• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdeni TP mám podle MS 20.7. a odpovídá to i zhruba datu početí, ten dřívější termín podle UTZ je hlavně díky tomu že má malej dlouhé nohy o tatínkovi :wink:
13. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaaa...:slight_smile: Čahoun to bude..:slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, nestiham docitat...

Pro KAPLICKU jsu taky, super napad! A na obidek si muzeme skocit Iny tam tam tam.... jak jsem ti psala, ze jsme tam byli s Ferem. vari vybrne, a kdyz bude krasne, super posezeni na terase vzadu.
Ja uz se taaaaak tesim!!!!
Aspon povykladame osobne, kdyz na kona nemam cas :frowning2:
13. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

Pro KAPLICKU jsu taky, super napad! A na obidek si muzeme skocit Iny tam tam tam.... jak jsem ti psala, ze jsme tam byli s Ferem. vari vybrne, a kdyz bude krasne, super posezeni na terase vzadu.
autor

autor
Ani nevim jak jsem to dokazala vlozit 3x.... jsem chtela psat dal, ale nejak se t odstrelilo a hned 3x :grinning:
autor
Mata zrovna spi, tak jsem dala prat, uklidila trochu a ted jdu delat letak na jednu akci.
Dost casu nu zabira ted planovani a zarizovani ohledne baraku, uz je toho na me nejak moooooc! Snad az budeme bydlet, tak za 2-3 mesice, tak se to srovna a ja budu mit zase klidu a volna dostatek :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Katy..:slight_smile: Ja se zrovna chystam plnit dva dorty a pak modelovat Fifi z Kvetikova... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a zitra jedem na prvni grilovacku, tak musim nalozit masko, upect dort a taaak..:slight_smile: Uz se tesim..:slight_smile:

A na sraz se taky moc tesim..:slight_smile: Je mi v podstate jedno, kam pujdeme..:slight_smile:

Jani, Marti, napiste mi, v kolik vam prijede vlak do Zajeci a ja vas muzu vzit.. :slight_smile: Nebo Kacka, to je fuk..:slight_smile: Anebo se o vas poperem..:slight_smile:)

Petuli a ty mi popis cestu nebo mi do IP napis adresu a ja si vas najdu na mapach... :wink: Diky..:slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a prat jsem taky chtela, diky za pripomenuti, Katy...:slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, jsem konečně tu...to byl mazec týden, hotovo, dneska jsem si myslela, jak si pospím a prd, zase jsem byla v sedm vzhůru, tak jsem se v klidu nasnídala a šla dát vyprat prádlo a sedla chvilku k netu.
Tak kaplička je super nápad, aspoň nemusíme nikam cpát kočárky a můžeme se projít, když bude pěkně.A já to pak budu mít s Marťou i blíž na vlak a nemusíte nás nikam vozit.
Podle toho co jsem našla, bychom s Marťou měly dorazit kolem desáté do Zaječí, ještě to jednou dohledám, já vyjedu před osmou a s Marťou se pak naženeme ve vlaku. Pošlu ti ještě číslo do IP.
Jo a co mám vzít teda s sebou? Já bych vzala i nějaké sýry a tak, jenže pojedu dvě hodiny vlakem, tak nevím :confounded: ale kdyžtak nakoupím zeleninu a ovoce a něco takového, pokud půjdeme k té kapličce nebo budeme u Inky, tak si můžeme udělat třeba nějaký salát nebo tak něco, tak pisnite co mám vzít.
13. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás v neděli proběhla pouť a gratulačka k Martinovým narozkám, tak dostal lávový gril, tak už se těším až ho budeme moct vyzkoušet :dizzy_face:
v pondělí jsem byla celý den v Boskovicích, nejdřív u našich, pak ke kámošce nakrmit želvu a zalít kytky a pak se ségrou lítačka po městě, v úterý Brno, kontrola na očním, tam se mnou jela kamarádka z regionů, takže super, jely jsme už ráno, aby mohla malýho dát do školky a včera jsem byla na gyndě, tak všechno v pohodě, pár dní mě bolelo břicho,t ak jsem dostla magnézko a na kontrolu za měsíc, což zase nechápu, teď jsem byla po třech týdnech, ale dobrý....
a příští pátek test na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jsem se dívala na spoje, já pojedu v 7,45 od nás busem do Brna, tam v Kr.Poli nastoupím na vlak, který jede v 8,55 a do Hrušovan dorazím v 9,33 tam někde najde Marťu ...snad :grinning: ... a v Zaječí budeme v deset. Když nebude zpoždění. Takže záleží v kolik kdo pojedete a jestli nás teda někdo vyzvedne, před tím psala Alča, že by na nás počkala, protože ona asi pojede sama. Zdenča poveze Peťu a pak teda ještě Katu jede jenom s Matym, tak tam na vás počkáme.Nebo jestli je to kousek, tak k Ince snad i dojdeme, ne?
13. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani v Zaječí je nádraží docela dost daleko od dědiny. To by jste se pěkně prošly.
13. kvě 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, kazdopadne tam na 10:00 i s Petkou a Erickem budem a aspon jednu z vas vezmem.. Kacka i Aliik urcite taky nehkoho muzou nabrat...:slight_smile:

Dala jsem vedet Vladce, ale je na neschopence, ma zanet mocovych cest a bere ATB, navic se uci na zkousky, takze nepojede, ale priste si to pry uz ujit nenecha...:slight_smile:)
13. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ještě mě tak napadlo. Dá se Ti tam i kočár?
13. kvě 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ta Marťa pořád nic. Tak nevím... :confused: :confused:
Jsem se tak přežrala,že je mi zle ... :unamused:
Peti, mame kombika, da se tam podle me v pohode..:slight_smile: Jaky mas vlastne kocarek?
13. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je Zdeni fajn. Mám takovej kočárek..
13. kvě 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tam urcite dame..:slight_smile:
13. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a tady máme fotky ze svatby. Díky té svatbě jsem dala dolů ty přebytečné kila ... :slight_smile:
13. kvě 2010 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jsem se spletala a místo nás jsem tam dala někoho jiného ... :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tahle fotky tam měla být ... :grinning:
13. kvě 2010 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja muzu taky nekoho nabrat, bez problemuuuu.
Pockam taky na tom nadrazi. prijedeme k Ince spolecne, ne? Stejne bych bloudila jeste hodinu sama po Zajeci :slight_smile: Vic hlav vic vi :grinning:

Peti mooooc ti to slusi, zhubla jsi fakt mega moc!

To ja jsem za 2 mesice pribrala 4 kg :frowning2: nechapu proc, jim porad stejne, pohybu mam vic nez kdy jindy... nerozumim tomu a jsu z toho spatna. :frowning2:
13. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, OK..:slight_smile: Sejdem se kolem desate tedy na nadrazi, ju?

Peti, moc na tebe na te fotce nevidim, ale slusi ti to..:slight_smile:

Katy, ja priberu dve kila, jen co se poradne nadechnu... :pensive:
13. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se prave rozhodla, ze my s Matou vyrazime v 9h, to je cas kdy uz je zase unaveny, tak si pekne pospi v aute a nebude po me nic chtit :slight_smile: a "sejdeme se na vlakaci" :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale od pondeli zacinam brat ty krabicky, kde je 5 jidel na den a je to tusim 8000kj ci ceho na den. Potom maji i se snizenou hodnotou, ale mam strach, ze budu hladna... tak na ten snizeni program najedu az si zvyknu na ten rezim s vyssi hodnotou. Hlavne je to vyvazeny jidelnicek, snad mi to pomuze!
13. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nejde mi o dietu, nebudu si odrikat nejakz vyjimecne akce, neb sladkosti na ktere jsu zvykla. Jde mi o ten vyvazeny jidelnicek a pravidelnou stravu, hlavne si nemusim nic chystat, ne vzdy mam na to cas totiz.
13. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, 8000KJ je dost.. TO je tak pro chlapa..:slight_smile: Zenska by mela prijmout kolem 7000KJ na den..:slight_smile: Ale o krabickach nevim nic, takze se mozna mylim... :slight_smile:

Bude ti to chutnat?
13. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem až teď zjistila,že se mi nezobrazila ta správná fotka.Tady by jsi mě Zdeni měla vidět pořádně.
13. kvě 2010 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,moc ti to slušelo...já jsem si pořád říkala, že moc nepřibírám a teď mám pocit, že přibírám nějak moc rychle...no sakra, s takovou to dotáhnu na 30kilo :sweat_smile: :fearful:

Tak fajn, dáme si scuka na vlakáči a nějak se do aut naskládáme....kdyžtak si vlezu do kufru :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek