Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
10. kvě 2010
tak jsem to našla i tu 😉 jen je to naopak než bych chtěla 😃
http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s@ssq=zaj...
cervenec
10. kvě 2010
vy přijedete od nádraží, tj od vrchu té mapy 😉 pak je to druhá doleva( jde to i tou první,ale to je jen taková ulička) a pak pořád rovně do kopce po nové části ulice a po levé straně je naš barák - hodím fotku jak vypadá 😉
cervenec
10. kvě 2010
jdu vám ho vyfotit 😃 nemám aktuální foto :-p
cervenec
10. kvě 2010
tak tady to je 😉 z tohoto směru přijedete 😉
cervenec
10. kvě 2010
a ještě jednu fotku vám hodím,Juli spala včera před barákem a takhle jsem ji po nějaké době našla 😃 asi jí bylo horko 😃
cervenec
10. kvě 2010
tak a pádím dodělat malé oběd a namalovat se 😉 zatím papa
cervenec
10. kvě 2010
holky já su pako 😃 vůbec nemusíme do Lednice,mě napadlo až ted,že si ten piknik můžeme udělat i u nás v Zaječí u kapličky 🙂 je tam krásnej výhled a jsou tam i stoly s lavičkama 😉 záleží na vás 🙂
cervenec
10. kvě 2010
a doufám ,že se v tomhle pletou :-| http://www.novinky.cz/domaci/199772-zmrzli-muzi...
macinek
10. kvě 2010
Já jsem pro kapličku a v případě nepřízně počasí budeme kempovat u Inky v obyváku 😃
aliiik
10. kvě 2010
Ahoj holky!

Iny, ta fotečka je skvělá. Julinka je určo pohodářka 🙂 Super navigace, to musíme trefit snad každá 😉
A ten nápad s kapličkou je jedničkový. Nikam se nebudeme muset přesouvat autama, budou stačit jen kočářky 🙂 budu se modlit za počasí, vypadá to tam kouzelně.

Zdeni, já z Kobylí do Zaječí pojedu autíkem. Ty myslím budeš brát Peťku v Bílovicích, že jo?!? Já můžu nabídnout svezení z vlakáču, kdo bude chtít....
aliiik
10. kvě 2010
Holky mám dotaz na vás co už jste křtili.
Museli jste mít biřmované kmotry?
My tady v Kobylí s tím máme trochu problém. Farář nám nechce pokřtít Toníka pokud neseženeme biřmovaného kmotra a to my nemáme a nikoho jiného než manželova švagra nechceme. Jsme tzv v patu........... :-S
aliiik
10. kvě 2010
jooo a nejlepší předpověď je tady http://www.medard-online.cz/index.php
je jen škoda, že je to max na 3 dny, ale fakt to mají přesné.....v zimě podle toho hlídáme mráz a plánujeme sběr ledovky x-)
aliiik
10. kvě 2010
jééé a ještě jsem zapomněla....

Mladej od včera papá k obědu zeleninku. Nejsme troškaři, tak jsme si rovnou dali mix - mrkev, brambora, kedlubna
šklebil se kouzelně, vyžduchává to jazykem, ale něco málo do sebe nasouká 😃
Snad to bude lepší a lepší.
Iny, dáváš Julince pít i něco jiného než tvoje mlíčko?
cervenec
10. kvě 2010
Ali ze začátku jsem nedávala nic, protože jsem ji hned dokojila 😉 pak jsem jí nechávala,aby si sama řekla,kdy chce dokojit(většinou vydržela hodinku) a to už jsem jí koupila hrníček od aventu a dávám jí kojo vodu 😉 ted co má i maso,tak už ji nedokojuju,až po 3 hodinách.Někdy vypije víc někdy mín,ale víc jak 30 ml nevypije 😉 možná by z flašky vypila víc,ale nechci ji na ni učit 😉jinak jí napít nedávám,jen u zeleniny,ale ted jak začne být tepleji,tak jí budu dávat i přes den jen tak na žížu 😉 jo a ze začátku je lepší dávat aspon 2 -3 dny po sobě jen jeden druh zeleninky,protože kdyby se ti malej osypal,tak vlastně budeš muset zkoušet jestli to bylo z mrkve,brambory nebo kedlubny 😉
anag
10. kvě 2010
Ali my jsme Erička křtili a náš farář taky chce,aby byl kmotr biřmovaný. Zajeďte si do Břeclavi, tam nedělá problémy. Sestřenka tam teďka křtili a dokonce nemají ani svatbu v kostele.
anag
10. kvě 2010
S kapličkou taky souhlasím. Bude to lepší než to přejíždění do Lednice. I když v Lednici v parku je nádherně.
anag
10. kvě 2010
Ali medard je dobrej,ale nejlepší je http://www.chmi.cz/meteo/ov/aladin/results/inde... a taky rádá sleduji http://www.ceskehory.cz/pocasi/nove-mlyny.html. Můj je domácí meterolog. Ten se v tom vyžívá. Ještě má jedny stránky,ale ty nevím jak se jmenují.
zdenallicka
10. kvě 2010
Cau bambini..🙂

Souhlasim s kaplickou... x-) Od nadrazi muzem pak taky nekoho vzit.. Martu nebo Jancu.. A Kacka pojede taky autem.. 😉
anag
11. kvě 2010
Ahoj holky, tak Martině jsem napsala. Tak snad se ozve.
cervenec
11. kvě 2010
no kde ste baby? :-N no já jsem doted drhla sprcháč 😃 musím změnit režim,malá už mě nenechá nic udělat,tak budu uklízet po večerech :-S mám radost,doufám,že do středy to stihnu 😃 četla jsem na fb,že Maty je marod,snad se vyzdraví 😉 Peti co Eriček,jak je na tom?
anag
12. kvě 2010
Ahoj holky... x-)

Tak dneska jsem byla na poslední kontrole s tou mojí rukou. Vypadá to dobře. Už mám jen takovou červenou jizvu. Na to jak to bylo hnusný, když mi odstřihoval tu starou kúži,tak je to nádherný. V pondělí si mám už jen vyzvednout papír na pojišťovnu,tak jsem zvědavá co dostanu.

Jinak Eriček je na tom pořád stejně a ještě mu začalo téct z očička,ale snad to bude do příštího týdne dobrý. V nejhorším sebou vezmu odsávačku na vysavač a jestli budeš Iny tak hodná a půjčíš mi vysavač,tak nevím problém,že by jsme nepřijeli.

Holky Marťa se zatím vůbec neozvala. Budeme se domlouvat co bude která chystat?
anag
12. kvě 2010
Včera mi ségra dala vypálené DVD s děckou znakovou řečí. Je to docela zajímavé. Eriček na to čučel a ani nereagoval,že ho volám.
macinek
12. kvě 2010
Zdar ženy 🙂

v práci finišuju tak není nějak čas, ale už se těším na příští týden bez práce x-)

Já si sebou budu brát určitě jídlo pro sebe a jestli klidně vezmu ještě něco dalšího 🙂

Peti znakovou řeč bych taky chtěla s malým zkusit 🙂
anag
12. kvě 2010
Marti já Ti to vypálím a přivezu. Jestli chceš?
Moje nejlepší kamarádka čeká miminko v srpnu a taky ji zjistili cukrovku. Jsem se o tom včera bavily a říkala,že nesmí jíst jen sladké a jinak všechno může. Ani žádnou dietu ji nedali. Tebe Marti jo?
macinek
12. kvě 2010
Peti no jestli mi to vypálíš tak budu moc ráda 😉

Mě dali dietu a docela drsnou, ale já ji nedržím, jedu si podle sebe :-p (je to toiž dieta pro obyč cukrovkáře), sladký taky samo nejím, ale jinak jím víceméně všechno, jenom si hlídám sacharidy a pravidelně jím. Už mám díky glukometru vyzkoušené které jídla mi cukr moc nezvýší a kolik čeho si můžu dovolit sníst. Doktoři se šíleně liší v názorech, je tofakt mazec ]-(
zdenallicka
12. kvě 2010
Ahoooj...🙂

Peti, DVD bych chtela taky, prosim....🙂

Ja budu pect dort a asi prichystam nejake listove snecky naslano.. a vezmu kdyztak nejake ovoce.. 🙂 A asi nejake piti.. 🙂
anag
13. kvě 2010
Ahoj holky.. x-)

Tak dneska jsme stávali v 5:00. Eriček stává ze světlem. Mě asi drbne ... ]-(

Tak já bych nachystala nějaké jednohubky.

Zdeni jak se dělají Ti šnec,

DVD vypálím. Neni problém.
anag
13. kvě 2010
Ahoj holky.. x-)

Tak dneska jsme stávali v 5:00. Eriček stává ze světlem. Mě asi drbne ... ]-(

Tak já bych nachystala nějaké jednohubky.

Zdeni jak se dělají Ti šnec,

DVD vypálím. Neni problém.
macinek
13. kvě 2010
Dobré ráno 🙂

tak dnešní poradna v pohodě, mám o 100g míň než před 3 týdny 😃 a malej má 1600g a odpovídá 33tt, takže je o 14 dní napřed 😃

Akorát mi dneska brala krev nadvakrát, poprvé jí to nešlo, takže mám rozpíchané obě ruce, to budou zase modřiny na 14 dní ]-(
zdenallicka
13. kvě 2010
Ahoj holky..🙂

Petuli, vyvalim si listove testo, na to natru smes z kecupu, cesneku, italskeho koreni, na to pokladu sunku nebo nejaky salam a strouhany syr. Zamotam napevno a krajim kolecka tak centimetr siroka.. Kladu na pecici papir a chvilku pecu.. Minuty nevim - az se roztece syr a testo nalistkuje.. 🙂

Druha varianta je umichat taveny syr s cesnekem, k tomu tvrdy syr najemno nastrouhany, zase koreni a tohle namazat na testo, na to sunku a zamotat.. Taky velka dobrota..🙂

Za DVD diky..🙂
zdenallicka
13. kvě 2010
Marti a souhlasi ti TP? Myslim jako, jestli si nemyslis, ze je TP driv/pozdeji nez urcili oni..

Holky z jine diskuze casto rodi na TP, ktery si vypocitaji ony samy podle data poceti. 🙂 Tak jestli nejsi tentyz pripad..🙂

Začni psát odpověď...

Odešli