda pokoje s někým je právě to,že když jsi ve sprše( a to je klidně 5 x denně),tak ti mimčo pohlídá ta druhá mamča :wink: ale můžeš ho odvézt sestřičce,ale já jsem to vždycky zvládla,když malá spinkala,ale s ušima nataženýma :grinning: jinak jídlo je kapitola sama pro sebe,ale to je asi všude stejný,sníst se to dalo,já jsem měla problém do sebe dostat cokoliv,takže možná je to jen můj dojem :wink: klidně se ptej co tě zajímá :wink:
6. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ne,já ještě nemám čím :unamused: ale namá je vůbec nateklý,tak nevím co řve :frowning2:
6. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček je nemá taky moc nateklé,ale jak mu je potřu tak je hned klid. A ani něco od bolesti si ji nedala?
6. kvě 2010 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona je má prostě furt stejný :unamused: nedala jsem ji nic,ona neřve jako kdyby ji něco bolelo,teda jak to znám s bříškem,ale jak když vymečuje protivka,nevím jestli zkouší :sweat_smile: mám jen paralen čípky,ale zase jestli si jen vymečuje pozornost ,tak ji tím nechci ládovat jen tak
6. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Ono je fakt, že poznáme jestli je to od bolesti nebo se si umyňuje. Možná nemá jen svůj den. To se stává někdy i nám. Snad ji to brzy přejde.
Mě teďka oba dva marodi zaspali, tak snad bude chvilku klid.
6. kvě 2010 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je to ,že si neřekne co jí je :grinning:jsem jí nadávala,že kde je to hodný miminko,který jsme si přivezli s porodnice.Fakt čím je starší tím je to náročnější :unamused:ale asi jsem rozmazlená,protože fakt bývala ultra hodná :sweat_smile: už jsem volala naší dr Ivce(Jirkova neteř je dr farmacie :grinning: ),ale už je doma,tak gel na ty dásně mi přiveze zítra :wink:
6. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu sežrat zmrzku a oplatek na nervy :grinning:
6. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si nakoupila tyhle věci raději v předstihu. U nás je ta lékárna tak tupě otevřená,tak mám alespoň jistotu že když něco,tak to mám doma.

Já jsem teďka snědla půlku bombošky ... :grinning:
Jsem se ráno totiž zvážila a zjistila,že mám zase o kilo míň tak jsem si dopřála odměnu ... :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dnes měla Juli poprvé králíka a olizovala se až za ušima,ale měla to s dyní,takže to možná nebylo tím králíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera mi ho přivezl manžel od sestřenky a Jirka se odmítl angažovat,tak jsem ho musela kuchat já,fuj to byl hnus,teda byl už stahlej a mrtvej,ale měl očička,no hrozný,nikdy mi nepřišlo,že jsem taková cíta :sweat_smile: ale je z toho trochu masa pro Juli a zbatek sežerem my :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti dobrý :grinning: já se zvážím až někdy jindy :grinning:
6. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé dýni bych mohla Eričkovi taky udělat. Kde jsi ji koupila?
6. kvě 2010 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti dyni nemůžu sehnat ,takže ji kupuju v dm :wink: značka alnatura je to dyně s bramborou 190 g 25´Kč a malá to má moc ráda :wink:
6. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jsem jí tam přidala to masko :wink:
6. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už se mrví,vzhůru do boje :sweat_smile: zatím papa
6. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. Jsem si právě říkala,kde jsi to sehnala.

Eriček měl dneska zahradní zeleninku. A zítra mu udělám asi nějakou kašičku.
6. kvě 2010 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pá,pá.. :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nidko, nikde... :confused: :confused:
7. kvě 2010 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no kde jste?Já vím kde konečně vysvitlo sluníčko,tak venku :slight_smile: my jsme s Juli byly u kamošky a odpo jsme šly konečně ven,rýmu už má dobrou,jen ještě chrochtá,ale neodsaju nic.Jirka šel do hosppody na hokej a v tv nic není,tak se docela nudím :unamused:
7. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali až ted jsem skoukla ty fotečky, chudátko malý utopený :grinning: to by Juli vřeštěl o 106 a já s ní :grinning:
7. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mely bychom se pomalinku zacit domlouvat na tom srazu... :wink:
8. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky... Takže platí středa 19.5. kolem desáté u Inky v Zaječí?

Cestou můžu vzít Peťku s Eričkem (dojedu pro vás k baráku, když mě budeš navigovat; měj přichystanou sedačku pro Erička, ju?). :slight_smile:

Vezmu ten dort, taky nějaké občerstvení, něco k pití. Deku nemám žádnou schopnou.. :unamused: Když bude hezky, přesunem se do Lednice tedy?

Aliiku, ty pojedeš jak? A co druhá Marťa? Ta pojede taky, ne? Kontaktovaly jste ji některá?

Když bude hnusně, můžem zůstat u vás, Iny?

A znova jména:
Marťa - Kubík
Janča - Martínek
Kači - Maty
Iny - Juli
Peťka - Eriček
Aliik - Toník
Marťa - Martínek

Je to všechno? :slight_smile:
9. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... :dizzy_face:

Zdeni já si myslím,že to platí. Už se moc těšíme s Eričkem..... :wink:
9. kvě 2010 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala jste některá Martině? Nebo ji mám o tom srazu napsat?
9. kvě 2010 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

tak je před mnou poslední týden v práci :dizzy_face: , akorát za 15 minut dorazí kontrola na ISO, to mám fakt radost, ale nejpozději v 10hodin by měli odjet. Pak už musím jenom dodělat nějaké věci a projít všechno s novou kolegyní.

Na sraz se taky moc těsím, doufám že bude hezky
10. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..:slight_smile: Jeste pockam, az se pririti Inka s Juli a Katy s Matym a vyjadri se ony..:slight_smile: A pak uz jen doladit detaily, najit si trasu a taaaak... :wink:

Peti, Marti urcite napis, mozna o tom nevi... Jeste myslim na Vladku, ale ta bude urcite v praci... :frowning2: No, kazdopadne to zkusim... :wink:
10. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře napíšu.
10. kvě 2010 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: zrovna jsem se ráno dívala kolikátýho je a radovala se,že za chvilku je srazík :slight_smile: datum určo platí :wink: a kdyby nevyšlo počasí,tak určo můžem být u nás :wink: akorát máme barák obskládanej paletama :grinning: ,tak snad nějak zaparkujete :wink: palety začnou mizet až v pátek po srazu,to začnou pokládat ,nemohli dřív,jsem chtěla aby to kvůli srazu bylo hotový :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, mela bys nam nakreslit mapu a nekam ji vyvesit..:slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
na trasu jsem myslela,že vám nakreslím mapku :wink: jen jsem si říkala,že by se Janča a Marta mohly domluvit s některou z vás,která pojedete autem a rovnou je vyzvedly na nadraží- je to po cestě(myslím,že nejede autobus :unamused: ),k nám je to jednoduchý,takže bloudit snad nebudete :wink:
10. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nakreslím, i když je to hrozně jednoduchý, druhá doleva a fůůůrt rovně :grinning:
10. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek