• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Iny super... :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby Inka nenapsala bez zvuku, tak si ho nepustím, ale napsala nepouštět, tak jsem ho pustila :grinning: :grinning: Super, fakt...
Teď odjížděla ségra s přítelem, tak mám změřenou komodu a skříňku a začne na tom pracovat, tak jsem ráda... :slight_smile: aspoň začnu mít pocit, že se začínáme chystat.Nejdřív za 14 dní to bude hotové, to bude super, už se mi tady kupí věci na zemi :grinning:

Marti ty jsi mi tenkrát posílala odkaz na tuto podložku.....http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=203512 máš ji nakonec objednanou? Já si ji chci objednat, ale dneska jsme zjistili, že pokud bych nechala komodu udělat podle ní, tak mi nezbyde místo mezi postelí a tou komodou, tak uvažuju, jestli je měkká a dá se eventuelně trochu ohnout, jako myslím když ji dát na zeď a přehnu...doufám, že mě chápeš :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo ona válí sudy,ale už umí mířit kam se se chce dokulit a taky ji strašně láká ten chlupatej koberec :grinning: já jsem věšela prádlo a příjdu a ona pod stolkem :grinning:
14. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tu podložku má kamoška a v poho ji ohneš :wink: nemá ty okraje pevný :wink: já ji mám z pevnýma a teda myslím,že je to lepší :sweat_smile: protože malá se přes to nepřekulí :wink:
14. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky podložku z pevnýma okrajema.
14. kvě 2010 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opět dneska vstáváme v pět .... :angry: :angry: :angry:
15. kvě 2010 v 05:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Jani nakonec tu podložku kupovat nebudu, budeme mít jenom obyč přebalovák z ikei a dáme ho to koupelny, komodu zatím kupovat nebudu, dáme všechno do skříně.

Inko super video :grinning:

Teda pořád mi nedochází že už nejdu do práce :grinning: , včera se za mnou dokonce přijel rozloučit šéf a dovezl mi krásnou kytku a obálku s 2tis :dizzy_face: a ještě mi poděkoval za práci kterou jsem odvedla a že ti toho moc váží, no člověka to potěší :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nebylas dojata? :slight_smile: Ja bych bulela jak krava..:slight_smile:
15. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni dojatá jsem byla lehce, mě to tak nějak pořád nedochází :grinning:
15. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kazdopadne - ted uz jenom HURA DO MATERSTVI!!!! :slight_smile: :dizzy_face:

Kurvajs, zeny, ja vam zavidim.... :rolling_eyes:
15. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj hurá do toho :slight_smile:

Neboj taky se dočkáš :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajooooj :slight_smile: všichni

Dneska je (teda bylo) exluzivně hnusně :confounded: brrrr
Aleeeee pozooor.... Toník byl dnes úspěšně pokřťen a stal se dítkem božím :dizzy_face:
Pan farář nám zprvu nechtěl povolit nebiřmovaného kmotra, nakonec jsme se s ním před třemi dny domluvili a tak jsme měli dnes honem křtiny. Všechny babičky i prababičky mají konečně dušičku v peří a jedna nám dokonce zajistila, že Toník byl pokřtěný vodou z Jordánu :wink:
Jediné co mě mrzí je to, že mi Toník vyrostl z peřinky, kterou jsem pro tuto slavnost měla nachystanou :frowning2: nu co se dá dělat, tak byl jak frajer v lacláčích a mikince.

Iny, malá asik bude opravář výtahů nebo něco podobného... evidentně se nebojí stísněných prostor. Video je SUPER
Marti vítej na mateřské. Pěkně se to užívej, uvidíš, brzy si zvykneš, že do práce nemusíš a bude ti s prckem doma dobře
Zdeni, ty máš ty dortíky fakt nádherné.....
15. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... :dizzy_face:

To je tedy strašné počasí. A opět jsem vstávali v pět ráno. Už mám nachystaný celý oběd a taky pocvičeno a teďka mi Eriček znovu usnul. Já se z toho asi brzy zblázním. Prostě vstává ze světlem. Nevím pokom je. Po mě a Erikovi asi ne .... :grinning: :grinning:

Jinak tu rýmu máme ještě horší než před tím. To je ale asi i díky tomu hnusnému počasí. Tak škaredý květen si už dlouho nepamatuji.

Ali tak to je fajn, že vám nakonec farář Toníka pokřtil. U vás je farář společný i s Vrbicí?
16. kvě 2010 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je super,že už jsi doma. Teďka už si to budeš jen užívat.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Zdeni neboj brzy se dočkáš. Cítím to ve vzduchu ... :wink:
16. kvě 2010 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potřebovala bych poradit. Přístí neděli k nám přijdou na oběd tchánovci a švagr s rodinou a budeme slavit narozeniny. Mám uvařit oběd a potřebuji nakopnout co mám vařit. Chci něco dobrého, lehkého a rychlého ... :grinning:
16. kvě 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti!

Souhlasím, venku je fakt ble :confounded:
s vařením moc neporadím, jsem totiž antitalent a vařím z toho co dům dá, když hlavní kuchařka domu není doma :wink: .
Jelikož bydlíme u tchánovců a když hrozí nějaký společenský oběd, tak mě tchýně přeřadí pouze na asistentku kuchyně, bez rozhodování :cry:
Teď mě napadlo, třeba tě budu inspirovat - udělej nějaké masko na přírodno a k tomu třeba nějaký dobrý salát. Já mám moc ráda ledový salát s kousky balkánu zalité zálivkou z medu, hořčice, oliv.oil, citrón a pažitka a můžeš to třeba vyšperkovat opečenýma chlebovýma kostičkama a volským okem :wink:

jo jo, otec Ondra je v Kobylí, na Vrbici i v Bořeticích
16. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak víkend opět utekl jako voda. Už se moc s Eričkem těšíme na středu. Říkala jsem si,že udělám nějaké jedohubky a chtěla jsem se vás zeptat jestli máte rádi česnekovo sýrovou pomazánku?
17. kvě 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my budem mit pejskaaaaa!!! :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jdu pect ten dortik...:slight_smile: A vubec nevim, co jeste udelam.. Neco vymyslim..:slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, nasla jsem si trasu k vam, to zvladnu..:slight_smile: Cesta k tobe necelych 40 minut, neco na nalozeni a prejezd do Zajeci.. Stavim se pro tebe po devate hodine.. :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my byli v sobotu na svatbě,bylo to super, jen jsem celou neděli prospala, protože jsem měla pocit, že jsem pařila jak za mlada :grinning: Martínkovi se to ovšem líbilo, no jo , celej taťka, dokonce jsem měla povolený i jeden vinný střik, ale pila jsem ho asi tři hodiny a stejně jsem měla pocit, že jsem narvaná :grinning: :grinning:
Ale bylo to super, měli to pojaté jako zábavu, nakonec teda svatba nebyla venku, jak měla původně být, což bylo sice pro někoho super, ale ne pro těhuli, která nemá co na sebe, takže nakonec jsem na sebe narvala košili, která mi přes pupek nešla zapnout a nový těhu pás, který je i přes prsa a má mašli,takže spíš společenský a rifle, naštěstí v riflích byl každý, nakonec i nevěsta a ženich a dokonce jedněm lidem se nedalo vědět, že akce bude v kulturáku, takže došli v mikinách, ale super....

Na středu se moc těším,jak se tak dívám, tak počasí nám asi přát nebude, ale nenaděláme nic. CO mám teda holky dovézt, aspoň nějakou tu zeleninu, nebo něco nezdravého? brambůrky, tyčinky a tak...pisnite.
Peti česnekový jednohubky miluju :dizzy_face: ale je mi jasný, že mi ve čtvrtek bude zle, ale jsem ochotná to risknout :grinning: :grinning:

Zdeni, pejsek je moooooc krásnej.A to už je větší, nebo to budete mít od tohohle štěně? Švagrová dojela včera se psím miminkem, mají kávovýho kokra americkýho,a le ten je k sežrání.....ležel mi na klíně, třepal se a okusoval mi prsty, do toho kopal Maty v břichu a kopal do psa, ten nechápal proč se taky třepu :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tohle je fenecka z utulku... Jmenuje se Linda, jsou ji asi dva roky a ma za sebou hrozny osud...:frowning2: My ji snad ten dalsi zivot udelame hezky..:slight_smile:

http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=166622&id=127233542982
17. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to je od vás moc pěkný...kámoška mají taky pejska z útulku, měli takhle i prvního, to já jsem zvědavá, jestli u nás klapne štěně od naší Belliny, bude se před vánocemi nechávat připouštět, tak na jaře by mohla být štěňátka, tak jsem zvědavá....
Ale Linda je taky kokr, jak se tak dívám, nebo aspoň křížená s kokrem, že jo? Teta měla skoro stejnýho a kokři jsou strašně hodní, hlavně k dětem.... :slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, asi je to krizenec nejakeho kokra s necim vetsim.. videla bych to na nejakeho ohare, kdyz je tak tupkovana..:slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dvě hodiny vypisovali papíru na stavební úřad. Hnus ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdeni je Linda je moc pěkná.

Naše Sinda má dneska narozeniny. Už má 4roky... :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé a včera to byly dva roky, co máme doma Karla :grinning: :grinning: teda teď už babička, já mám prd....včera jsem řekla, že chci zvířátko a manžel mi řekl, že mi musí stačit on :grinning:
17. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jak to,že už ji má babička? Naše Sindy je taky u Erikových rodičů.

Takže já tedy nachystám jedohubky a mám ještě něco nachystat?

Zdeni dobře budeme po deváté nachystaní.... :wink:
17. kvě 2010 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si vzpomněla,že mám Martině a Zdenči vypálit tu znakovou řeč. Jdu hned na to ... :slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek