Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
17. kvě 2010
Ještě,že tu není žádná učitelka češtiny. Mám sůsedku učitelku českého jazyka a když ji píšu sms nebo email,tak se i zapotím.
cervenec
17. kvě 2010
Peti ty rolety u nás můžeš omrknout, my jsme ji do ložnice objednali hned po první noci 😃 ráno mně svítilo do ksichtu :-p stála 2 tisíce,ale zátahneš a je tma jak v pytli 😉 žaluzky na střešních oknech jsou na nic :-S akorát bych to střešní okno nad postelí nejlíp zazdila a to mě každej říkal,at si ho tam nedávám,néé já umečená ho tam chcu :-p dobře mně tak, prší mně nad hlavou ]-( a to jsem před tím 5 let bydlela v podkrovce a vůbec mi to nedocvaklo 8-( no příště budu chytřejší 😃
anag
17. kvě 2010
Iny já na to tedy u vás mrknu.
anag
17. kvě 2010
Jsem dělala pořádek ve fotkách. Tři roky už jsme na bytě a fotky se hromadí a hromadí a nikdo s nima nic nedělá. Tak jsem je nasáčkovala a popsala a máme zase na pár let pokoj ... 😃 😃
anag
17. kvě 2010
Uvažuji jestli nezalehnu. Erik šel do hospody s kámošem na hokej a čekat na něj určitě nebudu.
janca.k
17. kvě 2010
Hmm, tak já už bych střešní okna nechtěla ani zadara....jsou úplně na hov..na houby. Hlavně teď když chčije a chčije...nemůžu ani větrat, fakt k zlosti.
Roletu u vás taky omrknu, bo my nemáme v ložnici ani žaluzky jenom závěs, ale ten je hodně tenký takže prosvítá...
a z češtiny si nic nedělejte, já v pátek byla kupovat přání ke svatbě, našla jsem jedno moc pěkný i s věnováním ( nesnáším, když mám něco smolit) a teď teda nevím co tam bylo za slovo,ale byla v něm hrubka jako prase, úplně to mlátilo do očí,ale i tak jsme na to s prodavačkou čučely jestli jsme na palicu my a nebo ten kdo to vydává 😃 😃 😃
anag
17. kvě 2010
Jani tak to je tedy dobrý .... 😃 😃

Iny a kde jste tu roletu pořídili? My by jsme potřebovali dvě. Máme střešní okna v obyváku i v ložnici. Naštěstí jediná kuchyň je normální.
janca.k
17. kvě 2010
Mates je taky v hospodě, ale naštěstí pro něho nemusím a budeme mít náááááádhernou kolíbku x-) x-) je asi 40let stará, ale úplně booooží.
Akorát jsem ji nestihla vyfotit, tak musím počkat, kámoš mi slíbil, že mi ji i opálí a znovu natře, nebo spíš, on si ji tam bude jezdit natírat tatínek 😃 a kámošova mamka mi na ni ušije volánky a nebesa...už se těším....akorát je blbý, že bude tak do tří měsíců 😞
anag
17. kvě 2010
Jani tak to se těším až nám ji vyfotíš.
aliiik
17. kvě 2010
připojuji pár foteček z křtin. zbytek je na facebooku 🙂

Jak jsem si dříve libovala, že Toník vydrží spinuškat mega dlouho, tak už to nepla. Co jsme oslavili jeho půl rok tak se budí kolem půl noci pak ve 3 pak po 6 a buď se mi podaří ho ještě uspinkat tak do 8 a když ne tak musíme holt kolem té 7 z pelechů. Jsem z toho pěkně utahaná.

Jak vůbec vnoci spinkají vaše dětičky?
Iny, jak malá spí v noci, ty taky ještě kojíš, že jo!
cervenec
17. kvě 2010
Peti objednávali jsme ji tady od jednoho v Zaječí,dal mi vzorníky 😉 nebo se to dá objednat i na netu 😉 Jani no ta kolíbka je nachvilku,to jo :-|
anag
17. kvě 2010
Ali nám se to taky celé nějak kazí. Spát jde v sedm, první vstávání je v 22:30, druhé tak kolem 2:00 a potom vstáváme kolem páte.
anag
17. kvě 2010
Já to uvás omrknu. Snad by to někdo potom odkoupil až by jsme se stěhovali. Nechat tam rolety za čtyři tisíce by se mi moc nechtělo a když bych to pořizovala tak určitě do obou místností.
anag
17. kvě 2010
Ali pěkné fotečky... 🙂
janca.k
17. kvě 2010
Já si právě říkala, že dokud se do ní Mates vleze, tak bude v ní, je malá, takže si ji můžu stěhovat z obýváku do kuchyně a na Vánoce mu babičky koupí lehátko, tak pak půjde do něho, aby potom mohl sedět a kukat, co dělám ...jj pěkně jsem si to naplánovala 😃
Ještě taky musíme dovézt postýlku, tu mám u kámošky a vůbec nevím v jakém je stavu, ale její dcera má devět let, takže zničená snad nebude, ale nevím jak matrace, tak kdyby byla potřeba koupit, tak ať ji nesháním v srpnu před porodem, že...

Marti, už jsi kupovala nějaké pleny??? Já pořád nevím co a kolik mám koupit....sakryš...no nic, počkám na reference od Alči 🙂
cervenec
17. kvě 2010
Ahoj Ali 🙂 na fotečky mrknu 😉 jo jo kojím naštěstí 😉 malá chodí spát kolem 8,jí mezi 3 a 4 ráno,pak už dodržuje 3 hodinový režim 😉 ale že by to byl spánek nepřetržitý to teda ne,strašně se ted točí v postýlce,takže ji furt spravuju,takže se nevyspím :-S a dnes jsem se nasrala a nechala ji na naší posteli,protože na kojení si ji beru do postele a pak už si ji tam nechávám do rána a to už spí hezky :-N
cervenec
17. kvě 2010
Jani jestli můžu doporučit,tak si to lehátko nech koupit už dřív než na Vánoce,malá v něm byla tak cca od 2 měsíců a je to super věc x-) a hlavně si kup větší,ne ty prdavý za milion peněz 😉
cervenec
17. kvě 2010
Ali fotečky moc pěkný 🙂 mrknu i na fb 😉
anag
17. kvě 2010
Jani to má Inka pravdu. Eriček v tom byl taky brzy. Je to senzační věc. Je v lehátku nesmírně hodný... x-)
cervenec
17. kvě 2010
KATU: když jsme u fotek, vem na srazík foťák 😉 my teda taky máme,ale at máme pořádný fotky 😉 děkuju
cervenec
17. kvě 2010
Malá má lehátko taky ráda,ted už je teda radši na zemi a gůlá se,ale když ji potřebuju najít,tam kam jsem ji dala,tak maže do lehátka 😃
cervenec
17. kvě 2010
no nic mažu se nahoru dívat na Jak se staví sen, tady dole je hokej a Jirka to dnes hrozně prožívá 😃 dobrou noc 🙂
macinek
18. kvě 2010
Zdar ženy 🙂

včera jsme byli na otočku u našich a pak jsme se zastavili v ikei, koupili jsme skříň, přebalovák a povlečení pro malýho do postýlky x-) , dneska se chystám do olympie, chci se mrknout na kojící podprdy a taky nějakou sukni nebo šaty. A nakonec mám seznam do drogerie. Mám teď nějakou nakupovací mánii tak toho musím využít a venku je stejně hnusně :-|

Jani plíny budu řešit tenhle týden asi a příští týden je objednat 🙂

Holky co mám vzít na sraz teda? Vezmu si krabičku s obědem, bude to asi skoro samá zelenina abych vyvážila ten Zdenčin dort 😃
anag
18. kvě 2010
Ahoj holky ... x-)

Eriček mi dneska spinkal do půl sedmé.... 😃 A možná by spal i dýl,ale začala hučet siréna a bylo po spaní... :-|
janca.k
18. kvě 2010
Ahojky, já mám zatím vybrané lehátko od Fisher price a je až pro děti do 18kg,dá se pak využít jako sedátko pro větší děti, tak si ho asi nechám koupit k narozkám, to je 12.10 takže to bude super 🙂
Já teda koupím nějakou zeleninu a ovoce a vzhledem k tomu, že je zima, tak vezmu nějaké sýry, tu cestu přežijí...doufám 😃 😃
Já jsem si seznam věcí co musíme koupit psala o víkendu, tak k tomu s Martinem sedneme a probereme, co koupit teď a co později, musíme hlavně objednat kočárek, přemýšlíme, že si uděláme výlet do Olomouce, tam je mají levnější a ve všech barvách, mrkneme do ZOO, takže spojíme příjemné s užitečným, tak uvidíme.
A pak musím taky právě řešit ty plínky, ale já je budu objednávat tak začátkem července, ale prostě furt nevím co a jak 😃 a komoda jde dneska do výroby a druhý skříňka taky, takže paráda, počítám, že tak za 14 dní až3týdny ji budeme mít, tak pak můžu konečně oblečení šupat do ní...

A ještě jsem se chtěla zeptat. Jak máte velké postýlky? 120x60cm nebo tu 140x a nevím jestli je taky na 60cm nebo 80cm?
anag
18. kvě 2010
Holky já jsem tak nasraná .... ]-( ]-(
janca.k
18. kvě 2010
=-) =-) =-) co se děje?
anag
18. kvě 2010
Byla jsem u doktorky na kontrolu s tou rýmou a potom jsem šla s receptem do lékárny a lékárnice mě tam zdupala,že nikomu nedává tolik kapek do nosu jako nám a jestli má malej rýmu,tak s ním mám čučet doma a nikam nechodit..... ]-( ]-( ]-( ]-(
anag
18. kvě 2010
Tak s ním budu měsíc zavřená doma a nebudeme vycházet. Nebo já fakt nevím.
macinek
18. kvě 2010
Peti co je kurva lékárnici do toho ]-( , vždyť jim to může být jedno

Jani postýlku máme 60x120 😉