• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Babička prodělala na podzim lehkou mozkovou mrtvičku a já ještě chodila do práce a ona se musela učit mluvit, jenže tím, že nebyl nikdo kdo by zde s ní byl, tak se ji Martin zeptal, že bychom ji vždycky ráno donesli andulku a ona by si s ní vykládala a nakonec to dopadlo tak, že mi babička akorát řekne, ať Karlovi koupím žrádlo a má ho dole natrvalo, už se mu naučila i vyklidit klec, před tím jsem si ho vzala sem a aspoň jsem ho pustila ven, teď má smůlu, babička ho nepouští, má strach, že ho nenažene zpátky, ale má velkou klec, tak mu to stačí a babička si s ním vykládá a Karel je spokojenej, jenom nesmí moc křičet, protože to mu babička nadá a postaví ho na verandu :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,kdyby jsi měla nazbyt volné CD, tak mi to vypal taky...jestli doma najdu prázdné, tak ti dovezu...
17. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

psala mi Peťa, že chystáte sraz u Inky. Je to od vás hezké, že jste na mě nezapomněly, i když už za váma na koníka nechodím. Na sraz přijedu hrozně ráda. Takže ve středu na desátou? Budem s Marťulkou tam :slight_smile: :slight_smile:

Martínek je šikula, už se plazí (nejradši ke kytkám, bohužel) a taky si už sám sedne. Teď se dokonce snaží lozit, ale moc mu to ještě nejde. Zuby už má dva, no, však uvidíte...
Zítra jdeme do poradny, jsem zvědavá na váhu, protože před měsícem už to bylo 9,7 kg. Ale je pravda, že už to nejde tak rychle nahoru, protože toho pohybu má moc a už naštěstí tak moc nepřibírá. Jinak je zdravý, ale ťuk ťuk, ať to nezakřiknu.

Tak ve středu pa pa
17. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani vypálím. Neni problém.... :wink:
17. kvě 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti... :dizzy_face:

To je super,že přiješ... :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji za pochvalu Lindy..:slight_smile:

Marti, tesim se na tebe..:slight_smile: Super, ze dorazis..:slight_smile:

Ja uz mam v troube korpusy a zacinam delat krem..:slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já už mám vypálede CD.... :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zjistila,že v počítači mi jedou všechny ty CD a v DVD ne... :angry:

Nechápu.... :sweat_smile:
17. kvě 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, asi tve DVD neprehrava ten format, ve kterem to mas vypalene.. Ale to je jedno, my DVD stejne nemame..:slight_smile:
17. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.

Ségra má od včera ještě nějaké jiné DVD se znakovou řečí,tak jestli mi to přiveze,tak vám to taky vypálím.
17. kvě 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přemýšlím co koupit Erikovi k narozeninám.... :confused:
17. kvě 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak hlasim, Maty je o.k. zadny kasel, prudusky ciste, nos cisty na 99%! Konecneeee huraaaa!

Zato ja mam zanet prave nosni dutiny, tak jsem vyfasovala ATB, ale ne jen lokalni, celkove, aby jsem se z toho brzy dostala. Zdenca je v tomto odbornik - je to nakazlive???? Ja mam pocit, ze ne.. je to vsechno na vasem zvazeni.
Kdyby to byl sraz ze skoly, firemni, apod.. tak to neresim a sla bych, ale protoze bych mela jet mezi tehule, matky a hlavne male prdolky, tak se ptam odbornika Zdenci jestli je to nakazlive a vas holky, v pripade ze by to nebylo nakazlive,jestli mam prijet.
Nemusite se vubec bat napsat, at nejezdim, pochopim to a zlobit se nebudu.

Je taky mozne, ze jak rychle jsem k tomu prisla, tak rychle zaberou ATB a ja budu v pohode. Nastesti jsme to zachytili v zacatku, ani na snimku nebylo moc co videt, a navic jsem si vybrala ty celkove ATB na preleceni, tak tak..

Jdu za ditetem a tatou, mejte se krasne, pa paaaa
17. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, zanet dutin infekcni neni...:slight_smile:

Ja, netehotna/bezdetna hlasuju pro to, abys jela..:slight_smile: Ale je to na holkach..:slight_smile:
17. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já taky hlasuji, abys jela.

Eriček má tedy rýmu pořád. Tak snad vám to nebude vadit. Nemůžou to chytiti ostatní mimča?
17. kvě 2010 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, pokud neni husta a zelena nebo zluta, tak ne..:slight_smile:
17. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti nam ryma Ericka nevadi.... v tomto pocasi ma ryma snad 89% vsech lidi...
A i kdyby nahodou chytl Maty rymu, tak me to vadit nebude, muze to chytnout preci kdekoliv jinde. To by jsme nemohli nikam chodit, aby neco nechytl :slight_smile:

Holky a co to pocasiiiii :frowning2: to je na prd :frowning2:
17. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!

Katy myslím se, že když ty se budeš cítit v pohodě, tak určo přijet můžeš :sunglasses:
a fakt je, že v tomhle počasí snad každému teče z nosu :frowning2:

To počasí je bláznivé. Ještě že máme terasu pod střechou jinak bych se s Toníkem nedostala vůbec ven
17. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali to mate super, ze mate terasu.Mata dnes uz spi po druhe v kocarku doma :frowning2: Ven se neda jit, chjooo :frowning2:

Jo, abych nezapomela, dnes jsme byli v poradne a hlasim 10,2kg a 80cm!
Julinka si asi zaleze pod stolecek, bude se Matyho bat :grinning:
17. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počasí je hrozné. Mě z toho asi drbne. Už druhej den jsem zavřená na bytě. To je šílený .... :confounded:
17. kvě 2010 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maty je tedy šikulka... :wink:
17. kvě 2010 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu, pokud bereš ode dneška ATB, tak by jsi ve středu ani infekční nebyla, takže já jsem taky pro aby jsi jela a s tou rýmou je to fakt, já se teď každý ráno probouzím s totál ucpaným nosem a rýmou...ale pak odpo nic...jenom po ránu.A pokud Eriček nemá hnisavou rýmu - žlutá nebo zelená jak psala Zdenča, tak je to taky jedno, protože to není bakteriální, takže pohoda...a rýmu má teď opravdu každej...a zase je lepší přicházet s bakteriema do kontaktu, děti si vytváří imunitu :wink: to vždycky říkala babička, že si každý dítě musí sníst svůj kyblíček špíny....moje sestra ho teda jedla ještě za někoho...na pískovišti vždycky zbaštila tunu písku :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani zelenou ani žlutou naštěstí nemá.
17. kvě 2010 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je v pohodě :wink:

Jo a musím se pochlubit....Martínek sice už pár týdnů kope tak, že to jde cítit přes břicho rukou, ale Martin prostě ještě neměl štěstí, tak dneska se konečně zadařilo a dokonce Maty kopnul taťku do ucha :grinning: :grinning: tak z toho byl Martin úplně vedle, že to jsou parádní kopance, zatím párkrát viděl, když se mi hýbe břicho,ale jakmile dal ruku na pupek, tak nic....
17. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: přijedte všechny nemoc nenemoc :wink: jestli to některá chytnem,tak přes net se nezabijem :grinning: :wink: Marti super,že s Martínkem přijedete :slight_smile: počasí teda asi nevýjde ,o víkendu už má být zase přes 20 stupnů :angry: ale aspon budeme mít motivaci udělat další srazík :slight_smile: Katu Maty je teda pěknej macek :slight_smile: se těším jak budem prcky porovnávat :grinning: a že se Juli bude bát s tím počítejte,že na uvítanou bude brečet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona je cíta a musí se rozčůhat a pak už v poho :wink: Zdeni Linda je moje oblíbený jméno :slight_smile: Ali gratuluju ke křtinám,farář dělá prve ofuky a šup lup máte to za sebou :wink: A jinak vemte každá co chcete,nějak to extra něřešte,ju? :wink:
17. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to jste stejně šikovní a brzo tatku prcek nakopl :wink:
17. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Peti a máte žaluzky?Já musím zatahovat,jinak by malá taky beztak brzo vstávala :sweat_smile: v 5 ráno to by mě zabylo,Juli i ted třeba v 7 vstává a dřív jak po 8 z postele nejdu ani náhodou:stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím vás nepůjdete některá nakupovat do tesca nebo někam?potřebovala bych na tu středu jedno balení gnochi,mám jen dvě a nikam se už nedostanu :unamused: většinou to mají u těstovin,nevím jestli to některá kupujete,jinak se vám to asi bude blbě hledat :frowning2:
17. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny žaluzie máme,ale nějak to nemá učinnek. Už jsem uvažovala i nějakých pořádných roletách. Dívala jsem se,že na střešní okna se dělají pořádné,ale stojí to dost peněz a když neni byt náš,tak se mi to nechce moc kupovat. A kdo ví jak tu budeme dlouho. Já doufám,že se začne příští rok stavet.
17. kvě 2010 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak to já vstvám v pět. Už ho v postely neudržím. Pořád píská a vykládá a to zase nemůže Erik spát ... :confounded:
17. kvě 2010 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jakou tam mám zase hrubku, to je Tím že dělám deset věcí naráz a vůbec nemyslím... :angry:
17. kvě 2010 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek