• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
vy přijedete od nádraží, tj od vrchu té mapy :wink: pak je to druhá doleva( jde to i tou první,ale to je jen taková ulička) a pak pořád rovně do kopce po nové části ulice a po levé straně je naš barák - hodím fotku jak vypadá :wink:
10. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vám ho vyfotit :grinning: nemám aktuální foto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady to je :wink: z tohoto směru přijedete :wink:
10. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jednu fotku vám hodím,Juli spala včera před barákem a takhle jsem ji po nějaké době našla :grinning: asi jí bylo horko :grinning:
10. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a pádím dodělat malé oběd a namalovat se :wink: zatím papa
10. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já su pako :grinning: vůbec nemusíme do Lednice,mě napadlo až ted,že si ten piknik můžeme udělat i u nás v Zaječí u kapličky :slight_smile: je tam krásnej výhled a jsou tam i stoly s lavičkama :wink: záleží na vás :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro kapličku a v případě nepřízně počasí budeme kempovat u Inky v obyváku :grinning:
10. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Iny, ta fotečka je skvělá. Julinka je určo pohodářka :slight_smile: Super navigace, to musíme trefit snad každá :wink:
A ten nápad s kapličkou je jedničkový. Nikam se nebudeme muset přesouvat autama, budou stačit jen kočářky :slight_smile: budu se modlit za počasí, vypadá to tam kouzelně.

Zdeni, já z Kobylí do Zaječí pojedu autíkem. Ty myslím budeš brát Peťku v Bílovicích, že jo?!? Já můžu nabídnout svezení z vlakáču, kdo bude chtít....
10. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz na vás co už jste křtili.
Museli jste mít biřmované kmotry?
My tady v Kobylí s tím máme trochu problém. Farář nám nechce pokřtít Toníka pokud neseženeme biřmovaného kmotra a to my nemáme a nikoho jiného než manželova švagra nechceme. Jsme tzv v patu........... :confounded:
10. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a nejlepší předpověď je tady http://www.medard-online.cz/index.php
je jen škoda, že je to max na 3 dny, ale fakt to mají přesné.....v zimě podle toho hlídáme mráz a plánujeme sběr ledovky :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé a ještě jsem zapomněla....

Mladej od včera papá k obědu zeleninku. Nejsme troškaři, tak jsme si rovnou dali mix - mrkev, brambora, kedlubna
šklebil se kouzelně, vyžduchává to jazykem, ale něco málo do sebe nasouká :grinning:
Snad to bude lepší a lepší.
Iny, dáváš Julince pít i něco jiného než tvoje mlíčko?
10. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali ze začátku jsem nedávala nic, protože jsem ji hned dokojila :wink: pak jsem jí nechávala,aby si sama řekla,kdy chce dokojit(většinou vydržela hodinku) a to už jsem jí koupila hrníček od aventu a dávám jí kojo vodu :wink: ted co má i maso,tak už ji nedokojuju,až po 3 hodinách.Někdy vypije víc někdy mín,ale víc jak 30 ml nevypije :wink: možná by z flašky vypila víc,ale nechci ji na ni učit :wink:jinak jí napít nedávám,jen u zeleniny,ale ted jak začne být tepleji,tak jí budu dávat i přes den jen tak na žížu :wink: jo a ze začátku je lepší dávat aspon 2 -3 dny po sobě jen jeden druh zeleninky,protože kdyby se ti malej osypal,tak vlastně budeš muset zkoušet jestli to bylo z mrkve,brambory nebo kedlubny :wink:
10. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali my jsme Erička křtili a náš farář taky chce,aby byl kmotr biřmovaný. Zajeďte si do Břeclavi, tam nedělá problémy. Sestřenka tam teďka křtili a dokonce nemají ani svatbu v kostele.
10. kvě 2010 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
S kapličkou taky souhlasím. Bude to lepší než to přejíždění do Lednice. I když v Lednici v parku je nádherně.
10. kvě 2010 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali medard je dobrej,ale nejlepší je http://www.chmi.cz/meteo/ov/aladin/results/index.php?run=latest&all=on a taky rádá sleduji http://www.ceskehory.cz/pocasi/nove-mlyny.html. Můj je domácí meterolog. Ten se v tom vyžívá. Ještě má jedny stránky,ale ty nevím jak se jmenují.
10. kvě 2010 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau bambini..:slight_smile:

Souhlasim s kaplickou... :dizzy_face: Od nadrazi muzem pak taky nekoho vzit.. Martu nebo Jancu.. A Kacka pojede taky autem.. :wink:
10. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Martině jsem napsala. Tak snad se ozve.
11. kvě 2010 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde ste baby? :sweat_smile: no já jsem doted drhla sprcháč :grinning: musím změnit režim,malá už mě nenechá nic udělat,tak budu uklízet po večerech :confounded: mám radost,doufám,že do středy to stihnu :grinning: četla jsem na fb,že Maty je marod,snad se vyzdraví :wink: Peti co Eriček,jak je na tom?
11. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... :dizzy_face:

Tak dneska jsem byla na poslední kontrole s tou mojí rukou. Vypadá to dobře. Už mám jen takovou červenou jizvu. Na to jak to bylo hnusný, když mi odstřihoval tu starou kúži,tak je to nádherný. V pondělí si mám už jen vyzvednout papír na pojišťovnu,tak jsem zvědavá co dostanu.

Jinak Eriček je na tom pořád stejně a ještě mu začalo téct z očička,ale snad to bude do příštího týdne dobrý. V nejhorším sebou vezmu odsávačku na vysavač a jestli budeš Iny tak hodná a půjčíš mi vysavač,tak nevím problém,že by jsme nepřijeli.

Holky Marťa se zatím vůbec neozvala. Budeme se domlouvat co bude která chystat?
12. kvě 2010 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi ségra dala vypálené DVD s děckou znakovou řečí. Je to docela zajímavé. Eriček na to čučel a ani nereagoval,že ho volám.
12. kvě 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

v práci finišuju tak není nějak čas, ale už se těším na příští týden bez práce :dizzy_face:

Já si sebou budu brát určitě jídlo pro sebe a jestli klidně vezmu ještě něco dalšího :slight_smile:

Peti znakovou řeč bych taky chtěla s malým zkusit :slight_smile:
12. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já Ti to vypálím a přivezu. Jestli chceš?
Moje nejlepší kamarádka čeká miminko v srpnu a taky ji zjistili cukrovku. Jsem se o tom včera bavily a říkala,že nesmí jíst jen sladké a jinak všechno může. Ani žádnou dietu ji nedali. Tebe Marti jo?
12. kvě 2010 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no jestli mi to vypálíš tak budu moc ráda :wink:

Mě dali dietu a docela drsnou, ale já ji nedržím, jedu si podle sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: (je to toiž dieta pro obyč cukrovkáře), sladký taky samo nejím, ale jinak jím víceméně všechno, jenom si hlídám sacharidy a pravidelně jím. Už mám díky glukometru vyzkoušené které jídla mi cukr moc nezvýší a kolik čeho si můžu dovolit sníst. Doktoři se šíleně liší v názorech, je tofakt mazec :angry:
12. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj...:slight_smile:

Peti, DVD bych chtela taky, prosim....:slight_smile:

Ja budu pect dort a asi prichystam nejake listove snecky naslano.. a vezmu kdyztak nejake ovoce.. :slight_smile: A asi nejake piti.. :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. :dizzy_face:

Tak dneska jsme stávali v 5:00. Eriček stává ze světlem. Mě asi drbne ... :angry:

Tak já bych nachystala nějaké jednohubky.

Zdeni jak se dělají Ti šnec,

DVD vypálím. Neni problém.
13. kvě 2010 v 05:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. :dizzy_face:

Tak dneska jsme stávali v 5:00. Eriček stává ze světlem. Mě asi drbne ... :angry:

Tak já bych nachystala nějaké jednohubky.

Zdeni jak se dělají Ti šnec,

DVD vypálím. Neni problém.
13. kvě 2010 v 05:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak dnešní poradna v pohodě, mám o 100g míň než před 3 týdny :grinning: a malej má 1600g a odpovídá 33tt, takže je o 14 dní napřed :grinning:

Akorát mi dneska brala krev nadvakrát, poprvé jí to nešlo, takže mám rozpíchané obě ruce, to budou zase modřiny na 14 dní :angry:
13. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..:slight_smile:

Petuli, vyvalim si listove testo, na to natru smes z kecupu, cesneku, italskeho koreni, na to pokladu sunku nebo nejaky salam a strouhany syr. Zamotam napevno a krajim kolecka tak centimetr siroka.. Kladu na pecici papir a chvilku pecu.. Minuty nevim - az se roztece syr a testo nalistkuje.. :slight_smile:

Druha varianta je umichat taveny syr s cesnekem, k tomu tvrdy syr najemno nastrouhany, zase koreni a tohle namazat na testo, na to sunku a zamotat.. Taky velka dobrota..:slight_smile:

Za DVD diky..:slight_smile:
13. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a souhlasi ti TP? Myslim jako, jestli si nemyslis, ze je TP driv/pozdeji nez urcili oni..

Holky z jine diskuze casto rodi na TP, ktery si vypocitaji ony samy podle data poceti. :slight_smile: Tak jestli nejsi tentyz pripad..:slight_smile:
13. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek