Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
13. kvě 2010
Zdeni TP mám podle MS 20.7. a odpovídá to i zhruba datu početí, ten dřívější termín podle UTZ je hlavně díky tomu že má malej dlouhé nohy o tatínkovi 😉
zdenallicka
13. kvě 2010
Ahaaaa...🙂 Čahoun to bude..🙂
katunka82autor
13. kvě 2010
Ahojky holky, nestiham docitat...

Pro KAPLICKU jsu taky, super napad! A na obidek si muzeme skocit Iny tam tam tam.... jak jsem ti psala, ze jsme tam byli s Ferem. vari vybrne, a kdyz bude krasne, super posezeni na terase vzadu.
Ja uz se taaaaak tesim!!!!
Aspon povykladame osobne, kdyz na kona nemam cas 😞
katunka82autor
13. kvě 2010

Pro KAPLICKU jsu taky, super napad! A na obidek si muzeme skocit Iny tam tam tam.... jak jsem ti psala, ze jsme tam byli s Ferem. vari vybrne, a kdyz bude krasne, super posezeni na terase vzadu.
katunka82autor
13. kvě 2010

katunka82autor
13. kvě 2010
Ani nevim jak jsem to dokazala vlozit 3x.... jsem chtela psat dal, ale nejak se t odstrelilo a hned 3x 😃
katunka82autor
13. kvě 2010
Mata zrovna spi, tak jsem dala prat, uklidila trochu a ted jdu delat letak na jednu akci.
Dost casu nu zabira ted planovani a zarizovani ohledne baraku, uz je toho na me nejak moooooc! Snad az budeme bydlet, tak za 2-3 mesice, tak se to srovna a ja budu mit zase klidu a volna dostatek 🙂
zdenallicka
13. kvě 2010
Cau Katy..🙂 Ja se zrovna chystam plnit dva dorty a pak modelovat Fifi z Kvetikova... :-p

No a zitra jedem na prvni grilovacku, tak musim nalozit masko, upect dort a taaak..🙂 Uz se tesim..🙂

A na sraz se taky moc tesim..🙂 Je mi v podstate jedno, kam pujdeme..🙂

Jani, Marti, napiste mi, v kolik vam prijede vlak do Zajeci a ja vas muzu vzit.. 🙂 Nebo Kacka, to je fuk..🙂 Anebo se o vas poperem..🙂)

Petuli a ty mi popis cestu nebo mi do IP napis adresu a ja si vas najdu na mapach... 😉 Diky..🙂
zdenallicka
13. kvě 2010
Jo a prat jsem taky chtela, diky za pripomenuti, Katy...🙂
janca.k
13. kvě 2010
Ahoooj, jsem konečně tu...to byl mazec týden, hotovo, dneska jsem si myslela, jak si pospím a prd, zase jsem byla v sedm vzhůru, tak jsem se v klidu nasnídala a šla dát vyprat prádlo a sedla chvilku k netu.
Tak kaplička je super nápad, aspoň nemusíme nikam cpát kočárky a můžeme se projít, když bude pěkně.A já to pak budu mít s Marťou i blíž na vlak a nemusíte nás nikam vozit.
Podle toho co jsem našla, bychom s Marťou měly dorazit kolem desáté do Zaječí, ještě to jednou dohledám, já vyjedu před osmou a s Marťou se pak naženeme ve vlaku. Pošlu ti ještě číslo do IP.
Jo a co mám vzít teda s sebou? Já bych vzala i nějaké sýry a tak, jenže pojedu dvě hodiny vlakem, tak nevím :-S ale kdyžtak nakoupím zeleninu a ovoce a něco takového, pokud půjdeme k té kapličce nebo budeme u Inky, tak si můžeme udělat třeba nějaký salát nebo tak něco, tak pisnite co mám vzít.
janca.k
13. kvě 2010
Jinak u nás v neděli proběhla pouť a gratulačka k Martinovým narozkám, tak dostal lávový gril, tak už se těším až ho budeme moct vyzkoušet x-)
v pondělí jsem byla celý den v Boskovicích, nejdřív u našich, pak ke kámošce nakrmit želvu a zalít kytky a pak se ségrou lítačka po městě, v úterý Brno, kontrola na očním, tam se mnou jela kamarádka z regionů, takže super, jely jsme už ráno, aby mohla malýho dát do školky a včera jsem byla na gyndě, tak všechno v pohodě, pár dní mě bolelo břicho,t ak jsem dostla magnézko a na kontrolu za měsíc, což zase nechápu, teď jsem byla po třech týdnech, ale dobrý....
a příští pátek test na cukrovku :-p
janca.k
13. kvě 2010
Takže jsem se dívala na spoje, já pojedu v 7,45 od nás busem do Brna, tam v Kr.Poli nastoupím na vlak, který jede v 8,55 a do Hrušovan dorazím v 9,33 tam někde najde Marťu ...snad 😃 ... a v Zaječí budeme v deset. Když nebude zpoždění. Takže záleží v kolik kdo pojedete a jestli nás teda někdo vyzvedne, před tím psala Alča, že by na nás počkala, protože ona asi pojede sama. Zdenča poveze Peťu a pak teda ještě Katu jede jenom s Matym, tak tam na vás počkáme.Nebo jestli je to kousek, tak k Ince snad i dojdeme, ne?
anag
13. kvě 2010
Jani v Zaječí je nádraží docela dost daleko od dědiny. To by jste se pěkně prošly.
zdenallicka
13. kvě 2010
Jani, kazdopadne tam na 10:00 i s Petkou a Erickem budem a aspon jednu z vas vezmem.. Kacka i Aliik urcite taky nehkoho muzou nabrat...🙂

Dala jsem vedet Vladce, ale je na neschopence, ma zanet mocovych cest a bere ATB, navic se uci na zkousky, takze nepojede, ale priste si to pry uz ujit nenecha...🙂)
anag
13. kvě 2010
Zdeni ještě mě tak napadlo. Dá se Ti tam i kočár?
anag
13. kvě 2010
Jo a ta Marťa pořád nic. Tak nevím... =-) =-)
anag
13. kvě 2010
Jsem se tak přežrala,že je mi zle ... :-|
anag
13. kvě 2010
Si snad dělají srandu.... http://www.novinky.cz/domaci/200139-do-ceska-se... ]-( ]-( ]-(
zdenallicka
13. kvě 2010
Peti, mame kombika, da se tam podle me v pohode..🙂 Jaky mas vlastne kocarek?
anag
13. kvě 2010
Tak to je Zdeni fajn. Mám takovej kočárek..
zdenallicka
13. kvě 2010
Tak to tam urcite dame..🙂
anag
13. kvě 2010
Jo a tady máme fotky ze svatby. Díky té svatbě jsem dala dolů ty přebytečné kila ... 🙂
anag
13. kvě 2010
Jé jsem se spletala a místo nás jsem tam dala někoho jiného ... 😃 😃
anag
13. kvě 2010
Tak tahle fotky tam měla být ... 😃
katunka82autor
13. kvě 2010
Ja muzu taky nekoho nabrat, bez problemuuuu.
Pockam taky na tom nadrazi. prijedeme k Ince spolecne, ne? Stejne bych bloudila jeste hodinu sama po Zajeci 🙂 Vic hlav vic vi 😃

Peti mooooc ti to slusi, zhubla jsi fakt mega moc!

To ja jsem za 2 mesice pribrala 4 kg 😞 nechapu proc, jim porad stejne, pohybu mam vic nez kdy jindy... nerozumim tomu a jsu z toho spatna. 😞
zdenallicka
13. kvě 2010
Katy, OK..🙂 Sejdem se kolem desate tedy na nadrazi, ju?

Peti, moc na tebe na te fotce nevidim, ale slusi ti to..🙂

Katy, ja priberu dve kila, jen co se poradne nadechnu... |-|
katunka82autor
13. kvě 2010
Tak jsem se prave rozhodla, ze my s Matou vyrazime v 9h, to je cas kdy uz je zase unaveny, tak si pekne pospi v aute a nebude po me nic chtit 🙂 a "sejdeme se na vlakaci" 🙂
katunka82autor
13. kvě 2010
Ale od pondeli zacinam brat ty krabicky, kde je 5 jidel na den a je to tusim 8000kj ci ceho na den. Potom maji i se snizenou hodnotou, ale mam strach, ze budu hladna... tak na ten snizeni program najedu az si zvyknu na ten rezim s vyssi hodnotou. Hlavne je to vyvazeny jidelnicek, snad mi to pomuze!
katunka82autor
13. kvě 2010
Nejde mi o dietu, nebudu si odrikat nejakz vyjimecne akce, neb sladkosti na ktere jsu zvykla. Jde mi o ten vyvazeny jidelnicek a pravidelnou stravu, hlavne si nemusim nic chystat, ne vzdy mam na to cas totiz.
zdenallicka
13. kvě 2010
Katy, 8000KJ je dost.. TO je tak pro chlapa..🙂 Zenska by mela prijmout kolem 7000KJ na den..🙂 Ale o krabickach nevim nic, takze se mozna mylim... 🙂

Bude ti to chutnat?
anag
13. kvě 2010
Tak jsem až teď zjistila,že se mi nezobrazila ta správná fotka.Tady by jsi mě Zdeni měla vidět pořádně.
janca.k
13. kvě 2010
Peti,moc ti to slušelo...já jsem si pořád říkala, že moc nepřibírám a teď mám pocit, že přibírám nějak moc rychle...no sakra, s takovou to dotáhnu na 30kilo :-N 😕

Tak fajn, dáme si scuka na vlakáči a nějak se do aut naskládáme....kdyžtak si vlezu do kufru 😃