• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Aha, tak jsem se teď dívala na tu mapu...tak z vlakáče k Ince nejdu ani omylem :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!

Peti, jsi kočena - moc ti to sluší :slight_smile:

Takže jestli to dobře chápu, mini sraz je na nádraží v deset a pak hromadný odjezd k Ince :grinning: to je dobrý :sunglasses:

Já ty listové šnečky dělám s nivou, ořechama a slaninkou :wink: taky šmakec. Jsem si na ně myslela, že bych je udělala na sraz...
13. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: nestíhám - v každé volné chvíli uklízím :grinning: ale než přijedete tak bude zase bordel :grinning: počasí teda nevím nevím,ale středa už má být kapánek lepší :wink: Peti vysavač ti klido půjčím,my ho máme furt v pohotovosti :grinning: to jídlo jak chcete,můžem zajít i na ten oběd jak psala Katu nebo mám v plánu udělat gnochi se špenátem :wink: však uvidíme :wink: už se na vás moc těším :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti moc ti to sluší :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti gratuluju ke kontrole :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali :slight_smile: já ty šneky dělám s jarní cibulkou,šunkou a sýrem :wink: to můžem pojmout jako degustaci šneků :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pošlu vám moje číslo do ip,kdyby náhodou :wink:
13. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak vidím, že na srazu se bude šnekovat :grinning: kamarádka je taky dělá s česnekem a nějakýma bylinkama a jsou strašně mňam, vždycky se jich hrozně přejím :grinning: :grinning:

My chtěli včera s Martinem vyzkoušet nový gril, ale než jsme ho vypálili, tak začalo pršet a byla zima, takže nic...a dneska nehrozí, bo zase lije...chjo a to máme jít zítra na svatbu, která bude venku, to bude mazec, snad to budou mít pod střechou, přístřešek tam je, tak asi jo, no a já si budu hrát na ledního medvěda, navleču se jak cibule aby mi bylo teplo, naštěstí to mají pojmuté jako posezení u pivka, takže rifle a bundy...včera Martin dovezl krabičku s cukrovím...no je moc dobré, ale já se pak divím, že teď tak hrozně přibírám
:angry: :angry: :angry: :angry:
14. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tý jo ,tak to jim počasí na svatbu teda nevýjde :unamused:aspon tady lije a lije :unamused: jsem vylezla ven,že neprší a mrholilo jak svina :angry: odpo ven nejdem,příjde sestřenka :wink: A potom půjdem k Vlčkům, přijela návštěva z Krkonoš a poprvé uvidíme malýho Tomáška( narodil se v 26 tt a měl 630g) ted už má 15 měsíců a 12 kg :slight_smile: koupila jsem mu tričko s Bořkem,tak uvidím jestli mu nebude velký :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem taky začala přibírat až jak ty a to bylo klidně kilo za týden :confused: taky jsem se stresovala ze začátku,pak zjistíš,že pokud to s jídlem nějak extra nepřeháníš,tak to neovlivníš a budeš v klidu :wink: já jsem měla navrch 17 kg a jsou dole aniž bych s tím něco dělala :wink: jen jsem nejedla milion věcí,který vadily Juli :grinning:
14. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dort pro babi..
14. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pro malou Verunku..
14. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .. :dizzy_face:

Počasí stojí za starou belu. Příští týden to má vypadat podobně. Alespoň to bylo v předpovědi počasí na jedničce.

Zdeni dorty jsou nádherné.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Iny ty jo jen 630g. To si nedovedu vůbec představit. To pro ty rodiče muselo byt něco strašného.
14. kvě 2010 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji, Petuli...:dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda,že je ten Kyjov tak daleko. Bych si nechala udělat u Tebe dortu až bude mít Eriček narozeniny.
14. kvě 2010 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, v srpnu si ke mne pojedou z Morkovic a v cervnu z Jankovic u Uherskeho Hradiste. Ted na konci kvetna ze Stareho Mesta a v zari z UH..:slight_smile: V prosinci a lednu budu pect pro jednu znamou do Brna - pojedou 80km...:slight_smile: :confused: :astonished:
14. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja bydlim ve Straznici..:grinning:
14. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo. Já myslela pořád,že bydlíš v Kyjově. Kdo tam tedy bydlí?
14. kvě 2010 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacka je z Kyjova...:slight_smile:
14. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. Tak už tom mám tedy jasno. Zdeni a jak se Ti musí dát dopředu vědět? Máme sice švagrovou cukrářku,ale za šest let jsem od ni viděla pouze jeden dort ... :unamused:
Moc to nedělá.
14. kvě 2010 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska šíleně unavená.... :confounded:
14. kvě 2010 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni dneska jsem dělala ty Tvoje šneky. Jsou fakt super ... :wink:
14. kvě 2010 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tri tydny staci... :slight_smile: Ericek je v rijnu?
14. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne v prosinci... :slight_smile:
14. kvě 2010 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, promin....:grinning: Ja to mam nejake domotane..:slight_smile:
14. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni dortíky krásný,jako vždy :slight_smile: počasí je děsný :unamused:
14. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodím jedno video - to je naše novinka :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=EyDzDYSEnOg
14. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dejte si to bez zvuku :grinning: příště musím u natáčení držet čuňu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
už u nás byl malý Tomášek a je uplně v pohodě :slight_smile: vůbec nevypadá,že by byl nějak pozadu oproti stejně starým prckům :slight_smile:
14. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny...:grinning: Ona se tam jako odkulila? :confused: :sweat_smile: :grinning:

A zvuk jsem si nechala zapnuty.... :grinning: :sweat_smile: :grinning:
14. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek