Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
6. kvě 2010
krustate - já jsem byla taky v BV A spokojenost 😉 byla jsem i na nadstandartu 😉 nedá se rezervovat dopředu a já rodila v neděli večer a na nadst. jsem šla v uterý odpo,to se uvolnil 😉 bylo to mnohem lepší co se týče spaní,prostě když mi malá plakala,tak jsem nebyla tolik na nervy,že vzbudíme to druhý mimčo 😉 taky velká výhoda ,když byly návštěvy-mnohem větší soukromí 😉 taky záchod byl na pokoji,ale sprcha hned za dveřma,to mi trochu vadilo,že není na pokoji :-| výhoda pokoje s někým je právě to,že když jsi ve sprše( a to je klidně 5 x denně),tak ti mimčo pohlídá ta druhá mamča 😉 ale můžeš ho odvézt sestřičce,ale já jsem to vždycky zvládla,když malá spinkala,ale s ušima nataženýma 😃 jinak jídlo je kapitola sama pro sebe,ale to je asi všude stejný,sníst se to dalo,já jsem měla problém do sebe dostat cokoliv,takže možná je to jen můj dojem 😉 klidně se ptej co tě zajímá 😉
cervenec
6. kvě 2010
Peti ne,já ještě nemám čím :-| ale namá je vůbec nateklý,tak nevím co řve 😞
anag
6. kvě 2010
Eriček je nemá taky moc nateklé,ale jak mu je potřu tak je hned klid. A ani něco od bolesti si ji nedala?
cervenec
6. kvě 2010
ona je má prostě furt stejný :-| nedala jsem ji nic,ona neřve jako kdyby ji něco bolelo,teda jak to znám s bříškem,ale jak když vymečuje protivka,nevím jestli zkouší :-N mám jen paralen čípky,ale zase jestli si jen vymečuje pozornost ,tak ji tím nechci ládovat jen tak
anag
6. kvě 2010
Tak to jo. Ono je fakt, že poznáme jestli je to od bolesti nebo se si umyňuje. Možná nemá jen svůj den. To se stává někdy i nám. Snad ji to brzy přejde.
Mě teďka oba dva marodi zaspali, tak snad bude chvilku klid.
cervenec
6. kvě 2010
to je to ,že si neřekne co jí je 😃jsem jí nadávala,že kde je to hodný miminko,který jsme si přivezli s porodnice.Fakt čím je starší tím je to náročnější :-|ale asi jsem rozmazlená,protože fakt bývala ultra hodná :-N už jsem volala naší dr Ivce(Jirkova neteř je dr farmacie 😃 ),ale už je doma,tak gel na ty dásně mi přiveze zítra 😉
cervenec
6. kvě 2010
no nic jdu sežrat zmrzku a oplatek na nervy 😃
anag
6. kvě 2010
Já jsem si nakoupila tyhle věci raději v předstihu. U nás je ta lékárna tak tupě otevřená,tak mám alespoň jistotu že když něco,tak to mám doma.

Já jsem teďka snědla půlku bombošky ... 😃
Jsem se ráno totiž zvážila a zjistila,že mám zase o kilo míň tak jsem si dopřála odměnu ... 😃 😃
cervenec
6. kvě 2010
jo a dnes měla Juli poprvé králíka a olizovala se až za ušima,ale měla to s dyní,takže to možná nebylo tím králíkem :-p včera mi ho přivezl manžel od sestřenky a Jirka se odmítl angažovat,tak jsem ho musela kuchat já,fuj to byl hnus,teda byl už stahlej a mrtvej,ale měl očička,no hrozný,nikdy mi nepřišlo,že jsem taková cíta :-N ale je z toho trochu masa pro Juli a zbatek sežerem my :-p
cervenec
6. kvě 2010
Peti dobrý 😃 já se zvážím až někdy jindy 😃
anag
6. kvě 2010
Jé dýni bych mohla Eričkovi taky udělat. Kde jsi ji koupila?
cervenec
6. kvě 2010
Peti dyni nemůžu sehnat ,takže ji kupuju v dm 😉 značka alnatura je to dyně s bramborou 190 g 25´Kč a malá to má moc ráda 😉
cervenec
6. kvě 2010
jen jsem jí tam přidala to masko 😉
cervenec
6. kvě 2010
tak už se mrví,vzhůru do boje :-N zatím papa
anag
6. kvě 2010
Aha. Jsem si právě říkala,kde jsi to sehnala.

Eriček měl dneska zahradní zeleninku. A zítra mu udělám asi nějakou kašičku.
anag
6. kvě 2010
Pá,pá.. x-)
anag
7. kvě 2010
Nidko, nikde... =-) =-)
cervenec
7. kvě 2010
Ahojky, no kde jste?Já vím kde konečně vysvitlo sluníčko,tak venku 🙂 my jsme s Juli byly u kamošky a odpo jsme šly konečně ven,rýmu už má dobrou,jen ještě chrochtá,ale neodsaju nic.Jirka šel do hosppody na hokej a v tv nic není,tak se docela nudím :-|
cervenec
7. kvě 2010
Ali až ted jsem skoukla ty fotečky, chudátko malý utopený 😃 to by Juli vřeštěl o 106 a já s ní 😃
zdenallicka
8. kvě 2010
Ahoj holky, mely bychom se pomalinku zacit domlouvat na tom srazu... 😉
zdenallicka
9. kvě 2010
AHoj holky... Takže platí středa 19.5. kolem desáté u Inky v Zaječí?

Cestou můžu vzít Peťku s Eričkem (dojedu pro vás k baráku, když mě budeš navigovat; měj přichystanou sedačku pro Erička, ju?). 🙂

Vezmu ten dort, taky nějaké občerstvení, něco k pití. Deku nemám žádnou schopnou.. :-| Když bude hezky, přesunem se do Lednice tedy?

Aliiku, ty pojedeš jak? A co druhá Marťa? Ta pojede taky, ne? Kontaktovaly jste ji některá?

Když bude hnusně, můžem zůstat u vás, Iny?

A znova jména:
Marťa - Kubík
Janča - Martínek
Kači - Maty
Iny - Juli
Peťka - Eriček
Aliik - Toník
Marťa - Martínek

Je to všechno? 🙂
anag
9. kvě 2010
Ahoj holky.... x-)

Zdeni já si myslím,že to platí. Už se moc těšíme s Eričkem..... 😉
anag
9. kvě 2010
Psala jste některá Martině? Nebo ji mám o tom srazu napsat?
macinek
10. kvě 2010
Zdar ženy 🙂

tak je před mnou poslední týden v práci x-) , akorát za 15 minut dorazí kontrola na ISO, to mám fakt radost, ale nejpozději v 10hodin by měli odjet. Pak už musím jenom dodělat nějaké věci a projít všechno s novou kolegyní.

Na sraz se taky moc těsím, doufám že bude hezky
zdenallicka
10. kvě 2010
Ahoj holky..🙂 Jeste pockam, az se pririti Inka s Juli a Katy s Matym a vyjadri se ony..🙂 A pak uz jen doladit detaily, najit si trasu a taaaak... 😉

Peti, Marti urcite napis, mozna o tom nevi... Jeste myslim na Vladku, ale ta bude urcite v praci... 😞 No, kazdopadne to zkusim... 😉
anag
10. kvě 2010
Dobře napíšu.
cervenec
10. kvě 2010
Ahoj holky 🙂 zrovna jsem se ráno dívala kolikátýho je a radovala se,že za chvilku je srazík 🙂 datum určo platí 😉 a kdyby nevyšlo počasí,tak určo můžem být u nás 😉 akorát máme barák obskládanej paletama 😃 ,tak snad nějak zaparkujete 😉 palety začnou mizet až v pátek po srazu,to začnou pokládat ,nemohli dřív,jsem chtěla aby to kvůli srazu bylo hotový :-N
zdenallicka
10. kvě 2010
Iny, mela bys nam nakreslit mapu a nekam ji vyvesit..🙂
cervenec
10. kvě 2010
na trasu jsem myslela,že vám nakreslím mapku 😉 jen jsem si říkala,že by se Janča a Marta mohly domluvit s některou z vás,která pojedete autem a rovnou je vyzvedly na nadraží- je to po cestě(myslím,že nejede autobus :-| ),k nám je to jednoduchý,takže bloudit snad nebudete 😉
cervenec
10. kvě 2010
Zdeni nakreslím, i když je to hrozně jednoduchý, druhá doleva a fůůůrt rovně 😃

Začni psát odpověď...

Odešli