Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
13. kvě 2010
Aha, tak jsem se teď dívala na tu mapu...tak z vlakáče k Ince nejdu ani omylem 😃 😃
aliiik
13. kvě 2010
Nazdárek!

Peti, jsi kočena - moc ti to sluší 🙂

Takže jestli to dobře chápu, mini sraz je na nádraží v deset a pak hromadný odjezd k Ince 😃 to je dobrý 😎

Já ty listové šnečky dělám s nivou, ořechama a slaninkou 😉 taky šmakec. Jsem si na ně myslela, že bych je udělala na sraz...
cervenec
13. kvě 2010
Ahoj holky 😉 nestíhám - v každé volné chvíli uklízím 😃 ale než přijedete tak bude zase bordel 😃 počasí teda nevím nevím,ale středa už má být kapánek lepší 😉 Peti vysavač ti klido půjčím,my ho máme furt v pohotovosti 😃 to jídlo jak chcete,můžem zajít i na ten oběd jak psala Katu nebo mám v plánu udělat gnochi se špenátem 😉 však uvidíme 😉 už se na vás moc těším 🙂
cervenec
13. kvě 2010
Peti moc ti to sluší 🙂
cervenec
13. kvě 2010
Marti gratuluju ke kontrole 🙂
cervenec
13. kvě 2010
Ahoj Ali 🙂 já ty šneky dělám s jarní cibulkou,šunkou a sýrem 😉 to můžem pojmout jako degustaci šneků 😃
cervenec
13. kvě 2010
holky pošlu vám moje číslo do ip,kdyby náhodou 😉
janca.k
14. kvě 2010
Dobré ráno,
tak vidím, že na srazu se bude šnekovat 😃 kamarádka je taky dělá s česnekem a nějakýma bylinkama a jsou strašně mňam, vždycky se jich hrozně přejím 😃 😃

My chtěli včera s Martinem vyzkoušet nový gril, ale než jsme ho vypálili, tak začalo pršet a byla zima, takže nic...a dneska nehrozí, bo zase lije...chjo a to máme jít zítra na svatbu, která bude venku, to bude mazec, snad to budou mít pod střechou, přístřešek tam je, tak asi jo, no a já si budu hrát na ledního medvěda, navleču se jak cibule aby mi bylo teplo, naštěstí to mají pojmuté jako posezení u pivka, takže rifle a bundy...včera Martin dovezl krabičku s cukrovím...no je moc dobré, ale já se pak divím, že teď tak hrozně přibírám
]-( ]-( ]-( ]-(
cervenec
14. kvě 2010
Ahojky holky 🙂 tý jo ,tak to jim počasí na svatbu teda nevýjde :-|aspon tady lije a lije :-| jsem vylezla ven,že neprší a mrholilo jak svina ]-( odpo ven nejdem,příjde sestřenka 😉 A potom půjdem k Vlčkům, přijela návštěva z Krkonoš a poprvé uvidíme malýho Tomáška( narodil se v 26 tt a měl 630g) ted už má 15 měsíců a 12 kg 🙂 koupila jsem mu tričko s Bořkem,tak uvidím jestli mu nebude velký :-N
cervenec
14. kvě 2010
Jani já jsem taky začala přibírat až jak ty a to bylo klidně kilo za týden =-) taky jsem se stresovala ze začátku,pak zjistíš,že pokud to s jídlem nějak extra nepřeháníš,tak to neovlivníš a budeš v klidu 😉 já jsem měla navrch 17 kg a jsou dole aniž bych s tím něco dělala 😉 jen jsem nejedla milion věcí,který vadily Juli 😃
zdenallicka
14. kvě 2010
Dort pro babi..
zdenallicka
14. kvě 2010
A pro malou Verunku..
anag
14. kvě 2010
Ahoj holky .. x-)

Počasí stojí za starou belu. Příští týden to má vypadat podobně. Alespoň to bylo v předpovědi počasí na jedničce.

Zdeni dorty jsou nádherné.... x-) x-)

Iny ty jo jen 630g. To si nedovedu vůbec představit. To pro ty rodiče muselo byt něco strašného.
zdenallicka
14. kvě 2010
Dekuji, Petuli...x-)
anag
14. kvě 2010
Škoda,že je ten Kyjov tak daleko. Bych si nechala udělat u Tebe dortu až bude mít Eriček narozeniny.
zdenallicka
14. kvě 2010
Peti, v srpnu si ke mne pojedou z Morkovic a v cervnu z Jankovic u Uherskeho Hradiste. Ted na konci kvetna ze Stareho Mesta a v zari z UH..🙂 V prosinci a lednu budu pect pro jednu znamou do Brna - pojedou 80km...🙂 =-) :-o
zdenallicka
14. kvě 2010
A ja bydlim ve Straznici..😃
anag
14. kvě 2010
Ty jo. Já myslela pořád,že bydlíš v Kyjově. Kdo tam tedy bydlí?
zdenallicka
14. kvě 2010
Kacka je z Kyjova...🙂
anag
14. kvě 2010
Aha. Tak už tom mám tedy jasno. Zdeni a jak se Ti musí dát dopředu vědět? Máme sice švagrovou cukrářku,ale za šest let jsem od ni viděla pouze jeden dort ... :-|
Moc to nedělá.
anag
14. kvě 2010
Jsem dneska šíleně unavená.... :-S
anag
14. kvě 2010
Zdeni dneska jsem dělala ty Tvoje šneky. Jsou fakt super ... 😉
zdenallicka
14. kvě 2010
Peti, tri tydny staci... 🙂 Ericek je v rijnu?
anag
14. kvě 2010
Ne v prosinci... 🙂
zdenallicka
14. kvě 2010
Aha, promin....😃 Ja to mam nejake domotane..🙂
cervenec
14. kvě 2010
Zdeni dortíky krásný,jako vždy 🙂 počasí je děsný :-|
cervenec
14. kvě 2010
hodím jedno video - to je naše novinka 😃 http://www.youtube.com/watch?v=EyDzDYSEnOg
cervenec
14. kvě 2010
dejte si to bez zvuku 😃 příště musím u natáčení držet čuňu :-p
cervenec
14. kvě 2010
už u nás byl malý Tomášek a je uplně v pohodě 🙂 vůbec nevypadá,že by byl nějak pozadu oproti stejně starým prckům 🙂
zdenallicka
14. kvě 2010
Iny...😃 Ona se tam jako odkulila? =-) :-N 😃

A zvuk jsem si nechala zapnuty.... 😃 :-N 😃