• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj zeny...:slight_smile:

Peti, to je katastrofa!!! :astonished: Ja bych ji teda pekne zvedla mandle, krave jedne!!! :angry:

Ja vezmu asi ty sneky (pokud se mi budou chtit rano delat), jinak vezmu syr, ovoce a zeleninu a nejake piti.. no a dort (mmch - je pekne hnusny, nedarilo se mi.. maskovala jsem, co to dalo, ale stejne to poznate, pac je desny! :rolling_eyes: :sweat_smile: )..

Jdu zehlit a taaak...:slight_smile:

Jani, ty bys to mohla vedet - kdyz houka trikrat kratce sirena, neni to nejaky poplach? Bylo to jenom tuuuuuuu-nic-tuuuuuu-nic-tuuuuuu-nic.. :confused:

Mame tu treti povodnovy stav, tak abych vedela... :pensive:
18. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni hlavně že bude dobrý ten dort, vzhled je až na druhém místě :grinning:
18. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to bylo k vůli zatoprný Hodonín.
18. kvě 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši hasiči tam jeli taky.
18. kvě 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako Peti, ze sveho to ta lekarnice nedava, ne??? Nadala by stejne i starsimu cloveku nebo teba tvym rodicum???? :confused:

Asi ma PMS nebo vstala prdeli napred...:grinning:
18. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...:frowning2: Sakra!!! zasrane povodne!!!! :frowning2:
18. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, dobra je, pac mi zbylo testo i krem, tak jsem udelala Martovi minidortik a dnes jsme ho snidali..:slight_smile:
18. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekař v obchodě říkal,že tak tak projel z Hodonína a jestli se dostane zpátky neví.
18. kvě 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak to je hustý, to si v lékárně dovolit já, tak letím na hodinu na dlažbu, šéfka by mi zvedla mandle ani bych nemrkla, ani by na mě nemusela řvát ta pacientka.Ty jo, co je jí do toho?? Místo toho, aby ti nadala, tak ti má sakra poradit ne?? Co třeba zkusit jinýho nebo tak.
No ty voe, to by mě nadzvedlo ze židle.

Jo Zdeni, to asi bude kvůli těm záplavám...ty jo, ještě že jsme na kopci a nikde žádná voda :confused:
18. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má rýmu třetí týden.To ještě neni tak hrozný.
18. kvě 2010 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo..:frowning2: Decka, snad se to do zitrka uklidni a budem se moct vsichni sejit...
18. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojkaaa, teprve ted jsem zapla pc a mam pro vas spatnou zpravu.
Noc stala za h****! Kvuli me, bylo me neskutecne zle, hlava bolela, silene. Rano jsem si dala dalsi ATB a zase to zacalo, bolest bricha, zle jak psovi a blinkani, o hlave radeji ani nemluvim. Tak hura k Dr. nesedi mi ATB, tak jsem dostala jen Bioparox. Od vcerejska se to pekne zhorsilo, mam chyceny i zvukovod a horni celistni dutiny :frowning2:

Malem jsem to brecela, ale na sraz nemuzu. Moc me to stve, tak jsem se tesila. Navic mi Dr. rekl ze je to infekcni, tak ted doufam, ze to nechytne Maty, nebo by me asi kleplo :frowning2:

Doufam, ze se vam na srazu bude moooc libit a budete to chtit treba za mesic zopakovat.
18. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy to mě moc mrzí ... :frowning2: :frowning2:
18. kvě 2010 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Katu to je škoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak hlavně, ale ať jsi brzo fit a ať to nechytne Maty...
18. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám fakt dneska den blbec. Mixuji jídlíčko pro Erička a Marečka a nespadne mi to celé na zem i s mixérem do toho mi teďka Eriček půl hodiny probrečel.... :frowning2: :frowning2:
18. kvě 2010 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

tak dnešní míry - 7,5měsíce 10,2kg a 78cm.

Katu, škoda, že nepřijedeš :frowning2: , ale hlavně se brzo uzdrav. :slight_smile:
Peti, to je teda blbý, ale hlavně klid :wink: , bude líp :wink:
18. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Katu to je naprd,že nepřijedete :frowning2: jo ach :confounded: no nic, budeme si muset hned zítra naplánovat další sraz :wink: Peti tý vole tu lékarnici bych poslala do prdele :angry: holky zítra se na vás moc těším :slight_smile: jdeme koupat,papa zítra naživo :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kočárek brát vlastně nemusím. V tom počasí se na kapličku asi nepůjde. Nebo ano?
18. kvě 2010 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec palec!

Dneska je fakt den Dé teda Bé jako blbec. Tak jak se s vařením a pečením nedařilo vám, tak mě se taky zgrclo co mohlo :pensive:
zapomněla jsem si koupit listové těsto na šnečky alááá vajbar tak degustačka asi bude jen o jednom vzorku :grinning: když si Zdenka udělá čásek..... :grinning: :grinning: :grinning:

Peti, ta lékarnice je nějaká drzá.... asi ji mrzí, že jí nosíš peníze :angry:

Holky tak zítra na nádraží :dizzy_face: a pak hurá k Ince
18. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kočárek si radši vemte,na kaplu to nepůjde,ale když bude trochu snesitelně,tak můžem vyvětrat prcky jen tak a při tom vám ukážu krásy Zaječí :grinning:
18. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny..:slight_smile:

Katy, to me mrzi..:frowning2: Veris ale, ze jsem mela intuici, ze neprijedes? Ja mam nemocne dve kolegyne, je to ted na pytel..:frowning2:

Iny, ted nevim - nahlasil se ti nekdo na nakup gnocci? :confused: Ja bych se mohla stavit v Albertovi nebo Kaufu, ale mozna ty dve baleni budou stacit, kdyz bude o stravnika min a budou tam i dobroty, ne? :slight_smile: Napis si..:wink:

Zrovna jsem chtela psat, ze by Petka nemusela brat kocar, stejne bude lit jak z konve... :rolling_eyes:
18. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nemusíš,už jsem je sehnala :wink: díky :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO nemas zac..:slight_smile:
18. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Tak jak jste se dneska na ten náš sraz vyspaly?
19. kvě 2010 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar, nazdar! :slight_smile:

Petuli, hledam trasy, jak se k tobe dostanu a asi fakt trefim...:slight_smile:
S tim kocarkem to promysli..:slight_smile: Do auta se vleze, ale stejne myslim, ze ho vubec nevytahnem..:slight_smile: A doufam, ze umis dvat sedacku do auta, pac ja nee... :grinning:

Za 25 minut vyrazim..:slight_smile:
19. kvě 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, chci vam poprat krasny den na sraziku, uzijte si ho se vsim vsudy, hodne fotte... a at se vam mooooc libi srazik, at v zaveru dne naplanujete dalsi.

Ja lezim od vcerejsiho poledne, Fero si vzal volno z prace a byl s Matou az do vecera. Ted si ho pred 30min vzala babicka, tak se jdu kuryrovat. Prdolu si vyzvedne az tata jak pojede z prace. Snad my ty dva dny lezeni pomuzou. Uz dnes se citim krapet lepe.

Jo a az budeme na baracku, tak potom muzeme klidne udelat sraz i u nas! Na byte by to bylo nerealne, to by jsme se umackali :slight_smile:

Tak pa paaaa, pekny den vam vsem preji a jdu tise zavidet do perin :frowning2:
19. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A dokonce to vypada, ze vam vyjde i pocasi na nejakou krasnou prochazku :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja ti zavidim ty periny...:grinning: Se mi vubec nechtelo vstavat..:slight_smile:

Na dutiny ti poradim - rozhodne se nenparuj nad bylinkama (hodka voda/bylinky), protoze to pomaha jen kratkodobe a pak se ti to zase ucpe.. Radeji nakapej do aromalampy eukalyptus a dychej to anebo si nahrej pytlicek se soli v mikrovlnce nebo na topeni a prikldej si to na dutiny.. je to tzv. suche teplo a zabira to... Anebo pokud mas tresnove pecky (byva to v posltarcich a dava se to prdolkum na koliky), tak si nahrej v mikrovlnce toto a prikladej... Verim, ze ti brzo bude lip... Vynechcej i mlecne vyrobky - zahlenuji organismus/zahustuji hleny...

Brzo se uzdrav...:slight_smile:
19. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sraz byl super. To se musí brzy zopáknout. Tady je pár foteček http://anag2009.rajce.idnes.cz/SRAZ_19.5.2010/#album
19. kvě 2010 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: srazík byl moc fajn :dizzy_face: brzo by jsme to mohly zopáknout tím výletem do Hodonínské zoo :wink: třeba už během června,nejlíp na den dětí :grinning: a tam už nesmí Katu s Matym chybět :slight_smile: jsem si myslela,jak budu rychlá s fotkama a Peta je super rychlá :grinning: už je hážu na rajče taky :wink: ale nesmazala jsem ani jednu rozmazanou,jelikož by ani jedna nezbyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně ty s prckama jsou akční :grinning: a holky svoje nohy jsem si ohlídala,ale v aše palce už nee :grinning: můžetehádat,kterej palec je čí :grinning:
19. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek