• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ještě,že tu není žádná učitelka češtiny. Mám sůsedku učitelku českého jazyka a když ji píšu sms nebo email,tak se i zapotím.
17. kvě 2010 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ty rolety u nás můžeš omrknout, my jsme ji do ložnice objednali hned po první noci :grinning: ráno mně svítilo do ksichtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: stála 2 tisíce,ale zátahneš a je tma jak v pytli :wink: žaluzky na střešních oknech jsou na nic :confounded: akorát bych to střešní okno nad postelí nejlíp zazdila a to mě každej říkal,at si ho tam nedávám,néé já umečená ho tam chcu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobře mně tak, prší mně nad hlavou :angry: a to jsem před tím 5 let bydlela v podkrovce a vůbec mi to nedocvaklo :rolling_eyes: no příště budu chytřejší :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já na to tedy u vás mrknu.
17. kvě 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dělala pořádek ve fotkách. Tři roky už jsme na bytě a fotky se hromadí a hromadí a nikdo s nima nic nedělá. Tak jsem je nasáčkovala a popsala a máme zase na pár let pokoj ... :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvažuji jestli nezalehnu. Erik šel do hospody s kámošem na hokej a čekat na něj určitě nebudu.
17. kvě 2010 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak já už bych střešní okna nechtěla ani zadara....jsou úplně na hov..na houby. Hlavně teď když chčije a chčije...nemůžu ani větrat, fakt k zlosti.
Roletu u vás taky omrknu, bo my nemáme v ložnici ani žaluzky jenom závěs, ale ten je hodně tenký takže prosvítá...
a z češtiny si nic nedělejte, já v pátek byla kupovat přání ke svatbě, našla jsem jedno moc pěkný i s věnováním ( nesnáším, když mám něco smolit) a teď teda nevím co tam bylo za slovo,ale byla v něm hrubka jako prase, úplně to mlátilo do očí,ale i tak jsme na to s prodavačkou čučely jestli jsme na palicu my a nebo ten kdo to vydává :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je tedy dobrý .... :grinning: :grinning:

Iny a kde jste tu roletu pořídili? My by jsme potřebovali dvě. Máme střešní okna v obyváku i v ložnici. Naštěstí jediná kuchyň je normální.
17. kvě 2010 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mates je taky v hospodě, ale naštěstí pro něho nemusím a budeme mít náááááádhernou kolíbku :dizzy_face: :dizzy_face: je asi 40let stará, ale úplně booooží.
Akorát jsem ji nestihla vyfotit, tak musím počkat, kámoš mi slíbil, že mi ji i opálí a znovu natře, nebo spíš, on si ji tam bude jezdit natírat tatínek :grinning: a kámošova mamka mi na ni ušije volánky a nebesa...už se těším....akorát je blbý, že bude tak do tří měsíců :frowning2:
17. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to se těším až nám ji vyfotíš.
17. kvě 2010 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
připojuji pár foteček z křtin. zbytek je na facebooku :slight_smile:

Jak jsem si dříve libovala, že Toník vydrží spinuškat mega dlouho, tak už to nepla. Co jsme oslavili jeho půl rok tak se budí kolem půl noci pak ve 3 pak po 6 a buď se mi podaří ho ještě uspinkat tak do 8 a když ne tak musíme holt kolem té 7 z pelechů. Jsem z toho pěkně utahaná.

Jak vůbec vnoci spinkají vaše dětičky?
Iny, jak malá spí v noci, ty taky ještě kojíš, že jo!
17. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti objednávali jsme ji tady od jednoho v Zaječí,dal mi vzorníky :wink: nebo se to dá objednat i na netu :wink: Jani no ta kolíbka je nachvilku,to jo :unamused:
17. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali nám se to taky celé nějak kazí. Spát jde v sedm, první vstávání je v 22:30, druhé tak kolem 2:00 a potom vstáváme kolem páte.
17. kvě 2010 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to uvás omrknu. Snad by to někdo potom odkoupil až by jsme se stěhovali. Nechat tam rolety za čtyři tisíce by se mi moc nechtělo a když bych to pořizovala tak určitě do obou místností.
17. kvě 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali pěkné fotečky... :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si právě říkala, že dokud se do ní Mates vleze, tak bude v ní, je malá, takže si ji můžu stěhovat z obýváku do kuchyně a na Vánoce mu babičky koupí lehátko, tak pak půjde do něho, aby potom mohl sedět a kukat, co dělám ...jj pěkně jsem si to naplánovala :grinning:
Ještě taky musíme dovézt postýlku, tu mám u kámošky a vůbec nevím v jakém je stavu, ale její dcera má devět let, takže zničená snad nebude, ale nevím jak matrace, tak kdyby byla potřeba koupit, tak ať ji nesháním v srpnu před porodem, že...

Marti, už jsi kupovala nějaké pleny??? Já pořád nevím co a kolik mám koupit....sakryš...no nic, počkám na reference od Alči :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali :slight_smile: na fotečky mrknu :wink: jo jo kojím naštěstí :wink: malá chodí spát kolem 8,jí mezi 3 a 4 ráno,pak už dodržuje 3 hodinový režim :wink: ale že by to byl spánek nepřetržitý to teda ne,strašně se ted točí v postýlce,takže ji furt spravuju,takže se nevyspím :confounded: a dnes jsem se nasrala a nechala ji na naší posteli,protože na kojení si ji beru do postele a pak už si ji tam nechávám do rána a to už spí hezky :sweat_smile:
17. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jestli můžu doporučit,tak si to lehátko nech koupit už dřív než na Vánoce,malá v něm byla tak cca od 2 měsíců a je to super věc :dizzy_face: a hlavně si kup větší,ne ty prdavý za milion peněz :wink:
17. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali fotečky moc pěkný :slight_smile: mrknu i na fb :wink:
17. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to má Inka pravdu. Eriček v tom byl taky brzy. Je to senzační věc. Je v lehátku nesmírně hodný... :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KATU: když jsme u fotek, vem na srazík foťák :wink: my teda taky máme,ale at máme pořádný fotky :wink: děkuju
17. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá má lehátko taky ráda,ted už je teda radši na zemi a gůlá se,ale když ji potřebuju najít,tam kam jsem ji dala,tak maže do lehátka :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic mažu se nahoru dívat na Jak se staví sen, tady dole je hokej a Jirka to dnes hrozně prožívá :grinning: dobrou noc :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

včera jsme byli na otočku u našich a pak jsme se zastavili v ikei, koupili jsme skříň, přebalovák a povlečení pro malýho do postýlky :dizzy_face: , dneska se chystám do olympie, chci se mrknout na kojící podprdy a taky nějakou sukni nebo šaty. A nakonec mám seznam do drogerie. Mám teď nějakou nakupovací mánii tak toho musím využít a venku je stejně hnusně :unamused:

Jani plíny budu řešit tenhle týden asi a příští týden je objednat :slight_smile:

Holky co mám vzít na sraz teda? Vezmu si krabičku s obědem, bude to asi skoro samá zelenina abych vyvážila ten Zdenčin dort :grinning:
18. kvě 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Eriček mi dneska spinkal do půl sedmé.... :grinning: A možná by spal i dýl,ale začala hučet siréna a bylo po spaní... :unamused:
18. kvě 2010 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já mám zatím vybrané lehátko od Fisher price a je až pro děti do 18kg,dá se pak využít jako sedátko pro větší děti, tak si ho asi nechám koupit k narozkám, to je 12.10 takže to bude super :slight_smile:
Já teda koupím nějakou zeleninu a ovoce a vzhledem k tomu, že je zima, tak vezmu nějaké sýry, tu cestu přežijí...doufám :grinning: :grinning:
Já jsem si seznam věcí co musíme koupit psala o víkendu, tak k tomu s Martinem sedneme a probereme, co koupit teď a co později, musíme hlavně objednat kočárek, přemýšlíme, že si uděláme výlet do Olomouce, tam je mají levnější a ve všech barvách, mrkneme do ZOO, takže spojíme příjemné s užitečným, tak uvidíme.
A pak musím taky právě řešit ty plínky, ale já je budu objednávat tak začátkem července, ale prostě furt nevím co a jak :grinning: a komoda jde dneska do výroby a druhý skříňka taky, takže paráda, počítám, že tak za 14 dní až3týdny ji budeme mít, tak pak můžu konečně oblečení šupat do ní...

A ještě jsem se chtěla zeptat. Jak máte velké postýlky? 120x60cm nebo tu 140x a nevím jestli je taky na 60cm nebo 80cm?
18. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem tak nasraná .... :angry: :angry:
18. kvě 2010 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: co se děje?
18. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem u doktorky na kontrolu s tou rýmou a potom jsem šla s receptem do lékárny a lékárnice mě tam zdupala,že nikomu nedává tolik kapek do nosu jako nám a jestli má malej rýmu,tak s ním mám čučet doma a nikam nechodit..... :angry: :angry: :angry: :angry:
18. kvě 2010 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s ním budu měsíc zavřená doma a nebudeme vycházet. Nebo já fakt nevím.
18. kvě 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti co je kurva lékárnici do toho :angry: , vždyť jim to může být jedno

Jani postýlku máme 60x120 :wink:
18. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek